Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
tinkam
6
Registrovala se 26. června 2010 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 17. června 2011
    Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
tinkam
6
Registrovala se 26. června 2010 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků a 1 album.
    Region Turnov
 Děkuju za přivítání emoticon
Problém s podpatky u nás nebude... žádná z mých kamarádek si na ně naštěstí nepotrpí a ostaní baby informuju dopředu emoticon

Jinak přeju pejskovi hodně zdraví a rychlé uzdravování
27. čer 2010 v 17:25  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1230 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Liberec.
  • Svatba byla 4. srpna 2012
    Jablonné v Podještědí, Region Česká Lípa
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1230 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Liberec.
 Taky doufám, že pejsek bude v pořádku a nebude to zhoubné..
27. čer 2010 v 18:17  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
Registrovala se 16. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 210 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
  • Svatba byla 13. srpna 2011
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
Registrovala se 16. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 210 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
    Region Ostrava
 porodnibabka - držíme palečky pejskovi emoticon ale určitě to zvládne.. Já jsem anděl s ďáblem v těle.. navíc raní ptáče, takže ted se sotva hýbuemoticon

tinkam - vítej u nás.. alespoň nám tu přineseš nové nápady.. emoticon
27. čer 2010 ve 21:12  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
 tinkam, já byla teď na svatbě venku, v zámeckém parku... a nevím, jestli byl problém v komunikaci nebo v čem, ale jehly tam měly skoro všechny svatebčanky, což v tom rozmoklém povrchu (ráno pršelo) teda nic moc emoticon myslím, že když budete mít zajištěnou variantu pro deštivé počasí, tak pohoda!
porodnibabka, pejsek bude určitě v pořádku, zvládne to!
27. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 Holk,děkuju.
Včera jsme ten nádorek vezli na rozbor,tak snad do 14.dnů se ozvou,ale je to fakt dlouhý čekání emoticon
Holky,co říkáte na zvyk házení rýže.Mně by to ani nevadilo,ale zase to mít ve vlasech...Svatební účes je tak strašně natuženej a nalakovanej,že věřim,že i kdyby si na mě sedla nějaká muška,tak mi tam zůstane,natož rýže.Budete mít některá bublifuky nebo třeba vůbec nic?!Já nevim,kolik budu mít družiček a aby se nehádali,tak každá musí mít něco,jedna prstýnky,jedna mandličky,ale co pro tu třetí?A to doufám,že jich nebude víc. emoticon
28. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
 Ahoj holky,
já nechci házení rýže, ani ničeho podobného. Dokonce myslím, že na hradě, kde se budeme brát, je to zakázané. Tím líp. Bublifuky měl na svatbě bratránek a jak jsme na něj tak bublali, tak mu zůstávaly fleky na saku. A to tam píšou, že to fleky nedělá emoticon Takže ty taky nechci...Přemýšlím trošku o vystřelovacích konfetách na první tanec až na sále. Ale kdo by se s tim další den uklízel - no zase my emoticon Uvidíme...
Já budu mít dvě dospělé družičky, dokonce už o tom vědí (v důsledku předchozí přesunuté svatby) a jedna bude držet prstýnky a druhá nevím..
28. čer 2010 v 10:07  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Má 107 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Libochovice, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Má 107 přátel. Region Kolín.
 nevestapetulka: no to je pravda emoticon osud emoticon tak si to uzijte v Bulharsku emoticon my se vcera dohodli ze letos k mori nepojedeme ze jsme byli v lednu a ted potrebujeme penize na rekonstrukci... takze to vypada pristi rok az na svatebni cestu emoticon

Terinka86: tak to jsme na tom stejne... ja taky bohuzel nestacila zírat na to jak se nekteri kamaradi zachovali :( ale jak rikas aspon ubyli ty kterí nebyli praví kamarádi emoticon jak jsi s pritelem dlouho?
28. čer 2010 ve 13:32  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
Registrovala se 11. března 2010 na beremese.cz. Přidala 572 příspěvků, 1 album a 2 články. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 13. května 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
Registrovala se 11. března 2010 na beremese.cz. Přidala 572 příspěvků, 1 album a 2 články. Má 8 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 Jééé,
držím pejskovi tlapku! Náš to míval taky, ale bylo to pak o.k. Teď je nemocný na srdce a je to horší.
Jinak dnes jsem zamluvila termín na Chvalském zámku v Praze... takže to bude 13.5. ve 13:00 emoticon
28. čer 2010 ve 13:34  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 1 album. Má 62 přátel. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 1 album. Má 62 přátel. Region Vyškov.
 Ahojky budoucí nevěsty. No jsem moc ráda, že jsem narazila na tuhle diskuzi a že nejsem jediná, která plánuje "tak moc" dopředu.emoticon
My jsme s přítelem spolu momentálně 2 a půl roku, letos 25.5 jsme se zasnoubili a svatbu plánujeme na 11.6.2011 na Kozí horce na Brněnské přehradě. Už máme tento termín předběžně rezervovaný. Vydali jsme se tam na výlet teď v pátek s mamčou a bráchama a je to tam nááádherný, moc ochotný personál a vynikající jídlo. Navíc tam budeme mít na terase zároveň i obřad, je to pohodlné, že bude vše na jednom místě, protože potáhnu svatebčany až ze Znojma.emoticon
Zatím přípravy nehrotím, akorát se nám moc líbilo tohle atraktivní datum tak jsme aspoň místo chtěli zamluvit, taťka se na to tvářil jakože "vždyť máte plno času" ,ale původně mi z Kozí horky napsali, že je tento termín už rezervován, tak jsme nakonec svolili a psali si o termín 25.6.2011 a paní mi odepsala, že se nečekaně uvolnil termín 11.6.2011 tak jestli máme ještě o tento termín zájem, tak jsme byli moc šťastní. Ale jak jsem tak pročítala vaše příspěvky tak asi taky začnu postupně už něco shánět,je asi pravda, že to pak tolik finančně nebolí.emoticon Přemýšlím teď o šatech, jak dlouho dopředu myslíte je vhodné si je zamluvit??

A ještě pro porodnibabku: Máme štěňátko voříška kříženýho s kavalírkem, bude jí ted 5 měsíců, měla od narození štěněčí kýlu a ted 21.6 s tím byla na operaci. Vím, že je to v porovnání s tvým případem "brnkačka", ale taky mi ji uspali v náručí a když začala přiblble kývat hlavou začaly mi téct slzy a když mi zvadla v náručí úplně propukla jsem v pláč...tak moc mi jí bylo líto. Je to takový naše miminko a u tohohle jsem nechtěla být. Ale teď už ten náš čipera zas běhá jak ďas, takže ti držím moc palečky ať vše dobře dopadne.emoticon
28. čer 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucinecka02
Registrovala se 29. března 2010 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
lucinecka02
Registrovala se 29. března 2010 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
 Ahojky nevěsty,
tak se tak nějak připojuji emoticonemoticon Jak tak koukám, tak u někoho jsou přípravy v plném proudu a někdo jen tak zlehka...Já jsem tak něco mezi emoticon S přítelem jsem druhým rokem a zasnoubili jsme se 23.12.2009 a našim js,e to oznámili při Vánoční večeři, takže to bylo superrrr emoticon emoticon požádání o ruku jsem měla takové netradiční, ale bylo to fajne emoticon
Jinak my už s přítelem máme datum dané, tak snad s tím nebude problém.. je to 13.8.2001..Je spousta lidí, ktěří nás od toho data odrazují, že e tam 13tka a že to není dobré datum atd...Toto datum vybrala polovička a to je tak asi 1% z toho co on bude vybírat emoticon Jinak vše je převážně na mě emoticon emoticon
Představu co a jak celkem máme, ale problém máme s místem na obřad. Jsme z Brna a měli jsme v plánu ve Slavkově na zámecké zahradě, ale chceme mít svou hudbu a tam to je celkem nějak problém, tak teď vůbec nevíme kde...:(:( brala by jsem i nějaké typy emoticon emoticon
a kdypak nevěsty začnete vybírat šatky a zkoušet?? Já mám v plánu, tak říjen listopad emoticonemoticon
28. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 lucinecka02: Vítám tě.emoticon Taky jsem z Brna a jak jsem psala v předchozím příspěvku, určitě bych doporučila Kozí horku na přehradě, podle mě paráda.emoticon a s těma šatkama si taky lámu hlavu tak čekám, že nějaká jiná nevěsta přihodí poznatekemoticon
28. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 Potřebuju radu holky, chtěla jsem si dát na profil to svatební odpočítávadlo, už jsem si i vytvořila vzhled,ale vůbec nevím kam to vložit...pomocemoticonD
28. čer 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucinecka02
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
lucinecka02
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Brno
 zuziiiiicek: jj budu o tom přemýšlet, to nezní špatně...a pro kolik cca lidí to plánujete?? No a vy tam budete mít i pak hostinu, že?? No tak to je super..a cenu Vám cca řekli...Já by jsem byla ráda, kdyby jsme se se vším všady vlezli do 100 tis. není to málo?? Chceme cca 50 lidí, tak nevím nevím no emoticon emoticon Jinak šatky už okukuju na netu, ale vím kam půjde prvně. Bydlím v Kr. poli a mám od nás hned kousek svatební salón Oriela. No a moje kámoška kadeřnice češe majitelku salónu, takže by jsem možná z toho mohla vytěžit i nějakou slevičku emoticon a hlavně je to prej jeden z mála salónu, kde půjčujou zadarmo i šaty na převlečení emoticon emoticon Tak uvidíme emoticon emoticon A ty už máš nějaké představy?? Jinak koukám, pěkné datum 11.6.2011 v ten den mám narozeniny a taky jsem to chtěla v ten datum, ale byla jsem od toho odrazena, poznámkama typu: až se budete rozvádět, nebudeš mít ráda svoje narozeniny atd... emoticon emoticon vtipálci no emoticon
28. čer 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 lucinecka02: no my plánujeme cca 30 lidí na oběd a pak asi ještě10-20 lidí na večerní raut. No my tam právě budeme mít i obřad i hostinu a dokonce i ubytování pro přespolní hosty. Já si myslím že s 50 lidma by ses stopro měla vlézt do 100 000!! emoticon zase nevím jak moc náročná jsiemoticon kalkulaci zatím nemáme,to se prý všechno bude domlouvat až začátkem roku,ale paní říkala,že když nenecháš hosty pít i tvrdej alkohol na váš účet tak se to pohybuje 800-1000Kč na osobu. Plus jestli tě zajímá ubytování tak 2-lůžkovej pokoj mají normálně za 1200,-, ale pro svatby za 1000,- což je super cena v Brně. Jinak po šatkách už taky hodně koukám, ale fakt jen na netu, ještě jsem se neodhodlala někam zajít zkusit, bojím se aji že si v tom salonu budou myslet že jdu hrozně brzoemoticon asi to nechám na říjen.emoticon jj já mám celkem jasnou představu,ale to shánění zatím moc nepřeháním, jen tak pokukuju. Jsem ted v práci tak nemám po ruce žádný fotky a tak ale až budu doma tak vytvořím už nejaky to album.emoticon jj je to krásný datum ,ale poznámky typu "až se budete rozvádět" jsou blbýemoticon vy se přece nebudete rozvádět!!emoticon ale já bych se na svý narozky vdávat nechtělaemoticon a jak jseš na tom ty s představama?
28. čer 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
 Co se týče zkoušení šatů... když jsem byla z kamarádkou, která se vdává v salonu, ptala jsem se mimochodem, kdy jít šaty zkusit, když se budu vdávat v květnu 11. Paní řekla, že nejlepší je prosinec... to už bude nová kolekce, to jest. plno nového :o) Takže to nechám na prosinec emoticon
28. čer 2010 v 17:39  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 nooo to je zajímavý poznatek, já se ale bojím aby třeba zrovna ty který mi doopravdy padnou do oka nebyly v tom prosinci už zamluvenýemoticon
28. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
 Tak toho bych se nebála... to by byla velká náhoda a navíc spoustu podobných šatů najdeš i v jiných salonech. Kamarádka se vdávala v červnu a v pohodě měla obrovský výběr v lednu. A navíc jsi z velkého města. Mně přijde říjen docela brzy, ale je to jen na tobě emoticon
28. čer 2010 v 18:38  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tinkam
6
    Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
tinkam
6
    Region Turnov
 Tak sme se s přitelem rozhodli, že než tahat matrikářku někam do polí a pak se ještě ptát obce nebo majitele jestli se tam vzít můžem a platit za to něco navíc, tak se raděj vezmem na hradě Vranov... Asi teda, jedem to omrknout v sobotu, takže problém s podpatkama je vyřešenej :D

šaty si pomalu vybírám pomalu teď, ale naplno do příprav půjdu asi až v září protože teď si chci ještě užít léto a dovču ,)
28. čer 2010 ve 20:05  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
fotoportrét
fotoportrét
zuziiiiicek
58
 jaja.mixi:jj asi mas pravdu, leden asi bude dobrej cas na saty...akorat jeste abych to do te doby vydrzelaemoticon mam uz celkem jasnou predstavu jak by meli vypadat takze snad mi takove i budou pasovat.
28. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
 Já už představu také trochu mám a možná, že si šaty nechám i ušít. Uvidíme... Já si půjdu možná nějaké vyzkoušet před Ježíškem, myslím, že na mě bude i pěkně působit předvánoční atmosféra emoticon
28. čer 2010 ve 20:34  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezab (31 r.)
4
Registrovala se 23. března 2010 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků. Má 56 přátel. Milovice, Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
terezab (31 r.)
4
Registrovala se 23. března 2010 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků. Má 56 přátel. Milovice, Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky, já se chystám na šaty někdy na podzim. Chci vybrat takové, které mi sednou a pak v lednu si je nechám ušít. Vyjde to daleko levněji
28. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
    Region Ostrava
 Ahojky, vítám nové příchozí.. Já už si vybrala, kde si šaty budu nechat šít, ale jaké vůbec nevím emoticon My měli zatím štěstí - kdekoliv jsme vlezli, našli jsme cos jsme chtěli emoticon Je fakt, že já se v tom plánování svatby vyžívám.. svůj elán krotím kvůli času drobnostmi, co pomaličku sama vyrábím.. viz. bryndáky emoticon jak tak koukám, tak jsem tu jediná co si zvolila duben emoticon
28. čer 2010 ve 21:13  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 taky všechny zdravím! já jsem se definitivně rozhodla, že si šaty nechám ušít, dokonce mám asi už i vybraný jaký, ale pořád nevím, kdy... přítel mě pořád přemlouvá (!!!), abysme je objednali už teď, ale já si nějak nejsem jistá, jestli to není trošku předčasný emoticon ale kdybych šla zkoušet do salónu, tak asi až po Vánocích...
Jinak holky, my zase přehodnocujeme datum emoticon Řešíme totiž dilema (budu ráda za názor..) - chtěli jsme to v létě, protože já léto miluju a navíc ještě budu studovat (i po svatbě), tak jsme měli pocit, že je to lepší nechat až po zkouškovém... jenomže teď jsme si zase říkali, aby nebylo moc horko, mně totiž pak strašně otékají prsty, přítel navíc není žádné tintítko, tak mu horko taky nedělá moc dobře... tak teď zvažujeme nějaký jarní termín... jenomže není blbý se vdávat v semestru před zkouškama? co myslíte..?

jajo, o Chvalském zámku taky uvažujeme, ale asi to nakonec vyhraje jiné místo, trochu mi vadí to druhé patro emoticon

betko, v listopadu to budou dva roky, ale známe se už čtyři, předtím jsme byli kamarádi emoticon ono totiž u nás byl ještě problém v tom, že s bývalým jsme patřili do jedný party (podotýkám, že většina holek do mě vždycky ryla, že nechápou, proč s ním ještě zůstávám, že je to debil apod.) - a když jsme se pak rozešli, tak byl najednou chudáček opuštěnej, všichni ho obletovali, chovali se k němu jako k největšímu kamarádovi a já byla strašná svině emoticon nejvtipnější bylo, že on sám říkal, že to pokrytectví nechápe a že si fakt nepřipadá jako chudáček emoticon no, doteď máme fajn vztahy, díky bohu, protože můj současný přítel je jeho bratr emoticon
28. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
jen jestli vám můžu poradit, mně zpětně přišlo ideální řešit svatbu tak půl roku dopředu.
my se zasnoubili rok před svatbou a bylo to už hrozně dlouho!
doporučuju zamluvit místo, fotografa a muziku a pak to nechat půl roku odležet. možná si jen ujasnit styl šatů.
pak už vás to bude spíš obtěžovat! emoticon

každopádně přeji všem krásné přípravy, budoucí nevěsty! emoticon
28. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
    Region Ostrava
 terinka86 - když jsem byla v paulastylu tak mi řekla, že když se vdávám v dubnu, mám přijít v lednu emoticon
29. čer 2010 v 05:35  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
 zuzicek: ahoj vitam te tu emoticon mrkni taky do diskuze 11.6.2011 emoticon máme stejný termín emoticon

já šaty jedu vybírat na začátku srpna a budu je mít z Adiny.
29. čer 2010 v 06:48  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
Registrovala se 15. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 791 příspěvků. Má 38 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
Registrovala se 15. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 791 příspěvků. Má 38 přátel. Region České Budějovice.
 ivcas: Nejsi jediná, kdo se bude vdávat v dubnu :o). Já taky :o).
29. čer 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
 tinkam: a kam jedete vy?
terinka: bratr, to je nářez! To je zajímavý, že to vzali tak v pohodě...A bude brácha na vaší svatbě? Nemá z toho divný pocity? Ted mi přítel řekl, že kdybych po rozchodu začala chodit s jeho bráchou, tak by to nevydýchal...
29. čer 2010 v 08:51  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 petulko, brácha bude příteli svědčit emoticon oni měli vždycky výborný vztahy, jsou si hodně blízcí a prostě se oba rozhodli, že si ty vztahy nezničí kvůli tomu, že se zamilovali do stejný holky... takže snad to v pohodě je a bude emoticon
A ona ta reakce rodiny plyne hlavně z toho, že to částečně tušili, a hlavně měli pocit, že se k sobě s bývalým nehodíme, nakonec už jsme se hodně hádali emoticon A myslím, že viděli, že to přítel myslí vážně a že je šťastný - a to je pro jeho rodinu naštěstí nejdůležitější...
29. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 My to máme skutečně srovnané, což kamarádi bohužel nedokázali respektovat... a nejhorší je, že kdykoliv to někde řeknu, pořád se bojím, že mě budou lidi odsuzovat emoticon
29. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš