Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
avano:tak to tě ten tvuj musí doma namasírovat,kup si nějaké tělový krém a taková masáž to vyřeší,10 dřepu a zvedaček,lehy a sedy a pak něco v postely :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, teď jsem se musela zamyslet, proč výslužky do školy a pak jsem si vzpomněla že asi ještě studuješ :-) to je takový zvláštní, já si neumim představit, že bych se vdávala za dob studií...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, kolik jsi říkala že ti je??? že máme podobný neduhy :-D anka přítolovo kolega dělá maséra, takže k nám občas jezdí, ale teď zrovna nemá čas :-| a v posteli??? přítel je teď na rybách a večer jede na jumping, takže přijede mrtvej :-) večer budu cvičit se žehličkou :-D
Odpovědět
smudli, bre rano zvire ;-) holky, my asi budeme davat jen vysluzky s kolackama s tim, ze to tam bude a at si kazdy se svoji jmenovkou pri odchodu vezme..
Odpovědět
no vidíš někdo se vdavá za dob studii a někdo skoro v přechodu :-D :-D :-D i když mojich 37 je krasných,pořád jsem stejně praštěná
Odpovědět
Holky ještě k těm výslužkám. Asi jede hodně o to co tam budete mít za lidi na té svatbě. Já nebudu mít nikoho nad let. Většinou mladší lidi. A ty nějaký výslužky a dárečky vážně neocení co tak vím. Takže já dokonce prdím i na koláčky.
Odpovědět
Profilova fotka
anko babo nemám ti vykat? :-D já jsem myslela, že je ti tak max 25 podle toho jak píšeš, zase mi ale neseděli jiné věci :-D gepe bré bré :-D my budeme dávat do pr. a šk. koláčky a roládu, s ostatníma se domluvíme,protože bude všechno rodina, tak uvidíme
Odpovědět
anka6: az budeme mit my svatbu, budu mit krasne kristovy roky, ale i presto zustanu v dusi stale ditetem a i nekdy stale pubertakem, o to je to vse krasnejsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, prosim tě, jsi v nejlepších letech! :-) nezapomeň že ženská je na sexuálním vrcholu mezi 30 a 40 :-D :-D
Odpovědět
ava: a kdy jsou chlapi? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe ti prý do 30let :-D já nevím no ale asi mi u Přemeta končí nejlepší léta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, kolem 20 :-( :-( takže jedině svýho vyměnit za zajíčka :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fuj, sice mi je 19 ale tak mladýho chlapa bych psychicky neunesla :-D bych ho zabila asi už první den :-P
Odpovědět
Profilova fotka
no mě je 27, takže kdybych si nabrnkla ňákýho o 10 let mladšího, tak ještě nemá maturitu a u tebe by to smudli, bylo dokonce trestný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych musela jít buď někde na první stupeň a nebo rovnou ke školce :-D
Odpovědět
holky tak to já moc dobře vím začala jsem si sexu užívát pořádně až ve třiceti,protože už 7 let jsem se svojí láskou,a je fakt že i pro chlapy je žena po 30 atraktivnější.I když jdu po městě stou svojí školkou,tak se chlapi otačejí a to mi dělá fajn ,řeknu si ještě jsem kus baby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když já radši ty starší :-D asi nějaká uchylka nebo co :-D
Odpovědět
hmm =-) no mymu bude na podzim 32 a je fakt ze kdyz byl mladsi, tak.. chmm :-N ale zajicci nekteri jsou mnam, jako treba ten co byl u nas doma v utery od upc :-p :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli to je v 19ti normální, taky jsem v tu dobu hledala a lovila starší (někdy i čtyřicátníky) ale dneska jsem ráda, že je přítel o 2,5 roku starší...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe kliiiid :-D Přema má v říjnu 30 a mě to vyhovuje, asi je to tím, že jsem absolutně někde jinde než vrstevníci
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, to povzdechnutí znam :-D když se snažim dobrat předmanželskejch povinností a přítel nechce že je utahanej tak mu vždycky říkam, že je holt smůla že on je za vrcholem a na mě ten vrchol teprve čeká :-D :-D moc rád to neslyší :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
anko ty jsi kočka x-) jako BI baba ti můžu říct, že jsi opravdu krásná ženská x-) :-D :-p
Odpovědět
smudli drahy prave taky, diky tomu nam to taky tak klape ;-) ja uz pak nechtela nikoho nez me uhnal a hlavne ne nekoho koho bych musela opet nejak "vychovavat"... kdyz vidis, jak se Ti chlap meni pod rukama a dospiva, tak uz mi to prijde divny :-D jj jsem v klidu, ale proste se rada podivam no.. =-) kor kdyz je to pekny masicko 8-) :-D
Odpovědět
ava :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe chápu tě, taky se koukám =-) :-D už bych nechtěla dalšího chlapa na "výchovu" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky za chvilku jdu domů, sakra, zrovna když se to rozjíždí :-D ale v půl šestý jsme tu zpátky, přítel odjíždí cvičit, takže se připojim, budete tu???
Odpovědět
ava urcite ;-) ja jsem do soboty sama doma, takze asi jo, nemluve o tom, ze mam praci prevazne na pc :-D smudli: hlavne obcas maj fakt roztomily prdylky a v kombinaci se zbytkem, mnami :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, jsi fakt střelená ale já je taky ráda podívam :-D tak zatim páček a večer se vrátim
Odpovědět
Profilova fotka
když já jsem na ty namakaný těla a těch je u Přemka v práci fakt mega moc achhh :-D x-) nj slévárna :-D
Odpovědět
ava to jsem ja ;-) :-D zatim pa :-) smudli, och tak ty prirodni telicka.. aaa chmm.. :-( :-D ty kraso, ted jsem si vzpomela, pred lety na machaci si tak skacu v pisku a blbnu a sli dva fakt frajeri, tak jsem zmercila a nenapadne cumim... se zacali svlikat pomalu a hlavne ten jeden jako modylek se tvaril a tak.. ty kraso, za chvilku jsem padla smichy do kolen.. normalne mel ty tangace cerny co maji na zadku jen ty tri snurky, pres prdel a boky... :-D jsem se neudrzela a zacala na kamose at se podiva... ten frajer po dobu co jsme tam byli lezel pouze na brise pak a ani se nezved :-D nebudu ani popisovat jak vypadal zepredu :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?