Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
PB, třeba je na nějakým focení a tak nemá čas... ale chápu, že to je dost stresující :-|
Odpovědět
avano: no já jsem taky přemýšlela, že bych se na vývazky vykašlala...
Odpovědět
no já pro svatebčany mám bílo bordo a pro svědky jsem koupila bílo zelené ale budu ktomu přidávat bordo stuhu,mám to v albu. avano.udělej si to po svém,je jiná doba. :-)
Odpovědět
anka: no líbily se mi jedny krémové s perličkou, ale myrta je zase tradiční...uvidím. Jinak anko, jak máš v albu tu spodnici...když si jí nandáš, rýsuje se ti pod šatama?
Odpovědět
no já ji ještě k šatům nezkoušela,musím to vyzkoušet,mám to všechno u mamky.Spodnici jsem dostala k šatům,spodnici jsem zkoušela bez šatů a je fajn,vůbec jí necítiš že jí máš.
Odpovědět
Profilova fotka
dani...já budu mít pro svatebčany obyč v barvách svatby,pro svědky stejný barvy,ale bohatší a větší a budou mít místo myrty(já teda budu mít buxus,máme ho na zahradě hafo a je to podobrý,možná hezčí)nějakou třeba kytičku,ale kytku svědkyni asi jo.Malinkou.Pak asi kytičky ještě babičkám.Tot vše
Odpovědět
anka: dík. No já mám 3 kruhovou a taky jí na těle necítím, ale jak mám ty šaty hladký, tak občas, v určitý pozici, se mi pod těma šatama ten jeden kruh uprostřed vyrýsuje a rozčiluje mě to, takže to ještě budu řešit nějak tylem...
Odpovědět
No my kytičky neřešíme,takže ani maminky nebudou mít ani svědkyně.Dostanou dort jako poděkovaní.Já akorát budu mít udělanou jednu kytici na hřbitov pro tatinka a dědu. :-)
Odpovědět
Já jestli budu dávat maminkám, babičkám a svědkyni, tak opravdu jen něco malinkýho. Docela se mi líbí ty kytičky na ruku, co se v USA nosej na maturitní plesy:-D.
Odpovědět
No já asi v sobotu zajdu k mamce a vyzkouším to,mám už 2 kg dole tak jsem zvědavá jestli to pujde poznat. :-D :-D protože jak jsem šaty zkoušela poprvé tak byly trošku na těsno,tak to poznám na šatech,ale ryfle mi už padají takže jsem určitě zhubla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Anko,to je od tebe hezký,že takhle myslíš na dědu a tatku...No já ty kytky budu mít fakt malinký.No a třeba pro babičky pár frézií.
Odpovědět
anka: tak dej pak vědět ;-). Dvě kila jsou docela znát, já zhubnu kilčo a už se mě lidi ptaj, jestli jsem v pořádku:-D.
Odpovědět
Článek se načítá
tak ju, ja to tedy nejak tak udelam taky.... jinak stou kytickou pro dedu a tatinka to udelam taky, akorat tam nepujdu v satech nebo jo? to se mi zda asi moc ne?
Odpovědět
Holky tak já jsem si dneska udělala podrobnou tabulku se třemu záložkami, kterou jsem si nazvala svatební přípravy, začala jsem si tam psát i předběžné ceny, co kolik bude stát a tak, no a nestačím se divit teda kolik toho je, myslím si že mám zhruba ten základ a už jsem na 45.000 Kč no hrůza :-D
Odpovědět
No to se mi taky líbí,ale kolik by to stálo ,je fakt že v dnešní době je všechno o penězích ;-) já taky nechci žádné květiny od svatebčanů,stejnak by to skončilo na hřbitově.
Odpovědět
dani. no já uvažovala že bych tam zajela den předem,stejnak bych tam brečela.Tak se vybrečím v pátek :-(
Odpovědět
elinka: já na to mám sešitek, takže až to tam pak všechno sečtu, tak to bude zajímavý.
Odpovědět
Profilova fotka
Anko :-( Dani,už jsem to viděla i na svatebních fotkách,že byli v den svatby na hřbitově.Mně to přijde asi moc.Šla bych tam raději s manželem po.Můžeš aspon v duchu tomu dotyčnýmu,co tam odpočívá říct,že ses vdala.
Odpovědět
porodnibabka:to je taky dobré,tak uvidím.Možná pujdu den předem a potom taky.Stejnak to bude pro mě bolestivé
Odpovědět
Profilova fotka
elinka, taky si vedu seznam, kam si píšu, čim mě tady holky inspirovaly a co bych chtěla, ono za tu dobu by to člověk zapomněl.. jinak k těm kytkám, maminky dostanou (to by mi tchýně neodpustila), babička taky a ženichův svědek dostane koršáž a moje svědkyně - ségra, je florista, tak ta ať si pro sebe udělaá, co se jí bude líbit :-D nechci to zakřiknout, ale naštěstí na hřbitov nemusíme, ale kdyby jo, tak taky půjdem po svatbě. Jinak co vim, tak třeba některý holky vozí po svatbě na hřbitov kytku, co měly na autě...
Odpovědět
No já mám taky blok přímo před sebou a vždy když něco uvidím tak si to napíšu,to máš dobré že segra je floristka,to ti může udělat výzdobu uplně celou.
Odpovědět
PB, me psala taky az cc po 2-3 dnech, tak treba ma toho ted hodne :-) daniela: a jsi u ni aspon jako nahradnice, nebo ty lidi uz to maji zazalohovany a na pevno? bella: no ale to neva prece, maji saty a na nich jsou materialy a barvicky a to se podle me moc lisit nebude :-)
Odpovědět
no mě už se to teda začíná plnit.... já se k vám připojím s těma kytkama já budu nechávat dělat kdytku jen pro sebe korsáž pro ženicha a možná na auto ale to nevím jistě, jinak pro maminky ne... Chystám pro ně děkovasí pokázky na masáže a kosmetiku... A moje mamča mi řekla že se s kdytkou nosit nebude a žeˇžádnou nechce tak to mám apoň vyřešené :-) No já bych na hřbitov chtěla jít ve svatebních šatech abych se dědečkovi ukázala jak mi to bude ,,doufám" slušet :-)
Odpovědět
No já si ještě počkám,jak to uděláme,se domluvím s mamkou a sestrou.No ještě chvilku sváma pokecám a pak budu muset končit,za chvilku tu budu mít tu svojí bandu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, právě že bude, ale zase tim, že bude moje svědkyně, si nechci vymýšlet nějaký pitomosti :-D na ostatní organizační věci už mam koordinační tým - cca 5 holek, který to budou mít celý na starosti :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,díky za podporu.asi to tak bude.Na příští rok se teda bude holka docela otáčet.A to má ještě absolko.Klobouk dolů =-) Avano,tak tak.Já se chci taky hřbitovům ještě hodně dlouho vyhejbat.Nejradši bych je nevyhledávala vůbec,ale tak naivní zas nejsem...je to život. :-( No změnme téma,mě je z tohodle vždycky hrozně ouzko,až se mi svírá hrudník... Gepe,už máte tu zálohu na Lucku zaplacenou? Jo a jaký svíčky budete dávat do těch skleněnejch lucerniček?!Nějaký asi tlustčí a vyšší,ne?Čajovky moc nesvítěj a taky dlouho nevydržej.
Odpovědět
PB jeste ne, protoze drahy na to zapomel o vikendu a kdyz jsem se ho ptala, tak by ta platba stejne sla az ted v pondeli, takze dneska :-) Holky na svici pozor, protoze treba cajovky z ikei jsou na hovno - smrdi a nevydrzi, ale zase z tesca spokojenost :D ale to taky neni jisty vzdy... ted casto davaji do cajovek jen vrchni vrstvu tenkou vosku a pod to nejakej sajrajt, kterej je jak tuhej krem... takze ja osobne budu hledat opravdu voskovy svicky nejen cajovky, ale i ty klasicky valecky...
Odpovědět
já hodně nakupují v tesku a čajovky jsou super,používám jak obyčejné do aroma lampy nebo ty barevné a spokojenost.Tak holky zatím, večer se tu ukážu,
Odpovědět
Profilova fotka
Je a já mám zrovna ikeácký ]-( Je fakt,že mi taky přijde,že to dost šíděj,ale co v dnešní době,vid? V tescu maj právě hodně dobrý a navíc různý.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, prej skvěle hoří čajovky z kauflandu, hoří dlouho a vyhoří úplně celý... i ty válečky chce odzkoušet předem protože některý hoří fakt bídně (zkušenost z adventních svícnů...)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?