Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
frido nekterych z tech co mate doma? :-D
Odpovědět
blbej vtip asi, co? :-D bud v klidu pokud to neni nejaky z tvych mazliku ;-)
Odpovědět
frido ta guma u dveri slouzi jako tlumeni ale zaroven i tesneni... da se koupit v obi nebo baumaxu apod. kramech, staci kdyz budes mit kousek s sebou a da se to tam nalepit :-) teda predpokladam ze se nejedna o nejaky specialni dvere.. taky jsem pochopila proc budete mit zitra kralika na smetane, omlouvam se... ale neboj tak to nedopadne, budes ho holt muset chranit telem ;-) :-D
Odpovědět
ja takhle branila psa kdysi co jsem mela pred pritelem, kdyz sezral v lednici kachnu, nadivku atd. z 25.12. :-D
Odpovědět
no jo no...když on je jinak roztomilej, když nekouše do kvítek, nabíječek a tak:-( A stačila minuta nepozornosti....tak svatební oznámení si zkusím vyrobit sama. Kamarádka mi slíbila, že mi sežene ten photoshop:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo s králíkem musí mít člověk oči i na zádech, ale gepe má pravdu, pokud to nejsou speciš dveře, tak se nic tak hroznýho nestalo, ta guma stojí pár kaček, horší kdyby rozhryzal nějaký kabel, takhle králík jistě přežije, ale na smetaně bych si docela dala (samozřejmě jinýho), to je zvláštní, že když jsme měli králíka doma, tak jsem absolutně nemohla králičí maso, ačkoli ho jinak miluju
Odpovědět
fridolinku, držím palce a soucítím... taky už jsme přišli o pár nabíječek.. budík.. lampičku a podobné věci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fridoli,nic neni tak horké jak se uvaří.Maximálně tvůj drahý pronese pár nelichotivých slov směrem ke králíkovi a tim to skončí.Neboj. Gepe a ještě jednou gratuluju!!!! ;-)
Odpovědět
snad snad:-) haili: já králíky nejím:-) Dokonce nejím ani játra ani hovězí moc nemusím. Převážně drůbež, kuřecí a ryby:-)
Odpovědět
frido: taky nejím králíky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fridoli,že jíme i stejně maso už mě začíná děsit... :-D :-D
Odpovědět
gepe: a z čeho máš radost? Uniklo mi něco??:-)
Odpovědět
Článek se načítá
porodnibabka: nebudeme my nějaké tajné příbuzné?:-D Musím se zeptat našich jestli mi něco nezatajili:-D Teri: dobře děláš, to je na mazlení ne na jídlo:-D Jjj gepe z čeho máš radost?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no zase holky takový dobrý hovězí ............ teda musím říct, že jsme byli na té biofarmě na šumavě, chovají si tam vlastní kravičky a steaky byly naprosto vynikající a opravdu povedený tataráček, na to já si zase ulítávám, já jsem zase hodně masovej člověk, nemusím ho mít každý den, ale úplně se ho vzdát to ne, ani jen s kuřátkem a rybami bych si nevystačila tak mě asi dneska čeká divoká noc, malýmu se spustila rýma, chuděrkovi, tak toho asi moc nenaspí
Odpovědět
frido, máš pravdu ;-) já teda kromě toho nejím ani telecí nebo skopové, ani divočinu a vůbec ne jakékoliv vnitřnosti :-x taky mě zajímá, z čeho má gepe radost - teda pokud to nejsou pořád ty šaty ;-)
Odpovědět
Chudák, z toho já jsem vždycky nešťastná. Nedávno jsem se asi po dvou letech zbavila závislosti na Sanorinu...
Odpovědět
No Gepe má z něčeho velkou radost, ale naschvál nám to nechce říct...abysme hádaly:-D. Tak já myslím, že si objednala ten kostýmek 8-).
Odpovědět
Profilova fotka
tak já hádám, že má potvrzenou fotografku 8-)
Odpovědět
haillie: nejspíš jo ;-).
Odpovědět
hailli koukam ze jsi stejnej mlsoun jako ja :-D proto nejsem moc nadsena z veprovy v menu, ale to se upravi :-N uz Ti poslal aspon tu kalkulaci co jsi po nem chtela? PB: dekuju! fakt mam radost :-N jj presne holky, mam potvrzenou fotografku! uf :-)
Odpovědět
gepe, tak to obrovská gratulace!!!
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, jo jo už mi to přišlo, akorát to bylo dražší než ty jejich hotový rauty, takže to budeme muset ještě proškrtat, přitom mi přijde, že tam toho je míň každopádně veliká gratulace k potvrzení fotografky
Odpovědět
gepe: super! To je úleva, co? Jinak holky, já jsem nahlodaná na kombinace bílé-červené zlato na prstýnky...Vždycky se mi to líbilo.
Odpovědět
teri a hailli dekuju, fakt mam radost :-) hailli, ja se tam za nim zitra chystam osobne opet, tak jsem na to zvedava, sice jsme si vybrali nabidku z toho hotovyho, ale chci doresit rezervaci a dalsi podrobnosti kolem.. jidlo asi az pak
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem chtěla mít aspoň představu na jakou cenu se dá dostat, protože přecejenom budeme mít hodně lidí a + k tomu ta částka za pronájem taky není nejmenší, tak abysme jim tam pak nemuseli mejt nádobí :-D ale druhá restaurace se mi stejně neozvala vůbec, to je taky jednání :-S takže jiná varianta asi není, leda ještě zrušit svatbu, opět :-D
Odpovědět
hailli to uz neruuus, to je skoda! :-) vy vlastne budete mit cca stejne lidi na raut jako my ne? cca 50-60... no ono ja se ani nebojim tak toho jidla, to bude cena dana, ale desi me spis piti :-D rozhodne to chceme bez tvrdyho, uf
Odpovědět
Profilova fotka
právě že počítám spíš tak 70 - 80, zatím máme sepsáno kolem 100, ale to si myslim, že se seškrtá a stejně řada lidí nepřijde, nebo přijde jenom na chvilku pití se taky docela bojim, u nás se pije celkem dost, jsme si říkali, že tvrdý dáme jenom na ženicha, nebo nevěstu, tedy že pokud bude chtít někdo pít panáky, tak buď s jedním z nás, nebo si to zaplatí, ale když se přítel rozpije, tak stejně nezná míru ]-(
Odpovědět
tak to my taky budeme mit listek na tvrdy jen na zenicha a nevestu - u nas to bude obracene asi nez u vas :-D tak ho s mirou seznam aspon pro ten vecer, ze treba to co nepropije tak se muze poridit nejaky pekny sexy pradylko pro tebe apod. ;-)
Odpovědět
se na to muzu vy*rat... hodinu jsem se ted bezuspesne pokousela uspesne usnout ]-( jdu si dat medunkovy odvar snad ten pomuze.. 8-( je tady jeste taky nejaka sova?
Odpovědět
gepe: Já!:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?