Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
no já taky mám hrozné sny,že hudba uplně jiná než jsem si vybrala,všichni do sálu vlezou jak burani žádný pořádek a tak :-N takže doufám že vše bude tak jak má být,já jsem totiž organizator všech akcí takže to bude vše v mojí režii,ale svatbu si chci užít :-)
Odpovědět
rouy Lucka Ryglova :-p :-N ja dostala cenik od ty fotografky na ni a kolegu - foti spolu a cely den vyjde na 34500 =-) :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, kdyz me ty fotky prijdou takovy... takovy obycejny =-) :-( no hodim sem neco k sobe do priprav..
Odpovědět
ty ceny jsou ale hrozné :-N :-N
Odpovědět
tj :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem konečně doma, uff:-) Ale mám tolik práce, že se asi brzo zblázním:-D Jak jste pokročili s přípravama?Já kromě toho kameramana, za kterým pojedeme asi další týden nemám nic nového:-) Přemýšlím nad svatebním oznámením a dneska jsem čuchala k jedné voňavce, byla dražší ale krásně voněla, ta by se mi asi možná taky líbila:-D Ale kdyby jste měl někdo tip na dobrou vˇůni (mořskou, svěží ,letní) tak jsem jedno velké ucho. P.S. nekradu:-)
Odpovědět
ještě že máme v rodině šikulky,segře už jsem říkala že jí využiju,
Odpovědět
34.500? Tak to je síla. gepe: čí fotky jsou obyčejný? O kom teď mluvíte?
Odpovědět
gepe, moje fotky ze jsou obycejny... :-D jejich jsou pekny, ale taky husta palka... to se nedivim ze pres leto foti akorat pro svatebni agentury ]-(
Odpovědět
gepe: ale jdi! Třeba se do toho vložíš a za dva roky budeš taky fotit jen pros svatební agentury :-D. Ale jako 35 tisíc bych za fotky nedala, to je pro jinou ligu...
Odpovědět
gepe: jo a ty jsi ty svoje měla v albu? Já je neviděla!
Odpovědět
Fridolínek:tak u mě taky zatím nic nového,jenom začínam plánovat výrobu menu.tak jsem si doma udělala náčrt a vyskoušela to na obyčejném papíře.Takže až koupím barvy do kopírky a nějaké pěkné papíry a nějaké blbosti ktomu,tak pomalu začnu něco dělat,nechám si to přes zimu aspon se doma zabavíme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to je fajn, já bych chtěla udělat i svatební noviny:-) Vlastně si budu skoro vše vyrábět sama:-) Gepe tvoje fotky nebudou obyčejné budou tvoje:-) Já taky nemám na kameramany za 10 000 a fotografy za 20 000...nekradu a ta jejich reklama, je to jen jednou za život, vyplatí se si připlatit za kvalitu mě nebere....
Odpovědět
fridolinek: no je to o reklamě...existuje spousta výborných fotografů, kteří si jen nedovolí říct o tolik peněz. A co se týče fotek jako takových, mně naopak přijde, že fotky některých těch "žádaných, exkluzivních" jsou přehnané, kýčovité a na můj vkus až moc upravené a vyretušované. Nemůžu si pomoct, ale některé nevěsty jsou tam k nepoznání...
Odpovědět
bella: to máš pravdu, některé jsou už přehnané, ale to je i v lidech, některé nevěsty prostě chtějí mít fotky jak z obálek časopisů, takže to působí místy až nepřirozeně a některé naopak, chtějí vypadat co nejpřirozeněji. Já mám třeba největší strach z toho, co po nás bude kameraman nebo fotograf chtít, protože když občas potkám svatbu v Lednici v parku a vidím, jak se je snaží všichni uměle vtěsnat do nepřirozených pozic, tak jen zoufám.
Odpovědět
tak já to mám stejné,líbí se mi naše videa co děláme z dovolené a je to přirozené,takže není problém pak si vybrat a udělat si zvlášt cd pro svatebčany,já si myslím že v dnešní době má hodně lidí kameru a vnaši rodině se hodně točí,jak narozeniny a vše možné. :-) Takže já taky nebudu mít profíky,ale fotky budu určitě mít pěkné,kdo má fantazii tak si to udělá podle sebe :-)
Odpovědět
fridolinek: no tak to máme podobný názor. Já právě nechci ani tolik těch aranžovaných fotek. Jasně, chce to nějaký pěkný portrét, pár kýčovitých fotek u fontány, ale fotky stylu "tahám ženicha za kravatu, vyhrnuju si sukni až nahoru, ááá padáme", atd. :-D to je na mě moc...Chce to přece taky trochu "reportáž" z té svatby, ne jen nepřirozené fotky. Fotograf snad bude fotit to, co budete chtít, ne?
Odpovědět
bella: no správně by to tak mělo být:-D Z fotek má být cítit přirozenost, radost a mají vypovídat něco o tom dnu, neměla by to být umělina........
Odpovědět
Jinak jsem koukala na boty a nakonec asi opravdu objednám ty ze Studia Princess, ty smetanové: http://www.studioprincess.cz/cs/kateg...
Odpovědět
uz tak blbnu ze pisu sama sobe :-D frido a bella: ja mam nejradsi momentky a to i takovy co me proste nekde neco zaujalo... jdu nejaky hodit do alba tady... fotograf by mel predevsim poznat ten par a jejich vkus a taky co se jim libi 8-(
Odpovědět
gepe: přesně tak, momentky...ale uznávám, že pár těch portrétů budu mít taky...Kdysi jsem viděla někde na netu nádherné fotky z večerní svatební party a tam byly opravdu nádherný momentky - spící družička, nevěsta s dortem na puse, tančící hosté, no úžasný :-).
Odpovědět
bella.my se pujdem potom fotit na Hradec nad moravicí,ale fotit nás bude moje sestra. Takže pár fotek budu mít i u zámku ale pak budem určitě dělat hodně fotek s ostaníma :-) Určitě bude z čeho vybírat,když si vezmete že tam bude mít skoro každý foták i kameru,tak se potom udělá sestřih toho nejlepšího a udělá se cd :-)
Odpovědět
Gepe: wow! To jsou krásný fotky! x-) Co děláš 6.srpna?? :-D
Odpovědět
Holky, já zase mizim...máme večer akci, musim si umejt vlasy, naparádit se a dojít se psem :-D. Tak zatím pa...
Odpovědět
gepe.fotky máš pěkné bella.já právě boty taky řeším,nechci podpatek,nebo jenom malinky
Odpovědět
holky, jo jasny taky je potreba mit nejaky fotky kde vsichni stoji a delaji syr :-D njn, ja to pak zase smazu.. me prijdou obycejny 8-(
Odpovědět
hele, kdo resil ty kalhotky ze se urve spodek a budou trcet? :-D
Odpovědět
gepe.jsou pěkné my taky máme spostu fotek s přírody,jak s jeskyní,z hor,zoo a prostě různě kde jezdíme,máme projeté s dětmi hodně,máme rádi přorodu,ale nemám to v počitači,ale taky ti tam pár pošlu,některé fotky jsou nové a některé starší
Odpovědět
anka tak jo, pisnu do IP :-) prave toho taky mame hromady a i prirody, jen me nebavilo projizdel slozky, tak jsem vzdy na nejakou klikla a neco vybrala.. :-D
Odpovědět
přes email nemůžu posílat nějak mi to nejde,musím zavolat švagra at se mi na to podívá,email mi poslat jde ale když tam přidám soubor tak to nejde tak nevím co stím mám :-) dala jsem tam aspon 4 fotky pak to smažu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?