Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
to máte dobrý :-) já celý dopoledne vyspávala včerejší výlet s holkama... :-D :-D
Odpovědět
No, mně po včerejším výletu s kamarádkama taky není moc dobře :-S :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
bella aspoň člověka potěší, že v tom není sám :-D jak jsem zapla počítač, přítel mi hned nezapomněl připomenout,že na šaty a přípravu svatby j podle něj doooost brzo... ach jo, tak to holt budu všechno dělat na tajňačku a pak ho překvapim, že už máme všechno hotový a naplánovaný :-|
Odpovědět
avano: čím jsem starší, tím je ta kocovina horší :-D. No jo, je to jen chlap. Jen se koukej a klidně vymýšlej, pak to všechno budeš mít, až tě překvapí:-). O termínu jste ještě nemluvili? Alespoň přibližně...
Odpovědět
Profilova fotka
termín nejdřív za rok... chtěla jsem svatbu v září aby bylo ještě teplo, ale když to vidim dneska předpověď na příští týden, tak mam obavy, že za ten rok to může být v bleděmodrým... :-( já budu termín řešit až po volbách, ještě se může něco změnit... a hlavně na něj nechci tlačit, protože už jsem dostala vynadáno, že myslim jenom na svatbu a že na to je času dost... na jednu stranu mě to mrzí, když vidim, že tady s holkama kluci připravujou, ptají se, ale na druhou stranu můžu bejt ráda, že mě miluje a chce si mě vzít. i když na přípravy mu přijde brzo jo o těch kocovinách mi povídej... kdysi nebyl problém propít celý víkend, a teď zvládnu jeden večer a to odpadam kolem jedenáctý a pak se celý týden léčim :-D :-D
Odpovědět
avano: já si myslím, že ten tvůj je v tomhle úplně normální chlap. Ten můj se taky nijak zvlášť neangažuje. Zajímá ho jídlo a svatební dary. Nějaké moje svatební závoje, boty a květinová výzdoba jsou mu fak šumák:-D. Ona se dá krásná svatba naplánovat i za měsíc, ale ty už budeš mít navíc jasnou představu ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
já vim :-) akorát my budem mít kolem 100 hostů, takže tenhle počet si jaksi plánování vyžaduje :-D já jsem si říkala, že si všechno naplánuju, ale o svatbě nebudu vůbec mluvit, ono mu to určitě nedá ;-)
Odpovědět
avano: jo tak to potom jo:-D. No určitě, moc ho tím nepřehltit, ten můj o tom taky nemusí poslouchat celej den, na to mám mámu, kamarádky a tady vás:-).
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já jsem taky v 2011 a už máme i termín 9.7. jen musím ještě na matriku :-D
Odpovědět
Ahoj sanchezova! Máš vybrané pěkné snubáky...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
si taky říkám, že mám tady vás :-D tady si člověk může pokecat a ještě načerpá inspiraci... já nikdy na tyhle chaty a diskuze nebyla, ale tady tomuhle jsem úplně propadla :-D :-D
Odpovědět
avano: no to já na to taky nikdy nebyla, ale ta svatba se probrat musí:-). Bez Beremka bych nevěděla půlku věcí a byla bych úplně mimo, tady se poradím o všem, kolik kg cukroví, co a kdy rezervovat, co kde sehnat, atd.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj sanchezova :-) já jsem taky ráda za spoustu informací, hlavně když jsem si vymyslela svatbu úplně odlišnou, než na jaký jsem kdy byla, prostě netradiční a k tomu se informace shánějí dost těžko
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) bella22: děkuji, ale beztak ještě uvidím dalších x krásných a nebudu moct vybrat :-D avano: já mám taky v plánu odlišnou svatbu, hlavně nechci žádné zvyky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sanchezova, tak to jsme dvě, já taky žádný zvyky nechci a doufam, že to všichni pochopí... možná teda neuniknu společnýmu krmení, což se mi vůbec nelíbí, ale třeba se ňák vykroutim...
Odpovědět
avano: tak to jsme tři:-D. Krmení přežiju, ale zvyky jako chomout, koule, přebalování panenek...to teda ne. A někdo mi popřeje kudrnáče a nechám ho vykázat:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás někdo rozbije talíř o zem tak ho zadupu vedle toho talíře :-D
Odpovědět
Já mám jinak tradice ráda, ale na svatbě nic takového nechci. Ale většinou se o talíř nebo krmení postará restaurace, ať chcete nebo ne...
Odpovědět
ava, tak ale pohadku jsme shlidli spolu oba dva ;-) :-p :-D vitej sanchezova mezi nami ;-) hele jaky prebalovani panenek? ja tak leda jeste mozna rozbiti talire, ale zase me desite, jakej kudrnac? :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bella22: tak snad mě poslechnou , budu jim hrozit :-D u nás spíš talíř hrozí u staršího strejdy, on si na to potrpí, musím z toho nějak diplomaticky vybruslit. já chci totiž i obřad až odpoledne a na jídlo bude raut a večer prasátko, jen nevím jak to zkloubit. jak to máte namyšleno holky?
Odpovědět
sanchezova, zalezi na tom jak si to domluvis na miste kde budete mit hostinu ;-) jinak my budeme mit taky jak ty pises az po obede obrad atd., a na raut nam sele nebylo doporuceno - ja veprovy ee, chtela jsem telatko, a i tak nam bylo receno, ze uz delali, ale ze se nesnedlo, my mame v planu na raut cca 50-60 lidi my to promysleno uz mame, to skloubeni :-D kde to budete mit?
Odpovědět
gepe: no někde jsem to tady viděla v albech - nějaký prostřihování srdce namalovanýho na prostěradle, přebalování miminka, atd. Jímá mě hrůza, když si to představím. No a jak přejou do roka toho kudrnáče - na to jsem alergická:-D.
Odpovědět
bella22 to si delas pr*el :-D nechci zadny srdicka, kyticky a balonky a dalsi veci na vecech atd... natoz takovyhle veci, to myslim ze snad nikoho ani nenapadne, kdyztak reknu at ukaze max. :-D
Odpovědět
gepe: no jak mě ostatní znají, tak taky doufám, že je to ani nenapadne. Já myslím, že se to dělá spíš na vesnicích a na Moravě všeobecně...
Odpovědět
bella22 no my nejaky moravaky mit budem, ale doufam ze jediny co je napadne vzit slivovici :-D
Odpovědět
gepe: musíme je ještě radši předem varovat!:-D
Odpovědět
bella22 no dam na Tebe a udelam to! :-D tak jsem napsala taky pripominaci email na to "nase" misto a jsem zvedava... 8-(
Odpovědět
gepe: no určitě je pořád "otravovat" - blbý slovo vzhledem k tomu, že jim chcete udělat kšeft, že jo :-D. Já taky pořád někomu posílám maily, v Anglii závoje, v Americe boty...atd. :-D.
Odpovědět
bella22 no asi mi nezbyde nic jinyho ]-( zatim jsem jeste roztomila a hodna :-D
Odpovědět
gepe: no pak dej vědět, pěkné místo jste vybrali ;-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?