Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
avano: taky myslím. Vrhnu se na to od ledna, ať mi to do září uteče :-D Joooo, růžový porcelán je krásnej v moderním bytě :-D :-D :-D
Odpovědět
barrcaa, já právě vůbec nevěděla co, ale pak když zapřemýšlíš, tak se dost věcí hodí, i když jsme měli už docela vybavený byt. některé věci jsem si přála, ale není to nic, bez čeho se neobejdeš, např. kávovar. a teď jsem za ty dárky ráda, i tak jsme pak dostali dost peněz, z poloviny se nám to vrátilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jaaj, mně to teď nějak začalo bavit tvořit ten seznam :)
Odpovědět
Asi taky zkusim neco vymyslet :-) Musim se pochlubit! Jestli jsem pochopila dobre, o vino na svatbu se postara tata :-N to bude hodne, asi si bude muset vzit na nej na moravu nejakej valnik :-D
Odpovědět
lennus: hodně slýchávám, že se jim z poloviny svatba zaplatí. Vím, co myslíš...Člověk může dostat, co chtěl a sám si to nekoupí. Např. ten kávovar. Přítel o něm mluvil, ale nekoupili jsme ho, protože ho " tolik" nepotřebujeme. No pár věcí by se našlo. Třeba bych brala nový friťák :-D No já snad se na ten seznam vrhnu taky. Fakt člověka nakazíte 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, my jsme zas z pivařskýho kraje, takže nám budou muset z prazdroje dovézt ne sudy, ale celej obří tank... :-D kamarádka si přála ke svatbě boxovací pytel s rukavicema a ten jí nikdo nekoupil... 8-)
Odpovědět
No nám by se to svatebními dary moc nevrátilo. Brácha nemá peníze, přítele sestra taky žije od výplaty k výplatě-takže už zbývá jen můj děda a rodiče 8-)
Odpovědět
ava: my moc ne, ale budeme tam mit moravaky - ti se urco postaraji sami a dobrovolne o slivovici apod. :-N ale budeme mit na svatbe spis vinare, takze to jen vitam :-) to je dobrej napad, nechapu proc ji ho nikdo neporidil, ted to tak akorat mozna "odnese" jeji manzel :-D
Odpovědět
normalne pritel je ochotny si vzit i boty s vyssi podrazkou :-o abych nebyla jak zirafa vedle nej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tak to má můj obdiv!!! to b yu nás asi neprolo :-D já budu muset vybrat i barvu svatby podle toho, v jakých odstínech bude ochotnej mít kravatu.... chtěla jsem tmavě fialovou - ta se mu nelíbí, chtěla jsem žlutou - ta se mu taky nelíbí, takže mam v merku zářivě červenou, tak uvidim jak s tim pochodim
Odpovědět
ava, ja fakt nechapala prisel s tim sam, ma cca o pet cm vic delky nez ja a kdyz mam vysoky podpadky, tak mu davam pusu na celo :-D uz mam vyhlidnuty botky - mrkni do priprav.. puvodne jsem chtela aby mel zaket a to jsem mu rikala ze libat po ano cylindr fakt nebudu :-D tyhle budou snad dobry... hele a jemu cervena nijak nevadi? tak mu dej bily - drahy si taky sam vybral mam to v odevni inspiraci..
Odpovědět
Já nějak ty svatební dary řešit nebudu. Vím, že naši a babička dávají peníze. Ostatní nevím. Nevzpomínám si, co dostala ségra. bylo toho tolik, že se to naházelo do pokoje a něco si vzala, něco ne. Nechápu, proč si nevzala ty krásné staré jídelní servisy :-D :-D gepe: tak se klaním. Já bych rozhodně neuspěla :-p
Odpovědět
Článek se načítá
me jen holky proste rekl, ze si vezme do ceho ho oblinku, ze se ozve jedine kdyby vypadal fakt jak debil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,jsou i ženichové,kterejm nevadí růžová.No,ale když by vadila,tak se to dá nahradit bílou,jak píše Gepe a nějaká ozdobná vestička v barvě obleku nebo kravaty.No a malou korsáž třeba s fialovou by přežil,ne? Gepe,tak jukni na ty stránky s těma prstýnkama a vybereš si.Je tam asi 35 stránek všech možných i nemožných vzorů prstenů.
Odpovědět
gepe: já mu dám nenáviděné bílé pláťáky s košilí :-D
Odpovědět
No mně už naši platili svatbu i dary jsme dostali a od rodiny přítele nevím nevím jeslti něco bude když je nepozvem na svatbu a uděláme si ji tajně u moře:) Ale my nic nepotřebujem, byt máme zařízený, hypotéku máme taky a děti máme dvě 8-)
Odpovědět
lucil: no právě...jak to pak je s darama, když to nemáš tady? Dají ti to pak na návštěvě? nebo ještě možná pak na párty.
Odpovědět
porodnibabka: diky moc :-) posles mi prosim odkaz? barrcaa: ale to se prece na plaz bude naprosto hodit ;-) :-D lucil: ja osobne bych to naprosto chapala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm tak to máš dobrý, já navrhnout žaket, tak mam po svatbě :-D hlavně přítel je menší postavy (172 cm) takže by vypadal jak cvok :-D to co máš v oděvní inspiraci se mi moc líbí, uvidíme :-D ono už bude problém sehnat oblek, protože jak je přítel malej, tak ještě posiluje, má úzkej pas (i když teď trochu ztloustnul :-D ) široký ramena a silný svalnatý nohy... a na to se oblek shání dost těžko... barrcaa, tak ty starý servisy pošlete dál :-D spousta lidí to znova zabalí (někteří ani to ne) a dají to zase někomu jinýmu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
piercing-sperky.cézet Je to i docela cenově dostupný. Jo a na ten svatební plánovač tady jste koukaly?když si píšete seznamy,tak tohle by se vám mohlo hodit,máte to tady všechno,i kdy se to má stihnout
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka, růžovou kravatu měl když jsme byli jeho bráchovi na svatbě (kravata byla moje, občas kravaty nosim k obleku) a líbila se mu, ale já nechci svatbu ladit do růžova :-) barrcaa možná butede po příletu přijímat návštěvy, který budou chodit s gratulacema a nosit dary :-)
Odpovědět
avano: sestra to dala ke mě a chci to mít u sebe dokud nebudu mít po svatbě. Chci se vyvarovat tomu, že to dá pak mě :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky,no já budu mít k svatebnímu oznamení kartičky kde bude napsáno.Dary nekupujte a finanční částkou nám na svatební cestu přispějte ;-) máme svojí domácnost a vše máme,a u nich je zvykem že se vybírají peníze takže žadný problém.A u nás to taky všichni ví,takže si nemusí lámat hlavu co koupit ;-)
Odpovědět
avano: teď mě to právě napadlo, že u nás to bude asi složitější :-| Ach jooo. Možná bych se měla poohlížet po nějaké restauraci, kam pak všechny pozveme.
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa a jak dlouho tam budete?? to máte i se svatební cestou, že jo?? kdyby bylo hezky tak se dá udělat grilovačka a sfouknete to najednou... nebo ta restaurace..
Odpovědět
barrcaa:tak jak píše avano ta grilovačka by byla fajn,v restauraci ti to výjde dráž
Odpovědět
Profilova fotka
Barrco,uvidíš.Určitě tim nic nezkazíš. ;-) Když budou mít lidi zájem... Ave,to teda docela čumim,že mu nevadila růžová.Já teda nevim,taky bych růžovou nechtěla,ale jeden čas to byl hit a už to jde do pozadí... Mně přijde hezká i modrá nebo spíš do tyrkysova.
Odpovědět
PB: dekuju, jsem skleroza =-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Neva,hlavně dej pak vědět,jestli sis něco vybrala.Maj opravdu hezký výběr
Odpovědět
Profilova fotka
Mně teda chlep do toho co bude mít na sobě kecá extrémně :) Taky pořád měním barvy svatby kvůli tomu...hlavně taky podle barvy šatů drůžiček a kravat pro družby... Ale shodli jsme se na černém smokingu a vestu s kravatou v nějakých neutrálních barvách.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?