Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Ja jeste nevim jak to udelam, bude zalezet u nas fakt na mych satech... nejradsi kdyby mel styl jak je ten sedivy s vestickou a k tomu bekovku x-) no uvidi se zitra a dle toho bude i drahy no...
Odpovědět
gepe: jasně, to je logický. Myslím, že takovej styl by pro vás byl nejlepší, i vzhledem k místu...tak trochu bohémský...
Odpovědět
bella no uvidi se, jak to vsechno nakonec dopadne.... musim na chvilku zmizet, zatim pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mamka nohu bude mít x-) x-) x-) dnes jsem s ní byla v nemocnici a prý asi půjde pryč jen kousíček masa, ale ten sám odpadne jak se pod ním vytvoří nová tkáň, jsem ráda... Na druhou stranu jsem lehce mimo, od 24. srpna byla pohřešovaná kamarádka, za poslední rok spadla do drog atd. Včera šel nějakej houbař lesem který byl od jejího bydliště asi 15 km a našel ji tam oběšenou |-|
Odpovědět
smudlinka: to je šílený..., alespoň dobrá zpráva s mamkou:-).
Odpovědět
Profilova fotka
Víš, nejhorší je, že odmítala pomoc a nenechala si poradit. Ať si říká kdo chce co chce, ona měla šanci se ze všeho dostat. Udělala nešťastné lidi okolo :-| :-( S mamkou jsem moc ráda, ulevilo se mi když doktor řekl, že to bude ok :-) Jdu spát, už mám totálně "vybité baterky" Tak dobrou noc ;-)
Odpovědět
Dobrou...:-)
Odpovědět
smudli, tak aspon ze mamka bude v poradku.. :-) dobrou bella tak mam schvaleny oblecek pro drahyho x-)
Odpovědět
gepe: jo? A bude teda košile, vesta a bekovka?:-)
Odpovědět
Mě nedávno ten můj vytočil, když přišel s tím, že musí mít stříbrnou kravatu...já mu říkám, že nemůže mít stříbrnou kravatu, když já mám krémový šaty a ladíme do krémova a zlata...No a tchýně na něj zařvala, ať mlčí a na mě že prej se ho nemám vůbec na nic ptát:-D. Chudák...
Odpovědět
bella chude :-D :-D :-D
Odpovědět
bella jj kosile atd. a bekovka :-) i kdyz cosi remcal ze na svatbe se asi cepice nenosi, tak jsem mu rekla ze na obrad si ji asi bude moct sundat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
gepe: no jasně...na obřad může nasadit i sako...
Odpovědět
bella no jestli bude 30 ve stinu a my na slunicko, tak i to sako odlozeny mi nejak vadit nebude.. :-) tak mi to nejde oeditovat, jak nemam tablet s tuzkou ]-( ]-(
Odpovědět
gepe: tak se na to vys... já to nechám takhle a bude.
Odpovědět
bella kdyz me to neda ]-( :-(
Odpovědět
bella, uz jsem vypreparovala z edwa hacek :-D :-D
Odpovědět
gepe: ty jsi šikula, já na to nemám nervy...
Odpovědět
bella to mi povidej, musim udelat jeste mensi ten hacek pri preparaci, jinak vypada trosku rozmazle - takze zase stouram v PP...
Odpovědět
gepe :-D tak to jsi, koukám, větší puntičkář než já:-D. No ještě se stejně podívám po lepším fontu...
Odpovědět
bella ja sem prave strasna v tomhle a kolikrat se okoli divi jakou mam svatou trpelivost kor kdyz se s necim takhle doslova piplarim :-D ono u tech fontu je problem dia a to me irituje nejvic ]-(
Odpovědět
gepe: já jsem většinou taky taková, ale tady nevím jak bych to udělala, takže tím to končí:-D.
Odpovědět
zatim to mam, akorat mi to e s hackem visi cca 2mm nad hovzim ]-( :-D
Odpovědět
bella mrkni se :-)
Odpovědět
Gepe jsi skvělá, díky moc x-)!
Odpovědět
bella staci to tak? :-) ted to tisknu a dam drahymu at vyzkousim jestli je to ok :-N
Odpovědět
bella mezi nami, sobe to delat nebudu, protoze mam v menu pres 10 takhle hacku a to by me uz asi omejvali :-D :-D
Odpovědět
gepe: no je to úplně bezvadný, fakt díky:-).
Odpovědět
Za me, ten hacek by mohl byt tmavsi, ale to uz ted jaksi se mi nechce, kdyztak zitra =-) :-N a drahy jediny co si po urgencich jestli tam vidi nejakou zmenu, tak ze jsou tam akorat dva druhy pisma :-D :-D
Odpovědět
bella za malo ;-) my budeme mit jehneci a hovezi polivku a plno toho, tak asi zustanu u monotypu :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?