Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ava vzdyt to nevadi, ze by tam nejel, ostatne skoro vsichni chlapi to nechavaji na zenskych :-) fakt na tri tydny? to je nejak dlouho ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no v sobotu jede na 12 dní do tunisu, pak přijede, doma bude 3 dny, to mu vyperu a 25. odjíždí s kámošema na přechod malý fatry... to je na týden... no furt lepší 3 týdny, než výmysl, že pojede na rok do ameriky :-) akorát já musim všude obhajovat, že jsem ho pustila na dovolenou jen s dvěma dalšíma holkama a všichni si o mě myslí že jsem cvok...
Odpovědět
Profilova fotka
ava, to víš, co se v mládí naučíš ..................... :-D ne, samozřejmě jsem jí nepila, ale dělal ajsem si z ní obklady a před kojení vždy důůůůůůkladně opláchla, aby fakt prcek opojený nebyl
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, joooo taaaaak :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Haili,tak to by mě nenapadlo používat slivku zevně...Ale ted už to budu vědět ;-) je fakt,že zabíjačkovej čaj mám taky ráda (čaj se slivkou)...
Odpovědět
Profilova fotka
PB, tak pojem zabíjačkovej čaj slyším prvně :-D jo zevně se slivka používá, přítel kdysi dostal od švagrový domácí slivovici a po čase zjistil, že mu z lednice postupně mizí a nakonec zjistil, že máma si tim maže bolavý rameno místo francovky...
Odpovědět
ava, tak to mel pritel urcite radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, "ohromnou" :-D budete tu večer??? já jsem sama doma, přítel je v práci, tak jestli si mam něco plánovat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já tu budu ava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
super :-) já už totiž pádim domů, ale večer se sem vrátim... zatim se mějte ;-)
Odpovědět
avano:on jede na dovolenou s holkama? hailli:já tu budu taky :-)
Odpovědět
ja jeste nevim :-) zatim pa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak teda jsem zkoušela udělat vzorovou krabičku na koláčky (viz album), nafotila jsem ten dort a sklenice na lucerničky a za boha nemůžu najít kabel k foťáku abych to stáhla ]-(
Odpovědět
No a jak se ti povedla,já koukám jak udělat to svatební menu.No asi si u toho maknu než to pochopím,musím koupit barvy do kopírky a uvidím co mi vznikne :-D
Odpovědět
Holky, dneska jste toho teda nakecaly...já teď do středy nemám moc čas, čeká mě obhajoba, ale pak tady budu zase pečená-vařená:-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, omlouvám se, že jsem nedodala tabulku ale máme mega velkej průser ]-( oznámení skoro rozdané, všechno nachystané, domluvené a BUM! asi nebudeme mít sál. Takže teď čekáme co bude 8-( :-(
Odpovědět
smudli :a jakto co se stalo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale v pátek tam má jeden hopsa kroužek zkoušku a asi budou sál potřebovat. Tak jak bude schůze, bude se matrikářka ptát jak to bude. No máme z toho špatnej pocit, protože hodně věcí už je domluvených právě kvůli tomu sálu
Odpovědět
smudlinka: no tak to snad přesunou na jindy, ne??
Odpovědět
Profilova fotka
no já se modlím aby se tak stalo, jen v to moc nedoufám :-|
Odpovědět
No určitě ,pokud jak píšeš je to jenom,hopsa kroužek ,tak nevím proč to neodložit,nebo at si to hopsnou ve čtvrtek at můžeš v pátek udělat sál :-) no musíš otravovat a říct jim že už máš všechno zařizené :-)
Odpovědět
smudlinka: já myslím, že svatbě se ustoupí a oni půjdou zkoušek jinam nebo jindy...
Odpovědět
Profilova fotka
Snad ano, ale matrikářka říkala, že musíme počítat s nejhorším (máme svatbu v pátek, proto je to prý hlavní problém) Teď mi přišel mail z jiné vesnice, že tam by sál problém nebyl, sice o litr víc ale byl by klid. Obřad u nás na úřadě a pak přesun tam, tak uvidíme. Trošku mi spadl kámen ze srdce
Odpovědět
smudlinka: určitě se najde nějaká alternativa, kdyby tohle nevyšlo, tak neboj. Ještě máte dost času a ne dva týdny do svatby a honem honem něco sehnat...
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky pravda, jen je tam pár zádrhelů, no uvidíme... tak jsem si postěžovala a jdu se učit právo :-p
Odpovědět
smudlinka: dobře to dopadne, uvidíš:-). Já jdu zase kouknout na tu diplomku :-S.
Odpovědět
smudli, no nazdar zenska! :-D doufam ze uz je lip :-N jo a tabulku jsem udelala za Tebe, takze to mas u me ]-( :-D ten sal urco dopadne, co takhle tem na salu nejak udelat radost, neslo by? nebo to zalezi na matrikarce =-) bella kouknout? dyt jsi to psala, tak vis o cem, kdyz se te na neco zeptej ze to tam nemas - a mas i z praxe, tak rekni ze dane informace byly interniho charakteru a nebylo Ti dovoleno je zverejnit :-D
Odpovědět
gepe.přesně tak :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, to bude v pohodě, pokud máte aspoň takovýhle náhradní řešení... není tu teri??? dneska měla dělat ty státnice, ne??? anka, jo přítel jede na dovču s holkama, už podruhý..., ale já už si zvykla, věřim mu
Odpovědět
gepe: no já si to jen "osvěžuju" beztak mám dobrý posudky a tu práci už znám snad nazpaměť. Ale máme na začátku klasicky prezentaci cca na čtvrt hoďky, tak si to musím trochu připravit...Ale to s těma interníma informacema je dobrý, díky :-D.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?