Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
děvčátka, povlečení na svatební noc http://nd04.jxs.cz/881/169/1ac794c4c8...
Odpovědět
hailli, vypada az krute realne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hojhoj, jsem zpátky z porady :-) ale jsem pěkně nakrklá, protože mi volal kolega, že mam v neděli v 6 večer naklusat do práce, abych jim na schůzi vařila kafe, tak jsem mu řekla, že jedu na chatu... tak mě seřval, jak si představuju v předvolebním čase jet o víkendu na chatu... už abych našla novou práci, jinak mě zavřou pro plánovanou vraždu... teda to povlečení je hnus :-D :-D lucil, to jsem ráda že ti šaty jsou, moje leží na poště, tak jsem na to zvědavá... doufam, že mi budou....
Odpovědět
ava, tak mu taky oznam ze za praci o vikendu je dvojnasobna sazba :-D ja bych tohle chovani a pristup nevydrzela... holky, zitra se vydavam do adiny zkusit aspon ktery typy satu a barvy mi pujdou, nechci byt porad jen tak "v oblacich"...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tak to pak poreferuješ! no, jenže u nás se přesčasy neproplácí, protože já jsem oficiálně tabulkovej úředník :-( takže já bych tam do večera do devíti seděla a vařila kafe, což teda rozhodně není moje náplň práce... chci zpátky do cestovního ruchu, tam za mnou aspoň ňáká práce byla vidět a bavilo mě to, i dkž jsem dřela od nevidim do nevidim
Odpovědět
ava, vezmu fotak a kamaradku ;-) no ale dle tabulek neni prace o vikendu a i jako tabulkac mas prece praci prescas a o vikendu - tj. by se na to mela minimalne vztahovat premie apod. tak mas na vyber.. bud zkusit nejakou jinou praci, nebo po svatbe sup na materskou ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, jenže na to se bohužel u nás nehraje :-( já nejsem státní úředník, ale úředník politický strany, takže u nás si dělají, co chtějí :-( už hledam novou práci, nejlíp od ledna bych chtěla nastoupit, jestli se zadaří... gepe, to je super, aspoň tě budem moct zhodnotit :-D jsem na tebe zvědavá ;-)
Odpovědět
ava, tak uvidis, treba to vyjde, budu drzet pesti ;-) no aspon vim, proc se mi nechce do statniho ci verejnyho sektoru.. no je mi jasny, ze budete dost kriticky ;-) a taky ze v nekterych budu asi vypadat opravdu jak debil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,tak dej pak vědět co v adině. ;-) Snad tam nebude žádná protivka,která by ti řekla,že jdeš brzo...ty jsou nejlepší ]-( avano,ty už máš taky šatky na poště?A máš je v albu? Lucil,hned jdu kouknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tu budu za chvíli jedinákterá nemá šaty..koukám. Lucil,šatky jsou boží a ta čelenka bez problémů půjde.Je moc hezká. ;-) :-)
Odpovědět
pb: jim nereknu ze to budu mit az v cervenci ;-) proste reknu po novym roce a taky ani nereknu primo v salonu ze jsem to ja, kdy otravuje s moznou koupi tech satu ;-) :-D vy uz skoro vsechno mate.... ticha zavist :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A myslíš,že ti to projde?? Oni se vždycky ptaj na termín svatby.
Odpovědět
Článek se načítá
Nevim, zkusim se tvarit verohodne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
PB, šaty na poště mam, ale ne svatební :-( jsou to šaty v antickým stylu, červený, který jsem si objednala, abych vyzkoušela, jak v takových budu vypadat... do svatebních je ještě hoooodně, hoooodně času :-( :-D ale hodim si do alba šaty, co jsem si objednala gepe, to je fakt, že některý holky psaly, že chtěly za zkoušku zaplatit, protože byly brzo, tak aby se solén jistil...
Odpovědět
ava: a to po tobě chtěl aby si přišla v neděli kvůli uvaření kávy? Co to je proboha za lidi?
Odpovědět
avano, to přece není možný, zákony se přece musí vztahovat na každého! :-x lucil, gratuluju k šatům, jsou fakt moc hezký ;-) haillie, povlečení je drsný, do toho bych si v životě nelehla =-) a ta cena je teda docela pálka! ale stejně si občas říkám, že by bylo super mít neomezený rozpočet... aby si člověk mohl domluvit fakt to, co se mu nejvíc líbí :-N 8-) gepe, vůbec nepochybuju, že je ukecáš ;-) tak pak musíš dát do alba fotky, jsem taky zvědavá!
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, já jsem tajemník, takže si mě pozvou, abych jim udělala zápis, kterej stejně můžou udělat sami a místo toho bych vařila kafe... žádný takový, zítra odjíždim na chatu a hotovo... maximálně budou chtít vyhodit, ale na to zase nemají pravomoc :-D :-D to je bohužel zákonitost politický strany, šéf z pracovněprávního vztahu a pak dalších několik z pozice funkcionáře a každej si myslí, že on je ten nejlepší :-S gepe, teď mi teri připomněla, vezmi si s sebou ten obrázek tý hanbatý nevěsty (jak měla takovej ten bezva korzet jen na bradavky) a kdyby extrémně prudily, tak slečnám řekni, že prostě máš tyto vysněný šaty a že tě odkázali že je seženeš jen u nich :-D :-D
Odpovědět
Gepe neboj se toho a klidně přiznej že se vdáváš v červenci, paní v salonu mi říkala že má objednávky i na srpen. že některé nevěsty chtějí mít jistotu a objednají si šaty raději brzo a pak se třeba jdou podívat na novou kolekci ještě. Ale radši mají bloklé ty co se jim líbí.
Odpovědět
ava!!!! :-D :-D :-D :-D ja se teda nikdy nesetkala s nikym po kom by chteli penize za zkousku... tam bych ani nevlezla ani den pred svatbou.. uvidim jak bude a kdyztak priznam termin a hotovo :-)
Odpovědět
Ahoj holky! Dneska nebyl vůbec čas, domů jsem se dostala až teď...teď než vás dočtu... Gepe: mám ty rámečky, ale zatím jen 14...až se k tomu dostanu, tak je vyfotím...:-)
Odpovědět
bella super :-)
Odpovědět
holky, budete mít podvazek? já si nemůžu pomoct, ale jak tak koukám na ty fotky z různých alb, mně to připadá strašně trapný (doufám, že jsem nikoho neurazila..) :-N obzvlášť to sundavání zubama pak :-x gepe, co to tam máš v albu za hlášku, že se nesmí kopírovat? :-p
Odpovědět
teri podvazek jo, ale to by mi nejdriv musel nekdo urvat nohu :-D noo.. chces neco? tak si to vezmi - to je pro ty ostatni ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak zpátky z poweryogy, aspoň mám dobrý pocit, že jsem pro sebe něco udělala
Odpovědět
hailli a kam chodis? :-) pockej zitra a pozitri :-D
Odpovědět
Profilova fotka
do roztok :-) já to znám, dříve jsem chodila pravidelně, tak snad si tělo ještě něco pamatuje a nebude to tak hrozný
Odpovědět
terinka: tak to souhlas, taky mi to přijde trapný...Možná jen kvůli tomu mít něco modrýho, ale neukazovat a nesundávat zubama...
Odpovědět
hailli, tak to jsi dobra :-) zrovna premyslim, ze se podivam po botkach atd. pro drahyho na svatbu :-D jeden komplet co by se mi na nem libil jsem zavrhla, protoze by vypadal jak mormon ]-(
Odpovědět
gepe: hele a ty boty Bugatti mají i v Humanicu, nebo ne? To jsem docela čuměla...
Odpovědět
Profilova fotka
teri, já podvazek mít nebudu, jak jsem říkala, já na tyhle tradice vůbec nejsem, takže nebudu dodržovat nic :-D haillie, ty jsi z roztok? gepe, mormon? ti kluci jsem přece docela hezcí :-D :-D ale to mnohoženství by mi trochu vadilo :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?