Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, to doufám, že na svatebku pojede se mnou... už teď mam co dělat lidem vysvětlit, jakto, že je můj přítel na dovolený se dvěma holkama a já sedim doma... teri, já už bych taky stresovala, ale jestli mají dobu dodání až 7 týdnů, tak to řeš až pak... tý paní to asi bylo taky dost nepříjemný, ale taky ti to nemusela posílat a čekat, jestli si je vezmeš... mohla ti poslat omluvu a domluvit další postup rovnou
Odpovědět
avano, ono totiž zjevně došlo ke dvěma chybám: ona zaměnila moje vínové boty za ty fialové, což jsme pravděpodobně obě zjistily až když jsem ten balíček rozbalila - to psala, že se moc omlouvá, a ať to pošleme zpátky, že nám vrátí poštovné a pošle správné botky... a pak psala, že jim ty správné poslali o dva odstíny světlejší, že to ani nebude posílat... a že to teď vypadá, že je nespolehlivá, ale že se jim to fakt stalo poprvé... a nabídla nám slevu - a to je právě teď ty tři týdny...
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to jo... no uvidíš za další tři týdny, co z toho vyleze, v nejhorším máš ještě třičtvrte roku na neustálý vracení, dokud se netrefí do odstínu nebo na sehnání nových :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, holky jdu spát, přeci jen vstávam o půl sedmý do práce :-) takže dobrou noc!! ;-)
Odpovědět
terinka: snad to byla dobrá sleva! avano: já tě fakt chápu, máš to s ním asi těžký, ale oni všichni chlapi jsou takový zvířátka a každej má holt něco. Holky, já jdu do hajan, tak dobrou noc |-| ...
Odpovědět
avano, jo, to si říkám taky, přinejhorším času na opravy dost ;-) bello, myslím dvacet procent... tak dobrou, já taky musím jít ;-)
Odpovědět
koukam ze tady uz vsichni spi :-) a ja nemuzu, chytly me zuby ;-( jo a jsem chude diky satum, premyslim jestli nejaky takovy nemaji nekde v salonu, ale zase nejsem stavena na to je vsechny zbesile obihat :-( a ty moje by mi objednali i samostatne, ale vyslo by to o dost draz... resp. by se mi to nevyplatilo i dle salonu
Odpovědět
tebe chytly zuby me rozbolelo v krku...
Odpovědět
Profilova fotka
hest, teda ty si dneska nějaké ranní ptáče bella, ty tvoje původní svatební šatky jsou nádherný, něco takovýho bych klidně taky brala, ale zatím jsem na takový pěkný krátný nenarazila, nohy jsou jedna z mála věcí, který na mě ještě vypadaj dobře, tak proč je neukázat :-D holky, kdo si nemůžete vybrat šaty, tak co zkusit tohle http://img.blesk.cz/img/1/full/635407... 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
ahoj holky,tet jsem to tu přelouskala co jste psaly,no já zanesla malýho do školky,nakoupila,a tet vařím dělám zapečené těstoviny,pak to zanesu babičce jdu pro děti do školyprotože máme dneska očkování,takže docela fofr,takže tak hodinu mám čas. :-) já jsem taky viděla krásné šaty byly v otto katalogu,balonové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, to je pěknej hnus, tenhle článek jsem viděla... bleeee anka, jojo v otto mají i svatební, některý krásný, ale abych riskla objednání šatů za 5 tisíc bez vyzkouošení, takovej blázen nejsem ;-)
Odpovědět
Avano Maggie sottero má nádhernou plážovou kolekci ale prý ji do ČR vůbec nedováží,možná do prahy ale jen pár kousků. Na mě něco leze a chytla mě záda :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Ave ještě k tém plážovým šatkám-oni je prý do půjčoven nekupují protože ty lehké materiály jsou choulostivé a pak jim to vydrží třeba jen 3 půjčení. Takže se jim to nevyplatí-jako ty bytelné šaty z taftu nebo saténu.
Odpovědět
tak já nevím zkuste si napsat svatební plažové šaty,možná že něco najdete :-) mají tam hezké balonové kolem 3000kč
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, něco na tom bude. Kdž jsem projela zahraniční servery, tak v těch kolekcích byla spousta takovýchhle šatu, a když projedu salóny tady, tak nic... :-( teda, dneska to tu bude jak v lazaretu, samej marod :-) já tu budu skuhrat zítra, dneska jdu po půl roce na squash, takže budu jak gepe po cvičení powerjógy :-D
Odpovědět
no já když začala zase po čase cvičit tak týden jsem nemohla na nohy jak mě bolely a ruce od činek taky :-N :-N ale tet už je to v pohodě :-)
Odpovědět
Já chtěla začít cvičit od září a skutek utek, nechce se mi. a doma to cvičení na břicho taky flákám a ještě jím sladké 8-( Ave fakt v těch salonech nic nemají a když už to na fotce vypadá jako lehké vzdušné šaty, ve skutečnosti je to zas jinak. :-|
Odpovědět
no já přestala pít kávu a už se tak necpu zakuskama,milují pařížskou kostku,když jsem byla dnska v obchodě tak mě to lakalo ale nekoupila jsem si ho. :-( :-( lucil a co katalogy nemají žádné plažové :-)
Odpovědět
ANko šaty bez zkoušení si nechci pořizovat, to je až poslední možnost. byla jsem zatím zkoušet ve dvou salonech a zjsitila jsem že na modelce 180 cm vysoké a 50kg lehké vypadá vše dobře a na normálním člověku už to pak není ono.
Odpovědět
No tak jedině nechat ušít ale kolik to asi stojí? :-) :-)
Odpovědět
No ale když si je nechám ušít taky uvidím výsledek až potom. 8-) Já mám na nic nekonfekční postavu, je to na nic. Co se mi líbí tak to mi nesluší...
Odpovědět
no ale vtěch šatech co si se fotila si vypadala dobře :-) :-) a co aukro nedivala ses tam :-N
Odpovědět
JJ Anko já koukám pořád všude i na ebay. A ty šaty co jsem tu měla na chvíli fotku se nehodí na pláž. já ty šaty nepotřebuji až nic moc extra-na té pláži se mi líbí uvolněný styl a stejně je budu mít chvíli-ne jako vy tady na hostinu apod. Já v nich půjde na focení a pak večeři a šlus 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, třeba ty z MMB překonají očekávání a budeš spokojená... a za ušetřený peníze si můžeš koupit nový plavky nebo vyrazit na ten výlet ;-)
Odpovědět
a co salon leni,mají tam plažové šaty.cena kolem 1300kč
Odpovědět
holky tak já musím končit,mrknu tady k večeru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka měj se:-)
Odpovědět
Ahoj holky ještě doplnění k těm šatům co sháním. Nechci je jako svatební ale na převlečení a nejlíp koupit někde kde si je mohu vyzkoušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem obíhala úřady a cestou zpět jsem neodolala a zašla do zlatnictví, zeptat se na stříbrný prstýnky... klučina říkal, že nám je klidně vyrobí, ale bude to stát celkem dost peněz a nebo si můžeme vybrat z normálních stříbrných aby byly podobný a vypadaly jako snubní... a dodatek: " to se vejdete do pětiskovky za oba" :-D jak kdybych to dělala kvůli penězům ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem včera koukala na historii počasí a mazec...27.5. bylo tak okolo 17°C,takže paráda.Takže fakt šaty na převlečení neřešim.Koupim si kabát a voteplováky ]-( Sakra
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?