Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe: ale ty vypadáš děsně mladě!!! Z fotky bych tě tipla na max.27! Nechápu...
Odpovědět
Profilova fotka
podojní :-D a rovnou blbku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no hele, ty taky nevypadáš na téměř kristovky :-D :-D tak pětadvacet, víc bych ti nehádala...
Odpovědět
Profilova fotka
jo,přesně jak řiká Ava.Souhlas.
Odpovědět
Profilova fotka
to my přípomnělo, včera jsem jela k našim busem a potkala jsem bráchu bývalý kolegyně, studuje 1 rok na vejšcea říkal mi, jak byl´předevčírem pařit a že tam byli i kamarádi jeho spolubydlícího a že jsou dost starý, ale rozumně si s nima.. tak jsem se zeptala kolik jim je a prý, že jsou ročník 85... tak jsem si řekla, hmmm fajn a co jsem pak já, když jsem ještě o dva roky starší :-D :-D ten mi teda včera dal :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježíši, sotva jsem to posalala už jsem si všimla hrubky :-( to mi připomnělo, ach bože, asi si to po sobě budu muset číst, píšu jako prase...
Odpovědět
dik holky, to vite.. ve zdravem tele mlady puch ;-) ava, v pohode a co mam pak rikat ja, kdyz to takhle nekdo vyklada prede mnou? :-D a na hrubky se vyprdni, hlavne ze jeste nechrochtas ;-) :-N
Odpovědět
kua duch :-D :-D
Odpovědět
ale ne.. fakt dekuju x-) chtela bych jednou po detech mit figuru jako anka =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si říkala, ža variantu s puchem nenám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ty kráso, neznám...
Odpovědět
ava v pohode! :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Holky tak mi piste prosim do IP: nick/krestni jmeno/datum svatby/vek v den svatby/miry zenicha x-)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka, krásná fotka, moc vám to spolu sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, tak co šaty, jdeš do nich???
Odpovědět
to jsem se taky chtela zeptat hailli, co ty satky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky teď bych na ně stejně neměla peníze, ale snad nějakou dobu tam budou
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, ale stejně, do svatby máš skoro rok, tak třeba natrefíš na jiný, lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, to je další věc .-)
Odpovědět
Profilova fotka
haillie akorát v pase máš, že už jsi svatbu měla, máš tam rok 2010 ;-)
Odpovědět
hailli a ava, to je asi taky duvod proc obcas vaham nad svym vyberem ;-) ja na to prisla! hailli je agentka s pindikem, zapojila se nenapadne do deni a sleduji to na panskych jizdach 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D já myslim, že kdyby byla chlap, tak už zdrhla dávno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a sakra, takže identita byla odhalena 8-) no nic chlapi,tak máme po srandě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si myslim, že jako chlap bys tady spoustu věcí moc nepobírala :-D :-D
Odpovědět
no ava, co Ty vis, nekteri jsou prohnani ;-) a jestli ma fakt pindu, tak bude urcite vhodna na konkurz na tangace :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
obávám se,že většinu...jednou jsem tu zůstala přihlášená a přítel si k tomu hačnul a začal sondovat.Už byl začtenej a jen kroutil hlavou.Tak jsem mu vynadal,že to neni pro jeho oči,že to je moje soukromí a on mi na to zcela rychle odpověděl,že přece jeho se to taky týká,tak co by si to nepřečet.Tak jsem mu řekla,že ho tu fakt neprobírám,tak jak se ho to může týkat...tak mi řek,se vdáváš sam?Nevdáváš,tak je to i moje věc.Tak jsem jen stála a čuměla.Další argument už ze mě nevypad. :-(
Odpovědět
pb: ale to je nahodou hezky od nej a nedivim se, me by slova taky dosly :-D jo a trosku poupravim tab, at je to vic autenticky 8-)
Odpovědět
No ten můj kdyby si nás tady přečet:-D...ale on chápe, že to musím někde probrat a aspoň tím neotravuju jeho... Jinak jsem se zkoušela vyfotit ve spodnici a nějak mi to nejde, když se mám fotit já sama...
Odpovědět
Profilova fotka
pb já jsem přihlášená pořád a občas si s hrůzou říkám, co kdyby se sem ten můj podíval... třeba když jsem v práci a on je sám doma a online by sledoval,co tu o něm píšu... jelikož se mnou stále mluví a chce si mě pořád vzít, tak ho tohle asi ještě nenapadlo :-D
Odpovědět
avano: no to by nešlo, já musim pořád měnit hesla...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?