Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe: no dá se to tak říct, vyloženě domácí typ, nikam nechodí, ale to je pak problém, když chci jít zapařit já, že jo:-D. Ten tvůj je taky méďa? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tak to se ti nedivim!!! oni dělají ňáký kongresy???
Odpovědět
bella22 jj taky meda, ale neni zase tak porostly srsti :-D tak to ja problem nemam, dokonce me i vzdy odvezl domu =-) akorat ted si uz trosku postezoval, protoze domu porad kupuje po 2ks cervenej traminek a ja to vzdy s kamaradkou sleju =-) naposledy ve ctvrtek kdyz byl pryc.. a kdyz v sobotu prijel, tak rikal ze tohle uz neni mozny :-D :-D ava jj prej nejakej kongres, kde asi planuji veci na pristi rok, jako konference, seminare apod. v ramci cirkve asi..
Odpovědět
holky, ani nevite jak me mrzi ty saty, ze dalsi starost navic, kor kdyz jsem se rozhodla :-( a to mam s prominutim kur*evsky problem vseobecne se vzdy nejak konkretne a rychle rozhodnout 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, ty šaty jsou krásný, kdybych měla o 10 kg míň a o 15 cm víc, tak bych po nich úplně slintala :-) tys je našla na ňákých zahraničních stránkách, že je u nás nikde nemají???
Odpovědět
gepe: a já jsem si to říkala, když jsem je viděla, že je tady neseženeš... Co je to za značku?
Odpovědět
bella22 a ava: praveze Eden Bridals, jediny store co je v CR a na SK je Adina, ale od nich mi odepsali ze je nemaji v nabidce :-( no taky jsem planovala ze trosku schodim to co jsem nabrala s drahym, nastesti mam drobnou kostru tak ty faldiky zas az tak videt nejsou uf tady jsou.. asi oslovim primo Eden, ceny ve statech nejsou pro ne drahy a prodavaji i v UK, kdyz by cena vysla jako jsou pujcovny Eden B. tady tak bych je asi koupila... drahyho maminka umi perfektne sit, tak by kdyztak poupravila nebo ja fakt uz nevim... nejak jsem se vnitrne rozhodla pro tyhle a mam obavu, ze jiny by uz pro me nebyly ok... jo tady jsou v cele sve krase http://www.edenbridals.com/2254-ttts-...
Odpovědět
gepe: ty šaty jsou opravdu krásný. Já bych ti riskla a objednala i bez zkoušení klidně z Ameriky. Jsem už taková a když se mi něco líbí, tak jdu do toho. Upravit se dají vždycky a pokud třeba mají šněrování, tak sednou na jakoukoli postavu.
Odpovědět
bella22 no asi cihnu nekde... nemaji snerovani vzadu (coz jsem prave rada), ale daly by se treba ubrat na bokach =-) :-N doufam... no uvidim, ale se*e me to :-D a mozna by pak slo tu vlecku zadu fik fik a byly by to pekny saty na ples, nebo nejakou slavnost atd. potom...
Odpovědět
gepe: já taky nemám šněrování ráda, ale musím uznat, že do salonů se to hodí, nacpou do toho jakoukoliv postavu:-). Je fakt, že bys je pak mohla ještě využít, ale já to dělat nebudu.
Odpovědět
no pekny :-D kdo se v tom ma vyznat, ktery jsou original? :-D http://www.buyer100.com/product.php?p... http://www.princessbridalgowns.com/22...
Odpovědět
gepe: no to teda nevim, možná jsou podle předlohy, ale z Číny, kdo ví...
Odpovědět
Článek se načítá
bella22 no uvidi se, uz otravuju Adinu :-D preci jen jistota je jistota....
Odpovědět
gepe: jen otravuj, měli by se snažit. Pokud ty šaty existují v cizině, tak by je mohli sehnat. Já jsem takhle otravovala jednoho Itala z Kleinodu, byl moc ochotnej a hledal kolekci Pronovias Vintage a to už je asi 3 roky stará...nenašel, ale snažil se.
Odpovědět
bella22 ja doufam, no uvidim... je to jako laska na treti pohled ty saty :-D
Odpovědět
anebo si poridim nejaky kostymek treba.. z erotic city :-D
Odpovědět
a drahy by dostal toho cisnika treba :-D :-D
Odpovědět
gepe: no nebo ty hambatý šaty, co jsem na ně dávala odkaz cca 70 stránek zpět:-D. Ale neboj, já věřim, že se seženou.
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka, super že se vše k dobrému obrací se zdravím pejska, alespoň se můžeš naplno soustředit na svatbu :-) a těšit se gepe, šaty jsou náááááááááádherný, to věřím, že tě to štve, že nejdou sehnat, já to mám přesně taky tak, taky se těžko rozhoduju a když už se rozhodnu, tak zas těžko ustupuju, takže jak se znám, asi bych vyhlásila, že pokud šaty neseženu, tak se celá svatba ruší :-D já doufám, že s těma svým problém mít nebudu, už jsem viděla v několika e-shopech i na aukru, leda pak zjistím, že my absolutně nesedí jo, jakého oddávajícího vlastně budete mít? unitáře? holky z diskuze si hodně pochvalovaly pana Makovičku, i Kubánek mi na něj rovnou dával kontakt, ale já chci ještě počkat, jak u nás dopadnou volby a zkusit se domluvit se starostkou
Odpovědět
Jé Heili ty šaty co máš v albu se ted hodně kopírují a viděla jsme na fotkách povedené ale i hodně nepovedené padělky. Já se toho kupování přes net jaksi bojím, ty padělky vypadají někteé dobře a jiné hrozně.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, kombinace šatů, jak navrhuje bella a "číšníka" by byla faaakt luxusní :-D :-D já teda taky na to objednávání z netu moc nejsem a šaty si necham ušít u švadleny abych to mohla vyzkoušet. je fakt, že některý holky jsou nadšený, protože jejich šaty se fakt povedou, a dalším zbydou jen oči pro pláč...
Odpovědět
No a taky nakonec člověk zjistí že ty co se mu líbily mu nesluší. Já měla v plánu taky jednoduchý typ-něco jako máš Ave v albu a nakonec mi neslušely a vypadala jsme jak v 5. měsíci.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil a co nakonec zvolíš?? ňáký do áčka?? proto to chci konzultovat se švadlenou abysme to ušily uplně na míru, protože na louku se princeznovský nehodí a já bych se do nich v životě neoblíkla ;-) já jsem v létě nosila šaty který se od prsou dolů rozšiřovaly a vypadalo to na mě (ne že bych se chtěla ňák chválit :-D ) celkem hezky, takže doufam, že i ty svatební se vyvedou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se právě taky bojím, jestli mi budou sedět a aby mi nepřišel nějaký šmejd, tak proto jsem je zatím neobjednala, jen je mám vyhlídnuté a přemýšlím a přemýšlím, princeznovské mi taky nesedí, připadala bych si jak šlehačkový dort :-)) a propos, když už jsem u těch dortů, tak jsem dneska koukala na svatební dorty a z cen my šla docela hlava kolem, navíc budeme potřebovat dort bezlepkový, takže o to užší výběr a zase vyšší ceny, přemýšlela jsem, že bych místo 3patráku udělala tři jednopatrové, jeden z toho bezlepkový :-|
Odpovědět
ahoj holky! porodnibabko, tak s pejskem super zpráva, gratuluju! jinak Lucce jsem napsala, tak snad si to za ten den nikdo nerezervoval, to by mě asi pěkně naštvalo... jak řešíte ty šaty, tak já se přesně taky bojím, že mi pak nebudou sedět třeba, ale já prostě jiné nechci :-N tak snad budou ok...
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, já to vidim jako nejrozumnější řešení ;-) si budeš moct říct "máme chutí na vybranou" :-D já přemýšlím, že dort ani dělat nebudem, to dám radši na rautový stůl sladkou část, kde budou drobný zákusky a jak znám tchýni, tak bude mraky chodských koláčů, takže pro nás to jsou vyhozený peníze s těma šatama je to risk, taky ti může přijít hadr, kterej by se hodil akorát do postele :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky pádim fotit našeho poslance na kandidátku, takže se připijim až večer, papa
Odpovědět
tak mám fotografku :-)
Odpovědět
hailliejade: určitě bych nedělala celý třípatrový dort bezlepkový, ale jeden jednopatrový bokem. Taky by vás takový třípatrák bez lepku vyšel hrozně draze, si myslím...
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,jsem ráda,že se nezlobíš...jestli to je krize nevim,alehlavně že se odhodlal ke svatbě.To je zase docela důležitej krok. Gepe,ty šaty jsou skvostný.Naprosto krásný a velmi elegantní styl,který se bude krásně hodit do prostředí,kde chcete mít svatbu. Teri,dobře jsi udělala.Opravdu by mohla mít za chvilku plno.To víš,léto je oblíbený,i když ted už tomu třeba začne být jinak.Když kouknu z okna...Tady leje a je 12°C a na Šumavě sněží. =-) Fakt trochu pakárna. Jo a Avo,nedivim se,že nechceš dort.Kdybych měla celou hostinu pojatou jako raut,tak bych to taky dělala jako ty.Sladkou část,zákusky můžou být různorodý a chodský koláče????Týýý brdo,kam se na to sere mandlovka ;-) Haili,zkus mimu.Maj levný a moc dobrý,já od nich měla zákusky a supr.I holky nevěsty tady si Mimu chválí.Já od nich taky budu brát,třeba tě tam něco zaujme...Ale jestli dělají bezlepkový...to netušim.Spíš jim třeba napiš Já zas řešim ty naše prstýnky.Nakonec na stříbro kadim a bude bílý zlato.Snad mi ta ruka neupadne.Psala jsem poptávku do více zakázkových zlatnictví a v jednom mi napsali,že to fakt neudělaj,že to neni jejich origoš výrobek a hned mi cpali Primossu. :-S =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?