Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
barrcca pisni to smudlovi do IP, jo a prej taky sbira miry drahych.. ale to netusim proc =-)
Odpovědět
smudli bobra na ksichte? hmm :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D tak bobří ocásek :-D
Odpovědět
smudlinka: prý ti mám říct o tabulku. taky se tam napíšu, pokud teda můžu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj napiš mi do IP, jak budu moc to nějak udělám
Odpovědět
a co tam chceš teda všechno napsat? ;-)
Odpovědět
prezdivku, vek tvuj v datum svatby, datum svatby :-) smudli je dnes nejaka rozvrkocena ;-) :-N
Odpovědět
tak už to tam má. Díky, holky. jdu umý nádobí, do sprchy a na telku. Tak dobrou noc :-)
Odpovědět
barrcaa za malo a hezky vecer ;-) a milou dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já trhám :-D Dnes jsem stíhala vše i při tom psaní, jen sex ne 8-( ]-( ]-( :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
místo sexu máš nás :-D :-D my asi taky sex nemáme, když jsme tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noo joo :-D mě to trhání nebaví
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jdu spát, dobrou noc, uvidíme se zítra 8-)
Odpovědět
ava dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dnes tady nebudu ponocovat, vyskočila mi horečka :-( dobrou noc
Odpovědět
Tak jsem to taky poslala... smudli, snad to není nic vážnýho =-) tak ať jsi brzy v pohodě!
Odpovědět
terink86: a co psala porodnibaba o prstynkach co te vydesilo?
Odpovědět
rouy, o těch ocelových, že když ti natečou prsty, tak už je nesundáš...
Odpovědět
aaaaaaaaaaaaaa kocour neni doma a me je ovaej, mysky mely preee, a skytavka k tomu :-D to bude hodne spany rano :-D ter a rouy, ale jo sundate to, ale budete si muset privolate hasice... 8-) ci pozarniky? :-D
Odpovědět
Mile damy, slecny a skoropani... rada bych se s Vami podelila o par trosku ovinenych stavajicich poznatku 8-) Drahy neni doma ode vcera do soboty... vino s kamaradkou ok, venku krasne prsi... skytavka se dostavila a co je hlavni! je mi nejak smutno 8-( co z toho vseho vyplyva a co tim chci vlastne rict? .... Vazte si toho co mate doma, protoze se jednou muze stat, ze se Vam uz domu nevrati, at uz bude duvod jakykoliv, skyt kua ja se snad t skytavky nezvbavim... jdu si dam merunku :-D a doufam, ze je smudli lip :-)
Odpovědět
dobre rano devcatka, tak koukam, ze gepe nezklamala a chatuje si tady do 3 do rana... :-) jinak to co si napsala je fakt, a ja si teda moc vazim chlapa, kteryho mam!!! vcera sem ho i ukecala na nadobi, protoze se mi vcera nechtelo ale vubec nic delat, byl nejaky spatny den!!!! dneska tady taky porad prsi, ale aspon se procisti vzduch a nebude to tak na spani :-) mam tema na dnesek, uz ste premysleli co s vyzdobou na autika? jestli srdicka, maslicky ci kloboucky? ja nechci nic preplacanyho tak uvazuju jen o te masli ale nevim.... co vy????
Odpovědět
Ahoj holky, chodítě vůbec spát? :-D danielak: já tohle sice zařizovat nebudu, ale já bych jinak chtěla kytky...nějakou velkou. no možná bych se nechala překecat do roztomilé panenky.
Odpovědět
no ja puvodne chtela taky kytku, ale cetla sem tady, ze ikdyz jsou tam pevne prisavky a vsichni tvrdi jak to drzi, tak to neni prava, pry jak jedes nekam dal, tak to nedrzi, kort kdyby ste jeli treba po dalnici. tak mam z toho docela strach, ikdyz pokud mi nevyjde nekde na nejakem hezkem miste svatba tak na urad to mam skoro skok, ze bychom mohli jit i pesky :-D
Odpovědět
danielak: o to se stará ta květinka u které i to objednáš, ne? trvej na pořádném připevnění. Nebála bych se toho.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-D daniela, ono to na auto pořádně nedrží proto, že to tam všichni sice dají správně, ale pod tou přísavkou to musíš vyčistit, protože většinou masí všichni auta z myčky, navoskovaný a o po tom ta přísavka sklouzává... barrcaa by si mohla ozdobit letadlo, ne??? :-D :-D pokud to klapne, tak pojedu starým opreskaným minibusem, kterej naleštíme a ozdobíme. pokud neklapne, budu mít jenom kytky, něco spíš extravagantního...
Odpovědět
no tak to je parada, ja bych taky nechtela obycejne auto, libilo by se mi neco s otevrenou strechou jak sou ty stary bugatky nebo jak se to jmenuje, ty veterani, ale nechce se mi to za nehorazny prachy pujcovat tak spis se budu ptat znamych :-) letadlo by taky nebylo spatny :-) tech 1km ani ne by se tim dal :-D
Odpovědět
http://www.fotosvatby.net/galerie/gal... holky juknete na tohodle fotografa? co vy na nej? podle tech fotek mi neprijde ze by ukazal ze neco umi co? hlavne ani reference nejsou....
Odpovědět
Profilova fotka
toho jsi měla v merku??? já teda nejsem fotograf, ale podle fotek bych řekla, že takovýhle ti nafotí kazdej průměrnej amatér s lepším foťákem...
Odpovědět
ne toho sem nasla tady, po prave strane mel reklamu tak me zaujalo ze je to Praha a okoli vis. no na me to taky tak pusobi, ale chtela sem to probrat jestli nemam prehnane naroky vis :-) diky za nazor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) už jsem taky vzhůru...ale dneska jen tak do oběda a pak frčíme k přítelovým rodičům na Slovensko... Mně se moc nelíbí takové to stužkování aut, ani to nechci, a nebudu chtít ani žádnou troubící kolonu. Já dám všem místo kam mají dojet a žádné hromadné kolonovvání od nevěsty až po místo obřadu...brrr. Takže žádná mašle, líbí se mi zdobení jak mám v albíčku, tak takové chci. Doufám, že mi něco takového z těch živých květů udělá a bude to držet... Takže to bude tak jediná. A navíc jestli nakonec budeme mít vše v jednom hotelu, tak možná nebude ai to, pač se stejně nebudeme nikam přesouvat. Uvidíme. dani: Na mně ty fotky působí tak nezajímavě...ale to je podle vkusu. Já mám třeba ráda fotky co jsou něčím zajímavé, i graficky upravené, černobílé atd...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?