Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D nebudu to seřazovat nebo by mi hráblo kdyby se někdo přidal :-D
Odpovědět
smudli, ale je Ti jasny ze budes muset jeste prubezne tu tab aktualizovat? :-D idealni by bylo, kdyby tam byla prezdivka termin svatby a kolik jim bude v den svatby :-p pak budes mit klid a bez narozeninovych aktualizaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jo takže změna :-D Kdo chce do tabulky tak prosím do IP - jméno, věk v den svatby, datum svatby ;-) :-D
Odpovědět
to jmeno! :-D beruska, marcelka, janicka, marenka? nektere i jiz zminovana broskvicka, buchticka, atd. :-D uz si nebudu delat srandu z tak vazne veci =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na co ti bude jméno když tě tu podle jmén anikdo nezná??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak jména ne no mě je to putna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě by to chtělo přidat i fotku :D
Odpovědět
Profilova fotka
kdo to teda dává dohromady??? že bych se taky do ankety zapojila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ava: Pisni smudlikovi :D
Odpovědět
ava, sama smudli se k tomu dobrovolne prihlasila a hrde postavila :-) mas ji do IP zaslat, jmeno - jako prezdivku tady, vek, miry, miry i drahyho, datum svatby, datum prvniho sexu - i s hodnocenim a ja nevim co jeste =-) :-N
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jaaaj :-D Tak na tu tabulku se teda těším, jsi mně úplně nažhavila :-P
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nedělejte si z toho pudelku nebo se vám na to vyseu :-D věk a datum svatby teda :-D
Odpovědět
no a jeste tu prezdivku tady prece 8-( :-D
Odpovědět
a vek v den svatby :-p :-D
Odpovědět
carry :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je na mně jako? :)
Odpovědět
Profilova fotka
no krása :-/ na malém hajzlíkovi mi to dělá jen malou tabulku a to neuvidí asi nikdo :-D musím to nějak pořešit
Odpovědět
carry to tvoje zhaveni:-) smudli, to nejak zmaknes ;-) se :-D hrde hlasim do tab: gepinka, 33, 2.7.10, 25.5 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: mas tam zase chybu v roku :)) Co je to posledni datum? :P Ja uz to smudli posilala, teda bez nicku, ale ten je videt ve zprave :)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe to 25. 5. je co??? to je ten první sex????
Odpovědět
Holky, vy musíte něco brát....protože jste tady nonstop :-D :-D Nemám šanci vás stíhat. V práci je frmol. Tady byl teď slejvák jako blázen, ale to vás asi nezajímá :-D Co tu řešíte za tabulku? Do ní se napíšou datumy svateb či co?
Odpovědět
cau devcata tak ja se taky hlasim apisnu smudlince do IP
Odpovědět
Profilova fotka
pište mi to do IP :-D jdu si trhat obočí
Odpovědět
carry a ava nee, delka nohy nesla mi carka : 8-( -D barrcaa nevadi ze nestihas, hlavne ze se ukazes ;-) smudli dava dohromady tabulku: prezdivka, datum svatby a vek v den svatby, aby se vyhnulo otazkam na vek a svatbu :-D
Odpovědět
hele ale tady to taky vypada ze prijde voda, aspon dobre, trosku se procisti vzduch a odejde ta pradelna co je venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
paráda jsem z tebe gepe zmáčkla v smíchu tubu s krémem a vypadám jak po zásahu :-p
Odpovědět
smudli pardon =-) :-D
Odpovědět
gepe: jo a aha. To je dobrý, člověče. Je fakt, že mě ta otázka taky napadne, ale vím, že to je docela otravný :-D Taky se tam můžu napsat, jestli mi to pošlete při oběhu.
Odpovědět
Profilova fotka
v poho už trhám :-D mám to jak retardovaného bobra
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?