Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
no to počasí snáma ale mavá,je to fakt že se nikomu nic nechce.Zrovna jsem koukala na fotky holek nějakou inspiraci na jidelní lístky.tak jestli něco máte tak sem stím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si všimla, že balla tam nám v albu nástřel menu a musim říct, že se mi normálně začaly sbíhat sliny, hlavně u hlavního chodu ;-) mňam :-D já bych taky uvítala ňáký tipy, ale na raut :-) holky včera jsme byli na návštěvě u přítelových příbuzných v Sušici, což byl mazec, rptože cesta tam trvala přes hodinu a v autě s námi jela tchýně, 75 letá babička a 80ti letej strejda, kterej je děsnej prudič... to jsem zvědavá, až těmhle lidem řeknem, že se budem brát venku a všechno se bude odehrávat venku na louce :-D :-D to je trefí šlak... hahaha :-D :-D
Odpovědět
avano.tak to jste teda měly jízdu :-D :-D no ti starší si nepotrpí na modernu ale budou muset :-D :-D No já bych právě ktomu jidelnímu lístku na konci taky přidala raut stím že každý se obslouží sám na co bude mít chut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my volíme raut kvůli tomu že to bude celý venku a kvůli počtu hostů... ono když má člověk obřad kolem poledne, pak oběd a má oslavu až do večera, tak člověku vytráví, proto ten raut není úplně od věci ;-)
Odpovědět
avano: tak to jsem ráda, že se na základě tvého slinění prokázalo, že menu je dobré:-D. Holky, my budeme mít jenom takový delší oběd. Kdyby se to vyvíjelo dobře a my chtěli zůstat do večera, tak budou obložené mísy, různé jednohubky, atd...ale my se s drahým asi vytratíme, budeme mít welness program:_D.
Odpovědět
no my budeme mít svatbu ve 12.00 hodin a oběd bude 13.30,a raut potom kolem 17.00 :-) tak doufám že to tak bude stačit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bell, to menu je fakt skvostný!!! jee, tak takovej welness program bych si taky nechala líbit ;-) to ti docela závidim, vždycky jsem chtěla jen malou svatbu, v klídku a pohodě no a nakonec to bude všechno úúúúplně jinak :-) nakonec to chceme pojmout jako velkou párty pro rodinu i kamarády, takže bude pařit s nima ;-)jen prostě to počasí se nedá naplánovat, zrovna včera mi říkala švagrová, že bylaminulý týden na svatbě, měli to na louce, ale celou dobu, celej den lilo jako z konve :-|
Odpovědět
Bello:a budeš to mít na bílém papíře nebo to budeš mít na nějakem podkladě? avano: tak to je fakt smůla a měli něco nahradního kde by se mohly schovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
anka, právě že ne, prostě to proběhlo venku, na louce v dešti... já se právě na naše místo chci jet podívat a vymyslet i mokrou variantu - jízdárna a pártystany. ale potřebuju vidět, jak je to tam velký a jestli to vůbec půjde...
Odpovědět
No já bych to asi obrečela,mít takové počasí.Právě proto to mám na statku,kde hostina bude vevnitř ale můžou jít ven se projít a je to tam pěkné :-D
Odpovědět
avano: tak velká party je super, ne? To zase někdy závidím já vám:-). Ale my moc nejsme na tancování a bujaré veselení, takže tohle bude v našem případě ta lepší varianta. anka: plánuju koupit nějaký zajímavý papír, ten se do tiskárny vejde. Líbil by se mi nějaký krémový, barva písma a font jsou zatím provizorní, to se ještě může měnit. I ty ozdobičky tam. Bude to v lázních, takže všechno v lázeňském stylu první republiky, takže když najdeme nějaký lepší font, tak to změníme. Možná poprosím kamaráda, aby mi to nějak upravil, on tyhle věci umí.
Odpovědět
bella.já právě taky na počitači začinám,takové běžné věci si udělám.Ale něco složitějšího jsem ještě nic nedělala,No tak uvidím musím to zkusit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak dvecatka ja sem na to podobne, ted sem vzala lekarnu utokem!!! sem v kanclu sama, a jak je velikej tak to tu nema kdo vydychat, tak sem cely vikend prolezela!!! :-( ale rada s vami pokecam
Odpovědět
danielak.tak já zatím nic,tak doufám že se mi nemoci budou vyhýbat obloukem :-|
Odpovědět
anka: kdybys chtěla s něčím pomoct, tak klidně napiš. Ráda s čímkoli pomůžu, ale taky nejsem expert:-D. Ahoj daniela! Já neměla doma Ibalgin, tak jsem si musela vystačit s Paralenem...
Odpovědět
bella díky moc,já se ráda přiučím :-D to víš učený z nebe nespadl ale jinak jsem šikovná :-D :-D mrknu tady na nějakou inspiraci a pokusím se něco udělat. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
daniela, já taky smrkam, bolí mě hlava... ale práce nepočká :-S ach jo, to je to počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě to tu furt odhlašuje :-( no se zdravotním stavem jsem na tom podobně, celý víkend jsem prosmrkala a prokejchala, dneska už to je lepší
Odpovědět
jj devcatka je to tezky, ja o vikendu byla sama, s pesanem... tak sem polehavala, ale bylo venku tak krasne ze jsem stejne musela jit aspon nachvilku ven, musela uklidit atd. mame desne aktivni plemeno takze mu zahrada nestaci, tak sem musela jit i s pesanem ven... no prasek mi dodal vzdy energii tak na dve hodky pak sem byla uplne mrtva. ted v kanclu nema uz do ceho smrkat tak sem si prinesla ubrousky z kuchynky!!! ach jo... sef uz ma druhou anginu behem 14 dnu takze taky skoncil na neschopence a ja tu vladnu sama se svyma bacilama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, jak odhlašuje???
Odpovědět
je holky tak to chce čaj s rumem,takže šupky dupky koupit placačku rumu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, to by asi v práci koukali, kdyby sem někdo přišel a já tu do sebe klopila rumíka :-D :-D a ten odér, co bi se tu linul.... 8-)
Odpovědět
tak dejte vodku, ta neni citit ;-) :-D :-D jinak hezke skoropoledne :-)
Odpovědět
no možná by si byla trochu namazaná :-N :-N
Odpovědět
no co... a po rumu ne? =-) :-N :-D
Odpovědět
gepe.tak co ty ospalče,už si se vyhajala :-D :-D
Odpovědět
no to doma to jde ale v praci asi nee. jinak panak rumu, mleko a med zvarit a co nejteplejsi vypit a zachumlat se do perin, to opravdu pomaha :-D
Odpovědět
anka6 tyyy :-D makam jak sroubek od rana 8-( ale za chvilku zase zmizim, jdu po xxx letech na kosmetiku :-S jsem dostala darkovej poukaz od drahyho a mamy k svatku a porad na me, kdy si tam zajdu :-D nejhorsi je ze mam detskou plet, tak doufam, ze nebudu zase flekata atd. jak pred lety ]-(
Odpovědět
jo holky, budete si porizovat nejaky spesl sklenicky na pripitek?
Odpovědět
No ty se máš,tak se nechej hýčkat,aby si neskončila takhle :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?