Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
no máme vyhlídnutý penzionek na jihu moravy v Lednici kde chceme i obřad i raut a spaní. jmenuje se to včelařský dvůr, koukněte, mají tam i plácek s trávou, můj chce hrát novomanželský fotbálek :-D
Odpovědět
bella22 urco dam, doufam ze to vyjde :-)
Odpovědět
sanchezova: moc hezký místo a ideální, pokud chcete ubytovat hosty.
Odpovědět
Profilova fotka
bella22: mě se taky moc líbí a navíc to má můj bývalý zaměstnavatel, tak třeba by šla trošku slevička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky a kde to chcete vy? :-p jsem zvědavá
Odpovědět
sanchezova: já v Poděbradech, koukni do alba ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella22: kráááááááásný.. mám ještě otázku mimo téma: včera jsem dávala do svýho alba i fotky šatů přímo ze salonu a najednou dneska je tam nemám :-|
Odpovědět
sanchezova: možná tam byly údaje o firmě, což se tady asi nesmí, tak ti to admin smazal...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to je zajímavé, protože ostatní holky je maj taky ty fotky, podle jednoho alba na beremku jsem si je našla, no nevadí, tak je hodím až je budu mít ušité. já se tak těším, každej den tu jsem , se nemůžu dočkat
Odpovědět
sanchezova: tak je tam dej znovu, když je tu mají i ostatní.
Odpovědět
sanchezova: vítej! taky mi přijde zajímavé, že některé fotky s kontaktem mažou a jiné fotky nechávají... vím, že to nejde ohlídat, ale je to trochu zvláštní... jinak my se pořád na ničem nemůžeme dohodnout... já se z toho zblázním ]-(
Odpovědět
juhuuuuuuuu, prisel mi emil s nabidkou!!! stacilo se jen jemneji pripomenout s tim ze chceme vse v jednom a mam ji! :-N
Odpovědět
Článek se načítá
gepe a je ta nabídka pozitivní? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tak pan kubánek asi dnes měl úřední den, taky mi dneska přišla odpověď, akorát bez přílohy :-D takže vím zase prd rouy, už máte zamluvenou tu restauračku? já jsem fakt zvědavá, kde to budete mít :-))) sanchezova, taky máme v plánu obřad odpoledne a pak hned raut, bez hostiny a všechno na jednom místě, já to mám vymyšleno tak, že bych ráno odjela na místo konání asi se ségrou-svědkyní, tam by proběhla příprava (líčení, šaty, případně výzdoba místa) a přítel by zatím u nás doma přivítal a ubytoval svoje moravské příbuzenstvo, pokud by měli zájem, tak by s nima zašel na oběd u nás do restauračky a dorazili by až na obřad, pak bude krájení dortu a kafíčko, svatební tombola a pak už raut a DJ :-) no a co se týče "tradic" tak nic z toho teda rozhodně taky nechci, v jedné restauraci se nás i dokonce ptali, jestli nějaké tradice chceme, aby nám připravili, takže doufám, že i v té naší vybrané se s nima domluvíme, že nic takového nechceme a z hostů myslím snad nikdo nic takového nepřipraví
Odpovědět
teri, ja to jen prelitla a pro me prozatim ano, i kdyz na nektere veci, ktere jsem uvedla mi pisemne neodpovedeli pouze ustne predtim, ale to se doladi :-N ted drahy zkouma nabidku a ja po nem, on ma zlutou barvicku ja ruzovou a nejak to sladime :-D hailliejade asi toho ma hodne, tenhle tyden myslim 4-5 svadeb ci co.. asi je trosku rozvrkoceny :-D hele nemate nahodou s rouy v planu stejny termin? 8-)
Odpovědět
gepe: no tak vidíš, zbytek určitě domluvíte, jestli to nějak obecně vyhovuje...
Odpovědět
bella22 jj vyhovuje, na hostinu mame taky nabidky, ale tu chci jen malou jen predkrm, polivka neco malyho a dezert a pak ten rautik, ty tam mam taky nejaky, takze to se da nejak i vlastni sestavit :-)
Odpovědět
gepe: no a budeš mít to hlavní z krku ;-).
Odpovědět
hailli, tak se pripomen ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tralaláááá :-D mě z toho mého chlapa klepne :-D kámoška, že jedou do Polska, tak jestli nechceme vzít oblek. Tak jdu za Přemou, že ho poměřím a on je tuhej :-N
Odpovědět
smudli, kde? =-) :-N a co noha, uz lepsi? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no gepe chrápe :-D tak jsem ho měřila jestli odpovídají míry a on se potvorák u toho tlemil... už je to lepší x-) děkuji za zeptání
Odpovědět
gepe něco jsem ti písla do IP jak jsem slíbila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, jj napsala jsem mu, ať to zkusí poslat ještě jednou, ale už jsem se těšila, že budu mít nějaký výsledek :-)
Odpovědět
smudli, to jsem rada ze uz je lip ;-) no ja se nedivim ze se smal :-D rouy, dekuju mrknu ;-) hailli tak to jsem zvedava jak dopadnes :-) no ja se nedivim ze ses tesila, dyt to ja taky :-D
Odpovědět
holky, mam ted dilema... koupit si saty/nechat si usit/pujcit si? :-|
Odpovědět
gepe: no já jsem pro koupit, ale když je výhodná cena, ne za 40.000. Půjčení za 8-20.000 mi na jeden den přijde moc, ale zase uznávám, že pak člověk neví, co s těma koupenejma po svatbě (jedině prodat nebo nechat no).
Odpovědět
avano no my máme svatbu naplánovanou na září a taky jsme si dneska říkali, že jestli bude takováhle klendra...jeden musí doufat, že letošní rok je prostě vyjímečný-) Jinak jsem se rozhodla, že svatbu naladím do podzimních barev, tak hledám nějaké inspirace..jak na svatební stůl, tak na jmenovky nějaké originální...bohužel v té době ještě lupeny neopadají, a letošní do příštího podzimu nejspíš nevydrží...napadá mě, že by třeba šly vyrobit nějaké origoš jmenovky z té hmoty FIMO, představu jsem měla javorový list..chm...a do výslušek sehnat javorový sirup do malých flaštiček..ale možná se na to vykašlu a nafasuju všem skleničku s medem-)) na jedné z posledních svatebb jsme dostali ke koláčkům meruňkovou zavařeninu a jak bodla později na palačinkcáh-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, holky ;-) ještě k těm zvykům, co jsme tu probíraly včera, vloni kdž se ženil švagr, tak jim spoustu zvyků připravili kamarádi, i když nevěsta nechtěla, takže mělo ti zmiňovaný vystřihování srdce, kouli na noze, chomout a vrcholem bylo, když nevěsta musela ženicha vozit na kolečkovým křesle po náměstí v olomouci (v šatech, botach na podpatku a po dlažbě)... brrrr ani náhodou, kamarády budu muset dost důrazně upozornit, že na to nejsem... koukam, že příští rok hodně poletí obřad odpoledne a pak hned raut ;-) sanchezová, vypadá to, že máme podobnej scénář, já to mám v plánu taky tak ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Takže téma jsou zvyky? Mě se něco z nich líbí, ale ne všechno. Třeba ten vozík po náměstí se mi moc nezamlouvá :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?