Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Hest moooooc gratuluji x-) x-) jinak - bré večír :-D jsem zjistila, že dny do svatby jsou už pod dvoustovkou :-N x-)
Odpovědět
anka: stephanotis, madagaskarský jasmín, věncovec smudli: ahoj:-), to se máš...já mám těch dnů ještě hafo:-(.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj beluš... no já dnes na to koukám v albu a tam mám 197 dní ... teď to poletí :-p
Odpovědět
bella díky už jsem si to napsala smudli.tak to máš za pár :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hest, taky gratuluju!!!! hlavně aby abylo miminko v pořádku!!!! bella a voní ti ten stephaňák??? mwěl by krásně vonět :-)
Odpovědět
avano: no abych řekla pravdu, tak teda moc ne. Ale toje možná tím, že je zavřenej. Měl by asi vonět jako jasmín, co?
Odpovědět
bella jak zavřenej :-D :-D
Odpovědět
me ten stepha vonel, ale jen tak jemnouce v obyvaku to nebylo vubec citit... jestli chcete kytku co je citit dobre vune, poridte si voskovku :-p :-D
Odpovědět
anka ne frajer, ale kytka :-D :-D
Odpovědět
:-D já se po... voskovka voní? No tu asi do svatební kytky dávat nebudu:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
no nebo lilie, to je teprve smrad!!! ne až nakvete, tak bule lehce vonět, není to tak intenzivní jak jasmín...
Odpovědět
gepe: :-D :-D no jenom aby
Odpovědět
Článek se načítá
avano: já lilie miluju, ale ostatní by se ukejchali a navíc z nich jde pyl na šaty...prý...
Odpovědět
bella a jako svin s prominutim... mama mela jednu u me v byvalym pokojiku a vzdycky jsem u ni chytla alergii jako hrom a ona ze taky ma porad a nevi na co a to jsme porad cejtily takovou zvlastni vuni docela silne v byte... tak jsme jednou zacaly smejdit a jak byla az skoro u stropu a spoustela se dolu, tak uplne nahore mela obr dva kvety - jsou podobny stepha, ale do ruzova a normalne to bylo tak silny aroma, ze to bylo az neuveritelny... :-D
Odpovědět
no tak lilie,to je moc aromatická květina ty já nemusím ]-(
Odpovědět
bella z liliii jde pyl na vsechno, my tim meli provoneny nejen auto, ale i pyl na kozenych sedackach, kdyz jsem jednou nechala nejen z lilii udelat kytici k promoci kamaradce. Sice krasny kytky, ale.. :-) anka, no to je fakt, bella neupresnila :-D
Odpovědět
gepe: aha, tak to jsem nevěděla. Ale jestli potřebujete protáhnou nos, tak si do ložnice pořiďte eukalyptus...
Odpovědět
anko, voní zavřenej i otevřenej, když tě to tak zajímá:-D.
Odpovědět
bello :ale tet fakt nevím kdo :-D :-D :-D
Odpovědět
anka: kytka:-D jinak smudlince to teda pěkně uteče, to docela závidím...:-)
Odpovědět
no to je dneska mazec :-D :-D no jo smudli už to má za pár,za chvilku tu budou vánoce,no já už v létaku kaufland viděla zboží na mikuláše no to je dost :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
anka, taky jsem to viděla a říkala jsem si, že příští rok budou vánoční zboží nabízet uprostřed léta :-S
Odpovědět
no beztak je to z minulého roku,já vůbec ty figurky a ty nesmysly nekupují,moje děcka mají rádi oplatky a žvíkačky a tak.takže já jdu na jistotu za tu figurku toho mikuláše už děcka mají tak 4 oplatky :-) :-) :-p takže nejsem ten typ že na velikonoce kupují zajíčky jenom proto že jsou velikonoce,prostě jim koupím to co chcou,nebo sladkosti vynecháme protože to mají pořád a vyberou si co chcou,kluci zbírají do alba fotbalisty a holka takové ty řetízky a tak takže my to máme jinak zavedené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, ten rámeček z Ikea je od 99,- za velikost 10x15cm a pak podle velikosti se to zvyšuje, tak záleží jak velký bys chtěla hest, veliká gratulace :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) uvidíš že i přítelovi se to rozleží v hlavě a bude mít z miminka radost, všechno se zmákne, anka má pravdu, většinu věcí už budete mít po prvním prckovi, takže ty výdaje nebudou takový
Odpovědět
haili.tak to je dobré,pro mě by to stačilo a pro svatebčany koupím obyčejné :-)
Odpovědět
anka: no ty figurky vůbec! Navíc mě nas...e, když svlíknu mikuláše a pod tím je čert:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
bella fakt??? a vezmi si ten šok, kdybys svlíkala chlapečka a byla tam holčička :-D :-D
Odpovědět
bella:no to musí být šok :-D :-D avano: no a jak starýho chlapečka myslíš :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já myslela třeba čokoládovou figurku chlapečka :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D já nemůžu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?