Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
holky, tady maj ty rámečky myslím stejně velký, tak to snad půjde... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
já se chystam příští týden jim zavolat a domluvit to prodloužení... chci aspoň nějakej rok po sobě bydlet na jednom místě... ze stěhování mam trauma ještě z vejšky a vošky, kdy jsem se každej rok a občas i půlrok stěhovala :-D teri, já kdysi chtěla takový ty šaty, co jsou vepředu krátký a vzádu maji dlouhou vlečku, ale nohy taky nejsou úplně podle představ, takže bude antika až na zem:-p
Odpovědět
gepe: no to jsou právě fotky, který mně osobně přijdou strašný:-D :-D.
Odpovědět
avano: my se takhle stěhujeme už 4 roky a příští léto bude konečně klid:-).
Odpovědět
bella ber v potaz to, ze si predstavis, ze on vypada ze ji ho tam fakt soupnul :-D :-D ava, urco zavolej! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, :-D :-D :-D :-D :-D tak teď jsi mi přivodila záchvat smíchu :-D :-D
Odpovědět
ava, ale me to tak fakt prijde pri pohledu na tu fotku =-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych teda takový fotky moc nechtěla, to si můžu rovnou nafotit svatební noc... u nás teda stejně žádná nebude :-D
Odpovědět
http://www.zuzanashop.cz/527-841-8428... a nejsem takovy zvire jak se mozna jevi... |-|
Odpovědět
ava ona ta svatebni noc vetsinou nikde neni hned vecer svatby...
Odpovědět
gepe: no právě, určitě šoupnul:-D. Na svatbu trochu nechutný, jako ty fotky, co tu byly, jak se tam novomanželé nahatý váleli ve vodě... Tady ještě tahle, ale asi jsme jí sem dávaly už včera...
Odpovědět
Profilova fotka
ty boty jsou krásný... bohužel já budu bez podpatku, na louce bych se bořila :-D :-D no já svatební noc ani neplánuju, jak nás znam, tak budem pařit do rána, teda aspoň já, přítel odpadne tak po půlnoci :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
sakra, tady: http://3.bp.blogspot.com/_3t0nld0v2Hk...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, ta poslední fotka, ten odkaz, no to je paráda, přesně něco takovýho by se mi líbilo... ale až přijede přítel domů, tak určitě zchladí můj optimismus :-|
Odpovědět
bella to fakt jsou nekde nahaci? :-o jinak ten odkaz - ava, to je presne ten mormon co by mymu nesel ]-( :-(
Odpovědět
teda on to neni mormon, ale pritel by v tom tak vypadal divne.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to mě napadlo, mormona ve vestičce jsem ještě neviděla :-) je to krásný, ale asi to fakt nesedí každýmu. já bych do toho musela přítele nejdřív oblíct, abych viděla, jestli jo nebo ne...
Odpovědět
je to pekny na vyssich chlapech anebo stihlych - takovy ty tzv. "klucici" typy... bella http://www.bugatti-shoes.ch/seiten/on...
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak to nevim, jak v tom bude ten můj prcek vypadat :-D :-D
Odpovědět
tak ta fotka na tom autě je fakt moc... :-o a tady se fakt někdo fotil nahatý? některý věci skutečně nepochopím... my jsme svatební noc taky odpískali už předem, jen jsme uvažovali, že bysme si do programu zařadili pauzu na rychlovku na záchodě :-N :-D určitě se budeme chtít bavit až do rána! a ještě k té fotce - podle mě má být ve svatebních fotkách kus intimity... ale tohle je přesně ta intimita, která by tam spíš být neměla :-D
Odpovědět
avano, z toho si nic nedělej... mně se takový styl taky strašně líbí, ale přítel je takový medvídek, že by v tom vypadal jako idiot 8-)
Odpovědět
teri ta rychlovka se da zaradit kdykoliv, ja s ni taky nejak tak u nas pocitam =-) x-) :-D ja jsem ty nahace v rybniku taky nevidela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teri, zrovna jsem někde četla, že se mají holky na svatbní noc vykašlat, že se akorát stresujou, když to neklapne, ale mají si to užít ráno, než začnou přípravy :-D ta rychlovka taky není od věci, akorát nesmíš přijít s roztrženejma šatama nebo zádama od bahna :-D
Odpovědět
ava na stojaka nebo sedaka nekde ne? prece se nikdo nebude valet na zemi :-p :-D
Odpovědět
Souhlasím, myslím, že se to hodí na vyšší, hubenější, na takový rošťáky, co maj takovej styl. gepe: co takovou rychlovku před obřadem? :-D
Odpovědět
avano: a co by nemělo klapnout? To snad klapne vždycky, ne? :-D Tak u nás rozhodně bude, my tolik jako vy unavený nebudeme:-D. Omlouvám se, ale jdu na Zoufalky...
Odpovědět
Jo a kdybych ty naháče v rybníku našla, tak je vám sem dám...
Odpovědět
bella treba taky, dyt je to jedno ;-) :-N my budeme spat v tom "nasem" hotelu uz noc predtim, tak kdo vi :-D v pohode, utikej a hezky vecer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, nikdy nevíš o co se opřeš :-D jsem si představila sebe u autobusu :-D :-D bella, před obřadem??? jako že plná obřadka lidí, oddávající poklepává propiskou, kde že jsou ti snoubenci a vy v rychlosti vyběhnete ze záchoda??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bella, měj se ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?