Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
No musíme to nějak vymyslet, ještě že na to máme tolik času ale ty minizákusky mě vůbec nenapadly to je dobrej nápad :-) Bell moc děkuju za tip :-) Přemýšlím o medovníku nebo nějakým ovocným dortíku z tvarohem a jogurtem... O kdytičce jsem zatím nepřemýšlela ale určitě půjdu do růží ale chtěla bych spíš nějakou netradiční vazbu tak musím pokoukat po nějakých kdytičkách :-) Sama bych to určitě nezvládla :-(
Odpovědět
bella. no na svatbu bych cse chtěla nechat nalíčit,nebo uvidím jestli by to zvládla sestra. to máš pravdu stou přirážkou,oni si řeknou svatba tak hned dají přirážku,já se ptala u nás v květinářství a tam mě ujistily že to nedělají jako některé jiné obchody :-) gepe.pošlu ti tam do tabulky ty udaje :-) hailliejade: tak ta cena za dort je dobrá,taky bych víc nedala :-)
Odpovědět
bella to jsem taky chtela takhle, no uvidime.. v zivote jsem nepekla dort, ale sikovna jsem nastesti, proste to testnem a uvidime :-D jukni prosim, rada se podivam :)) Me proste irituji kvetinarstvi vetsinou, ze krome toho ze ty kytky mivaji cenove casto prepaleny, tak i ty slecny jsou naprosto neschopny udelat jinou nez s prominutim ruzne splacanou zakladni vazbu ]-( a to nejsem kvetinarka
Odpovědět
gepe: přesně, ty slečny jsou tam většinou fakt neschopný! Kupovala jsem babičce kytku, chtěla jsem kulatou vazbu, růže, odešla jsem s obřím koštětem z lilií, frézií a ještě asi dalších 150 kytek, prostě jsem to vzdala...
Odpovědět
me extremne irituji, proto taky bravame ty kytky z kvety eska .. cenove fajn a jsou fakt nadherny ted premyslim.. nevite o nekom kdo ma zkusenosti s dortama z e pomlcka party cezet?
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, já jsem si taky pohrávala s myšlenkou, že bych si dort udělala sama, ale nevim nevim jestli na to budu mít před svatbou čas a chuť, mě se hrozně líbil v Apetitu čistě bílý zdobený zelenými hortenziemi
Odpovědět
No já taky ráda peču tak uvidím,je fakt že zase ušetřite nějakou tu korunku ;-) uvidím,ale horší by bylo kdyby se vám nepovedl a pak neměly žadný :-( ono je fakt že někdy upečeš super a někdy máš den blbec ]-(
Odpovědět
z toho pečení dortu bych měla si strach, nevím tak jak píše anička, měla bych strach že zrovna ten svatební by se mi nepovedl... Já vím že do toho určitě nepůjdu ale teď jste mi vnukly mišlenku s tím uvázaním té kytky mám hodně šikovnou mamču a myslím si že by to určitě zvládla... Ceny v květinářství a ve skladu s květinami se nedají srovnávat...
Odpovědět
hailli ten by mohl byt pekny :-) anka6, no jeste jsme nepekli ani jeden dort, takze by to byl skoro rok zkouseni a testovani, nez by se to vyladilo :-D ja si prave myslim, ze i kdyz se koupi nejaky ty propriety na tvoreni dortu, dokonce je i web na dortove formicky a dalsi veci, tak se minimalne polovina penez za dort usetri - nemluvim o case stravenym.. no uvidime, nejdriv to poslu kamaradovi, co ma ten kramek s belgickou cokoladou a marcipanem, uz jsem se s nim o tvorbe dortu cca pred 3 tydny bavila... sice on dorty nedela, ale zna pry moc dobrou cukrarku... a taky si rikam, ze by mi asi nedal nejakej spatnej uz kvuli sobe
Odpovědět
Profilova fotka
tak na netu jsem ten recept na něj ještě nenašla, tak zkusim vyfotit přímo v časopise :-)
Odpovědět
No jako upřímně - spíš budu píct dort sama, než bych za něj měla dát 3 tisíce a vejš. Já chci obyč dort poďobanej ďubkama a zlatejma perličkama, to snad někdo pro 30 lidí do 2 tisíc zvládne, ne?? A s těma kytkama...to fakt není blbej nápad. Já jsem byla vždycky šikovná, tak si myslím, že když si koupím ty vendelly a stephanotis v hrnku, pár drátků, stuh a perliček, tak že bych obyč kulatou vazbu zvládla. Nechci žádný vatičkování...
Odpovědět
Jo a žádnou náročnou výzdobu na stoly taky nechci, chci pár květů do vázičem a možná něco většího k nám doprostřed na stůl, to taky zvládnu do vázy strčit sama...
Odpovědět
Článek se načítá
No tak dort si nechám udělat,projdu tady vyrobny a mrknu na ceny a pak uvidím :-) elinka.tak já než šla na mateřskou jsem dělala v květinařství ale to už je 13 roků,no jak budou růžičky za dobrou cenu tak si zkusím doma kytičku uvázat,nebo koupím v supermarketu co prodavaji ružičky za 50 kč celý svazek a na zkoušku to je dobrý ;-) takže asi si kytku uvažu sama,je fakt když si vezmu že by mě namalovala sestra a kytku si udělala sama tak mám 2000kč ušetřené
Odpovědět
anka: no to ušetříš ještě víc...to s těma kytkama ze supermarketu na zkoušku je fajn nápad...
Odpovědět
bella. u nás je mají taky v tesku,takže splaším nějaké perličky na drátku,i drátky na růžičky,nějaké listy.No a uvidím jak to dopadne,za pokus to stojí :-)
Odpovědět
ja pujdu behat na louku ci k nekomu na navstevu na zahradku a taky zkusim taky neco uvazat :-D :-D :-D jdu dodelat ty veci do inspirace a taky update tabulky udelat
Odpovědět
anka: no jasně. Jako nakonec jí asi nechám udělat, protože bude dost práce s jinejma věcma, ale teoreticky by se ta základní vazba dala zvládnout. Nevím, jestli ty stonky nějak speciálně seřezávají nebo opalují, ale naaranžovat by to šlo. Ten stephanotis by chtěl ale asi navatičkovat, takže to by byla práce pro profíka.
Odpovědět
no když si jěště napeču sama s mamkou cukroví a napeču rolády.Tak taky nějakou tu korunku ušetřím.Je fakt že kdo chce ušetřit,tak si nějaké věci může udělat sám. :-) a já jsem taky šikovná :-p
Odpovědět
anka: to určitě. Když se chce a je čas, tak se dá pěkně ušetřit.
Odpovědět
tak holky tak zatím jdem se dívat na film,tak zase zítra :-)
Odpovědět
anka6, presne a hlavne kolikrat chutnaji i lip nez kupovane :-) diky prispevu anky do tab, jsem se rozhodla pridat jeste sloupecek Poznamky :-D :-D :-D
Odpovědět
gepe: no tak to jsem zvědavá :-D
Odpovědět
bella no kdyztak mi reknete at to vyhodim :-D :-D
Odpovědět
snad to prectete :-) a nezabijte me prosim =-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
jdu pridat jeste Eli, tak se kdyztak jste vyjadrete at to pak neoteviram znovu =-)
Odpovědět
teda gepe :-D
Odpovědět
gepe: dobrý, schvaluju:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu zas na skok,než se mi vrátí přítelík. Teda holky...vy jedete.Samy budete i péct?To obdivuju.Já péču ráda a prý dobře,ale na tohle bych si netroufla.Viděla jsem tu jednu inspiraci na netradiční dort.Nevěsta pekla sama.Dort byl vetvaru pařezu a byly na něm jakoby vyryté iniciály novomanželů v srdíčku.Jako v lese.Myslim,že i zelený měli pod tim.Já spíš budu píct nějaký řezy,koláče a tak.To se pak nakrájí aby bylo na raut. ;-) Gepe,schvaluju. :-D
Odpovědět
dik, jsem doufala, ze to vezmete... :-N akorat je na prd, ze i kdyz to zvetsim, tak je to takhle maly v tom albu. PB, dobra predstava :-) myslim ten dort a kolacky :-D
Odpovědět
gepe: "hustý co??" :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?