Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
Registrovala se 27. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1413 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
smudlinka10
19
Registrovala se 27. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1413 příspěvků. Má 49 přátel.
 u nás hypotéka nebude... máme dům ale začlo se s*át dost věcí a rekonstrukce příjde na cca 300tisíc takže svatba se nám posune, ale nemrzí mě to, asi jsem divná emoticon

ale jinak tě chápu, brát hypotéku tak do svatby jdu
13. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1230 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Liberec.
  • Svatba byla 4. srpna 2012
    Jablonné v Podještědí, Region Česká Lípa
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1230 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Liberec.
 Letíme do Bulharska, celkem naše třetí dovolená (letos spolu budeme tři roky). My jsme spolu začali bydlet po půl roce u našich, tak jsme vydrželi rok a půl a ted od listopadu bydlíme v podnájmu. Vše super emoticon Můžu teď porovnat a být sami je rozhodně to nejlepší!
13. čer 2010 ve 22:45  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
 Tak to my spolu ještě nebydlíme, ale chystáme se, v červenci bysme se měli stěhovat do vlastního, tak už se oba moc těšíme emoticon
ivcas, ty botky jsou moc krásný... taky jsem na podobný koukala, ale nakonec jsem se rozhodla, že to sladím a botky budou bordó nebo červené... i když nevím, kde je seženu emoticon
13. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezab (31 r.)
4
Registrovala se 23. března 2010 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků. Má 56 přátel. Milovice, Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
terezab (31 r.)
4
Registrovala se 23. března 2010 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků. Má 56 přátel. Milovice, Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
 My spolu začali bydlet po třech měsících. Teď jsme spolu třičtvrtě roku a stále je to super. Zatím jsme v takovém malém bytě, který můj táta zdědil po svojí babičce, ale snažíme se najít něco vlastního - bohužel na hypotéku
14. čer 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 Ahojky,
tak to můj přítel se k nám nastěhoval po asi 6 měsících vztahu.A moje maminka mu dala i klíče.Pořád mu kupuje nějaký dobroty,co má rád a mně nic emoticon ,takže ho má asi hodně ráda.Za což jsem ráda.No a bydlíme spolu 2 roky.Jinak my se taky nehádáme.Bud se totiž nechce hádat jeden nebo druhý.Hlavně se na sebe nedokážeme dlouho zlobit,tak k čemu hádky.Zatím teda bydlím u mamky v bytě,ale koupili jsme po vánocích domeček a rekonstruujeme.Bydlet se tamzatím nedá.Máme hypotéku a i to je důvod,proč se vzít.Dřív svatba nešla,pač nejsou penízky musí se na tu slávu šetřit,ale příští rok se chceme vzít,ale nejen kvůli hypotéce.Pořád jsme zamilovaný a to i po skoro 3 letech vztahu.
14. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Má 107 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Libochovice, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Má 107 přátel. Region Kolín.
 porodnibabka: no presne jít tou dlouhou ulickou emoticon a bude nam zpivat sbor nejako pisne dle vlasetniho vyberu. a solistka Veni domine - Bára Basiková. takze to bude vazne krásná atmosféra emoticon

No my spolu začneme bydlet (doufam ze vse klapne emoticon na konci srpna. uz se nemuzu dockat... budeme bydlet v baracku... j to sice daleko od mé rodné vísky emoticon ale aspon budeme mé rodine vzácnější emoticon
14. čer 2010 ve 12:07  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
Registrovala se 15. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 791 příspěvků. Má 38 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
Registrovala se 15. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 791 příspěvků. Má 38 přátel. Region České Budějovice.
 Tak my spolu s Jirkou bydlíme přes tři roky ve vlastním (splácíme) a předtím jsme spolu bydleli rok u našich. Takže celkem přes čtyři roky :o).
14. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
Registrovala se 11. března 2010 na beremese.cz. Přidala 572 příspěvků, 1 album a 2 články. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 13. května 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
Registrovala se 11. března 2010 na beremese.cz. Přidala 572 příspěvků, 1 album a 2 články. Má 8 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 My bydlíme v podnájmu, kde je budoucí choť emoticon už 11 let. Ale příští rok po svatbě začneme koukat po svém.
14. čer 2010 ve 13:54  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 Achjo emoticon Taky máte někdy pocit, že vaši snad ani nechtějí, abyste se vdaly? Já mám teď přesně pocit, že je podle mamky všechno špatně (respektive jinak, než si představovala)... Že se chci vdát ještě než dostuduju, že přemýšlím o svatbě už teď, že chceme mít jako dekoraci ovečky (o plackách místo vývazků a červených botách jsem se radši ani nezmiňovala), že se chceme pobavit s kamarády (místo abysme udělali malou svatbu a peníze dali na svatební cestu - která nás mimochodem moc nebere), že se k sobě stěhujeme už před svatbou (a přitom nedávno říkala, jak je to dobře, že se aspoň líp poznáme)... Já nevím, nechci mamce křivdit, mám ji ráda, ale tenhle rozhovor mě teda mrzel... já jsem typ člověka, kterému hodně záleží na názoru rodiny a když někdo řekne "je to vaše svatba, udělejte si to, jak chcete vy" a vzápětí prohlásí, že "netradiční svatba je jen vyústění všech těch ostatních netradičních věcí, které musela zvládnout" (rozuměj všech zklamání, kdy mi něco nevyšlo tak, jak se očekávalo), tak mám pak skoro pocit, jako by ani nebyla ráda, že jsem našla toho pravého a že jsme spolu šťastní emoticon Asi to přeháním, já vím, ale... fakt si nemůžu pomoct emoticon
15. čer 2010 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
 teri: to znám. Klasika - co by na to řekli lidi, kdyby to bylo jinak, než jak je to normální, nebo že se jim nelíbí nic, jak to mám naplánované. Tak to mám doma já. Vyřešila jsem to jednoduše, už nic o svatbě nekonzultuju, jen oznamuju důležité věci. Mám totiž pocit že to nikoho z rodiny nezajímá a nebo mají na všechno jiný názor, který mi samozřejmě řeknou. Takže jsem neřekla místo obřadu ani restauraci - bude to překvapení (oznámím příští rok), protože už vidím, jak by se jim to zdálo daleko a nic moc... Ale musim říct, že jsi udělala dobře, když jsi jim řekla svojí představu. Oni se s tím teď srovnají a budou to brát jako hotovou věc, ale už bych s nima neřešila podrobnosti. Když jsme my řekli naši představu, tak to bylo keců, jak to takhle být nemůže a tak a my řekli, že to tak prostě chceme a už jsme to nekonzultovali. A oni s tím teď už počítají, že to bude jak chceme my. Mrzí to, ale jinak si ty přípravy neužiješ, protože jsou schopni ti tu radost zkazit.
15. čer 2010 v 07:39  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
 Terinko, ty snad máš stejnou mamku jako já emoticon Taky mi nejdřív něco schvaluje a potom se dozvím, že bych to tak dělat neměla. No nejhorší to je, když se zmíním, koho bych chtěla pozvat na svatbu. Řekla jsem jen strýce a tety bez dětí (stejně jsou už všichni bratranci a sestřenice ženatí/vdaní + někteří mají děti). A ona, že oni nás zvali taky s dětma (poslední svatba byla před 10-15 lety, když jsme byli prckové a navíc já byla jen na jedné) a taky že bych měla pozvat máminu nejlepší kamarádku, že zná naši rodinu už 25 let... Když jsem řekla, že moje kamarádka to není, že si raději pozvu někoho svého, tak...
No a takhle je to se spoustou věcí. Včera jsem měla chuť jí oznámit, kde bude hostina, nebo že si nechám ušít šaty. Ale raději mlčím.
15. čer 2010 v 07:50  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
 jaja: s hosty to je taky hrozný. Taky bych tam pár lidí neměla, ale budou tam. Ale jen na oběd. Původně to mělo být tak, že rodina i kamarádi budou celý den, ted se to rozdělilo do těch dvou dnů - oběd s rodinou, raut s kamarády a rodiči.
15. čer 2010 v 08:02  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
 Tak koukám holky, že to některé s těma rodičema nemáte lehký. Nám do toho ani jedni rodiče naštěstí nemluví, takže to je dobrý. Jo a myslete na mě, mám před sebou dneska poslední zkoušku emoticon . To zase budou nervy...
15. čer 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
nevestapetulka (29 r.)
10
 Dobrý! Já ve čtvrtek a 24. poslední zápočet. Budu držet palce
15. čer 2010 v 08:36  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Držím palce,holky, i se zkouškama i s rodinama. Nám do toho naštěstí nikdo nekecá.My teda ještě nikde neřikáme,kde,kdy co a jak. Přítelovi akorát kolegové z práce řikaj,jak je blbej,že se žení,že to je to nejhorší,co může udělat a blá,blá,blá...na to kašlu.Jinak rodina nás podporuje,vše je zatím ok,ale nevím,jak to bude,až se svatba bude blížit.Jen mě těší,že přítel všude řiká,že se bude příští rok ženit emoticon to bych do něj fakt neřekla.spíš jsem myslela,že to bude oznamovat do světa až s oznámením v ruce.
Holky,už máte představu barvy vaší svatby.Já jsem si vymyslela snad nemožný emoticon Mám v plánu bílo-zelenou s prvky žluté.Svatba na jaře,tak hezky jarní svěží barvy,ale...chtěla bych pro přítele vestičku,regatu(event.plastron) a kapešníček ve světle nebo vodově zelené barvě,ale nic takovýho jsem nenašla. Nakonec to snad budeme muset dát ušít emoticon Kdybyste některá viděla,dejte vědět
15. čer 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
 Tak jinak naši jsou nadšení, že se konečně vdám emoticon
Barva svatby bude zeleno fialková...
A poslední zkoušku v životě (mimo státnic) mám zítra emoticon
15. čer 2010 v 09:45  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 Taky mám zítra zkoušku, ale bohužel ne poslední emoticon a v září bakalářský zkoušky, takže prázdniny budou fakt zajímavý - mezi zařizováním bytu, učením a brigádou emoticon
Ono s těma rodičema to je těžký... mám pocit, že oni by nejradši, abych nejdřív úplně dodělala školu a pak teprve se vdávala a zakládala rodinu... jenže já vždycky chtěla mít děti brzo, na svatbě mi bude čerstvých pětadvacet, to mi připadá akorát, nevidím důvod na něco čekat... a fakt nechci čekat do třiceti emoticon ale jak se ukázalo, naši mají prostě pocit, že svatbou končí možnost studovat či co emoticon
15. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 My chceme svatbu vínovou nebo červenou, to si ještě nejsme jistí... a mně se teda strašně líbí i fialová, ale ta rudá je prostě naše společná oblíbená barva emoticon
porodnibabka, já myslím, že jsem v nějakém albu určitě zelenou viděla, to přece není tak neobvyklá barva, ne?
15. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
betka20 (27 r.)
4
 No u nas se puvodne taky resilo kdo vsechno by se mel pozvat komu jsem byla na svatbe... ale kdyz se vdavala sestrenice bylo mi 5 a nestykame se spolu a tak jsme rekli ze nekoho nebudeme zvat je ntak pro povinnost... nejprve to melo byt tak rozdeleno ze ostatni z rodiny prijednou az vecer na raut ale nakonec vecer prijedou jen kamaradi... no proste jeste sem na to zvedava jak vsechno budeme dořešovat emoticon

porodnibabka: hele mam pocit ze tohle rikaj asi vsichni chlapy... mého přítele kamarádí taky tvrdí ze je blázen a ze byl uz jednou zenatej tak by se mohl poucit emoticon nejdrive me to mrzelo ale ted uz na to kaslu a hlavne moje strana rodina a kamarádi nám to přejí emoticon takze to proste neresim...

my budeme mit svatbu v barvě bordó...
15. čer 2010 ve 12:12  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
 Ta zelená není moc neobvyklá. Připravovala jsem pro kamarádku svatbu v bílo zelené (takové hráškové) a vypadalo to moc pěkně. A navíc... je-li jen jedna barva (bílou opomenu), tak se vše organizuje a shání lépe. Osobně se mi tedy blbě shání klasická bordó na papíry a šampaň na tvorbu bižuterie emoticon
15. čer 2010 ve 12:30  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezab (31 r.)
4
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
terezab (31 r.)
4
  • Neví, kdy bude svatba
 My bychom rádi fialovou svatbu, ale difinitivně se rozhodneme, až budu mít vybrané šaty emoticon
15. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 porodnibabka: a na tohle ses dívala? http://www.lenea.cz/Vesta-s-regatou-a-kapesnickem-zelena-66604,776.html
Ale nevím, jak má ta barva vypadat...
15. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
 Ahoj holky, tak jsem tu zkoušku nedala :o(. Je to blbý. Nechce se mi to znova učit.Ale nedá se nic dělat.
15. čer 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 bessinko, to mě mrzí... ale určitě to dáš příště!
15. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
 Bessinko, tak to je mi také líto! Kdy jdeš příště?
Já mám zkoušku zítra... z didaktiky. Ale mám pocit, že nic neumím. Uvidíme...
15. čer 2010 ve 20:18  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
Registrovala se 16. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 210 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
  • Svatba byla 13. srpna 2011
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
ivcas.85
Registrovala se 16. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 210 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
  • Svatba byla 13. srpna 2011
    Region Ostrava
 terinka86 - já mám pocit, že ta, kterou chci mít jako svědkyni (moje setra) se mě snaží potopit..prý to zařizuju moc brzo, o šatech ani nemluvě - nedokáže si najít dokonce čas v den mých narozenin emoticon a rodiče o tom neví.. a až budou vědět, tak to nic nezmění- vídám je tak 1x za 3 týdny..Ale to nějak zvládnem emoticon

Jinak já školu vzdala, ale dokážu si to představit.. člověk ví, že má další pokus, ale ta nechuť je horší emoticon
15. čer 2010 ve 20:51  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
 ahoj, my planujeme svatbu na pristi podzim, bo ted mame prace az nad hlavu s malym prcekem a ja si odlozila bakalarku, tak snad to pristi jaro dodelam, skolu jednu zatrolenou..

Jinak barvu svatby bych chtela vinovou.
16. čer 2010 v 10:28  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Terinko,ta zelena neni neobvyklá,to ne,ale sehnala jsem jen regatu s kapesníčkem nebo jenom kravatu,košili,ale tu vestičku ne.Což o to,dá se nechat uší,ale zase si musim sehnat látku.Dokonce by mi to ušili i s regatou a vším,ale kde sehnat látku...takovou,která by se mi líbila.No uvidim,času dost,budu hledat.Bessinko,to mě mrzí,znám ten pocit,kdy je člověk naštvanej na celej světt,že ostatní to maj a ty nic.Zase to samý učení,kdy by člověk tu učebnici nejradši rozthal.Dáš to příště a na jedničku emoticon
Jaji,i tobě držim moc a moc palce,dej pak vědět,co a jak.
Ivco,a co jiná svědková?Správná svědkyně,by se o tvoje problémy zajímala,byt je brzo.
16. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
    Region Praha
 Tak jsem to dala za dvě. Ale paměť mám děravou až se stydím emoticon
16. čer 2010 v 11:30  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
fotoportrét
fotoportrét
bessinka
34
 No já mám další termín bohužel až 2.9. Dřív nic nevypsal.Takže budu celý léto čekat, jestli mi to pak dá...
Jaja: Moc gratuluju :o)
16. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš