Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
avano: mně by se na zahradní svatbu a raut líbily zemitý barvy třeba s trochou zlatejch doplňků...
Odpovědět
Profilova fotka
já si právě inspirace do alba nasbírala ze zahraničních serverů, protože u nás to málokdo chápe :-D jasný, že se každýmu líbí něco jinýho... ale s kytkou mam zážitek ze soboty, kdy jsem byla pomoct ségře v krámu a přišel chlápek, chtěl tři růže do celofánu... ségra nic takovýho nevede, nesnáší celofán (takovej ten pytlík, jak se do toho dávaly i karafiáty). tak jsem mu řekla že to jsme zrušili v roce 1989 a on, že chce celofán, že se mu líbí. No tak jsem mu řekla, že kdyby mii přítel donesl kytku v celofánu, tak mu jí hodim na hlavu... chlápek vzal růže a šel...
Odpovědět
problem karafiatu je ten, ze za komousu to byly snad jediny kytky ktery se pouzivaly vsude a na vsechno.. proto je to zazity ze lidi je nejak nechtej... a pritom jsou kolikrat fakt krasny - holt clovek si tech 40let musi odmyslet :-D huuuraaaaaa tak budeme mit oddavajiciho a resim uz i vnitrek dortiku apod. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zemitou barvou myslíš něco do hněda?? na výzdobu by to šlo, ale ke mě už moc ne :-( ale zlato hnědá kombinace je krásná, elegantní...
Odpovědět
avano.opravdu krasné,já když slyším karafiaty tak si vzpomenu na červené karfiáty a černou stužku.Ale to co máš v albu je nadhera.moje teta měla doma umělé růže a chtěla uvázat s toho kytičku,tak jsem jí takovou kulatou uvázala,takže určitě si dokážu svázat kytičku na svatbu sama :-) takže omrknu ceny listů a tak a udělám si jí sama
Odpovědět
ava :-D casto se setkavam s celofanem a razantne odmitam, mam rada prirozenost a to proste ke kytkam nepatri! taky jsem jednou v kvetinarstvi poradila panovi a rikala slecne jakou kytku a jak mu ji ma uvazat :-D :-D slecna nasrana ze ji asi kazim jako zakaznice kseft, ale pan naprosto spokojeny :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, makovička se ti ozval,nebo jsi sehnala někoho jinýho???
Odpovědět
gepe: no vidiš, super!:-) Tohle jsou taky karafiáty a jak skvěle to vypadá... http://www.carolyneroehm.com/a-stylis...
Odpovědět
ava, makovicka se mi neozval... jak jsem mu volala pred casem, tak me odkazal na to at se ozvu ke konci listopadu, ze nevi jaky bude mit ten program na pristi rok... jsou apostolska... no a my se doma schodli na unitarich a ted jsem si psala se Samojskym - ktery sam zminil makovicku jelikoz asi vi ze na okori v hotelu oddava on. Tak jsem mu osvetlila nas postoj a proc zrovna on Samojsky a pokud to vyjde drahymu, tak bychom pristi tyden meli se Samojskym schuzku :-)
Odpovědět
no já dělala před 13 lety v květinařství takže vím očem je řeč,tak proto si jí chci uvázat sama :-) :-)
Odpovědět
Jinak já jsem od drahého dostala za bakaláře minulej tejden kombinaci růží a jiřin (ty miluju) a vypadalo to taky krásně, takže já jsem pro nezvyklý kombinace na svatbu...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tak to je super!!!! na chvilku sem hodim 2 kytky, jen pro představu, že karafiáty se dají použít i normálně a málokdo to pozná...
Odpovědět
Článek se načítá
A když jsem hledala jiřiny (kytky), tak jsem narazila na tohle:-D: http://www.ahaonline.cz/public/img/08...
Odpovědět
bella ja tak nejak nemuzu prijit na ruze na svatbu a napadlo me nakombinovat treba pivonky, karafiaty a vres nebo tak nejak dohromady, i treba prave v tom stylu jak jsi mi poslala ty ten obrazek :-) anka, ja sice ne, ale proste styly vazby kvetin a ceny mi prijdou zbytecne prepaleny a taky se mi casto vubec nelibi ]-( takze taky si uvazu sama a i ostatni a budu nejspokojenejsi na svete :-)
Odpovědět
bella!!!!!! :-D :-D :-D ava, mam z toho radost, proste mi prijdou i celkove normalnejsi nez apostolove - teda Jina cirkev jak je Makovicka.. a se Samojskym i kdyz zatim jen emailem je super komunikace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella, dobrá jiřina :-D :-D
Odpovědět
gepe: pivoňky budou super!!! Pokud to vydržej... avano: ta první se mi líbí:-), ta druhá moc ne.
Odpovědět
bella no prave, uvidim co bude v tom zahradnictvi - strasnicky, a dle toho se asi rozhodnu na miste :-) a nejvic me serou kvetinarky, ktery ti zakazou i na kytky sahnout - specialne vzdy jemne saham pod kvet, zdali je pevny luzko ci ne... anka asi chape proc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta druhá je nějaká k valentýnu, či co... holky na chvilku musim pryč, za chvíli jsem ale zpět...
Odpovědět
bella:když je kytice pěkně uvazaná,tak je jedno zčeho to bude,ale opravdu to je poprvé co jsem viděla karafiáty tak pěkně udělané,já když prodavala tak jsme měli jenom bílé,červené a růžové a lidi to braly bud k narozeninám nebo na pohřeb a to se taky dávalo do toho celofánu,takže jsme toho měly udělané hodně a dané v kyblu a kdo přišel tak si vzal ale dnešní doba je jiná a lidi už koukaj i na to co se jim líbí :-)
Odpovědět
bella:tak to je Jiřina,no ale na ty roky vypadá dobře :-D :-D
Odpovědět
anka: jasný, s asparágusem...no karafiátům se tady neudělala dobrá reklama...To ti závidím, že si jí budeš moct uvázat sama. Já budu muset určitě k floristce, protože i ten můj stephanotis potřebuje zvláštní vazbu: http://www.lofloristsupplies.com/imag...
Odpovědět
No jako ta Bohdalka, není to tak hrozný...
Odpovědět
Zajímavý, to by se mi taky hodilo... http://blossomsatlanta.com/wordpress/...
Odpovědět
No jak už jsem tu psala koupím si první ty ze supermarketu a zkusím si udělat kytičku,pokud budu spokojená,tak není co řešit udělám si jí sama.Koupím si ktomu nějaké věci,drátky a tak a budu zkoušet,však času mám dost
Odpovědět
Tak holky a jsem v pr...stephanotis kvete červen/červenec...
Odpovědět
hezké ;-)
Odpovědět
anka, to si z tebe vezmu priklad a taky tak budu testovat vazbu ;-) :-D bella no co no, tak ho pouziju treba ja :-p :-D
Odpovědět
gepe: :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bella, ale ten hrnkovej fakt koupíš kdykoliv... jsou sice rychlený, ale ségra je měla třeba na valentýna ;-) ty drátky cos dávala to se dá jednoduše nahradit... květ seřízneš šikmým řezem, ovážeš drátem, omotáš vatou, kteoru pak namočíš ve vodě a obvážeš floristickou páskou, která je napuštěná ňákým voskem - gutaperča...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?