Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
holky :-D http://www.novinky.cz/koktejl/211372-... :-D
Odpovědět
to je mazec,to muselo bolet 8-(
Odpovědět
gepe: to snad neni možný:-D:-D. Se divim, že to přežila...
Odpovědět
pismo na pozvanky, menu apod. co vypada taky moc hezky > monotype corsiva ;-)
Odpovědět
gepe: monotype corsiva jsem zkoušela, vypadá ok a jdou háčky, ale není to ten správnej kýč:-D. Ale kdyžtak bude.
Odpovědět
bella no prave ze to neni uplne ono, ale zase me se nechce dodelavat dia pismenka u tech, ktery se mi libi, pripadne malovat vlastni abecedu a cisla :-(
Odpovědět
gepe: no to já taky dělat nebudu, leda že by to udělal někdo za mě, ale to těžko...no ale pořád doufám, že se objeví nějakej českej font...
Odpovědět
Profilova fotka
hest, jeeeeeje to je teda novinka, kolik je vlastně malýmu? hele za chvilku z toho budeš mít určitě velkou radost, uvidíš ;-) gepe, bella, jestli nějaký ten sraz fakt bude, tak můžu taky pomoct, nemám prolezlé všechny hospody, ale pár jich v praze taky znám :-)), ale ono zas tý organizace potřeba moc nebude, jen vybrat místo a rezervovat, co víc :-)
Odpovědět
no holky a já si vyrobím cedulku kde budu mít napsané nevěsta 2011 :-D :-D :-D vylezu z vlaku a budu mávat cedulí :-D :-D
Odpovědět
haillie: přesně tak, jen dát všem vědět a někde něco vybrat a domluvit... anka: to určitě musíš mít!:-D
Odpovědět
bella no ja budu jeste patrat, ted jsem si udelala obedovy menu s monotypem a nevypada to zase tak hrozne :-D hodim ho sem na chvilku, je to ted jen udelavka cca 5 minut, tak si detailu moc nevsimejte :-D hailli no super ;-) anka vybornej napad! :-D
Odpovědět
no a ještě na sobě mít svatební šaty a pruvodčímu řeknu že jsem nevěsta na útěku :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.beremese.cz/album/view.php... anka :-D treba ti da jizdu i zadarmo :-D
Odpovědět
gepe: já ti to moje v monotypu poslala na mail, vypadá to hezky, to neříkám, ale Edwardian se mi líbí trochu víc:-(.
Odpovědět
bella edward je super! to je bez vyhrad.. :-(
Odpovědět
gepe: to je dobrý! Jak jsi tam dodělala ten dekor?? To je v nějakým programu?
Odpovědět
bella jen obrazek pridany dvakrat a otoceny :-) nejradsi vse delam v powerpointu - i kdyz to zni divne, ale nejlip se mi tam pracuje se skladanym textem, obrazky, prolinanim apod.. atd :-)
Odpovědět
gepe.to vypadá dobře,taky budu pomalu tvořit,jen jsem ještě něměla čas jít koupit barvy do kopírky ;-)
Odpovědět
gepe: to vypadá fakt dobře, zkusím taky něco podobnýho. Já ještě uvidím s oznámením, ale chtěla bych, aby to bylo všechno v jednom duchu, takže jestli budeme mít nakonec fotku, udělala bych to podobný...
Odpovědět
anka: ona by ti možná stačila černá a pak zajímavý papír, ale asi se to kupuje komplet, co?
Odpovědět
gepe: a kde bereš takový obrázky? To je nějakej clipart?
Odpovědět
anka, ja mam v planu pouzit kopirku u drahyho v praci, doma sice mame super tiskarnu atd, vcetne na fotky, ale ta u nich je uplne genialni s nadhernym tiskem, nemluve o tom ze tam projde i "tlustsi" nejen klasicky kancl. papir :-) to by me zajimalo jak se taky ten papir kupuje - myslim hailli rikala ze na narodce je nejakej kramek... Jo a holky dle zkusenosti pozor na hrbolaty papir, muze se stat, ze tisk neprojde komplet na papir a pak to vypada divne, takze je lepsi si pokoupit od kazdyho kousku a nejdriv vyzkouset zda to vse na papir chytne dobre ;-)
Odpovědět
bella no nekde na netu jsem stahla :-D
Odpovědět
bella.no kupujeme komplet,tak my to využijem. gepe:jak to děláš že tam máš to pozadí,to dáváš než začneš psát nebo až potom ;-)
Odpovědět
gepe: takovou má v práci máma, nějakou profi...ty tlustší papíry to prej taky vezme. V HK na náměstí je taky takovej krámek s výtvarnejma potřebama, mají tam zajímavý věci. No a ještě se pozeptám na něco v Praze.
Odpovědět
anka v powerpointu kdyz das obrazek nebo text, tak si muzes nastavit zda to chces do popredi nebo do pozadi.. tak jsem to dala pouze do pozadi - jinak pokud je to tmavsi obrazek a nechces prebit text, tak si hraju jeste s ladenim barev obrazku i treba zesvetlenim apod. ono totiz v PP kolikrat delam i veci z wordu, excelu i visia misto toho abych to to delala v jednotlivych programech, kdyz to potrebuju napr. na slidech :-) delala jsem v pp i diplomy na jednu akci apod.
Odpovědět
gepe: v pp to taky zkusím!
Odpovědět
Tak to vypadá že všechny pujdem nakupovat papíry :-D :-D gepe.tak to máš dobré já všechno budu dělat doma :-)
Odpovědět
bella urcite! divam se na nejaky obrazky co by byly fajn, mam dokonce jeden nadhernej i lotos, ale je v gifu a v jpg uz tak hezky nevypada... proste s PP je dobry byt kamarad a zkusim ho mit rad, pak se tam da kouzlit :-) drahy je vzdycky vydrenej z toho, co vsechno v nem jsem schopna udelat :-D :-D
Odpovědět
anka tak to ja taky, akorat ten tisk si udelam sice u drahyho v praci, ale taky sama ;-) no pujdem pekne svorne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?