Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, moc děkuju Lucko :-)
Odpovědět
hele, to by mohla byt takova hromadna nase rozlucka se svobodou, by byla mega pr*el :-D :-D staci okres - i kdyz u Prahy to bude asi Praha :-D tak zalezi na vas okres je v pohode - je to skoro jako mesto ;-) hlavne neprosim kraje :-D ava :-D :-D
Odpovědět
tak jsme prej vsechny moc pekny a sympos parecky x-) konstatovala ted kamaradka 8-)
Odpovědět
gepe: děkujeme:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, ty náš takhle ukazuješ, jo??? :-D :-D
Odpovědět
no hele, kdyby to byl nejakej fesi udrzbar v kostymku, tak bych vas neukazovala, natoz byla tady ;-) :-D :-D
Odpovědět
tak to diky... hele ten srazek formou rozlucky je taky super... udelali by sme mega parbu :-) at vsichni koukaj co umi nevestinky 2011 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D holky valim domů ale těšim se, protože za hoďku už budu zase tady :-D
Odpovědět
Jojo, rozlučku by to chtělo:-D. Tak zatím páčko...
Odpovědět
AHoj holky, jak jste tu psaly o tom srazu a že byste nevěřily že se člověk dá do kupy s lidmi z netu a bude závislák, tak my si vytvořily někdy v dubnu 2007 forum na jednom webu pro těhule a pořád funguje. měli jsme už nekolik srazíků a byli jsme loni společně na dovolené i s dětma. je to fakt zajímavé. jasně že někteří odpadli a jiní se přidali, ale nidky bych tomu nevěřila. A navíc mě holky z fora kolikrát pomůžou psychicky víc než "opravdové" kamarádky.
Odpovědět
lucil07 tak to je fajn, ze mas dobrou zkusenost i kdyz na druhou stranu s temi kamaradkami moc ne - ale taky dobre, aspon si to clovek pekne "rozskatulkuje" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zpět (aspoň teda na chvíli)
Odpovědět
Článek se načítá
ava vitej :-) zrovna smolim tu tab :) je to ted tady nejaky umrly... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, pátek odpoledne... já čekam na ten gauč a taky by se do hoďky měl vrátit ten můj radioaktivní hasič :-D
Odpovědět
:-D lampicka :-D to pak musis poreferovat co na to sousedi ;-) :-D :-D njn, vesmes vsechny uz praci za sebou a litaj nekde venku :-)
Odpovědět
holky, to je hrozný, místo abych se učila, se sem pořád chodím koukat :-N 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem na večer taky zvědavá :-D já tu musela narychlo uklidit aby si ti stěhováci nemysleli, že tu bydlí ňákej dobytek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teri na co se učíš, na státnice??? jinak podle tabulky to fakt vidim na tu Prahu ;-)
Odpovědět
teri, takhle se ani nic nenaucis.. :-N ale neboj, vikend tady bude urcite klidny a neco se naucis - stejen jak ava - na co se ucis? :-) ava tak to nekdy mame i u nas doma, kdyz ma nekdo cizi neco privest, treba jsem silela kdyz meli dovest mycku :-D drahy byl ze me hin, ze si toho stejne chlapi nevsimaji, ale znas to ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, to mi povídej. já včera nebyla doma, protože jsem se stavěla u našich a přespala jsem tam (po tom svařáku ani nešlo odjet :-D ) a přijedu domů a jak to včera příteli odpadlo od ruky, tak to tak to tu leželo... kdž jsme sami doma, tak mi bordel nevadí, ale když má někdo přijet, do by mě vzal ďas... :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem dneska byla u zubaře a mám to za sebou jupí:-) Teď mě čeká jenom úklid a mám strašný hlad, ale 2 hodiny bych asi neměla jíst na tu plombu:-/
Odpovědět
ava to trefila, na státnice - dělám je v pondělí a umím velký kulový :-x
Odpovědět
:-D tak to znam, taky doma sbiram :-D a presne jako Ty - je mi to jedno, dokud jak pises :-D Jinak tady jeden pro inspiraci ;-) Novomanželé. On: - Drahá, já tě musím varovat, že mám 3 zásadní věci, které nejde nějak měnit: 1. v úterý mám fotbal, ať se děje co se děje já mám FOTBAL! 2. ve čtvrtek chodím hrát mariáš. I kdyby třeba tchyně měla narozeniny, já mám MARIÁŠ! 3. v neděli chodím na ryby. Zima nebo ne, třeba prší... Je to jedno! Jdu na RYBY! Máš co k tomu říct? Ona: - Ne, mně to nevadí... Já mám jen jednu zásadu...- Jakou? Ona: - Já každý večer od 9 hodin musím mít sex. A je úplně jedno jestli Budeš doma nebo ne - já mám SEX!
Odpovědět
ahojky frido :-) tak to uz ted vydrzis ty dve hodky, aspon ze to mas za sebou :-) teri, tak to sup sup... ale sama mam nejak overeny, ze cim clovek vi min, tim min je nervozni a vzdy to vyslo :-D coz prosim neber jako navod =-)
Odpovědět
holky, tak ja to taky pomalu balim... mejte se tu dneska hezky, a mozna se o vikendu mrknu co a jak... :-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, dobrý :-D teri, mě to napadlo, protože na co jinýho by ses teď učila ;-) z čeho děláš???
Odpovědět
gepe :-D neboj, nebudu... ale taky to tak u mě funguje... jenom pochybuju, že by takhle šly udělat i státnice =-)
Odpovědět
z češtiny...
Odpovědět
dani, zatim pa a hezky vikend :-)
Odpovědět
teri, to das v pohode! :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?