Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe.díky za radu,zítra to zkusím a pak dám vědět jak jsem dopadla :-)
Odpovědět
anka, za malo, kdyztak pomuzu s vyrobou holky ;-) http://www.google.cz/images?client=op...
Odpovědět
nebude to na zdi, ale na papire :-p a ciste jen na svatbe :-D http://malirske-sablony.ic.cz/flora-m...
Odpovědět
gepe: díky ;-). Já pořád hledala "wedding clipart" atd. a to bylo hrozně kýčovitý...
Odpovědět
bella no ono ne vsechno wedding je pekny ;-) :-D jeste tady http://www.google.cz/images?q=ornamen...
Odpovědět
dobré pěkné,pokud nebudu si vědět rady tak ti řeknu díky,ale musím to zkusit přece nemůžu být tak blbá :-D :-D :-D
Odpovědět
gepe: no já bych chtěla něco jednoduchýho...třeba jako je tohle, ale jinak barevně: http://www.tgkdesigns.com/photos/0000... ...zajímavej font, rámeček a k tomu třeba i fotku (jestli bude od tý kamarádky). No a při nejhorším bude to, co mám v albu z Kyoprintu...
Odpovědět
bella podle me se tohle vsechno da udelat doma :-)
Odpovědět
gepe: no určitě! A hlavně to bude jednotný a můžu mít jak oznámení, tak pozvánky ke stolu, tak i menu a děkovačky a všechno to bude podobný a nedám za do majlant... jo, tohle je dobrá stránka: http://www.123vectors.com/category/sh...
Odpovědět
bella jj presne tak odtamtud mam zrovna jeden balicek, akorat pozor - je potreba mit nejaky graficky programek jinak se muze stat ze se ti neotevrou..
Odpovědět
soubory *.eps potrebujes full adobe napr. atp. :-(
Odpovědět
gepe: jasný!
Odpovědět
Článek se načítá
uf, dneska je nejaky ospaly den :-(
Odpovědět
tady jsou aspon jeste nejaky ramecky... http://www.google.cz/images?q=ornamen...
Odpovědět
gepe.to máš pravdu,taky mi jde na spaní |-|
Odpovědět
anka ja ted premyslela co ti jde na psani.. :-o no jsem mimo, jdu tvorit zase dal nejaky hodnoty, jinak se uz k nicemu dneska nedokopu :-D 8-(
Odpovědět
no já mrknu na to psaní tak zatím kouknu tady později :-)
Odpovědět
Ahoj, jsem dneska uplne KO, mam anginu, rymu, malej taky ucpanej nos a do toho jsem se objednala na zitrek na gyndu, tak uvidime no....malymu je 7 mesicu, zase si rikam ze by deti mely k sobe bliz, ale pritel to nerozdejchal...nebo jako pry rozhodnuti je na me, ale ze by klidne dva roky pockal..ja jsem po operaci nadoru na vajecniku, tedy mam uz jen jeden..a on si smejd takhle nadprodukuje.. ja bych se i tesila, ale pritel ot vidi finacne, a ze jsme chteli tu svatbu a do svatby ted teda fakt nezhubnu, a bla bla..ze mame malej byt, se dvema psama a dvema detma ze to bude strasny... ja nevim, ja ac nejsem verici, to beru v mem pripade jako dar, co by za to nekteri dali..ted odjela pracovna na tyden do zahranici, vrati se v patek, tak mam o cem premyslet. Malyho taky nechtel a ted ho ma rad..otazkou je, jestli ustojim ze ZASE nema z toho tehu radost..ach jo-) Takze vysneny saty muzou jit do haje-)))) a poridim si ty tehu jo?-) snad ne-)
Odpovědět
Profilova fotka
hest, tak to by prcci od sebe měli tak jako já se ségrou, začátek by byl určitě náročnej, ale pak k sobě budou mít opravdu blízko, přítel bude mít nakonec určitě taky radost, uvidíš a těhotenský šatky budou krásný :-)))
Odpovědět
hest:já měla první tři děti po sobě po roce,takže to zvládneš.Atomu tvojemu nezbyde nic jiného než se stím smířit,já mám doma taky psa a hady a ještěra a čtyři děti a vidíš vše se dá zvládnout gepe.tet jsem se tu mordovla stím psaním no já jsem tu nadávala :-D :-D
Odpovědět
hest: asi jste si to takhle hned nepředstavovali, ale zase vzhledem k těm vaječníkům...byla bych ráda, protože nikdy nevíš, jestli by to za pět let ještě šlo. A vdávat se těhotná - jasný, tak si to tady radši (my bezdětný) uděláme postupně, ale myslím, že se všechny shodneme, že nevěsta v očekávání je krásná tak jako tak, i když má pár kilo navíc.
Odpovědět
hest: no a ty bys už navíc měla prcka na světě...a že nestačíš zhubnout?? To neřeš.
Odpovědět
Profilova fotka
hest nezlob se ale reknu ti to uprimne, kdyz uz mas jedno dite a pritel si te chce vzit tak te vidi jaka jsi uz po jednom diteti, po druhym to uz horsi nebude, a aby ti rikal, ze ams do svatby zhubnout?? to by si dovolit nemel, muze byt rad, ze ma tebe a syna
Odpovědět
hest tet jsou šaty i pro těhulky a krásné a jsou šité tak že i nějaké to kilo schovají,no to jsem zvědavá která bude další aby to tu pak nebylo na sraz těhulek :-D :-D jinak souhlasím s bell pokud máš problémy s vaječnikama můžeš děkovat bohu že to šlo :-D :-D vidíš já mám čtyři děti a moje sestra ani jedno a mít nebude
Odpovědět
anka: no jako vidím to i z pohledu těch vaječníků - ten můj (skoro hotovej doktor) by na mě naopak tlačil, abysme měli honem honem další. Já sama mám doporučený s dítětem moc neotálet, i když kvůli něčemu jinýmu.
Odpovědět
bella:tak neotalej :-D :-D
Odpovědět
anka: to se ti lehko řekne!:-D Teď jsem sice skončila Bc., ale studuju dál a chceme počkat, až příští rok vyřešíme bydlení. Ale po svatbě do toho snad hned prásknu, není to nic akutního, takže rok to určitě počká. To spíš abych nečekala po třicítce...
Odpovědět
No je to fakt že bydlení je duležité :-) no tak já končím zítra se tu zastavím :-) :-)
Odpovědět
hest bude to v pohode, uvidis.. oni chlapi vzdycky potrebujou chvili nejakou koukat do ohne a popremyslet si ;-) :-N a budou dva kulihrasky, jupiiii :-N anka a vysledek se nejakej dostavil? :-D bella jo a neotalej :-D sice mi je pres 30, ale jsem rada ze budou deti az s drahym :-p :-) holky co blbnete, dyt nebude potrebovat tehu svatebni, dyt maji termin svatby az v zari ;-)
Odpovědět
holky, tak jsem drahymu oznamila, ze asi nebudu brat ty moje saty - tedy dle toho co mi jeste odepisou ze salonu na kolik by vysly, kdybych si je kupovala driv nez by je objednavaly s novou kolekci... nejdriv proc a koukal tak jsem mu to osvetlila z myho pohledu trosku.. Ne ze bych byla netrpeliva, ale od dubna uz to pak budou pouze dva mesice na pripadne reseni satu, ani nevim zda mi ta barva i presne strih pujde, i kdyz maji saty stejne znacky... tak preci jen, dokud si to clovek neoblikne tak nevi... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?