Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bella22 taky nejde? :-D uf, uz jsem myslela ze jsem v tom sama =-) 8-(
Odpovědět
Ale ono by to i šlo, ale jsem "líná jít spát":-D. Tak čumím po prstýnkách, atd.
Odpovědět
bella22 tak to ja povidam s mamou na skypu... jeste jsem se opet koukala na EB... nejak mi to neda :-D ale zase si rikam, ze do toho prostredi i snad na me budou dobry :-D zitra sem dam vecer fotky z "naseho" mista ;-)
Odpovědět
já jsem normálně usnula v křesle, tak to balím a jdu spát, snad mě nestihne stejný osud jako gepe... :-N dobrou, holky!
Odpovědět
teri, stihne! :-D hezkou dobrou ;-)
Odpovědět
teri: dobrou:-). gepe: ale tak se koukej, je to důležitý rozhodnutí. Ale všechny jsme ti je schválily, jsou nádherný a fakt se budou hodit i stylově:-).
Odpovědět
bella22: ja vim, jsem blb... asi prestanu uz cumet, pujdu si nejaky podobny zkusit, pak zkusim velikost of EB a objednam si je :-)
Odpovědět
koukala jsem taky na EB na ty zavoje... ze by nejaky k nim rovnou... ale nevim... spis fakt nejaky bez krajek a dlouhy..? =-) mame podobny vkus dle tveho alba i co jsi mi poslala garden :-)
Odpovědět
tyhle by se mi libily na prevleceni :-N http://www.edenbridals.com/1383-p-172...
Odpovědět
gepe: no škoda, že je nemají, ale zase by byly nošený! Jinak já jsem zjistila, že mám u všeho dvě varianty...u závojů i u prstýnků. Teď se mi hrozně začala líbit kombinace růžový-bílý (to, co mám v albu). U šatů jsem si tím prošla, takže už vím, co chci, ale na prstýnky koukám chvíli... Jinak s drahým zkoušíme zasedací pořádek a je to docela fuška. Zatím nám to vychází na 22 lidí plus malinká družička.
Odpovědět
ty kraso.. maji tam i super ty Braidsmaids :-o
Odpovědět
gepe: no to už se mi taky kolikrát líbilo i na svatbu :-).
Odpovědět
Článek se načítá
Myslím jako pro nevěstu.
Odpovědět
jj pochopila jsem, presne :-)
Odpovědět
No nic, já jdu do hajan. Každej den ponocuju a pak jsem vyřízená :-S. Tak dobrou :-).
Odpovědět
To je fakt, aspon budou novy.. a stylove tam snad nejaky podobny budou mit... U prstynku to mame jednoduchy, zaklad bily zlato... ale to jeste prijde az je budeme resit :-D To mate pekny pocet lidi :-N my hostinu z rodiny do 18ti lidi, raut 50-60 ale chceme max 50.. zatim jich je 41 8-( mozna hostinu odbourame - stejne se rodiny obe budou na misto sjizdet driv a po obradu bude rovnou raut - a asi to bude tak lepsi
Odpovědět
krasnou dobrou ;-) ja chci taky spat! a rohypnol apod. nemam 8-( hezke sny
Odpovědět
gepe: to je fakt, to můžete rovnou udělat raut, když to nebude rodině vadit ;-).
Odpovědět
Rohypnol nežer! Pa :-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, teda ty šatky krátký jsou suprový, klíďo bych do nich šla i na obřad, že bych ještě přehodnotila??? :-D my už jsme hostinu zrušili, právě kvůli počtu lidí, jenom z rodiny nás bude ke 30 jinak já jsem toho děvčata nakonec taky moc nenaspala, malej kvůli té rýmě se pořád budil, mezi půlnocí a tak třetí ráno jsme nespali vůbec, měl úplné hysteráky a nešel utišit, nakonec teda vytuhnul asi vyčerpáním a spal až do osmi, zato já jsem od půl sedmé čumákovala, jak přetažená palicí, ale už mi nešlo usnout
Odpovědět
Profilova fotka
taky mam za sebou dost nepříjemno noc :-( ale ne kvůli dětem, ale prostě se mi blbě spí. holkdy přítel jede příští tejden na 10 dní na dovolenou, přijede, já mu vyperu, a pojede ještě na týden na Slovensko, takže budu 3 týdny sama doma, tak jak blbě spim, tak tu budu nejspíš ponocovat s váma ;-) my taky hostinu nemáme, jen raut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré ranko,dámy a nevěsty a sovy, Gepe,jestli s tma šatkama váháš,tak si to nech ještě pořádně rozležet.Je fakt možnost,že se ti bude ještě líbit něco jinýho.Pokud by to byly ty šatky ty ONY,tak bys byla rozhodnutá a neváhala. Haili,to jsou tak radosti,to budete mít na prd i celej den.Chudinka malej bude rozmrzelej a v mezičase si sem tam hodí šlofánka,tak toho můžeš zkusit taky využít.Dneska to stejně zas vypadá na fujtajbl počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka, to jsem bohužel se nikdy nenaučila, spát přes den, i když měl malej ze začátku úplně otočenej rytmus a ve dne celkem spal a noci probděl a prořval, tak jsem stejně ve dne spát nedokázala, taky jsem měla slušnou spánkovou deprivaci 8-) to přítel párkrát už prohlásil, že nás dá do babyboxu asi oba
Odpovědět
Profilova fotka
HAILI :-D :-D Chudinky...
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, já toto fórum asi vzdávám, protože je tu člověk po půlce dne úplně ztracenej... Hold tolik příspěvků se nedá přečíst, a to se tu pak z toho podstatného člověk nic nedozví... :( A pak se ptá pořád na něco co už se řešilo... vy snad ani nechodíte spát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Caryy, to je ta nepravidelná docházka ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carry, v pohodě, já se stejně obávam,že se holky začnou rozprchávat do fór, který jsou jim bližší, tj. stejný datum, okres... už teď je to občas poznat... já ještě dlouho termín mít nebudu, takže to tu budu okupovat ještě dloooooouho :-D i přes mojí pravidelnou docházku se občas ztrácim :-D :-p :-p
Odpovědět
carry, presne jak pise PB, to je tou nepravidelnou dochazkou ;-) se klidne ptej :-D PB: nebudu otravna, uvidime, v kazdym pripade s Tebou pocitam :-) hailli: noo.. fakt? :-D a neboj to se spravi az vyroste ;-) :-N tak do babyboxu nech vrazit pritele :-p :-D ava: hele tak se proste vecery budes venovat nam no ;-)
Odpovědět
ja se nechci rozprchnout, me je tady dobre ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě je tady taky skvěle, jste moc fajn a je tu úžasná sranda :-D já se sice včera trochu vztekala, že budu 3 týdny sama doma, ale ono to nakonec tak špatný nebude :-D :-D večery tady s lahví vína nebo s kámoškou na squashi... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?