Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo u nás je to občas veselý, já se válim v posteli s noťasem a jsem tady a přítel sedí v pracovně a paří hry (péčko sjíždí jen když jsem v práci :-) ) my totiž sháníme zahrádku kde bysme se mohli realizovat, protože bydlíme v paneláku a dokud není zahrada, tak se bavíme takhle 8-)
Odpovědět
hele tak je to i u nas :-D akorat u toho pecka nevim zda i doma.. ale myslim ze v praci protoze jsem se jednou s prominutim ujebavala nad tim, co sem doma na jednom disku nasla... a on ze doma ne.. ze to je pracovni sdileny disk :-D ja osobne si nemuzu stezovat, me nic na beremko nerika, obcas mu povim nejakou storku a je v pohode 8-) ale jestli na me nekdy pujde s tim ze tady jsem nejak casto, tak asi pouziju tu tvoji hlasku =-) :-N :-D
Odpovědět
smudli, budete mit aspon nejakej epesni bryndacek, ktery Ti bude na svatbe ladit se satama? :-N ja jen, ze bys pak mohla rikat ze to je ted moderni styl misto boa, kdyz ho budes mit cely den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zase přítel má s péčkem útrum v práci, jedině, že by to sjížděli hromadně v hasičárně :-D :-D ale tobě by se na ně ten pohled určitě líbil, hasiči jsou moc pěkní chlapi :-D :-D
Odpovědět
to mi povidej, kamaradka co jsem ji i svedcila ma za muze hasice, tatinek byl hasic, bracha je hasic =-) :-N takze vzdy kdyz se neco slavi tak tam jsou hasici a nekdy i dobrovolni a pusu si nestiham ani utirat :-D :-D nemluve o tom, jak vetsinou po oslave boli hlava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já péčko svému zhnusila ale doslova... jednou jsem ho chytla, sedla jsem k němu a říkám - Fuj ta je plastová, no koukni já je mám přirozenější! A hele jak heká, to je trapný. ... Ten ho má divnýho, jakoby nemocnýho, ten má určitě ptačí chřipku :-D no tak dlouho jsem mlela, že to vypl a radši šel na mě :-D od té doby radši nic a jinde na net přístup nemá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, zajímavá taktika :-D tu si schovam až po svatbě, aby si to náhodou nerozmyslel :-D můj přítel totiž chodil od 16ti s holkou a v 19ti ho začala strašně uhánět ke svatbě, tak radši zdrhnul a od tý doby má ze svatby strach proto já musim opatrně :-D proto si všeho, čeho jsem dosáhla strašně považuju, tj. že sám mluví o svatbě a i si plánuje co budem mít... proto po něm ani nechci aby přede mnou klečel a žádal mě o ruku, já jsem šťastná jako blecha, když sám od sebe řekne: "to místo na naší svatbu je hezký..."
Odpovědět
Profilova fotka
No holky...tak já už se vůbec nechytám...už nemám přehled kolik Vám které je ani která plánujete jakou svatbu :D Už jsem mimo :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ať udělá nějaká šikovná duše tabulku - jméno, věk, datum svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carry v pohodě, stejně jak sem občas zabrousí někdo nově, tak se věci opakujou, tak to zopáknem :-D já jsem dneska ňáká rozjetá, za chvíli jdu pověsit prádlo a pak jdu popíjet k sousedce :-D samozřejmě s noťasem :-D
Odpovědět
smudli tak ty jsi vostra :-D :-D ava o to hezci a lepsi to pak bude ;-) zrejme chude s ni zazil ne moc pekny veci ]-( tak to ja to mam doma v pohode, drahy drive v "mladi" travil hodne cas na stripu a tak, delal holkam hudbu atd., takze v tomhle smeru byva casto sam dost kriticky :-D
Odpovědět
ava dobre tak! taky asi budu mit podobny vecer :-D kdyz je kocour pryc myska ma pre 8-) :-D carry, jak psala smudli i ava, ono je to v podstate jedno, hlavne ze je sranda, probiraji se tady dulezite veci v ramci planovani svatby a i vlastne po svatbe ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gepe nejhorší je že vim, že mě zítra čeká zase kocovinka a čim jsem starší tím je hůř snášim :-D a v sobotu jdu pařit s jinou kámoškou a ta má pekelnou výdrž takže to bude taky zajímavý :-D právě s touhle kamarádkou jsme se dohodly, že si děti naplánujem společně, aby manželé hlídali a my mohli zapařit :-D
Odpovědět
jo to mi povidej ]-( po strede minuly tyden jsem ve ctvrtek mela cely den kocovinu (ale ne nastesti moc zlou) a v patek jeste mirnou kocovinu s moralni kocovinou dohromady :-D jinak mam taky jednu kamaradku, co budou mit mesic po svatbe, tak jsem se smaly, ze do deti prastime nejak nastejno a budeme fungovat podobne jako vy :-D
Odpovědět
a ver ze cim budes starsi, tim to bude horsi :-| joo jak rada nekdy zavzpominam na proflamovany noci ci i vikendy a clovek byl v pohode :-D ted clovek pomalu jen cuchne ke sklenicce a druhej den je nepouzitelnej 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
krááásaaaa :-D tchán volal co chci k snídani a švagrová jestli může dostat oznámení, že to prý nevydrží :-D
Odpovědět
smudli tak to blahopreju super :-D jo a hele, kdyz jsi se tak prihlasila k ty tabulce =-) :-) kdy ji udelas? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tímhle prosím do IP datum svatby jméno věk :-D nevím kdo všechno v ní chce být tak kdo chce ať napíše
Odpovědět
hele, ale to se bude muset opakovat, aby nektera nezapomela :-D jaky budes chtit udaje? =-) velikost poprsi ci jine napriklad rozmery nastavajicich snad ne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hi hi super tak ja uz ti teda píšu :)
Odpovědět
jmeno, ale to nebude prehle :-O musis napsat nickname nebo prezdivka tady na beremku - tim se vyhnes i mazlikovi, berusce, medvidkovi, broskvicce apod. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A doufám, že se ta tabulka ke mně dostane :)
Odpovědět
ja myslim ze by mohla byt v nejakym albu, ne? teda pokud je nejaka citlivka na vek, tak se nemusi vubec hlasit 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D gepe voe :-D mě z tebe fakt klepne... žádné zapomínání :-D tohle pro mě bude na netbooku makačka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj hodím to pak do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele Smudli kdyz jsi tak u toho, nechceš tady vést kompletní agendu??? :) I s detailama o svadbách? Třeba bys to pak mohla prodávat pro budoucí nevěsty, jakože název třeba svatby na 1000 způsobů :))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D heeej dělejte si to někdo jinej :-D
Odpovědět
carry :-D :-D musime na smudli pomalu a opatrne, nebo se nam na to vyprdne nebo ji klepne :-p :-D =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jinej, já už Ti to poslala :) To bych si pak musela číst tu diskuzi znovu, to radši tu tabulku :))
Odpovědět
carry co jinej? jo taaaak, musis napsat smudli, ze ten melounek jsi Ty ;-) :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?