Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
jestli to ma ale vubec nejaky smysl.. porodnibabka :-D jinak holky koukam, ze nas bylo dost vcera/dnes kdo nezamhouril oka ]-(
Odpovědět
jinak co se tyka panu a hospody, sestrenka to ma dobre zarizeny, i jsme tu situaci u nic doma jednou zazili kdyz jsem u nich byli na vikend :-N proste kdyz se jeji drahy chova jak vul, ci prijde spraskanej jak hovado, tak dostane cocku a druhej den kmita sam a dobrovolne a taky maji dohodu... ze kdyz se nebude chovat jako manzel a otec dvou deti, tak mu da svuj snubak, aby si uvedomil, ze proste neni hoden byt jejim manzelem a tatou.. :-) a prave tenkrat mi pristal od ni prstynek at mu ho dam.. (mimco teploty, ten starsi o trosku nemocnej a uz toho na ni bylo moc, jeji drahy jak zok) tak jsme mu ho s drahym nedali, ale polozili na misto aby ho videl.. no druhy den oba panove kmitali v kuchyni a v baraku jak divi :-N
Odpovědět
gepe: ta čočka je dobrý nápad:-D Možná by víc fungovala krupicová kaše:-) Já přemýšlela, co vymyslet, aby se chytil za nos:-) Páč mě to strašně naštvalo:-( Gepe: oni ti králíčci jsou roztomilý a milouncí k pomazlení dokud ti nezačnou překousávat nabíječku od telefonu, kabely, kvítka....musíš k nim přistupovat trochu jako k malým dětem, všechno, co by mohli pokousat musí pryč nebo do výšky, kam se nedostane. Rádi trhají noviny, kvítka. A ty kabely. Musíš ho hlídat, jinak ho radši zavřu, protože se mu líbily i naše ovladače od televize:-) Výhoda je, že nekňučí když je doma sám a dá se naučit hodně věcem, nevýhoda, že jsou to paličáci, které neobměkčíš a nepřesvědčíš jako pejsky, ti ti rozumí víc a víc se toho naučí. Králík když si postaví hlavu, tak s ním prostě nehneš. Jsou dny, kdy se mazlí a tulí a je nejhodnější na světě a pak má den, kdy zaleze pod stůl a nebavím se s váma a hotovo.
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,je jí 6 let.Takže je mladá. :-( Jo a koukala jsem,že Lucie měla focení včera až v Brně,takže proto neodepisuje ;-)
Odpovědět
frido, tak to dela mame york, jeste mu neni rok :-D no tak to si me teda nepotesila... chtela jsem ji pak soupnout ciste do pracovny s kleci i ze by mela vybeh, ale v pracovne u stolu to spis vypada jak pc lab, vsude kabely apod.... to by drahy asi nemel radost :-D :-D co vim, tak ona je naucena na zachod, ale stejne trousi prej bobany... :-( babka, to me moc mrzi... kamaradce takhle po sobe odesly dve fenecky - ovcaka a jezevcika.. tak snad tvoje mila bude dobra a bude se s tim dat snad jeste neco delat :-( jee dekuju, tak to se nedivim, tesim se jestli se ozve a bude ochotna nam to odfotit :-)
Odpovědět
Babka, tobe bude fotit Lucie? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám holky, že jste včera pěkně ponocovaly, já jsem teda padla do komatu o půlnoci, po týdnu dovolené, kdy jsme každý den šli tak ve 2 - 4 ráno a já pak v 7 vstávala s prckem, tak jsem byla fakt hotová :-) králíčka jsme měli doma 12 let a byl to miláček, běhal volně po kuchyni, vše co bylo možné okousat jsme museli samozřejmě odstranit, hlavně dráty schovat s návraty z hospody mi ani nemluvte, u nás teda takovéto nejsou vůbec nic vyjímečného, takže už jsem nějak otrnula a nesháním, nečekám, dřív jsem se vzbudila když dorazil domů, dneska už ani to ne, ale nedavno mě teda taky pěkně naštval, měl firemní večeři v praze, v jedenáct mi psal, že mu jede autobus až za 20minut,jestli pro něj nechci přijet, já už byla v posteli, tak jsem řekla že ne, že bude za 45minut doma a když pro něj pojedu tak za 30, tak to není takovej rozdíl, ještě jsem si četla a najednou hodina a půl pryč a on nikde, tak mu volám, ještě jsem si říkala, že šel určitě za sousedama do hospody a on na mě vyrukoval, že se v sousední vesnici autobusu porouchal motor a že jde domů pěšky, já blbec mu to ještě sežrala, ptala jsem se, jestli teda pro něj mám sjet a to prej ne, už je v půlce cesty, tak to už jsem na něj samozřejmě čekala, další dvě hodiny a on nikde, to už jsem měla strach, protože jsem v osmym měsíci těhotenství zvládla cestu ještě o vesnici dál za hodinu, už jsem chtěla volat, ale teda konečně dorazil, nic neřekl a hned usnul, až druhej den mi volá, že fakt seděl se sousedama v tý hospodě a celou historku si vymyslel, ještě to všude vykládal, kolegům v práci, jako super fór, až moje ségra když to zjistila, tak ho přinutila, aby mi to zavolal a přiznal se
Odpovědět
hailli no tak to bych ho asi pak streila ]-( ja ty chlapy nechapu, nez by rekli pravdu, tak jeste maji tendenci mlzit apod. a neuvedomuji si jednu vec, ze zenska pravdu vzdycky pozna nebo se dozvi 8-( nastesti drahy nejak do hospody nechodi, aspon jednou za mesic ho tam musim vyslat =-)
Odpovědět
gepe: ten náš je taky naučený na jedno místo, ale občas je trousí. PC pracovna asi nebude to pravé místo, pokud nemáte schované kabely a hlavně ikdyž se to nezdá, tak králík je zvíře velice společenské (pokud má náladu) a chce být s lidma, ten můj za mnou běhá celý den po bytě. Je jedno kde jsem, za chvíli tu mám i Montyho. Nebo si lehne tak, aby na mě viděl. Když ho zavřu do klece a jsem v bytě, ale v jiné místnosti než on, to bys měla slyšet ten rambajz a nedá pokoj dokud ho nepustím nebo ho nepřenesu do místosti kde jsem:-D :-D Teď si zrovna ustlal na chodbě na kachličkách a kouká na mě, takže asi pozdravuje:-D Porodnibabka:tak to je mladá, je mi to líto. Jinak čočka už je uvařená chichi:-D
Odpovědět
frido, tak to jsi mne moc nepotesila... kabely a kytky mame vsude nemluve o dalsich vecech vcetne drevenyho nabydku :-o =-) tak ze taky pozdravuju :-D my budeme mit kachnu se zelim a knedlikama - bram. i housk. hec :-p :-N
Odpovědět
gepe: no jestli přítel nešel po cestě z práce do restaurace na jídlo v domění, že nic nedostane, tak bude mít tu čočku:-D Jsem dneska zjsitila, že se mi jedna kamarádka vdala....no jo no, prej si mám užít přípravy, rychle to uteče. Já vím, já vím. Jenže já jsem teĎ jakási lemra líná a nic se mi nechce:-(
Odpovědět
frido, ja bych mu tu cocku naservirovala :-D jestli vi ze delas obed, tak nema co jist v hospode a je to jeho problem :-D alespon bych ho nechala podusit 8-( :-D No me se taky nic nechce, z toho si nic nedek ;-) kachna v troube a drahy vi ze bude muset pockat a rad.. delavam ji totiz na tymianu mnam :-p :-)
Odpovědět
Článek se načítá
gepe: tak to si dobrá, já bych ji asi nezvládla vůbec. Mě to vaření moc nebaví, spíš pečení to jo:-D Teta v Německu mě zase naučila kuře po řecku a to taky není špatné, jenom se mi hůř schání bylinky, tak přemýšlím, že si je nasadím, protože šalvěj, rozmarýn atd. tady v obchodě běžně nevedou a v těch menších už vůbec:-(
Odpovědět
frido, taky je mam zasazeny, ale zrovna tymian pouzivam uz ususenej a ver ze by jsi to zvladla ;-) proste jen vezmes kachnu, osolis ze vsech stran, nahodi jemnou cervenou papriku a pak jemne pocukrujes tymian, das na pekac nebo neco (mam skleneny zapikaci misy), polozis ji do nej, nakrajis na platky trosku masla a to polozis na kachnu, das cca na stredni teplotu a nechas vypikat a akorat kdyztak dolejes trosku vody ze zacatku a pak jen polivas... vzdycky se zadari ze je uplne stavnata a ma i milimetrovou kurku ;-) jinak s tema bylinkama mas recht, uz jsem parkrat premyslela ze bych si udelala kramek s bylinkama a korenim, bylinky vzdy na jare cerstvy a sazenicky, protoze poradne nikde nic takovyho neni...
Odpovědět
gepe: teda ty mi děláš chutě! To mi připomíná, že jsme na svatbu jako jednu verzi hlavního chodu vybrali kachní prsíčka:-).
Odpovědět
bella22 je pardon :-N ale je fakt vyyyborna, i kdyz se pece tak cca dve hodky, ale zalezi na velikosti kachny ;-) jinak, ty kachni prsicka dobry vyber! :-) ja na svatbe nechci zadne veprove, ale jeste jsem nedostala ten "vysneny" zadany email ohl. jidla a piti :-(
Odpovědět
gepe: no já jsem právě ještě uvažovala nad panenkou na nějaký způsob, protože to taky jedí všichni, ale ty kachní prsíčka se mi zdají zajímavé:-). Nechceme svíčkovou. Jen pořád nevím, co za předkrm, ale to se poradím s provozním. Já se pořád uklidňuju, že je dost času a ono je:-). Jinak tě teda nechávají docela dlouho čekat!
Odpovědět
bella22 to chce prave na tu svatbu neco, co si treba clovek doma neudela, nebo je to hodne pracny - a to se urco vetsine z nas nechce varit ;-) :-D predkrm bych dala osobne asi formou mini jednohubek na taliry, nejaka dobrutka.. trebaaaa... hovezi roastbief (sakra jak se to ted pise :-D), v nem cosi a nejak pekne nazdobeny treba s rukolou :-N nebo hovezi carpacio ;-) taky s rukolou a treba jemnym kozim syrem s bylinkami :-p
Odpovědět
gepe: to by šlo! Někde si to poznamenám...;-) Cokoli jiného než šunkovou rolku :-D.
Odpovědět
bella22 byli jsme tam v pondeli na prohlidku atd., to jsem tady psala a v utery jsem provoznimu poslala email, s tim ze mi posle vsechny informace i co se tyka jidla a piti na svadbe... rikal ze tak dva dny nez odepise, tak jsem se mu ve ctvrtek pripomela a on ze nemel cas ze se na to mrkne.. ale v patek a sobotu zase meli svatby - to tam maji nejak porad pres sezonu.. tak zase chapu, ze stavajici nevesty maji prednost... jediny co me trosku klidni je ze mame predrezervaci - ze si me zapsal, ale to taky neni jistota.. rezervaci nechceme davat do ty doby, dokud neposle nejakou kalkulaci atd., vzhledem k tomu ze u nich chcem udelat komplet svadbu i s obradem... :-(
Odpovědět
bella22: jj, proste neco malyho, jako kdyz je degustacni menu ;-) a hovezim nikdo nepohrdne a vegan kdyztak bude mit i kousek salatu ;-) :-D
Odpovědět
gepe: vegany nebo vegetariány naštěstí v rodině nemáme :-D, ale i to není problém. Čím si budete připíjet? Bohemka se mi zdá obyč, ale aperitivem se zase asi nepřipíjí...
Odpovědět
gepe: tak to tě chápu. My asi měli štěstí u té druhé restaurace, tam nám udělali vzorové menu a tak známe ceny a domluva byla taky fajn. Jen mě překvapuje, kolik restaurací čeká, že si to hned zarezervuješ, aniž bys znala cenovou kalkulaci. Vím, že to neřeknou přesně, ale odhad snad mají:-/Bella: šunkovou rolku nám taky nutili, ale tu my nechceme:-D Já bych nejradši ani neměla svíčkovou, ale to by rodina mého přítele asi nepřežila, tam jsou na ni všichni natěšení. Já prostě omáčková nejsem, ale když vím, že většina lidí to má ráda včetně přítele, tak si řeknu budiž:-D
Odpovědět
bella22: predstavu mam takovou, ze pri prichodu hostu - ne rodiny, dostanou kazdej sklenicku sampusu nebo vinei - dle vyberu a pak bude obrad, po obradu bude jen ciste bokem s rodinou "hostina" jen o polivce - klasika a neco malyho, hoste se budou bavit po svym na zahrade nebo co budou chtit... a pak nejak ofi raut pripijet nevim jeste cim, ale mozna by bodlo i portske - drahy ma rad :) ale zase je trosku tezsi do zaludku.. hele co mam zkusenost se champange, tak bohemka demi je dobra i na pripitek ;-) aperitivy se prave hodne pripiji, casto se pouziva martini nebo cinzano... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem tu na skok :-) ¨když jste u toho jídla, právě jsem dodělala rybí salát a je fakt úúúúžasnej :-) příteli se konečně poštěstilo chytit ňáký ryby, tak jsem z nich udělala horu salátu. jinak když už máte celkem představu o jídle, potřebovala bych poradit. My jak máme jen velkej raut, tak jsme si řekli, aby byli všichni aspoň chvilku pohromadě, že uděláme společnou polívku... myslíte že je to dobrej nápad?? jí i koketuju s představou, že to nebude klasická knedlíčková, ale zase nevim, jestli by to lidi jedli...
Odpovědět
frido: tj., ale nas nenutili do rezervace, jen mi rekl ze je lepsi co nejdriv ale naprosto souhlasil a sam rikal ze to posle... no uvidim jestli neco prijde, kdyztak se pripomenu :-D ceny vim jake nam da i % slevy a korkovny, co rikal osobne, ale preci jen kdyz to budu mit vse napsany vcetne jidla a piti, tak bude jednodussi spocitat i si vybrat ;-) pro misto jsme uz rozhodnuty, otazkou bude nabidka
Odpovědět
gepe: no už by teda mohli odepsat, navíc když jim jde o kšeft, že jo:-). fridolinek: u nás naštěstí svíčkovou nikdo nevyžaduje. Pro nás je to takové obyčejné jídlo, co mají lidi každou neděli, ale samozřejmě bych jí taky přežila. Šunkovou rolku taky nechceme, to měli na svatbě moje rodiče ještě za totáče :-D.
Odpovědět
bella22: to si prave rikam taky, kor kdyz jim chceme obsadit i plnou kapacitu ubytovani ]-( no uvidime ;-) kdyztak budu otravna a to umim dobre :-D
Odpovědět
gepe: tak já právě četla, že cinzanem se připíjet nemá, ale to je mi taky jedno. Bohemka není nic moc, ale nechce se mi dávat třeba 600 a víc za flašku něčeho lepšího, navíc stejně půlka rodiny nepije alkohol, tak bude nealko sekt... Pořád přemýšlím nad tím, co uděláme s hosty po obřadu, až se půjdeme fotit. Potřebuju je někam uklidit a něčím zabavit. Jestli se mám třeba domluvit v té restauraci, ale je někde posadili (zatím mimo tabuli) a dali jim menší občerstvení, nevím...
Odpovědět
gepe: teda jako že bude alko a nealko, ne nealko pro všechny :-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?