Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Teri s těma šatama to vidím stejně. Kolikrát kuknu do alba jen tak náhodou a nestačím se divit. vím že nemá každá super postavu ale měl by si vybrat nějaké šatky co nedostatky co nejvíce zakryjí. Takže když vidím, jak někomu přetékají křidélka přes zašněrovaný korzet nebo má obr výstřih a psra jako já-takže žádná-fakt to nechápu. já jsem asi perfekcionistka ale ráda bych ve svatební den vypadala dobře a ne jako strašák do zelí.Bude to s mojí postavou těžké ale snad něco vhodného objevím. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teď jsem se vrátila z jednání, fuj jsem úplně vyplivnutá... :-| s těma šatama to vidim uplně stejně, spousta holek chce princeznovský a tak jim v salónu narvou cokoliv, mě to občas připadá jak u vietnamců . pani, šuši, šuši (překlad: paní, sluší, sluší) a ono to ale nesluší a ani nesedí :-S
Odpovědět
No právě, je to těžké sehnat na normální postavu nějaké hezké šaty-když člověk nemá míry 90-60-90. Ale některé ty fotky to je fakt něco-ale halvně že byly holky spokojené a líbily se.
Odpovědět
ježiš, teď jsem četla diskuzi o nevhodném oblečení svatebčanů a jedna paní mě fakt nadzvedla ze židle ]-( když pominu to, že podle ní jsou všichni Češi zjevně burani a všichni Slováci mají dress code v malíčku :-p, tak napsala, že kdyby se jí ženich na hostině převlékl do džínů, tak anuluje svatbu :-D no chápete to? zaprvé kdyby s tím na ten úřad přišla, tak by si klepali na čelo, že se zbláznila, a zadruhé - to si ho jako bere jen proto, že se umí oblékat? :-N tak pokud to ženich udělal, asi to nevěstě nevadilo a nepovažovala to za takový trapas :-D no prostě hrůza... tohle by si měl přečíst její manžel, aby viděl, jak málo jí stačí k rozvodu... ]-(
Odpovědět
lucil, jasně, spokojenost je nejdůležitější... ale pokud ty šaty odstávají tak, že se člověk až diví, že z toho holčina nevypadne, tak snad ani nemůže být spokojená, já nevím... =-) což neznamená, že by ty dotyčné nebyly krásné nevěsty - povětšinou byly! jo a omlouvám se za předchozí výplod, ale mě to fakt tak dostalo, že jsem si prostě musela postěžovat :-N
Odpovědět
terinka: tím svým výplodem jsi mě opravdu pobavila, jsem v kanclu jak tichej blázen, jsem dostala z toho záchvat smíchu, teda jak toto može někdo napsat tak to je mazec :-D Na ty nesedící šaty sdílím úplně stejnej názor... A nechápu to že ty obsluhující nejsou k těm nevěstám upřímější... Vím někdy to asi nejde kdych příjde holka která není schopná ustoupit ze svých nároků, pak si za to může sama ale ty kočky který se nechaj přemluvit k nesedícím šatům jsou z toho akorát pak nešťastný....
Odpovědět
Mně přijde že v některýc h salonech vám odkývou vše hlavně aby měli kšeftík.Myslím že ted jak se šijí ty napodobeniny za pár korun,ž e salonům ubývá klientek.
Odpovědět
Profilova fotka
teri, tak to bych tý dotyčný měla napsat, ať mi poradí, jak to mam udělat, když budu mít svatbu na ranči, jestli musí mít ženich na sobě až do rána oblek a jestli bude hodně vadit, že se děti převlečou do tepláků, aby tam mohly lítat :-D :-D
Odpovědět
holky, jsem ráda, že jsem vás pobavila :-D smíchu není nikdy dost ;-)
Odpovědět
My byli před lety na stavtbě bratranci. Bylo to v květnu a bylo šílené vedro-tak hned jak jsme dostali svolení jeli jsme se převlíct, chlapi měli bermudy a ženské letní šatky. Novomanželé vydržely ve svatebním a ostatní byli v plážovém a nikomu to nevadilo a manželé jsou doted-asi už 12let.
Odpovědět
ahoj holky, teed tu moc nejsem, mam moc prace ale sem tam juknu abych byla v obraze :-) jinak co se tyka tema sty: tak mam stejny nebo pri nejmencim podobny naror!!! jo a co se tyka dortiku, tak me napdalo kdyz to budeme mit v lete tka nebude sptny udelat zmrzlinovy dort, deti to oceni a ti kteri nebudou mit chut na krem ci marcipan tak si daj zmrzku, u nas mame cukrarnu ktera dela spesl zmrzliny i do hotelu, daji se dovest kamkoli, zamrazi vam to na kolik hodin si reknete, takze super, uz sem mela zkusenost a lidi, muzu rict ze jsou fantasticky udelaj vam i pivni zmrzlinu, a ovocne delaji opravdu z ovoce a delaj to pred vama takze vite co do toho davaj!! pokud budete chtit dam kontakt... myslim si ze by nebylo spatny co vy na to devcatka?
Odpovědět
ava: to by mě taky zajímalo my vlastně budeme mít svatební hostinu respektive párty taky venku a už jsem di na to koupila super bílou teplákovku :-D to by ta nevěsta asi ze mě dostala infarkt :-D a přítel ten bude mít taky samo něco pohodlnějšího :-) taky aby ho to netlačilo na ..... šak víte kde... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Danielak: Zmrzlinovj dort!!! No toje nápad... Já jsem teda z brna ale jestli jsou schopni dovést to kamkoiv, poprosila bych o konakt do IP :-) Děkuji
Odpovědět
teri, dobree :-D tak u nas by zmrzlinovej dort dopadl spatne, hlavne ja bych musela mit misto satu jeden velkej bryndak ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, třeba bude krásně a budeš na sobě mít plavky, takže bude fuk, jestli se pokecáš nebo ne :-D ty jo,ta bílá teplákovka je dobrej nápad :-D :-D eli, to znám, přítel si taky věčně stěžuje že ho kalhoty tlačí...
Odpovědět
ava: to jsou ti chlapi, na bílou teplákovku mě přivedla mamka tak jsem to hned zrealizovala.... Ještě bych chtěla bílé holinky s nějakým jemným potiskem, kdyby náhodou bylo mokro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gumovky si koupim (já už teda jedny mam, protože je nosim za deště normálně), ale na svatbu si koupim extra barevný :-) bílý nechci, protože jsem v tom jednou viděla inseminátora na prasečáku a od tý doby, když vidim bílý gumáky,tak si na to vzpomenu... brrrrr :-S
Odpovědět
ooooo tak to nééééééé, to už je teda taky nechci ]-( ale holinky chci určitě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nebylo, abych tě odradila 8-) to byla moje zkušenost :-D já miluju ty barevný, když jsem byla ještě nezadaná, tak jsem na balila chlapy a šlo to uplně samo :-D :-D to bylo vždycky: "slečno, máte krásný gumovky..." no akontat byl na světě :-D :-D
Odpovědět
to máš pravdu já taky jedny nosím a vždycky se mě na to všichni ptali :-) akokrát teď mi je přítel zničil, měl nějakej záchvat uklízení tak mi je vyhodil na balkon na slunko a tam mi celý zežloutli tak už je budu mít tak akorát na zabíjačku :-( ale za trest mi má koupit nový, tak jsem zvědavá s čím příjde.... :-)
Odpovědět
avano, koukám, že jsi taky přispěla do diskuze o oblečení ;-) holky, řekněte mi, jsem divná, když by mi vadilo, že mi na svatbu (v historickém prostoru, sice Písecké brány, ale stejně) přijdou lidé v džínách, ev. s teniskami na nohou? :-N nejsem magor, abych jim přikazovala, že si nesmějí vzít kalhoty a blůzku nebo že musí jít v určité barvě (i když by to bylo hezký, to nepopírám 8-)), ale to přece není tak moc, když chci, aby si chlapi vzali alespoň oblekové kalhoty a košili, když už ne celý oblek a ženské nějaké slušné šaty/kostýmek/sukni a top a k tomu odpovídající boty? na základě názorů některých dam (ačkoliv v případě ženy, které nevadí vzít si na společenskou událost tenisky asi není označení dáma na místě, čímž nechci nikoho urazit..) v té diskuzi mám pocit, že bych v těch džínách dokonce měla jít já sama, jen proto, že se v nich cítím nejpohodlněji... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teri, jo přispěla, protože některý ty názory jsou naprosto scestný... přesně jak říkáš, nemůžeš přikázat, co má kdo mít na sobě, ale určitý věci jsou minimálně vhodný pro tuto příležitost. každej kdo jde na svatbu určitě přemýšlí, co si má oblíct a co je vhodný a když ne, tak maximálně bude jako buran vypadat ten dotyčnej. ale já si přece kvůli tomu nebudu kazit svatbu... a jak jsem tam napsala, tohle posoudit je individuální, každej to vidí jinak, tak nechápu, proč se tam holky hádají ;-)
Odpovědět
holky taky zaleží kde ta svatba bude a v jakém stylu,určitě holky co to mají na zámku by si představovaly něco pěkného a hlavně každý se pak divá na fotky,my jsme taky byly na svatbě a pak jsme se normálně převlekly,nevěsta ze ženichem ale až po 12 hodině.Takže pokud je svatba ve stylu zahradní párty tak at si každý obleče co chce,no je to fakt že některé holky se tu dost hadají,myslím si že jsou to slepice :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,Anko,to je výstižný :-D :-p Teri,asi s tím nic neuděláš.Tvoji nejbližší si určitě džíny nevezmou a já jsem to teda na žádný svatbě nezažila,že by si to někdo dovolil.Většinou to byla svatba ve velkým stylu nebo na zámku nebo hradě.Je to slavnostní akt,takže džíny snad opravdu nikoho nenapadnou,ale nic si z toho nedělej.Chápu tě naprosto přesně,ale nemá cenu to řešit,jen se budeš trápit a tupouni to stejně nikdy nepochopí.V ten den ti to stejně asi bude jedno.Ty budeš střed pozornosti a ta nejkrásnější. ;-) Ale na večerní raut se taky těšim do pohodlna.My teda nebudeme mít teplákovky,ale necháme si natisknout trička a já si pořídim bílý kalhoty a balerínky./čes si nechám,takže si mě snad nikdo nesplete.Ale budu se snažit co nejdýl vydržet v šatkách. I když...ted si představ,jak budeš chodit na wc?!Sukně,miliony spodniček a pak ta kruhová.To bude síla :-D Hlavně nemít ježka,jak řiká máma :-D
Odpovědět
jj, Anko, máš pravdu :-D jako každý na to může mít názor jaký chce a já chápu nevěsty, kterým je to jedno, ale osobně mě prostě fascinuje, jak se naprosto vytrácí respekt ke společenským událostem... prostě pokud se řekne, že někam mají lidé přijít společensky oblečeni, tak přece nepřijdu v džínách, ne? Na ples třeba chlapa bez kravaty/motýlka ani nepustí, tak proč by měli do divadla pustit člověka v džínách? Nebo na svatbu ve velkém, společenském stylu? Vadí mi ten nedostatek taktu, ne to, že se někdo obléknout neumí, ale to, že se tak obléknout NECHCE. Protože to je jen důsledek té všeobecné ztráty respektu k čemukoliv ]-( :-( Mně je taky pak jedno, jestli lidé přijdou na raut převlečení... ale na obřad se podle mě prostě džíny nehodí a nevěřím tomu, že by ti lidé neměli v šatníku nějaké společenské kalhoty... ;-) Jo a samozřejmě pokud tam někdo tak přijde, tak ho nevyhodím, protože mi taky jde o ty lidi, ne o oblečení... ale bude mi trapně za něj...
Odpovědět
a chození na záchod bude hooodně zajímavý :-D já ani nevím, jestli musím mít spodničku... asi jo, že? :-N
Odpovědět
ahojte holky:-) Dlouho jsem tu nebyla, ale chodím teĎ z práce totálně k.o.:-( Je toho teď hodně....dneska jsem si předběžně zamluvila kameramana, tak uvidíme, jak to dopadne:-) Máme se k němu jet podívat na ukázky a tak:-) Akorát mi připadá legrační, že řeším kameramana a vy čůrání ikdyž na důležitosti bych to asi přehodila...:-D
Odpovědět
prej je dobry curat v satech obracene... jako ze obkrocis zachod :-D ale je fakt ze to je dobrej napad a jistota ze si nic nepocuras :-N ava, tak to v plavkach rozhodne nehrozi - v tom pripade by museli vsichni do plavek ]-( :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky k tomu oblečení já to mám přesně naopak. Nemám ráda uniformní oblečení mám ráda aby se každý oblékl podle svého co je mu pohodlné. Myslím si že oblečení dělá hodně a ve špatném oblečení ve kterém se necítíte se nedá uvolnit a ani nálada neni ideální. Takže já budu ráda klidně ať si vezmou džíny a třeba košili nijak mě to neuráží. :-)
Odpovědět
Tak taky zaleží jestli jste zvyklý chodit na nějaké akce kde je třeba společenské oblečení,já jsem typ že nechodím v podpadkách,nasadím džíny tričko a botasky a jsem spokojená.Ale když máme někam jít tak jdu ve společenském. :-) no holky a to čůraní ještě jsem o tom nepřemyšlela,takže všechny povině na záchod ca odzkoušet,a pak každá řeknete jak vám to šlo :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?