Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe dík, u nás je to fakt problém, přítel je menší, štíhlej, ale má široký svalnatý ramena...
Odpovědět
tady :-) http://www.delor.cz/kosile-delor/ a muze si vybrat latku nejen na kosili, ale i zevnitr limecku, prosivani - sef i barvu svu, a dalsi blbosti, dokonce ma i na rukavu vzdy svuj monogram :-D
Odpovědět
ava za malo.. ten muj taky ma trosku nekdy problem s konfekci... ted me napadlo, proc vlastne resim kosili, kdyz si ji u nich muze nechat usit na miru a vyjde zhruba na stejno, nez kdyby se mela nejaka kvalitni kupovat... 8-( lucil07 tak to se nedivim :-)
Odpovědět
cena se asi bude odvijet u kosil dle materialu a co vsechno clovek bude chtit, ale asi to stoji za to, ja kdyz mu je peru a zehlim, tak je to porad krasnej pevnej matros
Odpovědět
gepe: hacičská uniforma je dobrá! ;-) lucil: http://cs.wikipedia.org/wiki/7._%C4%8... Holky, já mizim. Jdu se připravit, čeká mě oběd u tchýně:-).
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, hlavně abys z tý kombinace nedostala ňákej záchvat :-D
Odpovědět
bella22 to ano ;-) zatim papa a dobrou chut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
odkaz jsem si stáhla, začla jsem si totiž vést v počítači přehled zajímavých věcí, co se dozvim tady, do mě napadnou a tak, protože za chvíli budu vědět kulový a to by u některých věcí byla škoda :-p
Odpovědět
ava to je dobry napad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě že si tam píšu i webový odkazy a takový pitomosti, že je dobrej guláš na raut o půlnoci :-D já fakt jak myslim na spoustu věcí, tak si musim všechno psát :-(
Odpovědět
v pohode, taky si musim porad neco zapisovat, i dokonce delam kalendariky nase na lednici, kdy kdo co ma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by u nás bylo houby platný, toho by si přítel nevšiml ani kdyby ho to praštilo :-| u nás si všechno pamatuju a zapisuju já a pak úkoluju...
Odpovědět
Článek se načítá
zdravím, nějak jsem nemohla do tří spát, tak jsem vás dočítala, ale nějak se mi nechtělo reagovat... mě se zase zdálo, že mi dítě spadlo do vos..a nemohla jsem mu najít hlavičku a nešla zavolat záchranka a otýkal a otýkal..brrrrrrr O svatbě se mi zdálo zatím jen jednom a něco podobného jak bella22, že nemám šaty, že vypadám hrozně že to nemá to kouzlo-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hest :-) myslim, že takový sny se zdají každý holce co připravuje svatbu ;-) a určitě to bude do svatby postupně horší a horší :-D :-D stim dítětem je to horší, ale asi to je mateřskej strach, že by se mohlo dítěti něco stát...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar ženskýýý :-D gepe,s těma šatama je to supr!!!Jsi fakt šikula,že sis to tak zařídila.Ani jsem nevěděla,že to jde.Bomba.Jo a s tim závojem,viděla bych k tomu spíš nějaký bez výšivek a krajek.Jednoduchý a dlouhý.Budeš nádherná. Bello,ty závoje jsou supr,ten chmpange je supr,jak tam máš detail a pak na tý nevěstě se ženichem,jak se líbaj.Ten je fakt parádní..Jo a takovýhle sny semi zdaj taky.Vždycky si oddychnu,že to byl jen sen. Teri,takovýhle nějaký závoj by byl supr,akorát bych to asi viděla na nějaký kratší,ale s takovou podobnou výšivkou a bude to dokonalý.
Odpovědět
myslím že to je normální takový sny, v těhotenstvá se mi zdály uplný brutality-)) Takže nějaký mastný vlasy, splihlý šaty..to ještě jde. zatím teda debata s místem je odpinknutá na říjen na osobní návštěvu, ale jelikož mám na to rok a devět dní..času dost-) Jinak moc děkuji belle za inspiraci, něco jsem so poukládala, moc se mi líbil ty dorty s tím podzimním lupením..ale přítel se moc netvářil..chm...
Odpovědět
Profilova fotka
hest,z toho si nic nedělej.To víš...chlap.Ty tak akorát oceněj kus masa a vychlazený pivo.ale jestli se líbí tobě,tak co by ne.Je mu to fakt ve finále bude jedno. Mně přítel v některých věcech taky řek,že je mu to jedno,ale třeba na matriku se mnou hce jít,chce se mnou jít i na sraz s fotografkou,do restaurace a tak.Ale jestli budeme mít dekorace zelený nebo duhový je mu fakt u zadku. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky pokud to vyjde 8.8. 2011 bysme se měli vzít, vůbec ale nevím kd yzačít s přípravama atak :-(
Odpovědět
luciekres vitej ;-) pokud chces uredni, tak se zeptat na matrice v miste kde budete chtit mit obrad, pokud tam nemate trvaly byd. vetsinou se plati spravni poplatek 1000kc. Vypisuji vesmes terminy na pristi rok nekdy zari - listopad (zalezi na matrice) Dobry je si misto poresit uz ted - casto byvaji uz nektery obsazeny :) Pokud byste meli cirkevni, tak se domluvit s fararem, nebo pastorem (pokud nejste krteni a nechcete se nechat krtit, nebo matrika na vybranem miste obradu neoddava - to budeme mit i my)
Odpovědět
to misto na obrad a na hostinu apod. :-)
Odpovědět
ahoj holky:-D Tak mě se už taky zdálo o svatbě a buď to bylo krásný nebo jsem nestíhala, neměl mě kdo učesat a tak. A v noci se mi zdál úplně popletený sen, vdávala se kamarádka, která už vdaná je, brala si znovu svého manžela a já si před obřadem chtěla zajít na záchod a pak jsem se nemohla vymotat, všechny chodby byly přeházené, bloudila jsem a obřad nestihla. Tak se na mě všichni divně dívali. Luciekres: co nejdřív. Nejdřív by sis měla zajistit termín na matrice, místo obřadu a hostiny. Pak si někteří z nás zajišťují kapely nebo kameramany, příp. fotografy. Oznámení, šaty a tak ještě tolik nehoří:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky díky..no my jsme obadva křtění..budem se brát mimo trvalé bydliště, takže poplatek je mi jasné že nějakej bude..no to jako máme jít už teď žádat o termín svatby ty jo to je mazec, dyť teprve 28.8 mě ten můj požádal o ruku no a už abyhc ho brala na matriku kvůli datumu svatby :-D
Odpovědět
a rozhodne neni brzo, ba naopak tak akorat... nektery fotografove, i mista jsou uz ted obsazena... ale nezoufej ;-) urcite nejsi sama co nema jeste plno veci poresenych :-D to datum ktery planujete je pekny - zacala bych resit prvne vyber mista na obrad, hostinu/raut, pripadne ubytovani... casto je lepsi misto kde jde vse v jednom - pokud bys nechtela slozite presuny hostu. Rovnou si zjistit - zavolat na prislusnou matriku pod kterou to misto spada zda maji uz terminy ci budou mit a jestli vubec ten vas a zdali vas tam oddaji.. pokud nebudou chtit tak jsou i jine varianty obradu, takze zadny stres ;-)
Odpovědět
jaj, přemýšlím do čeho pichnout, asi půjdu trochu uklidit:-D To je nuda, když jsme doma sama:-D
Odpovědět
luciekres za malo :-) to mi povidej je to mazec, taky jsem myslela kdyz jsem sem prisla 10.8. letos poprvy ze je na vse dost casu, ale nejak jsem se spletla :-D zaklad je misto, oddavajici ;-) Pokud budete chtit cirkevni, tak se zkus treba domluvit s fararem - pokud pravidelne chodite do kostela a tak, zda by vas neoddal :-) ja krtena nejsem, u drahyho nevim, ale budeme mit taky cirkevni, protoze nas matrika neodda :-D frido tak to mas taky dobrej sen :-D asi jsem divna, jeste nemam divoky sny... zatim jen divoky myslenky pred usnutim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj osmičky jsou moje štastné číslo tak proto to datum...no snad to vše vyjde mám z toho strach už ted...jinak oslavu budem mít doma na zahradě, zrovna ted jsme tam slavili první narozeniny naší dcerky a bylo to bomba a řekli jsme si že tam bude i oslava svatby abysme nevrazili tolik do svatby peníze potřebujem ted na jiný věci...jen oběd zajistíme někde v restauraci a pak se přesunem k nám takže to už víme že tak bude, ostatní věci ještě nevíme vůbec .-)
Odpovědět
nebooj, neni z ceho mit obavy :-) tak jestli to budete mit doma na zahrade tak o velkou starost min :-N tak si hlavne osefuj ten termin a obrad ;-)
Odpovědět
:-) a misto na tu hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
ok díky, hned příští tejden na tom začnem pracovat už tedy :-)
Odpovědět
gepe: nejsi divná, jsi normální:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?