Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ava, zatim papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak děvčata, dneska se mi do svatebního plánování vůbec nechce, jdu si prohlížet katalog z ikea a marianne bydlení, třeba tam taky na něco pěknýho narazím, papapap
Odpovědět
hailli ok :-) ja se jdu s*** s designem naseho webu ]-( tak taky preji hezke odpoledne ;-)
Odpovědět
porodnibabka: líbí se mi u nich i ty mini muffiny a svatební rolády, ty by byly dobrý do výslužek, kdybych přece jenom nějaký dělala.
Odpovědět
gepe: budete mít svoje svatební stránky? :-)
Odpovědět
bella to nekdy casem taky, ale tohle jsou firemni :-)
Odpovědět
gepe: aha, tak to jo:-). No já zase vybírám účesy, pořád mi to nedá:-D.
Odpovědět
porodnibabko, díky moc za radu, nožky si fakt ulevily.. a taky děkuju všem, které tu doporučovaly gelové polštářky do bot - konečně jsem si je koupila a teď jsem za ně fakt vděčná, bez nich bych pomalu ani nedošlápla... :-N nestíhám vás dočíst, přítel má narozky, tak jdeme na jídlo a objevím se až večer... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: tak to je teda síla s tím dortem, to jsem vůbec netušila uff :-|
Odpovědět
no tak já na dorty ještě musím kouknout,chci i mini zákusky tak na přiští týden se do toho pustím,tento týden mám fofr :-)
Odpovědět
gepe:no já bych tam asi udělala točo,no když jsem viděla ten dort tak to bych upekla i já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...no za ty peníze je to teda hrůza :-S
Odpovědět
Článek se načítá
MMb je mimibazar a šaty Maggie sottero jsem zatím nekoupila ale byla jsme na zkoušce šatů které budou vyprodávat.
Odpovědět
no asi zkusim ten nas vyber taky poslat do e-dortu....
Odpovědět
lucil07: ahoj a kde se budou vyprodávat nějaké šaty ráda bych si za nějakou lepší cenu nějaké koupila :-)
Odpovědět
No musíš si napsat do salonu ve tvém okolí. já byla v Litovli v salonu kde mají jem Maggie sottero. Ale to máš asi z ruky. tedna podzim vyprodává starší kolekce většina salonů.
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky jsem nakonec místo bydlení prohlížela novou kuchařku od Apetitu - Koláče a zkusím natrénovat podle nich svatební koláčky
Odpovědět
haillie: v Apetitu jsou super recepty ;-). Na ty svatební koláčky kouknu taky, ale s největší pravděpodobností je budu objednávat, protože jsem kůže líná...
Odpovědět
Jinak holky, tady je pár fotek z toho svatebního veletrhu v Diplomatu: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jsem zpátky a jsem na sebe neskutečně pyšná :-D za poslední 3 hodiny jsem vyžehlila 6 praček prádla a další 2 vyprala... :-D sice na to padla skoro celá lahev vína, ale mam po 14ti dnech hotovo 8-) a ještě jsem se obětovala a zašla za tchýní...
Odpovědět
ava, nechces se stavit na zehleni k nam? vinko taky mame :-D bella pekny :-) holky tak nejak jak jsem jeste nezkusila zadny saty tak zacinam vahat... no asi je to tim, ze uz blbnu i z tech webovek co delam - uz na to pro dnesek kaslu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, dík za nabídku, ale mě to fakt stačilo, jestli něco nenávidim z domácích prací, tak je to žehlení...:-D :-D gepe, já na sobě nikdy svatební šaty neměla, takže taky nevim, jaký to bude, jestli ve vysněných budu vypadat jak debil, tak se asi picnu :-D
Odpovědět
ava, no ja tady mam presne 12 kosil a tricek s limeckem, drahyho do prace a fakt se mi do toho krute nechce ]-( jeste ze ma jeste par kousku na vesaku :-D :-D jo tak s tim vyzorem jak debil jsme na tom stejne obe :-( :-D
Odpovědět
tech tricek je 6 + 12 kosil ]-( ]-( ]-( 8-(
Odpovědět
a jeste 4x plataky ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nenávidim žehlení košil, jetě že je přítel nenosí, ale já jo :-S já už musela žehlit, 14 dní o tom mluvim, a dneska už sjem neměla co na sebe :-) dneska mě tu lucil odkázala na minibazar, mají tam za tisícovku podobnej střih jakej bych chtěla, tak si je asi zkusim objednat, prostě jako společenský abych aspoň viděla, jak v tom vypadam...
Odpovědět
Profilova fotka
ježíši, já blbka četla plakáty místo pláťáky, tak jsem si říkala, jestli tvoříš plakáty a žehlíš je :-D :-D :-D
Odpovědět
ava, no jasne zehlim :-D :-D :-D mohla bys mi prosim poslat taky ten odkaz? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
máš to v IP... mrkni na to, já se do několika šatů zamilovala... ještě že každej rok obrazim spoustu plesů, takže to risknu a objednám si nějaký a budu to tahat na plesy...
Odpovědět
dekuju ava :-) uz jsem mrkla, no uvidim.. treba jeste neco vyberu, ale spis me mrzi ze jeste ani nemam ty svatebni saty :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?