Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
No přítel únos nevěsty taky zatrhl...je to pak na prd když jsou oba někde v trapu a hosti se nudí... Jinak my budemem mít ještě jeden slovenský zvyk, jelikož přítel je slovák. A to je redový tanec o půlnoci. Už jsem byla poučena, že to hraje taková lidová dvanáctiminutová písnička na kterou tančí nevěsta s kýmkoliv, kdo za to ženichovi zaplatí :) Tak asp vytancuju nějaký penízky :)
Odpovědět
Ahoj holky, mam jednu otazecku, jelikoz si budeme delat svatbu samy, jako bez restaurace ci hotelu, chtela bych se zeptat jaky piti se tak hodi na svatbu? zakladni nealko mam sepsany, ale z alka mam rum(bilej, a nórmalni), becherovku, vodku, samozrejme vino, whisky, z panaku sladaky polar a medvidky :-) jinak me nic moc nenapada, ale hlavne nevim mnozstvi, clovek neodhadne k cemu se lidi stahnou.... ikdyz co vim z narozenin kulatych tak vzdy to skoncilo u becherovky :-) nemate nekdo zkusenost? dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
zdáárek :-) jsem ráda, že jste to tu včera moc nerozjely, že jsem dočetla jen stránku :-D daniela, moje zkušenosti z oslav, co se pije u nás: hlavně bílej rum, z který si holky míchají drinky, becherovka a fernet pro babičky, vodka pro kámošky, víno, whisky a u nás se ještě pije hodně zelená (fuuuuj) a slivovice. ale všude jsou jiný zvyklosti, takže se řiď radějí tím :-D holky zkusim najít fotku toho autobusum abyste viděly jaká je to herka :-D :-D jinak můj přítel pojede za 14 dní na dovolenou a nejspíš s dvěma kámoškama :-| už byl vloni na 3 týdny na Srí Lance a taky s holkama (zase jinejma)... včera už jsem nadávala, jestli mu nepřijde divný, že za 2 roky jsme spolu nebyli ještě na pořádný dovolený a on jede podruhý a podruhý s holkama... no na svatební cestu prý pojede se mnou :-D
Odpovědět
barrcaa: Ty budes unesena do nejakyho aloha baru ]-( :-p i kdyz to nebudeme mit na rodne hroude, tak myslim ze si to raadne uzijete! ;-) mas pravdu, pocasi a vse je ted nejak na prd carry: slovaci maji dobry zvyky na svatbach :-) budes mit po pulnoci i kroj a capku? ;-) :-D danie: co se pije nejvic to je tezky... sestrenka mela na svatbe taky vlastni a nejvic se vypilo asi vina a piva... pak domaci slivka a myslim ze ty klasicky veci jako becher, fernet, jelcin jablicko.. jinak uz nevim anebo si nepamatuju :-D jinak dobre rano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: Tak kroj a capku jsem teda zavrhla...ale budu mit uz jen populnocni satky... do kroje mne muj nenavlece :) Staci ze budu trsat na blaznivou hudbu :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já se vrátila po 14 dnech z dovolené, a to se ani dočíst nedá :-D . tak snad jsem o nic důležitýho nepřišla. mám už zamluvenou restauraci :-). teď z těch důležitějších věcí mi ještě zbývá nějaká muzika, asi DJ. Jak to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
jojka: Aji my máme DJ, akorát to budem trochu kombinovat s ciblavkou, at maji radost ti starsi :)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj, uz ani neumim psat...s cimbalovkou samozrejme :)
Odpovědět
carry: no budes si musim natrenovat nozky, sama to asi znas ze slovaci jsou dost zivelni :-D jojka23: congrat k restauraci :-) my budeme mit asi jen houslistku pred obradem a pak vlastni repro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
carry cimbálovka je fajn, ta by se u nás taky líbila, protože je to pro nás netradiční. ale na chodsko je to dost daleko ;-) a že by mi na svatbě zahráli naši dudáci na dudy, to fakt nemusim :-D :-D holky našla jsem jedinou fotku toho mýho autobusu a ještě jsem jí musela oříznout, takže je prťavá, ale mam tu mojí vybranou herku v albu :-D :-D
Odpovědět
ava jeee my tomu rikavali "okurka" :-N pracujes uz i na vyberu toho ridice? ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem na tim popřemýšlela :-D jestli zvvítězí slušná varianta, tak řidičem bude kamarádky manžel (stejně budou pozvaní), takže se mu dostane privilegia aby odvezl na svatbu autobus ženských :-D pokud vyhraje varianta přisprostlá, tak bude konkurz :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gepe: díky, jsem ráda, že to vyšlo snad ten DJ bude vyhovovat všem, ještě teda musím nějakého sehnat :-) avano: ten bus je super :-) , bude to netradiční
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko,holky. Včera supr den,vše se začíná obracet k lepšímu a tamto u Bellinky fakt neni nádor.Je to reakce pod jizvou.Takže naprostá spokojenost.I v rodině se to zdravotně zlepšuje,takže včerejší večer byl úžasnej a konečně jsem taky usínala s úsměvem na tcáři a spokojená z celýho dne. Avano,jsem jednoznačně pro konkurz.Viděla jsi Do naha?! ;-) Když dělali konkurz na striptéra v továrně? :-D Jojko,gratuluju k restauračce,je to supr mít o starost mín.My se tam jedem tenhle týden vše okouknout,domluvit základ a hlavně zaplatit zálohu. Terinko,neváhej a Lucii si zamluv.Taky bude na léto plná,takže neváhej,at nejsi jako náhradník.Pokud má tvůj termín volný...podepisovat smlouvu zatim nemusíš.Já jsem s ní domluvená,má nás napsaný a okolo vánoc se s ní sejdu,vše nějak proberem a podepíšu tu smlouvu.Ale radši si jí zamluv,pokud se ti její práce líbí.Gepe by ti mohla vyprávět...
Odpovědět
Profilova fotka
Kde stéééé,ženskýýý =-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB, já jsem tu, ale odbíham, mam celkem dost práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabko: já jsem tu :-) je super, že Bellinka je v pořádku, aspoň máš o starost míň. A co budeš mít ty? kapelu nebo DJ? člověk má hned radost, když už má něco napevno zamluvené. takže restauračku už budeš mít taky
Odpovědět
Teda holky já nestíhám co se řeší. Avano to jsi dobrá že ho "pustíš" to já jsem žárlivka a taky by se mi stýskalo a proč nejedeš taky??? Jiank já pořád kukám po šatech. Zjistila jsem že si asi nenechám ušít napodobeninu v číně a příští týden jsu do salonu MAggie sottero jestli mi něco padne co budou prodávat. Jinak když nepadne, půjčí mi šaty i na 14 dní bez příplatku. taky mi padly jedny použité šaty jen za 2600 kč tak když nepořídím nic v salonu a pani je ještě bude mít koupím asi ty. Jinak včerejší debata o řidiči v tangách je super :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, samozřejmě mě mrzí, že nejedem spolu , ale já bohužel pracuju v politice, takže jakmile jsou volby, tak neexistuje dovolená, takže za poslední rok a půl "vyzobávam" dovolenou po pár dnech mezi volbama :-( proto i svatbu plánuju na příští rok, to totiž nejsou žádný volby :-D :-D včera se to tu rozjelo až jsem se bála, aby nás adminky nezamkly :-D
Odpovědět
Aha Ave no fakt jsi dobrá, že to vládneš, ale asi je to jiné když nemáte děti.Já bych to nezvládla kdyby si jel sám na dovču a ještě s ženskýma....jsem fakt děsná žárlivka |-| No a jinak jsem si představovala ten autobus, v něm urostlý řidič a ta tanga :-D
Odpovědět
ahoj holky, mam zas jednu z mych hloupych otazek, tak me napadlo, protoze chceme davat darky rodicum jako podekovani, tak sem premyslela o tom, ze je nachystame na stul a ze az prijdeme na hostinu ze je tam budou mit. a ze pri projevech by si to otevreli co vy na to? jen jeste jedna otazecka, proslovy se delaji uplne na zacatku pred obedem ze? takze jeste nez se podava predkrm? pac aby na tom stole toho nebylo moc :-) to je ale problem co? :-.) sem asi prastena
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,taky by mě to štvalo,že jede s nějakejma holkama :-o Asi bych to nepřekousla stejně jako Lucil.Jojko,my budeme mít vlastní mp3,takže nebude ani kapela,ani DJ. Lucil,držim palec,at se ti nějaký šatky vyvedou dle tvých představ a at jsi se svým výběrem spokojená. Danielo,tohle budu řešit asi až v chodu ten den.Klidně to dám svědkyni a povezeme to autem až na hostinu.určitě budeme děkovat při přípitku,takže rovnou předáme i dary. ;-) a pak až se vše dovychválí,tak začnou nosit předkrmy.
Odpovědět
Profilova fotka
daniela, PB má pravdu, většinou co jsem viděla, tak se děkovalo při přípitku před hostinou... my kvůli tomu chceme zařadit před raut (chceme jen raut) polívku nebo ňákou mňamku holky ono je to složitý. samozřejmě se mi nelíbí, když můj přítel jede už podruhý s holkama, ale je to takovej kompromis. miluje cestování, ale kvůli práci moc nemůže. od loňska má takový cukání, že se na všechno vykašle a odjede na rok do Ameriky, protože už je starej a spousta věcí mu utekla... to mě vloni dost zlomilo, takže jsme se dohodli, že místo Ameriky bude cestovat, když bude mít příležitost... když nemůžu já s ním, tak bude cestovat sám s někym... je to těžký, ale fakt je to nejschůdnější kompromis
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,i tak tě obdivuju.No a už vůbec bych nepřekousla,kdyby můj odjel na rok.To je pro mě,ale i pro mýho přítele nemyslitelný.Ale vy to máte jinak,takže pokud to bereš jako kompromis a jsi ochotná to překousnout,tak samozřejmě není co řešit.I když teda upřímně ti musim říct,že mě fascinujou chlapi,co řikaj,že toho moc nezažili a že jim život utíká pod rukama.To mě spíš přijde nebo to tak na mě působí jako pouhé klišé.Doufám,že tě nenaštvu,ale pro tohle nemám pochopení.Ale to asi proto,že mi to přijde podezřelý z amerických filmů :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB, nenaštveš neboj, já pro to taky pochopení nemám :-| vždyť dneska je tolik možností, že si člověk může užívat dokud mu budou síly stačit :-) ten rok v Americe bych asi nedala a to mě chtěl s sebou.. jenže já už se necítim na to, abych tu všechno opustila a na rok vypadla... kdyby mi bylo 20 nebo možná i těch 25 tak třeba jo ale dneska už ne. taky mě třeba mrzí že to nejlepší mládí jsem strávila ve škole a v práci a teď jsem v politice, takže jsem nebyla 10 let na dovolený, ale třeba se to změní po svatbě :-D jinak mě ohromně baví, jak je přítel na cestování a užívání si moc starej, ale na svatbu má času dost, že je moc mladej :-D :-D prostě chlap 8-)
Odpovědět
Já zas ted vím že kdybych to mohla vrátit, klidně bych v mládí odcestovala do světa na zkušenou, otrkala se a naučila jazyk. já chodila se svým bývalým od 16 a pak jsme studovali a po VŠ se hned vzali.Po rozvodu jsem chtěla vyrazit-bylo mi 27,5 ale to už jsme neměla odvahu jaksi. Ave jestli on nemá přítel krizi stř věku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, to chápu, mě je 27, takže přesně vim, jak ses cítila ;-) krizi středního věku??? ve třiceti???? já mu tu krizi vyženu, to uvidí :-D :-D
Odpovědět
avano: já to chápu, že to tak máte, ale sama jsem teda ráda, že mám tvora domácího...nikam bych ho nepustila a nic takovýho mu netolerovala (však on mě taky ne:-D). Jinak já jsem žila po maturitě rok v Anglii a jsem za tu zkušenost ráda, i když to bylo někdy těžký:-). Porodnibabka: to jsem ráda, že je v pořádku a že ta boulička nic není.
Odpovědět
ahoj holky, PB: no vidis, bude to dobry s malou :-) jinak Lucka si me napsala a doufam, ze tamtem to nevyjde ]-( anebo by je mohla rovnou dat az na 9.tyho =-) :-N ale to nejde.. :-D Teri: jak psala PB, chci taky Lucku, ale uz jsem jako nahradnik, protoze cekam jak par prede mnou pochodi na matrice, takze je to zatim 50:50 :-( takze opravdu si ji rezervni co nejdriv pokud to jde ;-) ava to by me zajimalo jak drahymu budes vyhanet krizi ;-) :-D bella22 takze koukam, taky mas medu, co? :-D
Odpovědět
jo a jsem nasr*** ty saty co mam v albu, tak nemaji nikde v cechach ]-( ]-( takze to budu muset pak resit nejak jinak a operativne ]-( taky oddavajicimu mam zavolat az ke konci listopadu, ze nevi jak to budou mit v cirkvi s programem na pristi rok, ze jeste nemeli ted kongres =-) a nemam nic jen hvezdny zamek :-D 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?