Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
smudlinka.díky to člověka potěší a hlavně taky od baby :-D
Odpovědět
smudlinka: Tak to budeš taky dost mladá nevěsta co? To máme skoro stejně mě je a přítelovi 30. Ale všichni tvrděj že on je větší puberťák :-))) a jak dlouho jste spolu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D gepe ty zabíjíš :-D
Odpovědět
smudli, tam mel takovej ten trojuhelnik co mivaj stripteri :-D
Odpovědět
pošlu vám tam fotku jak jsem v plavkách,po 4 dětech docela dobrý ne?
Odpovědět
anka6: ty kraso! vypadas tak na 20 ]-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rouy v únoru spolu budeme 5 let, chudák mi nevěřil, že mi není 15... pak teda uvěřil když jsem mu ukázala průkaz pojištěnce, čekala jsem jak udělá nazdar ale zůstal a jsem ráda, lepšího chlapa jsem si nemohla najít... on je takové trdlo a mě život pěkně obouchal tak se doplňujeme...jsem si jistá, že kluk v mém věku by pro mě neudělal to co pro mě dělal, dělá a doufám dělat bude Přema. Byl se mnou rok a kousek když se mnou seděl každý den v nemocnici a dával mi sílu se vším bojovat. Měl možnost odejít, nikdo by mu to v té chvilce nevyčítal ale on opět zůstal a věřil, že všechno bude dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
anko asi jsem se zamilovala :-D ne vtip :-D ale jsi fakt krásná x-)
Odpovědět
Gepa:díky moc to potěší smudlinka.tak se pozná pravý chlap tak holky musím vás na chvilku opustit musím pro babičku a večer se tu zastavím
Odpovědět
fakt moc pekna a neuveritelny po 4 detech :-)
Odpovědět
smudli: to jak jsme se bavily, clovek nejdriv musi neco zkusit aby poznal co je to to prave :-) anka: fakt neni vubec zac, spadla mi celist :-) ok, zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
přesně gepe ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky to se musíte pořád smát aby se vám nedělaly vrásky asi jsem takový kašpárek a asi je to tím že jsme s dětma pořád někde v přírodě,tak zatím později :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se řehním pořád :-D jsem prostě holka magor :-D opravdu občas ani nevím proč se směju :-D
Odpovědět
My spolu příští rok při svatbě budeme 6 let no taky od mejch 16ti no. Ale ja ho balila už když mi bylo 13 :-)))) A přesně kluci v našem věku nechápu ale jsou někde úplně jinde. A taky vím že jsem potkala někoho koho nikdy nechci ztratit protože je ten nejhodnější a nejmilejší. Nikdy mě nikdo tak nepodržel jako on naprosto ve všem mě podporuje. No asi jsme si našli dokonalý chlapy :-)))
Odpovědět
jo ty vybuchy smichu jsou husty, kor kdyz se to nehodi a clovek to nemuze ani silou vule zastavit :-D :-D noo.. tak dneska mi snad uz prijde ta kalkulace na jidlo a piti atd. tak jsem zvedava :-) a taky od 6.9. zacne telicko pekne makat jogu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jednou dostala výbuch smíchu na pohřbu, do teď nevím proč :-N strejda vedle pochopil co se děje a začal - Nebreč, to bude dobrý, pojď radši ven! :-D ještě, že to opravdu vypadalo jako hysterický pláč :-D
Odpovědět
to jsem zazila taky u dedy na pohrbu, ale spis to bylo ze ze smutku to preslo takhle do breku a smichu zaroven, ale pritom mi bylo totalne na hovno.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem tenkrát byla absolutně mimo, asi to udělal ten výbuch emocí jo jinak, asi budu mít šaty samej slint... máme krásného DJ x-) :-p :-D a ještě něco, drahá polovice se chce nechat tetovat, prý to bude moje jméno ale ještě neví kam, tak jsem mu řekla, že přímo do podbřišku ať ho mám označkovaného :-p :-D :-D :-D 8-) to ale neklaplne bo si tam pak chce nechat připsat děti x-) teda k mému jménu ne do podbřišku :-p
Odpovědět
to si delas prdel? ja se koukam kdo by nas fotil a kdyz vidim nektery ty mazliky, tak to proste nejde :-p takze te naprosto chapu :-D no do podbrisku muze deti i jmeno, aspon to bude mit pohromade a bude vedet jak k tobe i detem prisel ;-) :-D :-D
Odpovědět
kamarad ma v podbrisku: only for woman 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D asi to bude mít na lopatce noo jako mě to zabije :-D ale ne :-D v ten den budu tak zamilovaná, že mi každej chlap bude u pr.... :-D
Odpovědět
taky si myslim :-D bude to v pohode, my doma mame dohromady 4 kerky a vse vetsi :-) casem prave asi pak pribydou deti, ale to se jeste uvidi :-D
Odpovědět
hele a to si necha pred nebo po svatbe? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já znám nevěstu co skončila s fotografem v koupelně... opravdu to byla "nádherná" svatba :-N my ještě ani jeden kérku nemáme, já byla jen propíchaná ale vše jsem si nechala zarůst bo se to P. nelíbí
Odpovědět
ty kraso :O to ja si nechala akorat nos, ale vyndala jsem to 8-( i kdyz zase spekuluju po letech ze si to znova necham, i kdyz nemuzu ani najit misto kde.. kamarad picha uz xxx let a je sikovnej ;-) jako piercing picha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já měla obočí, bradu, nos a jazyk
Odpovědět
jazyk bych nechala, nenechal si vysvetlit ze to ma i sve klady? :-N :-D hele a jak dopadla ta svatba, byla anulace?
Odpovědět
Profilova fotka
nebyla anulace, ale po roce rozvod :-S
Odpovědět
ty kraso.. hele a to byla nacapana, nebo jak to bylo? ja takovyhle nechapu, kdyz se neumi udrzet tak at nepijou a nevdavaji se 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?