Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
nojo ja zapomela ze si z teho holomoca :-D Koukam ze jsi taky sikulka :-D to drzim pesti at se to mamce spravi! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ráda ležím ale vždy se otluču :-D Holomóc, 19let, Mářa a míry muže- čekáme slona a chobot už leze :-D takže si to přeberte jak chcete :-D já jsem spokojená :-D
Odpovědět
Ahoj, vubec nemam chut resit svatbu...nasla jsem na testu //
Odpovědět
Profilova fotka
hest, kecáš?!?!?
Odpovědět
hest: hm, tak nevím, jestli gratulovat... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hest :-N =-) :-.
Odpovědět
Tak abych prolomila ticho...Smudli, jak to vypadá s tím Vaším sálem??
Odpovědět
Profilova fotka
beluš vůbec nevíme, chodí se kolem toho jak kolem horké kaše a nikdo nic neříká... takže čekám kdo do ní první spadne a řekne co bude. Sice je to nejistota ale kdyžtak máme už 3 možnosti kde to udělat
Odpovědět
smudlinka: no jasně, máte možnosti a máte čas ;-). Hlavně, že je termín, že jo!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj hlavní je termín, času moc není bo se jedna z ostatních možností musí zamluvit do začátku října, je to sál který vyhrává z těch ostatních třech tak uvidíme co bude
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, tak pokud máš záložní varianty, tak je to v pohodě... hest, je to velkej průšvih?
Odpovědět
Hest no taky nevím jestli máš nebo nemáš radost. Já se teda taky někdy děsím abych i přes antikoncepci neotěhotněla-dvě děti už nám stačí 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jééé co já bych dala za // |-| já můžu jen tiše závidět, ale na druhou stranu chápu, že to není jednoduchá situace
Odpovědět
Profilova fotka
mě by asi nejdřív trefil šlak... ale pak radost. ale na dítě si ještě tak 3 roky počkám... lucil, toho se taky bojim, hlavně po obzvláště vydařených večírcích, kdy trávim noc s hlavou v míse... :-D
Odpovědět
hest, tak to je dneska fakt den na dve veci... hele ale zase pozitivni je, ze termin mate az maly bude uz na svete :-) i kdyz je fakt, ze me by asi omejvalo.. a to neberu antiko uz skoro sest let kvuli migrenam aspol. ava mi povidej, ja takhle stravila z patka na sobotu u kamaradky, kdy jsem pak prisla zpet do kuchyne a pry sdelila drahymu ze chci domu.. otazkou je zda to bylo z vina, nebo z toho jak jsem zlobila kocku, kdyz jsem delala ze ji jako zeru suchy zradlo :-D
Odpovědět
holky tak jsem zase tady :-) lucil jaké šaty sis obědnala gepe:o jakém srazu mluvíte =-) děti je krasná věc ,jak je to malé tak je to fajn a až to vyroste tak na zabití :-D :-D :-D vím o čem mluvím :-D :-D ale dá se to zvládnout :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, ty jsi prostě mazák! :-D holky pádim na jednání, ukážu se tu večer, teda jestli po squashi nepůjdem do hospody :-D
Odpovědět
anka, no prece bude sraz asi pred nasima terminama, nekde nejaka spolecna rozlucka - aspon bude sranda - ktera z vas je nevesta? a to bude... ja jajajaja ja ja :-D njn, tobe se to povida, kdyz uz mas ctyri :-p bude po svatbe dalsi prirustek, nebo pred svatbou? ;-) :-D
Odpovědět
gepe: to s tím žrádlem dělám s naším psem, ale střízlivá a abych ho nalákala a celý to sežral, i když mu granule vždycky nejedou:-D.
Odpovědět
bella to jsem delavala taky :-D akorat kdyz jsem videla fotky, tak jsem byla cela obsypana tim susenym v sobotu a mela jsem ho i v puse... nacez v nedeli mi jeste kamaradka oznamila ze nasla u cicouna v misce s vodou moje vlasy :-D jo nebyl to patek, ale sobota :-D ava napodobne ;-) :-D
Odpovědět
gepe: ty fotky sem asi nedáš, co? :-D
Odpovědět
gepe.už máš něco vymyslené,takže někdy na jaře? no a děti už nebudou,už si chci užívat na stará kolena :-D :-D :-D víš jak se to říká:mladí v prdely a důchod daleko :-D :-D
Odpovědět
bella no ja je videla jeste nez jsme sli domu, co si pamatuju tak sem si pripadala strasne moc fotogenicka :-D :-D ale jeste jsem je nevidela za strizliva =-) :-D nechci Te zklamat, ale fakt nedam :-D
Odpovědět
anka, to jako mam vymyslet ja? =-) sice o par dobrych, peknych a ne drahych mistech vim.. :-D tak to ja si deti budu uzivat na stary kolena ]-( to bude pekelny 8-(
Odpovědět
gepe: chápu!:-D Já bych pomohla s organizací, ale místo bude muset vymyslet někdo jinej, protože ačkoli v Praze v podstatě žiju, tak tam skoro žádný hospody neznám...
Odpovědět
No já bych přijela ale to by mě musel někdo čekat na nadraží já bych se asi v Praze stratila,vím kde je vaclávák :-D :-D to abych si vzala buzolu :-D No pokud by byl sraz v Praze protože vás je víc,tak by jste to měly vy pražandy vymyslet :-p :-p
Odpovědět
anka, to bych kdyztak poprosila drahyho ;-) pripadne bychom tam mohly cekat jako uvitaci sbor a nejen na Tebe :-D ok, tak ja teda vymyslim misto no... ale pri vzpomince na sobotu a alkohol se mi dela jeste ted ouvej :-D
Odpovědět
bella ok, beru Te za slovo! :-)
Odpovědět
anka: to není problém, někdo z nás by tě určitě vyzvedl, klidně já. Důležitý je, jestli bys byla ochotná přijet.
Odpovědět
no udělala bych si výlet,oni to doma bezemě přežijou :-D :-D znáte tu písničku z Opavy zOpavy jede rychlík do Prahy nemá žadné obavy že tam dojede, :-D :-D takže v tom rychlíku budu :-N :-N hlavně holky nic luxusního at mě to před svatbou nezrujnuje :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?