Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,všechny jste kočky,fakt se těšim na ty svatební.A ženichvoé taky sympatáci.myslim,že jsme fakt dobrá parta :-D Haili,sluší ti to s prckem.Je k sežrání.Takovej malej andílek
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hláška hest v tabulce mě fakt rozesmála. :-D
Odpovědět
cauky lidcky, ted sem tu dlouho nebyla, ale docitala sem a tabulka je super, a fotecky sem taky videla a taky rikam ste vsechny velke kocky... budete vsechny moc krasne nevesty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
daniela, ty snad taky budeš, ne? :-)
Odpovědět
jé holky, vám to všem tak sluší! taky vám sem dám nějakou fotku, jestli něco vymlátím z přítele (všechny fotky jsou na jeho počítači.. 8-( ) a hlášek v tabulce mě rozesmálo víc... jinak já bych příteli tu svoji radši ukazovat neměla, nevím, jestli by ho to potěšilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Danielo. Tak se do tabulky taky přidej,napiš Peťce/Gepe a přidej taky foto
Odpovědět
no snad budu :-D ale kdo vi... :-) ne jak rikam je fajn videt lidicky se kterymi je tu vedena diskuze :-) hned je to o necem jinem
Odpovědět
Profilova fotka
Teri a co ty tvoje botičky?Už dorazili?A řešíš nějak ty šatky?
Odpovědět
Profilova fotka
Danielo,taky jsi kóča.Budeš jako princezna.Jsi taková jemná a sympatanda už od pohledu.Ženich to samé.Krásný páreček....Holky,pak už tu chybí jenom foto z našeho srazu.Ale mělo by to být za vdana a za svobodna. Normálně bych nikdy nevěřila,že se skamarádim s lidma přes net a budu je denně vyhledávat. :-D Mazec
Odpovědět
pb, ale to je fakt dobrej napad! akorat ja na fotkach delam porad ksichty a vypadam jak debil... 8-( by si jeste lidi kolem vas mysleli, kde ste sebrali tu jedlickarnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
PB/Karol, tak to jsme dvě, já se sem vždycky vyloženě těšim a fakt si ten den s váma užívam:-D a to jsem člověk, kterej normálny chaty a diskuze dost odsuzuje ;-) a jako jedna z mála lidí v mým okolí nejsem ani na facebooku :-)
Odpovědět
babko: moc ti dekuju :-) to ohrome potesilo :-) a stim srazem to neni vubec spatny... ale kdo to zorganizuje, a hlavne lidi z cele CR to nebude lehke!!! ale sem pro :-) tak se hlaste baby jedny...
Odpovědět
Článek se načítá
vis co by to chtelo? napsat do tabulky jeste kdo odkud je... aby sme vedeli kde ten srazek popripade udelat :-D
Odpovědět
ja sem pro kazdou spatnos, a myslim ze tu nejsem sama.... :-D ? zrovna 15,16,17 rijen jedu na zumba vikend do Harachova, nejedete tam nekdo taky? mco se tesim...
Odpovědět
Profilova fotka
já to vidim na Prahu, beztak jste většinou ze středních čech... a já si těch 150 km holt dojedu :-D :-D naštěstí tam bydlí švagr, takže no problem
Odpovědět
dani, jsi taky uz pripojena ;-) jinak dobrej napad to s tim mistem :-) a taky se vzdycky sem tesim, posledni dobou mam pocit ze i nic jinyho nedelam :-D
Odpovědět
moc dekuji :-) uz tedy patrim oficialne mezi vas... moc dekuji holky za prijmuti :-) jste opravdu bezva. jo a Praha? pro me je to vice nez ok, takze kdo je jeste pro?
Odpovědět
Holky, jestli bude sraz v Praze, tak já určitě jdu!:-)
Odpovědět
dani, Ty sem patris i tak, akorat ted uz jsi i v tab ;-) tak mi piste prosim do IP odkud - staci pouze jako predmet a prosim ne veci typu: zpoza mostu za pravou zatackou vlevo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe chceš okres nebo město???
Odpovědět
Gepe, já to mám těžký, já jsem z Hradce Králové, studuju v Praze a pohybuju se často v Poděbradech, kam se příští rok v létě budeme stěhovat...ale Praha je pro mě ideální, jen nevím, jak holky třeba z Mostu nebo z Moravy...
Odpovědět
A to jako do tabulky, kde bude místo obřadu?
Odpovědět
jo a tak me napdalo kdyby doslo k tomu srazu, tak nejake poznavaci znameni??? treba zavoje... tak to by asi vsichni koukali co se to deje... ale neco udelat musime abychom se poznali :-)
Odpovědět
danielak: To je dobrej nápad:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
daniela, máme fotky, ne??? si vytiskneme na papírek a pak budem lítat po václaváku a nahánět se podle ksichtu :-D
Odpovědět
no to si dáme sraz někde v hospodě, ne??
Odpovědět
jj taky dobry napda. kdyz muzou cizinci litat s mapama tak mi s fotkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já tam taky přidala naší fotečku, když už jste se tu všechny ukázaly :-)
Odpovědět
jojka: Jé, vám to sluší!:-) Fakt se k sobě hodíte!
Odpovědět
Profilova fotka
no vida, jak se to rozjíždí :-) nád kdyby chtěly adminky smáznout, tak ani nemají šanci, protože tak rychle to nedočtou :-) holky za 15 minut jdu domů, ale ve 2 jsem tu, budu doma čekat až mi fešní chlápci dovezou gauč :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?