Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my psa na svatbě řešíme. Docela bych ho tam i chtěla, ale máme to v kláštěrních zahradách, tak nevím, jestli tam vůbec bude moc (musíme se zeptat) a zároveň je to starost navíc a aby z toho chudák něml víc stresu než my. Svatební cestu už taky pomalu řešíme, Chceme ject určitě někam do exotiky, dál - říkáme si, že pak budou děti a dlouho se někam nepodíváme. Teď vybíráme místo - zatím jsou v jednání Thajsko, Bali nebi Indie, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: dobře, chtěla jsem ještě napsat také nějaké zážitky ohledně psíka, ale jak si psala, je to trošku mimo téma :):) JInak jsem taky malá, takže i u mě bude asi problém se šatkama taky...no to bude sranda... :-) :-) mykolaapsi: jinak pěkné šatky v albu máš to je fakt, i botky, místo svatby, no sjuperrrr :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky budeme platit zálohu v lednu, udělali jsme to tak letos a vyjde to levněji. Fotky určitě pošlu, spíš sem dám odkaz. Holky podle mě se tady v tématu může probírat cokoliv a pes se svatbou taky souvisí... Nevím, jestli budeme mít toho našeho na svatbě, podle toho jaká to bude povaha a jestli bude někdo ochotný ho při obřadu držet. tinkam: jakou máte rasu?
Odpovědět
Profilova fotka
Terinka: my budeme mít prsteny z bílýho zlata, taťka je zlatník, tak nám je dělá. Existuje metoda, myslím že se tomu říká "síření" a to dělá bílé zlato "bílým". Jinak je klasicky žluté.
Odpovědět
Profilova fotka
lucinecka02: děkuji :-) ale třeba to nakonec bude ještě všechno jinak.
Odpovědět
petulko, no právě a ono hodně lidí říká, že to právě nevydrží, že to bílé zlato pak začne žloutnout... a já právě žluté zlato nesnáším, nevzala bych si ho na sebe, tak nechci, aby mi snubní prstýnek zežloutl ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: máme výmarskýho ohaře :) je to tele střelený měřim 155 cm, naštěstí je kamarádka švadlena, tak neni problém něco spíchnout za dobrou cenu. Ale nakonec si nechám ušít jiný (dnes jsem je dala taky do alba :) Ale snad by neměl bejt problém je nějak v tom salonu upravit. Když jsem šla na maturiťák, tak jsem měla šaty s obručí a nic sem po zemi netahala, ale už si nepamatuju jak se to upravovalo.
Odpovědět
Profilova fotka
tinkam: koukám, že máme stejný vkus na šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mykolaapsi: to sem ráda že se to někomu líbí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi,MIMU proto,že mají dobré dortíky,supr to vypadá,cena je přijatelná a hlavně minizákusky,co chi na večer mají za hubičku oproti zbytku Prahy a okolí.Navíc to mám při cestě.Mají ještě druhou pobočku v Unhošti a tam jezdím hodně často.Máme nedaleko domeček a přítelovi rodiče a prarodiče chaty. ;-) U nás na sídlišti třeba taky najdeš cukrárnu,ale dělaj takový ty klasický bác dorty,těžký,s máslovýma krémama a to já fakt nerada. No a mandlovky dělaj taky,ale za cenu vyšší,než v MIMĚ.No a Mimu si hodně lidí chválí a maj rechtz,fakt jsou šikovný. Náš pejsek (jezevčice),je taky závislák,obávám se,že by proknučela obřad a navíc se bojí velkejch davů lidí,tak nevím,ale je zvyklá i na mojí mámu a babičku,tak by u nich snad vydržela bez problémů.Na večer jí ale do hospody nechci tahat,nudila by se a plakala by někde v koutku,to nechci.Já mám právě na zlato alergii,stříbro nic nevydrží,je měkký,takže proto ocel. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mykolaapsi: tak mi muzes ty zazitky s pejskem napsat do IP ;-) tinkam: takze ty budes mit kratky satky a i s tim barevnym vespod? Tyyy jo, zajimavy!! Budes super originalni. 8-) porodnibabka: koukala jsem na stranky te cukrarny a dortiky na fotkach me tam uplne nenadchly, ale pokud je osobni zkusenost dobra, tak proc ne. Myslis, ze by umeli udelat ten cupcake dort, co mam v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
bibcz: asi nakonec jo. snad budou ve skutečnosti vypadat taky tak :D díky za pochvalu :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bibicz: taky bych chtěla cupcake a konečně jsem i objevila cukrárnu, kde ho dělají. jukni na www.dorty-domu.cz. Tahle cukrárna je má v nabídce a cena mi přijde srovnatelná s klasickým dortem
Odpovědět
Profilova fotka
No holky vy teda jedete, jeden den jsem tu nebyla a nejak nestiham:-)) betka20: dekuji za privitani a taky za tip, urcite do te diskuze mrknu:-) lucinecka02: já to mám asi naopak,chtěla bych sama dělat co nejmíň věcí, to zařizování nijak neprožívám, paní z restaurace kde máme rezervovaný datum je moooc šikovná na výzdobu, byli jsme tam mrknout zrovna když měla přijet svatba a ta svatební tabule byla úžasná! Svatbu bych chtěla fialovo-bílou a co se týká přítele tak taky naopak- pořád,že by chtěl bílej oblek a nakonec z něj vylezlo že by se v tom asi necítil a domluvili jsme se na takové šedo-hnědé. S fialovou to vypadá krásně. Já teda mám celkem jasnou představu o šatech, jdu konečně hodit nějaký fotky tak se pak mrkni,většina šatů je tam na jedno brdo, ale mě se taaaaaaaaaak líbííííííí:-)) A s těma šatama uvidím, buď půjdu na podzim nebo fakt až po novým roce, ale to asi nevydržím.:-D A půjdu vybírat s mamkou a možná s bráchem, kterej mi půjde za svědka. Člověče taky bych se chtěla vdávat už letos, teď v sobotu se vdává kamarádka, je v plném proudu příprav a moc jí zavidím, dnes psala, že všichni pečou koláčky a ji tam nechcou pustit tak zkouší zdobit auto.:-)) Jinak co se týká cukroví tak přítelkyně přítelova táty peče cukroví takže budeme mít od ní, dort chce zařídit mamina ve Znojmě a prstýnky jsem zatím řešila jen vzhled takže ti bohužel moc neporadím:-( jinak všimla jsem si, že tu řešíte pejsky-máme 5-ti měsíční fenečku, kříženec voříška s kavalírem a je na nás strašně upnutá,je to takový naše miminko, máme ji moc rádi a moc bysme ji tam chtěli, ale nevím jestli by to s ní nebyl spíš problém, bohužel kňourá pokaždý i když jen zalezu na záchod:-) ale uvidíme,třeba jak dospěje tak se to změní.:-)SNAD!:-) jinak jdu přidat konečně nějaké fotky tak mrknite pak a přidejte názor;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terezab: dortiky vypadaji moc hezky, asi jim poslu fotku a poptam se, jestli by dokazali udelat ten "nas" =-) zuzicek: teda, ty jsi se s tema fotkama ale rozjela! :-D Mne se libi satky na obrazku 43 a 57. Ja si tu ted zrovna maluju predlohu na kyticku, co chci vyrabet misto myrt. Snad to zvladnu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak album mám konečně hotový;-) bibicz: no jo ja se sem zas tri dny nedostanu tak jsem to chtela dotvorit...tohle je zatim vse co mam nastradano pro predstavu;-) a na obrazku 57 je uces? nemyslela jsi 47?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicek: hmmm, mi prijde, ze jsem tam vcera videla jeste nejaky jiny satky... takze ted jsem to projela znova a mne osobne se nejvic z tech vsech libi c. 41, 44, 47 a 52. Tezky vybrat ty nejhezci!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, my dnes odjíždíme na dovču. Tak ne že se rozepíšete tak, že to pak nebudu stíhat přečíst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi,já myslím,že by ti ho vyrobili kdekoliv,ale jistá si nejsem.Nebo pak Fishr.cz.,tak toho mají haba kůůůk.Je fakt,že dortík z MIMY asi taky budu mít trošku jinak navržený,než mají v nabídce,ale myslím,že to nebude problém,snad. jaji,obávám se,že si budeš muset na přečetní vyhradit dostatek času. Já pak zmizím na 14 dní a bude to to samé .
Odpovědět
Profilova fotka
jaja.mixi: tak si to uzijte a poradne si odpocin ;-) Devcata, chtela bych vas vsechny poprosit o pomoc s textem na svatebni oznameni. Prekladala jsem ho z anglictiny a trochu s nekterymi prelozenymi frazemi nejsem spokojena, protoze presny preklad nedava nekdy smysl a mne prijde, ze nejsem schopna prijit na nejaky uchazejici cesky ekvivalent. Takze bych se chtela zeptat na vas nazor a pripadne poprosit o napady. Takze, nase oznameni bude o 10 duvodech k uzavreni manzelstvi. Ted vypisu ty, u kterych si nejsem jista s prekladem: 1. Byti v centru pozornosti (original - being center of attention) - prijde mi tam divny to "byti" 2. Moznost obleknout se do krasnych bilych satu (original - getting to wear a big white dress) - tady si nejsem jista tim slovnim spojenim 'moznost obleknout se' a nic lepsiho me nenapada 3. Straveni zbytku zivota s osobou, kterou miluji (original - spending the rest of my life with the one I love) - tak nejak mi tam trochu vadi to 'straveni', premyslela jsem o tom, ze bych napsala jenom 'zivot s o osobou, kterou miluji', ale to si nejsem jista, jestli to neni moc kratky a jestli je to dost vystizny. Byla bych vam vsem moc vdecna za nazory a napady. Predem moc dekuju!!!!!!! :-) :-) Zkousela jsem se radit s mamkou, ale ta mi napriklad k te moznosti obleknout se do bilych satu poradila: - být jeden den princeznou v krásných bílých šatech (a čekat, až přijde pro mne princ) :-D :-D Mno.... to fakt ne, princezen a podobnych romantickych hlasek se chceme velkym obloukem vyhnout. Chceme mit pozvanky vtipne a nejromantictejsi na nich bude prave ten posledni, nejhlavnejsi duvod ' zivot s osobou, kterou miluji'.
Odpovědět
bibi, a co tam prostě dát "být v centru pozornosti" a "strávit zbytek života s osobou, kterou miluji"? "možnost obléknout se" mi přijde v pohodě - z češtinářského hlediska 8-) Je fakt, že čeština ty průběhové tvary moc nepoužívá, vypadají v ní divně a proto se taky většinou překládají tím infinitivem ;-) Ta varianta "život s osobou, kterou miluji" mi právě vůbec nepřijde výstižná vzhledem k tomu, co se v té angličtině snažíte říct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terinka: moc dekuju ;-) dobry napady!!!! Vlastne jenom minimalni zmena a zni to opravdu hned lip. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme fotky a videa z Barneyho návštěvy. Je k sežrání!!! Tady je odkaz, jsou tam videa a přidám časem i fotky. http://koukninamefotky.rajce.idnes.cz...
Odpovědět
Profilova fotka
Petulko,to je puclíček roztomiloučkej.Bude živoučkej a asi divokej:) Je opravdu dobře krmenej,spokojený nabaštěný miminčí bříško.U takhle malejch štěnátek miluju,jak voněj,z tlamky je cítit ještě mléčná strava a celkově jsou takový hebounký.Zkrátka je moc krásnej :) Bibi,já bych dala 1.být v centru pozornosti 2.obléknout se do krásných bílých šatů 3.strávit zbytek života s milovanou osobou Rychle,stručně,výstižně... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: dekuju za rady. :-) Uz jsem ty tri duvody dala do kupy. :-) :-) Nicmene jeste mam jeden zadrhel s tim nasim textem na oznameni. Uz jsem myslela, ze jsem se vsim spokojena, ale jeste mi tam jeden preklad duvodu k manzelstvi tak uplne nesedi. V originale to je "secure date every Valentine's day". V tomhle kontextu je to slovo "date" mysleno jako rande. No a ja jsem to puvodne upravila na "Predem zajistene rande na Valentyna", ale uplne se mi to nelibi. Pak jsem premyslela o "kazdorocni rande na Valentyna", ale nejak bych tam chtela mit ten preklad slova 'secure', jakoze "bezpecnostni rande..." nebo "pro jistotu rande ..." ... ale nevim, jestli by to lidi pochopili. Vubec nevim, co s tim, aby to vyznelo stejne. Nemate nejake napady? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no a co něco jako Záruka každoročního rande na Valentýna?! Nebo každoroční jistota rande na Valentýna...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych chtela, aby to vyznelo tak, ze bezna, pravidelna rande rusime, coz je napsane v duvodu c. 2 "konec randeni", ale jedno rocne pro jistotu zachovame, abychom ten vztah kazdej rok jakoze tak ozivili. :-D Je to samozrejme vsechno mysleno s nadsazkou, protoze chceme to oznameni ve vtipne forme. Jsem prave myslela, ze bych tam dala ty uvozovky: "pro jistotu" rande na Valentyna, ale prijde mi, ze by to nemuselo byt zrejme, co tim chtel basnik rict. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tinkam: ty jsi z okolí Turnova?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, Praha :)
Odpovědět
Všechny moc zdravím. Ráda bych se nejen podělila o tu radost, která vypukne 9. 7. 2011 na zámku Manětín, ale taky vyslechla rady. Zatím plánujeme, ale chtěla bych to dokonalé :-N Jinak mám už 3 děti, tak jsme do toho konečně praštili :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?