Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,gratuluju!!!! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terinka, gratuluju k fotografce, to jsem zatím ještě neřešila, tak mě holky neděste, že pak nikoho neseženu, přítel slibuje, že zajistí fotografa, co jim fotil v divadle máte pravdu holky, víc malých dortů bude lepší, hned jsem sedla a koukala na dortíky do svých oblíbených kaváren, mňam
Odpovědět
Profilova fotka
tak a mám vybráno, padla na to půl krabičky trubiček v čokoládě, dorty budou z e-party.cz, mají tam dva speciálně bezlepkové a vypadají luxusně, doma to ještě dozdobím v barvě svatby mašlí nebo něčím a bude parádní za 500,-
Odpovědět
Profilova fotka
Haili,tak supr,vidíš. ;-)
Odpovědět
holky, děkuju :-) mám z toho dobrý pocit... aspoň něco dohodnuto, tak teď jen aby vyšlo i to místo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teri, poslala jsem ti do IP odkaz na svatební ovečka, tuším, že ty jsi sháněla figurky na dort, mají tam stojánek na fotky, který by se myslím dal použít a jsou roztomilé
Odpovědět
ahoj holky tak mám dopracováno a ještě večer asi budu. Dneska jsem přemýšlela o svatbě, mrkla na pár alb a padl na mě takový stín, že bych snad byla radši kdyby ten obřad byl jen já, přítel svědci a nejbližší kamarádi. Ne rodina, ale kamarádi. Myslela jsem si, že je svatba radost a všichni to budou sdílet, ale nějak to necítím. Prostě z toho nemám ten pocit, co si myslím, že bych měla mít. A nevím jak to mají ostatní nevěsty, ale já mám pocit, že by to rodina mohla dávat víc najevo a nějak to z nich zatím necítím:-(
Odpovědět
fridolinek: Je to opravdu od nich divný. Chápu tě, že to tak cítíš, ale s rozhodnutím bych počkala. Za rok se to určitě změní. Kdo tam bude a kdo ne bych řešila únor, březen...Zase bez rodiny a jen s kamarády je to takový zvláštní. Buď nikdo a nebo všichni. Ještě nedělej závěry. Asi máš zrovna období, že to chceš mít jen s kamarádama a cítíš k rodině zlobu. Rok je ale dlouhá doba a určitě to tak nebude napořád. Pak by tě to mohlo mrzet.
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinku to je smutný :-(, svatba by každopádně měla být radostná událost :-(, být tebou bych se na to celé vyprdla a fakt to udělala jen ve 4
Odpovědět
Profilova fotka
Fridoli,zažen chmury...to chce čas.Oni budou nadšený,ale přípravy holt rodina moc neprožívá...mámě neva,když jí o tom vyprávim babička se občas ptá,ale jinak se taky nikdo nezajímá.Přeci jen je ještě dlouhá doba do svatby.Uvidíš,že to začnou prožívat až se to bude kvapem blížit.To většinou maminky běsní víc než nevěsty a jsou nervózní.Najdou se ale i lidi,co jsou k takovejm věcem imunní a nebere je to,to třeba budou asi chlapi.Takže nevěš hlavu.Na trable a svatební šílenství máš nás. :-)
Odpovědět
holky díky, ale nevím jestli ten rok něco spraví. Já si myslela, že to je událost, která je nakopne a ty vztahy se nějak zlepší, ale vypadá to, že ani ne. No nic jdu si udělat kakao a sednu si k Buffy:-)
Odpovědět
frid: fakt počkej. Dívej se na věci na svatbu a tohle zatím vypusť.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fridol a není to i tim,že si rodina myslí, že to plánuješ moc dopředu???? a jak říká PB, máš nás a můžeš to prožívat s náma :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když se to v rodině nezmění,furt máš dost času to udělat ve 4 nebo s kamarádama a svědkama.Dej tomu ještě trochu času a uvidíš
Odpovědět
terinka: to je fajn, že máš fotografku, pro mě to bylo dost důležit a taky jsem si oddychla, když jsem jí zamluvila:-). fridolinek: u nás jsou z toho sice všichni nadšení, ale taky mě pokaždý někdo naštve nějaký hloupým názorem apod. No a třeba když se ptám někoho z nějaké firmy ohledně zařizování něčeho na tu svatbu a řeknu, že je to až za rok, tak mě vždycky namíchne, když mi dotyčný odpoví: "no jo, za rok, to se ještě můžete rozejít" 8-(. Lidi by měli mlčet, když už se neuměj chovat :-x ]-(.
Odpovědět
Ahoj holky jenom tu tak rychle mrknu,dneska jsem chystala děti do školy a malého do školky.Unás je škaredě,stromy tady jsou skoro vyvracené,lidem padají z balkonu věci a prší.N o nevím jak bude zítra.Ještě bych měla jít ze psem,no ale nevím budu muset počkat než to trochu přejde.Zatím ahoj zítra
Odpovědět
fridoli, fakt to neřeš. Zrovna na tohle je čas. na ostatní ne :-D Taky na vás holky působí to blbý počasí? Mě nic neba...ani hledat šaty mě neba :-( Musela jsem zapnout topení, jinak bysme zmrzli. Taky už je srpen, tak co bysme chtěli :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem právě dovařila obří kotel houbovky :-) musim se teda pochválit, na to že je to moje první omáčka tak je úžasná a jako od maminky :-D tak doufam, že se bude takhle oblizovat i přítel až se vrátí zítra z práce... koukam, že je to tu dneska nějaký zabržděný :-) že už bychom si všechno řekly??? :-D
Odpovědět
To si nemyslím, jen je únavný počasí. To víš, všichni lítají po salonech :-D Hmmm, houbovku. taky jsem jí dělala. Můžu přijít? Mám na ní chuť.
Odpovědět
Profilova fotka
kdybysme měly letax jako harry potter, tak bych ti talíř domů hodila :-) u nás je počasí takový spíš do babího léta, celý odpoledne svítilo slunce, pofukoval vítr a ani nebyla taková zima jako včera... já jsem sama doma a mam tu kupu prádla na žehlení, takže hledam ňákou kratochvíli, abych se tomu vyhnula :-D já bych řekla, že místo lítání po salónech jsou holky doma, jsou naštvaný, že nikde nemají to co chtějí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No,po salonech asi ne,ale je fakt,že je lepší zalézt do postele a hřát se.Je děsná zima.Nám bohužel netopěj :-S
Odpovědět
Nebo tak...to víš...celý rok to řešit nejde. Jééé, žehlení. To mám taky, ale nechci o něm slyšet, nesnáším ho ]-(
Odpovědět
u nás teda už druhý den prší:-) Ale mě to nevadí, protože mám déšť ráda. Akorát ráno jsem šla do práce a dvě kachličky se tvářili jako že nic a bác zhouply se a měla jsem morko v botě:-D Zítra nám to vypukne, ale už se těším ta škola je bez dětí jaksi tichá a není to ono...:-) Jdu pověsit prádlo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
barr tak to jsme dvě, nevadí mi žádná domácí práce, ale žehlit fakt žehlim až už není co na sebe...
Odpovědět
Já na žehlení musím mít náladu, jinak se nečapu :-D Naštěstí jsme dva, tak toho není tolik, ale stejně. Proč jen nebydlím s maminkou :-D :-D
Odpovědět
avano: houbovku jsem dělala minulý týden ;-). Holky, já se nemůžu dočkat těch veletrhů...doufám, že tam něco bude.
Odpovědět
bella: noo, ale za takovou dobu. Ach jo. nevíte kdo tam bude vystavovat? Není to někde na netu?
Odpovědět
Profilova fotka
barr my jsme dva a já peru 4 narvaný pračky týdně :-( bella budeš hledat inspiraci??? šaty už máš, ne?? ;-)
Odpovědět
avano: to mi povídej. každý den házíme věci do koše. Což o to, prá je hračka :-D . Mohli by už vymyslet pračku se žehlením, viď?
Odpovědět
avano: šatama to rozhodně nekončí:-D. Chci okouknout "tuzemské" závoje, boty, prstýnky, atd. Když nic neobjevím, objednám z ciziny to, co jsem si vybrala a prstýnky na zakázku. Musím se držet, abych už nenakupovala:-D :-x.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?