Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
jj taky by se mi to libilo, ale pokud se rozhodnu pro perniky jako jmenovky tak necham asi jako darek to!!! a kdybych se rozhodla pro neco jineho tak mozna cokoladicky, ale vubec nevim jak by se to dalo udelat doma, mate nekdo uz zkusenost?
Odpovědět
No a výslužky,tak nad tím taky uvažují,jelikož všichni koho chci budou na svatbě a tam se nají dost,tak až potom něco zbyde tak to pak rozdělím.No nějak to uděláme,už jsme to s mamkou probíraly
Odpovědět
Profilova fotka
No my budeme mít vína přímo ze sklípku, jelikož tam bereme už dlouho velké množství i pro zákazníky a tak, takže to zas tak moc nebude. A udělají nám k tomu i etikety. A rodiče stejně chtějí těch vín víc, aby měli na památku ze svatby :) Bude nás asi 40, tak budeme brát nějakých 60 lahví asi.
Odpovědět
takze mi vsichni odsouhlasite, ze vsichni dostanou vysluzku az po hostine? dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
my teda žádný dárky dávat nebudem. to jsem vlastně aky slyšela poprvý tady na beremese, u nás se to ani nedělá, že by novomanželé dávali dárky svatebčanům jmnovky vymyslim nějaký střelený, nějakou inspiraci mam v albu, takže buď to bude bonbon nebo ňáká další kravina :-D
Odpovědět
no já taky na ty perníčky dívala,myslela jsem že jim to dám každému na talířek a že tam budu mít napsané naše jména a datum svatby, no a ty vínka výjdou cenově stejně jako velké vína takže to asi nalepím na ty velké,no ještě nevím ,je toho hodně na vymyšlení :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka: No my budeme mít klasickou sedmičku vína. Žádnou prťavou. Jo a holky, líbí se mi i ty minidárečky pro svatebčany, jak jsou na to takový malinký krabičky...ale vůbec nevím co do nich. Máte nápad?
Odpovědět
Profilova fotka
od vinaře to máte fajn ;-) jo to je holt výhoda moraváků :-) :-)
Odpovědět
no já taky na to koukala ale když si vezmeš kolik stojí ty krabičky a potom do toho ještě něco dáš,tak se ti svatba zase o něco podraží,hold je to pořád o penězích ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím jsem o tom jenom přemýšlela, ale nevím co se do toho dává...
Odpovědět
já jsem ze začátku taky uvažovala že tam dám dárky,malým dětem takové ty sponečky a klukům klíčenky,a pro žens ké jsem tu viděla takové pěkné malé mýdla ve tvaru mušle a srdce atak,chlapům nějaký pěkný otvíak na pivko,ale budu dělat tombolu tak jsem říkala že dárky už ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, no my tombolu dělat nebudem... tak by se mi ty dárečky líbily. Akorát pořád nevím teda co toho...
Odpovědět
Článek se načítá
No taky zaleží jaký rozměr těch krabiček budeš mít?potom jaké hosty budeš mít,holky co jsem tu četla měly všelijaké reklamní předměty
Odpovědět
Profilova fotka
carry tady holky dávají třeba mandle... počkej, až se holky proberou a vrátí se sem, určitě ti některá poradí :-D my jak nebudem dávat nic, tak jsem nad tim ani nepřemýšlela... u nás jim bude muset stačit, že si nacpou pupky na rautu :-p
Odpovědět
vetsinou se jako vysluzka davaji svatebni kolacky bud do kosicku nebo krabicky.. kdyz jsem si treba zkousela kalkulovat ty madlicky v krabiccce ci peknym pytlicku po peti mandl/osoba, tak me a 50x krab nebo pytl, tak me to vyslo nejak kolem 1300 :-D tak si rikam, sr** pes, jim to stejne bude jedno i kdyz to mit nebudou :-N
Odpovědět
Avano:jasně stejnak se nacpou,tak proč jim ještě dávat :-D :-D :-D ,no každý to chce mít hezké a taky aby bylo na co vzpomínat
Odpovědět
Profilova fotka
gepe souhlasim, to je taky důvod, proč "žádnýdárky" - nedělam si iluze, že většina hostů ty dárečky co dostanou vezme a někam hodí... vyhozený peníze, to jim radši za ty prachy koupim o kilo řízků víc a budou spokojený všichni :-D u vína je to něco jinýho, to vypijou...
Odpovědět
Profilova fotka
No jeste popremyslime, uvidime jak na tom budem az bude vse naplanovane. Ale mozna je to fakt zbytecne, kdyz vsichni dostanou krabici s cukrovim a jeste flasku vina... Asi bych je nemusela uz vic rozmazlovat:)
Odpovědět
Holky naši byli nedávno na krásné svatbě a mamča má dárečky doted schované a byla z toho unešená. Svatba byl celá ve fialové a mamča má shcované jmenovky z vosku ve tvaru srdíčka rlzné další blbinky. Ale jepravda že někdo je takový že to vyhodí a je pak škoda peněz i námahy. Já dnes nic nedělám a jen šmejdím na netu a hledám šaty. Holky nsažím se vydražit na aukru šaty-doufám že se o ně nebiju s některou z vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: Se mnou určitě ne :D
Odpovědět
Profilova fotka
já si vzpomínam, jak na jaře byla tchýně na svatbě a přivezla si výslužku - 2x do toho rýpla a po týdnu to okoralý vyhodila :-( u tý výslužky bych to překousla, ale když si představim, že dam spoustu peněz na dárky abych měla dobrej pocit, že si svatebčani něco odnesou, a oni to pak vyhodí... ze svatby si mají odnést hlavně hezkej pocit a krásný vzpomínky... za 20 let budou spíš vzpomínat jak se skvěle bavili, jak skvělá svatba to byla, ale nikdo si nevzpomene, že dostal od manželů dárek na památku. když chtějí novomanželá dát dárek, chápu to, ale jak říkám, sama to dělat nebudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, zrovna před chvilkou jsem na aukro koukala :-) ale nedražim, nemam účet :-)
Odpovědět
já mám taky z aukra šaty za super cenu,šité přímo na mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si říkam, že na šaty času dost :-) copa kdybych do tý doby otěhotněla nebo ztloustla, nebo náhodou (což by nevadilo) zhubla... ;-)
Odpovědět
ja si taky rima ze na saty je casu dost. ale asi napisu do par salonu, kdy maji termin na nove kolekce...
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Přesně to si říkám aji já...navíc doufám že všude mají hafo šatů a já na konkrétním modelu nějak netrvám.
Odpovědět
my prave jednou dostali cokoladku na svatbe, ja ji schovala i s pozvankou a ani nevim kde to je :-D bylo mi lito ji snist :-) ale je to tak jak psala ava, nevzpomenou si co poradne jedli apod., ale spis jak se bavili, natoz co dostali.. a hlavne nejde se zavdecit kazdemu ja spis do satu planuju zhubnout ty kila co jsem s drahym nabrala :-D takze saty az podzim zima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Sháním bílé pánské kalhoty, které by se hodily pro svatbu na pláži, ale nemůžu nic najít. Nemáte nějaký typ?
Odpovědět
Profilova fotka
carry a Brno je velký, takže by to neměl být problém sehnat je i na poslední chvíli.. to u nás jsou v okrese 3 salóny, takže výběr nula a já si je stejně necham šít 8-) copa kdybych se náhodou vdávala s těhotenským pupkem :-D ježíš, tfuj tfuj, abych to nepřivolala :-D
Odpovědět
ava: to kamaradka prave resi dilema - budou to mit cca mesic po nas v srpnu.... zda od prosince nebrat prasky a zkusit to jeste pred svatbou, ale zase s pupkem se ji moc nechce... tak rikam, tak pockej pred svatbu, ze treba ve 3tim mesici to jeste videt nepujde a ona zase dilema ze to si nebude moct dat ani sklenku vina.. tak jsem to uzavrela s tim, at se do toho pusti po svatbe, tak jak to ma u nas v planu drahy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?