Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
carrrynka. presne tak, me taky nicim nezaujali, ale radeji sem se chtela presvedcit jestli to neni jen muj pocit, abych pak nevybiraala fotaka a nakonec si to nefotila sama :-D ale jak rikam, jen sem klikla na reklamu tady na beremku... takze je to ok :-) a tez dekuji za nazor :-) juknu do albicka
Odpovědět
Profilova fotka
dani: a ke bude svatba? Zkus mrknout na stranky veveveteckafotografoveteckainfo, a klikni na svatebni. Co jsem tam koukala ja i podle toho vybirala, neni to sice rozdeleny podle kraju, ale zabere ti to tak hodku nez je vsechny proklikas... a urcite tam najdes daleko lepsi.
Odpovědět
Profilova fotka
k tý výzdobě aut, přihodila jsem si do alba 2 fotky trochu netradičních dekorací na auto... akorát na ten muj autobus budem muset něco vymyslet :-D já jak to budu mít na louce, tak mam předtavu, že se všichni dopraví sami a jenom já s kámoška přijedu ve velkým stylu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dani: Ja jsem napsala mailik vsem co se mi libily jejich fotky, oni pisli cenu a jestli maji cas. Mela jsem aspon prehled kdyz jsem to mela tak hezky vypsane kdo je z kama a za kolik...a pak jsem vybirala z tech co prosli datem i cenou.. Mela jsem za pul dne vybrano :)
Odpovědět
Profilova fotka
ava: No to se mi zas moc nelibi kdyz je to jen takove...se mnou ej to tezke, ja se zamilovala do te fotky co mam a pres to asi nejede vlak :)
Odpovědět
avano: mohla bych se zeptat na zdobení letadla, viď? :-D :-D Moje sestra měla starou škodovku bez střechy. Vypadalo to úžasně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
carry v pohodě, já to sem nedala, abych ti neco vnucovala :-) je to spíš ukázka, že se na auto dá udělat lecos 8-) a já mam ráda netradiční věci :-D barrcaa ta škodovka musela bejt super! já bych klidně jela "vytuněným" trabantem, hlavně aby to nebylo klasický :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ava: Ja mam taky rada netradicni veci...akorat je spousta dodavatelu kteri se na ty "netradicni" veci moc netvari... :(
Odpovědět
avano: měla modrou a fotky byly fakt úžasný.Určitě doporučuju.
Odpovědět
Profilova fotka
jóó to mi povídej :-) oni se na to kolikrát netváří ani lidi v mým okolí :-) čekam, že pár lidí bude remcat ale co, člověk si přece svatbu dělá podle toho co se mu líbí a ne podle toho, co očekávají a chtějí ostatní.. protože ještě nikdo neví, že plánujem svatbu na louce, místo hostiny raut na ranči, nechci žádný zvyky, svatební kytku a výzdobu budu mít z karafiátů...
Odpovědět
Profilova fotka
No ja už byla dost netradiční v tom, že jsem pozvala jen tu část rodiny co mám ráda...což přede mnou nikdo neudělal:) Takže mně bude asi půl rodiny nenávidět :(
Odpovědět
Profilova fotka
dani kde jsi se ztratila??? :) Prochazis fotografy??? :)
Odpovědět
Článek se načítá
carry mas nadherny misto na oslavu... tise zavidim je to nadherny... kde to je jestli se muzu zepta? jinak co se tyka aut tak je taky hezky jen tak jemnoucky, nechci taky za to davat moc penez kdyz mam obrad i hostinu v jednom miste a nebude se moc prejizdet!!!
Odpovědět
omlouvam se, ale jelikoz sem v praci tak mam vetsi odmlky :-D, holky to musite pochopit :-) ja makam :-), ale ted jdu koukat na vyzdobu avany :-)
Odpovědět
jinak avano, je to taky hezky, nemam moc rada ty velke kytice ale ty posledni taky nejsou spatne... jo dneska doma kouknu na ty stranky tech fotografu, zapomnela sem za kontakty podekovat. takze diky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dani: V poho :) Treba tam najdes toho "praveho" :) Myslis kde mame obrad nebo hostinu? Obrad chceme zamek Slavkov v zahrade, a hostinu a ubytko v hotelu Bukovansky mlyn, je to hned u Kyjova.
Odpovědět
jj uz sem mrkla ze je to az na druhe strane republiky :-) ale je to fakt nadherny!!! mas uz rozpocet? ja na nem zacnu asi delat, protoze doufam ze se vejdeme do mych predstav!!! je to horzne tezky!!!!porad slevuju, dycky me neco nadchne, ale pak kdyz ctu tady stranky a zacnu nad tim premyslet tak si rikam, ze je to zbytecny :-) ale ceho se nevzdam tak je prvni netradicni tanec... pritel zatim nic nezavrhuje, ale asi az mu ukazu kroky tak se do me pusti :-) tak sem zvedava. me se tento napad hrozne libi, a uz nas v okoli to zatim nikdo nemel, takze budem hodne originalni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To se mi taky libi, ale asi to neni uplne pro nas no...asi zustanem u normalniho :) No rozpocet...tezko rict, je to jeste dost dopredu. Ale počítáme tak 175 000, ale třeba se to ještě povede srazit... Nam to hlavne navysuje ubytovani pro vsechny hosty...
Odpovědět
no to ja tady prave koukam, ze vsichni platim hostum ubytko. ale ja se stim jeste nesetkala, tak zaplatte jenom rodicum a treba prarodicum prinejhorsim sourozencum, ale proc ostatnim? ja byla minuly rok na svatbe a spali sme na Stirine, a taky sme si to vsichni platili, dyt je to normalni ja bych ani necekala ze nam to teda zaplati!!! tak proc utracet prachy za ostatni, dyt kazdy snad obetuje nejakou stovku za ubytko... ja to teda ochotna byla, pac do takoveho prostredi uz se asi jen tak nepodivam tedy do hotelu!!!! nechci nic vnucovat to je jen muj nazor!!! pokud chteji spat tak at spi ale zaplati si to!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nam nastesti skoro celou svatbu financuji rodice, a po dohode s nima jsme to vyresili takhle. Budeme mit asi 45 lidi a souhlasili s tim. Mamka se na to uz taky tesi, tak se mnou resi kazdy detail a sama mne premlouva abych radsi vzala a vybrala to "lepsi" a tak :D
Odpovědět
holky je mi to trapny, ale nejak nemuzu najit ten odkaz na ten svatebni rozpocet, nemohla by ste ho sem nejak z vas soupnout pro ty opozdence... moc dekuju a stydim se.... carry: jasne to chapu, ja se taky moc tesim :-) ale i tak bych to ubytko nechala na zaplaceni hostu, dyt o co jde? vy usterite a je to nezrujnuje...a myslim si ze na svatbe maji byt lidi, kteri by tohle resit rozhodne nemeli, ale jak rikam muj nazor :-)¨ ale misto je opravdu nadherny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diky :) A jdilo tam vari moc dobry...je to takova ceskomoravsko-slovenska kuchyne, takze same nezdravosti :) Tak doufam, ze po svatbe nebude nikomu spatne :D Ja si udelala svou vlastni tabulku v Excelu, spi abych mela prehled co uz jsme platili a kolik bude treba zaplatit jeste po svatbe..
Odpovědět
Profilova fotka
daniela: http://office.microsoft.com/cs-cz/tem...
Odpovědět
My hostům ubytování platit nebudeme, to by se ten rozpočet navýšil dvojnásobek. U rodiny počítám, že moje rodiče s babi pojedou spát domů, přítelova sestra s rodinou to mají taky domů kousek a tchánovce a mýho bráchu s rodinou třeba ubytují naši, přemýšlím, že bych jednu tu podkrovní místnustku u našich dozařídila, potele navíc jsou, že by třeba kamarádi, kterří by nechtěli utrácet za ubytování, mohli odjet k mým rodičům. Nicméně jelikož většina kamrádů bude z Prahy, předpokládám, že se nebudou chtít vracet a ubytují se. Stejně v tom penzionu mají 24 lůžek..takže víc hostů se prostě neubytuje-)) Jsem zvědaá kolik vyjde ta hostina..
Odpovědět
avy: moc dekuju :-) tak o jidlo se ja taky neboji, objed i raut nam bude delat pani, kterou uz mame nekolikrat vyzkousenou na narozeninach... takze to bude v pohode :-) ja jen doufam ze toho bude dost, ale aby toho moc nezbylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele holky, a uz mate nektera vybrane oznamko??? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky,vy jste žvandalky :-D Přiznám se,že to nebudu dočítat vše poctivě.Mám jen hrubý přehled,co se tu tak řešilo a musim uznat,že Smudli a Gepe opět nezklamaly. :-D Jinak my ubytko taky neřešíme.Většina kamarádů co večer přijde na raut na chatě je tamních a pro zbytek bude zajištěn řidič s autem,které téměř nic nežere.Furt se to vyplatí víc,než ubytko.Navíc,v tom místě má chatu ještě babička s dědou od přítele a my kousek domeček,takže někoho event.můžeme nechat přespat,ale budu radši,když všichni hezky pomažou do svých domovů. Danielo,jsem zvědavá,s jakým množstvím jídla přijdeš.Řikala jsi,že to budeš vědět v září,vid?
Odpovědět
babko: jasnacka nekdy v zari... vis chci za ni jit az to bude opravdu ofiko :-) zatim to neni a nikdo krome vas holek to nevi :-) pak to sem hodim nebojte myslim na vas ve dne v noci. jinak co se tyce oznamek tak ja sem uplne zoufala!!!! nic se mi na netu nelibi, a kdyz se premyslela o vyrobe, tak to nemam kde vytisknout takze by mi to stejne asi vyslo na stejny prachy!!! tak fak nevim co? dejte typy nejsem na holubicky atd... spis nejaky originalni, pri nejhorsim dame fotky, ale chtela bych ho pojmout trochu srandovne nebo tak neco
Odpovědět
Profilova fotka
dani: zkus stranku veveveteckeweddingpaperdivasteckacom, maji tam krasne oznamko v ruznych designech pokud nechces nic klasickeho...ja jsem si tam vybrala hned nekolik, zkusim si tu najit nejakeho grafika aby mi udelali stejne...
Odpovědět
Profilova fotka
holky spadnul nám v práci net, jediný, co mi funguje je beremko a rádio :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?