Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bluejay: takhle brzo jsi dělala přípravy? A uteklo ti to? Občas mi přijde, že jsem blázen, když to řeším tak brzo.
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa, tak když jsourodiče rádi, že jste spolu a počítají se svatbou, tak si myslim, že je to hezkej dárek oznámit jim k Vánocům, že se budete brát... v opačným případě je to průšvih :-D mamka bude určitě ráda, že jí zapojíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barrca: nejsi blazen,a jestli ano tak je nas tu tisice :-D :-D moje vymluva byla ze jsem vyrizovala svatbu ze zahranici :-) ale popravde bych zacala brzy tak jako tak.. Uteklo to rychle, nejdriv jsem zamluvila fotografku v cervnu, pak zacla vymyslet misto obradu, v srpnu jsme sli obhlednout mista obradu a zamluvili si obrad. pak jsem zacla koukat a zkouset saty. Holky radim vam at si zkouseni saty nalezite uzijete! Je to nadhera :-) V lendu jsem si saty zamluvila. Mezitim jsem nakupovala po troskach vyzdobu :-) pak saty druzicek a uz byl duben. pak jsem zkousela ucesy atd..vybirala dort.. No proste to utece :-) :-) ;-)
Odpovědět
avano: asi jo. Ješě to proberu s přítelem, že našim by se to řeklo už o vánocích. Jeho v lednu, protože ani jeden z nám neví, jak bude tchýně reagovat. jak na svatbu, tak na to, že svatba nebude tady :-| To se fakt ještě pobavíme.
Odpovědět
Profilova fotka
to je rozumný, copa, kdyby to vzala hůř a ještě vás nařkla z toho, že jste jí zkazili Vánoce ;-)
Odpovědět
no prááávě, toho se bál i přítel. Správně by měla být šťastná, ale nikdy nevíš. Aby si nemyslela, že jsem si to vymyslela já a že kvůli mě tohle a támhle to...víš jak jsou ty tchýně. I když zatím s ní problém nemám.
Odpovědět
barrcaa.pro lidi kteří o tom nic neví jak se to vyřizuje tak pro ně jsem taky nenormalní :-D :-D :-D že to tak vyřizují dopředu prostě to nechápou :-D
Odpovědět
Ahoj dámy !!!! :-) my se bereme v únoru 2012 a prožívám svatební šílenství ...... :-D Surfuju po netu a hledám a pořád koukám a sepisuju, kde se mi co líbilo atd ..... :-) No a za půl roku vlítnu na objednávání takových těch pitominek, co mi zatím můžou ležet doma ve skříni ... :-)
Odpovědět
pusak: 2012? tak to máš ještě sakra dost času :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, vždyť to je rok a půl... já mam u sebe obavy, jestli se mi za rok nezmění vkus a buhví co se stane...
Odpovědět
já si občas říkám, jestli není neco ve vzduchu a nejsem zfetovaná, když to řeším všehno teď :-D :-D a to mám za rok.
Odpovědět
Profilova fotka
já si teď 3 týdny užiju vlastních představ a plánování, protože přítel bude pryč.. až se vrátí, tak na něj trochu přitlačim, jak to teda přístí rok uděláme... chtěla jsem svatbu v září, ale letošek mě krapet děsí a včera mě kamarádka začla přesvědčovat o srpnu... na termín kterej jsem nechtěla, protože jsou chodský slavnosti, ale celkem mě přesvědčila na srpen, tak teď už jen přesvědčit přítele... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ono je to svým způsobem jedno. Minulý ro bylo zase v září pěkně, takže se neřiď, jak je letos. udělejet si to kdy chcete. uvidíš s čím přijde přítel. Nějak zvlášť bych ho nepřemlouvala, protože by mi to bylo docela jedno. hlavně, že bude svatba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vim, ale my si musíme prostě říct kdy, protože přítel na konci prosince musí odevzdat plán dovolených na celej rok :-| takže u nás nejde, že si vzpomenem, že se za měsíc vezmem, a v klidu dostanem dovolenou... právě proto bych už ráda věděla kdy.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
avano: v Domazkach mate fakt prekrasnou oddaci sin na radnici, planujete to tam :-) zenil se tam muj bracha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay, fakt??? ne já se chci vdávat na louce na ranči 20 km od Domažlic...
Odpovědět
Ahoj holky:-)! Tak jsem Vás teď dva dny zanedbávala, ale už mám po obhajobě, tak teď bude zase čas ;-). avano: napsali mi z těch e-dortů: dort pro 30-35 lidí, cca 6kg, dvě patra, výška patra 8cm, potažený marcipán.hmotou (ale může být i do hladka rozetřený krém), design jako je ten můj vybran ďubkovaný (můžu si vybrat barvy, royal icing, perličky, stuhy, krémy, korpusy, atd. atd.) 1.180,- Kč plus 120,- stříbrný podnos. Myslím, že je to super cena a paní je fakt ochotná!:-)
Odpovědět
bella.tak to je krasná cena,já budu muset tady u nás v okolí zjistit kde co je a jaké ceny mají :-) na netu jsem našla jednu paní tak tam budu muset zajet ,má tam hodně dortů,jak pro děti ,narozeninové a erotické,taky rolády a cukroví,tak tam nezavazně koupim menší dort,dcera má 17.září narozeniny má 11 roků,tak hned se pozeptám na ceny
Odpovědět
anka: no loni jsem příteli nechávala dělat dort k narozeninám s jedlou fotkou a takov obyč obdélník mě vyšel na 700, takže ta cena je fakt super. Horší je to s dopravným, to by mě do Poděbrad stálo 500Kč, ale i tak je to levnější než třeba někde jinde. Ještě uvidím, možná bychom to dovezli sami, každopádně se mi dorty od nich moc líbí.
Odpovědět
n o právě tak proto bych chtěla dort tady od nás at nemusím ještě někam pro něj dojíždět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dík! ty jo cena je fakt super!
Odpovědět
jinak jak jste resili fotografy v Brne pusobi moje kamaradka, foti vsechno mozne, i ateliery Peta Mareckova, kdybyste nekdo shanel, staci takhle napsat a CZ za to, je fakt sikovna... vidite dort, cukrovi..chm...uzasny dorty maj iv te Erhartove cukrarne, ale je fakkt ze je to drahe na to ze to sezerou hosti-))))))
Odpovědět
Profilova fotka
bella: tak jsi preci jen psala do e-dortu, ja si je nemuzu vynachvalit, pani byla fakt uzasne ochotna a ta cena byla nejlepsi co jsem nasla ;-)
Odpovědět
bluejay: jj, napsala jsem tam po tom, co jsem si přečetla tvůj příspěvek a viděla Váš úžasnej dort:-). Ceny fakt super, přístup taky a dorty jsou povedený, přičemž si můžu vybrat co chci:-). Na dort je sice ještě čas, ale já jsem ráda, že už mám ty věci předpřipravené a pak jen kouknu do diáře a do mailu a objednám to.
Odpovědět
ahoj holky, taky se asi mrknu na ty e-dorty... jen nevim jestli nebude blby tam poslat obrazek s vododiskem e-party :-(
Odpovědět
Ahoj holky koukala jsem že jste se bavily o čoko fontáně. Já bych jí moc chtěla jaké jsou toho zápory?
Odpovědět
gepe: v klidu, jen jim to pošli ;-). rouy: no pro mě by to byla zbytečnost navíc, která se musí nějak zajišťovat atd. Navíc u nás by to nikdo asi neocenil, to je spíš tak na ten raut. Ale nechtělo by se mi jí někde půjčovat.
Odpovědět
Dobré ráno :-) rouy: Já jsem dostala čoko fontánku od přítele k narozeninám, sice jen takovou malinkou na 0,5kg čokolády ale je to celkem fajn, určitě si ji na párty vemem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, rouy, co se týče čokofontány, tak největší mínus je asi bordel, co se kolem toho udělá, nakapaná čokoláda :-D a záleží jestli tam budete mít děti a jak staré, těm se to samozřejmě bude líbit nejvíc a taky nejvíc nadělají :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá,děvčátka Rouy,mě by zase vadilo,že bud do toho koupíš origo čoko za spoustu stovek a nebo tam áš obyč nebo nějakou polevu,ale musíš to ředit olejem nebo smetanou,aby to teklo jako na obrázku.Já budu mít to fondue.Máme to doma,takže nemusim ani nějakou supr drahou a speciální čokošku.Můžu jakoukoliv a třeba víc druhů.asi se to bude muset taky naředit,ale ne tolik.Navíc to máme na plamení,takže to může jet nonstop.Fontána nemůže.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?