Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Je holky mi je nějaká kosa,i když nám svití sluníčko,tak mi je zima. 8-( No já jsem taky zvědavá,už vidím toho mojeho,pane bože.Jak se bude na mě dívat a řekne už to mám říct :-D :-D :-D ten bude uplně rád že to bude mít za sebou,myslím si že chlapy rádi ze sebe dělaj tvrdáky ale u toho budou asi totalně v prd.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anko,to je fakt.Můj když požádal kamaráda o svědčení,tak pomalu i buleli.Byli štastný jak blechy,objímali se.Pak už jim to přišlo divný,tak prej..."hele,nic se nestalo,jo.Snad nejsme teplý,ne.Takže dost objímání"A pak ještě.."Ty vole už na mě nesahej jo?!"Muselo to bejt komický. :-D Bello,ta dotyčná nevěsta je taky kamarádka,ale naštěstí se to nedozvěděla..Ufff :-x
Odpovědět
Gepe: no už mám někoho kdo nám pomůže dát do kupy to menu a další věci,no ještě s počitačem tak moc neumím,ale ten základ co potřebují tak zvladám,děcka ti ve škole použivají počitače tak mi taky radí :-D Gepe já tak koukla na tu tabulku,no a já už jsem tam skoro na porážku :-D :-D :-D všechny takové mladice a já stará kr... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
pb :-D :-D anka: super ze zapojis i mlady :-D ale prd, to jsem si rikala taky, jsme tam jediny takhle, ale me to neva, aspon muzeme radit mladejm v zivotnich vecech :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, vy se na sebe díváte a řeknete jen ano. Já musím vymyslet ještě slib :-o 8-( Ten asi zakoktám.
Odpovědět
porodnibabka:jo chlapy páni tvorstva jak si tak rádi o sobě nechají říkat :-D :-D No ale my je tak milujeme :-) :-) Ten muj celou dobu semnou chodil k doktorovi na sono a těšil se že bude u porodu a jak na to mělo přijít,tak doktor na něho mluvil a ten nevnímal,stěna v porodnici byla vymalovaná na zeleno a ten zezelenal taky :-D :-D já mu řekla běž domů já ti pak zavolám,takže opravdu budu ráda až ten obřad bude za náma a pak už budem pařit,to bude fajn ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prosím tě,Anko.Jsi v nejlepších letech a ještě kočka.Klobouk dolu,před tebou.Ani ty ani Gepe na svůj věk nevypadáte,takže se k nám sem hodíte.navíc,každej je starej tak,jak se cítí. ;-)
Odpovědět
holky, kde že je ta tabulka?
Odpovědět
u me v albu tady - ted nevim v kterym =-) barr, jinak u toho slib... asi ho taky budeme mit, aspon bude sranda... pritel uz ma slib pro me :-D Slibuji dnes prede vsemi jako jiskra jasna, chci zit pro svou krasnou Petulku, aby byla stastna. Kdyz mi ho rikal, tak jsem se zlomila v pase a rekla ze to vazne neni spatnej napad :-D :-D Pb: nevim jak anka, hodime se protoze na tolik nevypadame? ]-( ja myslela ze jsme stale mladice duchem, tak ze proto ;-) :-D :-D
Odpovědět
porodnibabka:no já jsem střelený puberták,zrovna když jsme šly s mamkou ze hřbitova tak jsme seděly na zastávce a tet mamka četla že ten objekt je sřežen kamerou,tak koukala kde ta kamera je a ona byla na proti nás na sloupu,tak jsem začala házet ksichty a další blbosti,no tak jsme se s mamkou nasmály :-D :-D :-D A je toho víc co my vyvadíme,takže semnou to pujde až do stáří,s děckama doma tančíme blbneme,prostě cvokárna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa, vy si budete říkat svatební slib? to je krásný, mě by se to taky líbilo, ale teda asi bych nebyla schopna ho ze sebe v tu chvíli dostat, i když zas budete na té pláži jen (skoro) sami dva, tak to snad bude v pohodě tabulka je u gepe v albu
Odpovědět
gepe: jsi fakt zlatá. Holky, tady se člověk dozví věcí, ještě že to existuje:-). porodnibabka: tak jestli to vzala s humorem...já bych to asi oplakala, protože jednou jsem to viděla ve filmu a bylo mi tý nevěsty líto. Já na tyhle srandičky moc nejsem, tak už jsem toho svýho varovala... ;-) barrcaa: já bych slib asi nezvládla, jsem hrozná trémistka, ale tuhle jsem viděla jedno svatební video, měli to v kostele, klasika - slib...no byla to nádhera.
Odpovědět
Článek se načítá
anka, tak je to i u nas :-D driv mi mama rikavala at se chovam primerene svemu veku, nebo at se nechovam jak debil :-D :-D ale uz se to taky naucila a je sranda :-D
Odpovědět
no já viděla klip kde se nevěsta pořád směje,to je taky hrozné když ti to nejde zastavit ale je to trapas :-N
Odpovědět
anka to jsem te rikala mame ze se budu asi smat a ona mi rekla ze jak me zna, ze se protlemim cely obrad a ze tim bych shodila dustojnost obradni =-) no nevim, budu rada kdyz dojdu k obradu - mam nejak zajeci umysly jak jsem se nikdy nechtela vdavat... :-(
Odpovědět
bella v pohode, rada pomuzu kdyz muzu ;-)
Odpovědět
anka: to jsem taky viděla, to byl zase chudák ženich...no pak tam psal, že se nějak rozvedli...
Odpovědět
jaky video, prosim? :-)
Odpovědět
gepe:tak my jsme tak blbly i s našima,tatka byl super,jen mamka říkala že by semnou a s tatkou nikdy nešla do kina protože jak jsme se smály tak nebylo konce :-N :-N :-N je to fajn když člověk blbne,člověk má lepší život.
Odpovědět
gepe: zkusim to najít. Toho Káru jsi viděla? http://www.youtube.com/watch?v=rGWdKM...
Odpovědět
bella: jo fakt a to se rozvedl k vůli tomu gepe: nejed si trapas na svatbě,myslím že to tak bylo ;-)
Odpovědět
Mě se taky slib líbí pokud ho neříkám já. taky budu vystresovaná. Možná tam budu uvolněná, ale nevím nevím. hlavně co jako vymyslet? Ach jo. To je nejhorší co mi na to vadí. Myslím na té svatbě na Maur. Tam se musí prostě říkat. Bud to po oddávajícím opakuješ v AJ a nebo si můžeš požádat o říkání v ČJ.
Odpovědět
bella:tak já káru viděla,no katasrofa, :-p :-p a
Odpovědět
anka: no psal tam něco o tom, jak ona dosáhla svého atd... Holky, tady jeden trapásek:-): http://www.youtube.com/watch?v=VhbPtT... A tady se koukněte na svatební videa od toho Leoše Brabce (na mě dost kýč, ale co už, je to svatba): http://www.youtube.com/user/leosbrabec
Odpovědět
anka naprosto souhlasim a jsem rada ze jsem to naucila i pritele :-) kolikrat me tim i irituje, ale jsem rada ze se tak odreaguje a uvolni :-N bella tak to je husty.. Karu jsem videla.. jdu se mrknout barr http://www.google.cz/search?client=op... vyber si ;-) :-D
Odpovědět
Ahoj holky já furt čtu a nestačim psát. Já jsem teď nějak nakrklá tím všim. Nemůžu se naprosto rozhodnout jakou barvu svatby bychom měli mít. Pořád nemám místo na svatbu až někdy v říjnu. Hosti se nám začínají rozrůstat a ještě se s přítelem kvůli tomu hádáme protože restaurace je malá a lidí moc takže vůbec nevim co mám dělat. Šaty až v prosinci takže nemám vlastně vůbec nic :-(. Ale koukala jsem že jste sem dávaly Vaše společné fotky tak jsem taky nějakou dám. Další věc jakou jsem zjistila že nemáme hezkou společnou fotku :-) už aby byla ta svatba
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,myslela jsem to tak,že jste mladice duchem i vzhledem a ten věk je stejně jen číslo ;-) Já bych taky chtěla slib.Asi si ho třeba s drahým řekenem sami pro sebe do ouška na našem místečku.Asi den po svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, rouy ahoj, taky vám to ohromně spolu sluší :-) , jsem koukala v tabulce, jak jsem mlaďoučká :-) bud v klidu, já taky nemám ještě vůbec nic zařízený, pořád teď do přítele šťourám, že bysme s tím místem měli pohnout, říkala jsem že bych to chtěla udělat v tom hotelu na okoři, ale on se šprajcnul, že nebude platit takový peníze za pronájem, když jim tam uděláme už tak dost velkou útratu tak teď ještě zkoušíme břevnovský klášter, udělat obřad u nich v zahradě, je fakt, že to by se mi líbilo, prožila jsem tam celej život, v té zahradě jsme byli pečení vaření od malička s kamarádama a to místo má úžasnou atmosféru, přímo v areálu je i restaurace, ale hostina už by teda nebyla venku, no aspoň bych se nemusela stresovat s počasím, jen na ten obřad
Odpovědět
jo až se pujdem fotit tak mu pod stromem řeknu,nebo spíš on první"Pod tím stromem milá má vyznavám ti lásku já"Pod tím stromem milí muj,můj život je tet tvůj :-D :-D :-D No nevím asi se na něho podivám a řeknu ty vole už to máme za sebou :-D :-D :-D
Odpovědět
Rouy: jste fakt moc hezkej pár! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?