Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Ahoj holky tak nám se líbí Luise Migel,takže určitě budu mít něco od něho.Ale to zaleží jak se ještě domluvím na úřadě :-) písniček a obvzlášt těch pěkných je spousta ale zaleží na každém jakou má rád muziku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co holky na prichod? kdyz me povede tatka k oltari? chci neco co se hodi do kostela ale neumim si moc dobre predstavit jakou pisnicku :(
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k Vám taky přidávám. Plánujeme svatbu příští rok v srpnu, dohodli jsme se na 6.8.2011. Zatím toho moc nemáme, já jen koukám po šatech, botech, kytkách a dortech a přemýšlíme nad seznamem hostů. Vy už vybíráte hudbu, tak jste na tom o něco líp:-). Nám prý dají na výběr seznam písní, ze kterého si budeme vybírat, takže jen tak něco nám asi nezahrajou.
Odpovědět
bibicz: Ach jo, ty písničky. Zkus z nějakých filmů. Něco jak jsem ti posílala. bella22 : ahoj Bello, my původně chtěli v květnu 2011 a před chvílí jsme si řekli, že to zmákneme v září 2011. To už přemýšlíte takhle nad svatbou? To je rychlovka. Jak to, že si nemůžete vybrat sami písničku? Na jednu stranu to máte jednodušší. Spíš vybírej prstýnky :-D Pokud jsi vybíravá, tak ti to zabere hodně času ;-)
Odpovědět
barrcaa: my už jsme přemýšleli loni, ale něco nám do toho "vlezlo" a příští rok to bude nakonec lepší. Já právě pozoruju, že tu holky plánují běžně rok předem a asi je to tak lepší. Já jsem dost perfekcionista, takže to bude víc v klidu. S hudbou se moc nezaobírám, něco určitě vybereme a spíš to bude nějaká klasika, možná Pachelbel. Pro mě bude zaručeně nejhorší vybírání šatů, protože se mi v salonech nic moc nelíbí a všechno se mi zdá přezdobené. Na druhou stranu se ale bojím zvolit něco moc jednoduchého, abych nelitovala, že jsem taky nebyla trochu za princeznu:-). Květen (a celkově jaro) se mi na svatbu taky líbí, ale nehodí se nám to a už vidím, jak by nám to všichni z pověrčivosti rozmlouvali (já si na pověry nepotrpím).
Odpovědět
To jo, holky tu plánují brzo. M to své výhody. Šaty vybereš, ale asi bych volila princeznovské. Je to přece svatba, tak si to pořádně užij. Já si budu nechávat šít. Dostala jsem dobrý tip od kolegyně z diskuze. Květen mi taky rozmlouvají a přitom se mojé ségra vdávala v květnu a pořád jsou spolu ;-)
Odpovědět
Já si taky chtěla nechat šaty ušít, ale právě jsem měla strach, aby to nedopadlo špatně. To chce právě nějaké doporučení, jak říkáš. U nás je problém, že partnerovi se líbí něco úplně jiného než mně a šaty s větší sukní rovnou odsoudil. Nechci se ale podřizovat, abych pak litovala. Asi si stejně vezmu, co se mi líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
betka: no ja budu mit na prichod prvni dve minuty Forest Gump Suite (Alan Silvestri)
Odpovědět
bella22: Kdyby to ušití dopadlo špatně, tak si je prostě nekoupím. Neřeším jejich problém. Mají tam krásné šaty. Můžu ti poslat do IP odkaz. Mě naštěstí do toho přítel nekecá :-D my se včera shodli, že jí budeme mít v září...ne, že by květen odsoudil, ale prý pro jistotu ;-) Bello, nepodřizuj se. Je to hlavně tvůj den. bibicz: ta je pěkná...dobrý výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , tak já se k vám přidávám ohledně svatby v roce 2011. Plánujeme svatbu na červenec, nejlépe 2.7. ve Viničním altánu, ale zatím nemám nic potvrzené, protože nabídka volných termínů ještě není, tak snad pak budeme mít štěstí a nebude tohle datum plné :-( . Zařízeného ještě nic nemáme, chci počkat podle termínu, tak snad potom se začne něco dít. Zkušenosti s plánováním mám, měli jsme se brát původně tento rok, ale nakonec jsme to museli odsunout na příští tak už trochu vím co a jak a že je potřeba opravdu začít co nejdřív ;-) . Takže zatím nic nemáme, jak jste na tom holky vy a už máte i zamluvené obřady a kde??
Odpovědět
petra033.tak u nás se termíny na svatbu budou dávat až v listopadu a pak můžeš všechno zařizovat ,taky si myslím že si můžeš zajít tam kde chceš mít svadbu a jenom se informovat a říct jim kdy to asi budeš mít ale že čekáš až na termín.já to tak udělala. ;-) Bella 22 tak já už mám nakoupenou výzdobu na stůl, vývazky, protože vím kolik lidí bude jen na oběd a ostatní přijdou až v 17.00 hodin na raut. :-) taky mám stuhy na auta a další věci všechno skladují u mamky mám tam prazdnou skřín tak to je moje skladiště :-D je to fajn tak pomalu nakupovat mám sešit kde si všechno píšu kolik co mě stálo co mám ještě koupit a tak,prostě vše co se týká svatby ;-)
Odpovědět
My to taky máme až v září 2011. Já zatím nic neplánuju, abych to nezakřikla :-D Mám tak nějak vybrané šaty a o prstýnkách máme jasno. Jinak nic neřeším. Přece jen to je za rok. Ale láká mě to :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bibi,ještě je krásná písnička Motiv panny od Hapky.Instrumentálka ;-) No,holky,když máte svatbu v září,tak je času dost,ale chápu,že to zařizování člověka hrozně láká.Já byla úplně to samý,ale ted mě to nějak pustilo.Je ale pravda jedna věc.Svatba uteče rychlostí blesku,ale ty přípravy trvají rok,tak proč si je aspon pořádně neužít ;-) Já začnu vše tak nějak kompletovat v zimě.na podzim jen termín a hostinu
Odpovědět
barrcaa: za odkaz do IP budu vděčná, děkuju:-). petra033: my jsme se chtěli taky brát už loni, ale taky nám do toho něco vlezlo. anka6: tak ty už toho máš hodně! Já mám jen náušnice :-D , koukám po šatech a botách, s tím bude problém. Jinak jsem psala na matriku, od kdy se rezervují termíny, tak uvidím. Taky jsem psala fotografce, zatím jen orientačně. S pořádnými přípravami taky začnu asi až na podzim nebo v zimě, hlavně až bude termín. To pak musím zamluvit restauraci, aby nám ji někdo nezabral.
Odpovědět
Holky, a neuvažujete někdo mít na obřad živou hudbu? Třeba 3-4 muzikanty, housle..? Já bych docela ráda, doufám, že splaším nějaké známé.. Myslím, že na webu MC Praha 8 je seznam, co hraji oni tam, tak treba kouknete pro inspiraci. Jinak nas byt nic, na posledni chvili jsme zjistili, ze zaroven ten byt hodla prodat exekutor, takze drazba musela ustoupit, aby toho nebylo malo, tak majitel bytu je uz ted v insolvenci .. Terko, tak drzim palce s hypotekou, ted nejak zlevnily jsem cetla..
Odpovědět
ovecky: já jsem nad živou hudbou uvažovala, asi bych i mohla pár muzikantů sehnat, ale znamená to trochu složitější organizaci a pro mě větší nervy. Nevím, ještě zvážím. Pokud bych měla svatbu venku nebo na zámku, tak bych živou hudbu volila určitě, ale asi nakonec zvolíme radnici.
Odpovědět
Profilova fotka
ovecky: my prave ze budeme mit zivou hudbu, do kostela se to asi hodi nejvic. CD by nebylo to pravy. :-)
Odpovědět
bibicz: koukala jsem do alba a moc se mi líbí Vaše místo na hostinu a party a ty jmenovky se mi taky moc líbily:-).
Odpovědět
Souhlasím také s živou hudbou. Určitě by vám tam, holky hodila nejvíc. Je to i víc romantický.
Odpovědět
Profilova fotka
Bibicz - koukala jsem k tobě do alba a vidím, že máš také skleněné kalíšky na svíčky z Ikea a čajové svíčky. A nějak jsem se zděsila.. já koupila těch balení kalíšků jen 4 a balení svíček a řekla jsem si, že na stůl pro 40 lidí to bude stačit. Ale když vidím ty tvé nákupy tak nevím :o) No asi to bude tím, že se mi do toho nechce zatím moc vrážet než budeme mít schůzku v listopadu s provozní restaurace. Poptám se jí, co všechno mají na půjčení.
Odpovědět
jaja.mixi: Taky bych počkala na schůzku s provozní. Řekne co a jak a tohle se může koupit vždycky. Nevrážel bych do toho jako ty. Počkala bych si.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem uz docela nervozni z toho, ze porad nemame misto.. Nic proste neni to ono, prirodni, prosté a jednoduche, ale zajimave.. Na zamku ani nahodou nechceme :(( mame spis netradicni svatbu. Hledame nejakou hezkou kaplicku treba s vyhledem, vinici, strom.. Achjo, vsechno je ale na morave :(( my muzem nejdal do plzne. No a pres internet se hleda dost blbe. Uz sme par mist nasli a kdyz sme se tam zajeli, vypadalo to uplne jinak nez na fotkach-vetsinou hodne spustosene a zarostle,nebo nepristupne :))
Odpovědět
efe: Je to docela těžký najít. Odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Barrcaa: jsem z Prahy, ted pracuju v Roudnici nad Labem, ale s přítelem sme vymýšleli i šumavu a lipno, takže na nějakým "hodinu" od bydliště závislý nejsme. Jen by bylo supr,kdyby to místo bylo poblíž nějakého většího kulturního městečka :) Prostě nemáme šanci nic najít :-(
Odpovědět
Zkusím se po němčem podívat. Sice jsem v práci, ale dneska je pohodička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa to jsi hrozne hodna :) dekujuu
Odpovědět
Profilova fotka
bella: diky :-) jaja: no, my budeme mit hostu asi o neco vic, nez vy a taky chci vyzdobit terasu a i mit svicky jinde nez jenom na stole. Takze proto to mnozstvi. A to jeste stradam sklenicky, ktere pak nadekoruju a budou slouzit jako dalsi svicinky. Takze, to co mam v albu, neni rozhodne konecna. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, můžu se přidat??? v mý oblíbený diskuzi už se holky stihly letos povdávat, takže už si o přípravách moc nepokecáme :-) taky plánuju svatbu na příští rok na podzim, i když se může stát, že to bude ještě o půl roku dýl :-(
Odpovědět
efe: Vrtbovská zahrada, Ledeburské zahrady...je to ale v Praze. Podívám se i jinam.
Odpovědět
efe: a co Viniční altán v Praze? Třeba to tu už někdo zmiňoval.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?