Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: No vychází to tak 5-8 tisíc... Což zase není tolik nám přijde. Ale rozhodli jsme se, že prostě něco takového chceme a po názorech na plampiony co jsem se tu dočetla jsme je zrušili.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ptala ses myslim na ty snubáčky,odkud je mám,tak je maji na piercing-sperky.cézet.Je to kolekce D8,ale když zadáš do vyhledávače D8,tak ti vyběhne spousta firem,který je dělaj.Jen bych je ráda stíbrný,tak uvidíme.Dělaj je teda výhradně ve zlatě,bílým,žlutým a červenýma,ale to mít nemůžu.
Odpovědět
Lampiony bych chtela na vodu, ale jen dva pro me a drahyho do tvaru lososu.. jinak zadny do vzduchu, maximalne tem co uz nemuzou byt na svatbe s nami.. :-( Lucil: super ze jsi nasla co ti sedi! jinak otazky jak holky mam taky :-) souhlas s porodnibabkou, ze v Pze je to fakt *** ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to není zase tolik, i když v rozpočtu už to poznat je ;-) u nás nebude nic, co se týká ohně :-D já mam i zakázáno doma pálit svíčky, takže je pálim, jen když je přítel v práci :-D
Odpovědět
me se ty vase prstynky libi.. :-( http://www.svatebni-raj.cz/cz-kategor... tyhle plovouci mozna i pro ty co nemuzou byt.. ava: tak to ja mam takhle s vonnyma tycinkama ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: Tak to na te vode vypada luxusne...skoda ze nemame vodu pobliz :(
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, včera jsem celej večer přemýšlela nad tim polaroidem a asi se pokusim ho sehnat, stojí to pár šupů a mohlo by to bejt fajn :-) přítelovi to zatim říkat teda nebudu, protože tyhle věci pokládá za zbytečnosti (na co mít doma 2 foťáky...) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, teda, ty jsi studnice inspirace :-D :-D to vypadá moc hezky, hlavně my u toho penzionu máme rybník a 2 jezírka :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, prodávám šaty, které jsem měla na svojí svatbě. jsou nové, mrkněte ke mně do alba: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už jste začaly dávat dohromady seznam darů???? :-) Já si ho začnu tvořit tady na beremku, tam je to celkem hezky udělané..
Odpovědět
carry, postaci potucek i ;-) anebo nejaka vetsi misa a na tu to jen dat a zapalit :-) ava: drahy se vcera koukal u jejich dodavatelu na jejich weby (i lepsi ceny :))) ale pry maji vsude jen digitaly.. ja jsem polaroidy nasla jen na par eshopech, ale mam neduveru.. ale ma napad! :-N prodavaji se i prenosne tiskarnicky, ktere jde pripojit rovnou k digitalu, nebo tak nejak a ze by se poridila takova.. anebo se da propojit digital-notebook-tiskarnicka a jak cvaknes, tak se ti to vytiskne ale to uz je na me moc :-D rada poslouzim s napady, jsem hodne kreativni :-D :-D
Odpovědět
carrynka: tak jsem ti zjistila, že se dá třeba do Mexika, Keni, na Bali.... Holky, ty plovoucí lampiony jsou nááádherný. Pokud to jde, určitě toho využijte.
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj lennus, jsou pekny, jaka velikost? jinak jste meli moc hezky stul, jemne jednodusse ale pritom fakt pekny ;-) carry: my nebudeme davat seznam daru dohromady, jak mame uz tak nejak domacnost zarizenou, tak prilozime karticku s basnickou ze penizky nam nevadi, coz jeste musim promyslet text :-) ahooj barrcaa :-) co vy, uz mate vse vyrizene?
Odpovědět
Bali! I pro me jedna z moznosti na svatebku, ale drahyho uz pomalu omejvaji - kdyz muj sen je jeden ostruvek v tichym, jen cisty let je tam 24hod. s 4 prestupy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, já právě koukala i na tu tiskárničku, ale nejvíc by se mi líbil ten klasickej polaroid, je to takový retro :-) kamarád má fotostudio tak se ho zkusim zeptat, jestli by nevěděl kde ho sehnat nebo ho rovnou nesehnal... carry co budete chtít za dary?? my už to tu řešily asi před týdnem a došly jsme k tomu, že většinou se hodí nejvíc peníze ;-) barrcaa vy budete něco takovýho mít, nebo se to v exotice nedělá?
Odpovědět
Profilova fotka
barca: Diky, no tak to si za behnu do cestovky a zacnu se poohlizet po necem :) Diky :) gepe: my spolu uz bydlime od zacatku a doma taky vsechno mame, ale nekteri se proste netvari na to davat penize v obalce, tak asi aspon par veci musime vymyslet. Navic mame slibenou svatebni cestu jako dar :)
Odpovědět
carrynka: nemáš zač ;-)
Odpovědět
ava: tak to me prave taky... kdyby kamarad vedel o nejakym jeste, rada bych taky prosim prosim ;-) :-N jinak s dary napodobne.. carry: my prave nevime co by.. a stejne jako u ava jsme dosli prave taky k tomu ze se hodi nejvic penize s tim, ze si muzeme pak koupit sami za ne jako dary co se nam bude libit a hodit.. jestli se netvari na obalku, tak jim prichystejte nejakou peknou pokladnicku :-D
Odpovědět
gepe, díky. velikost 38-40, ale jsou na šněrování, takže to jde popravit. nejradši bych si je nechala, ale na co by mi byly, že? ;-) holky, já si tu dělala taky seznam darů a je to super systém, doporučuju! my měli jen 10 kvůli rodině. já chtěla penízky, ale přítel nechtěl, tak jsme udělali kompromis. kdybyste něco potřebovali, tak se klidně ptejte, mně tyto stránky hrozně moc pomohly a našla jsem tu i super místo na hostinu, mrkněte: uzachu.cz, tedy pokud chystáte svatbu na j. Moravě ;-) já už bych to znovu zařizovat nechtěla, je kolem toho tolik práce a pak to uteče jako voda, ale je to hezké, užijte si to. stačí rok dopředu si zařídit to nejdůležitějši a pak je půl roku klid. :-D
Odpovědět
lennus, diky :-) tak budes tady nas takovej zkusenej guru ;-) :-D
Odpovědět
gepe: no my v prosinci jedeme do cestovky se na všem domluvit. Do ledna se mají platit letenky. Koukám zatím jen po šatech, prstýnky víme jaké a jinak nevím nooo. Skoro nic potřebovat nebudu :-D avano: chci si koupit lampiony. Tam to nikomu vadit nebude a hodí se to - doufám :-D holky, jdu se podívat na ten seznam na dary tady na BRMS. Ani jsem ho nepostřehla ]-( I když necháme udělat kartičky, že asi peníze. Vše máme a rádi si kupujeme sami věci. Chci se vyvarovat zlatých skleniček, starých servisů apod. :-D
Odpovědět
barco: no to mas prave dobry :-N taky nevim ze tady neco takovyho je, tak se jdu taky podivat :-D jinak na stejno jak barrcaa
Odpovědět
Už jsem to viděla. Fakt jsem to nějak přehlížela.. :-D :-D No mám to dobrý, ale mám na to rok a jak se zařizuje už teď, tak pak vše budu mít a už budu jen koukat 8-( Vy budete ten rok něco zařizovat, což je výhoda pro vás.
Odpovědět
Profilova fotka
barca: no kvůli tomu ten seznam dělám i já, tam se dá výslovně zadat co nechceš:) A jaá tam napíšu hned že nás nejvíc potěší penízky, ale hold někteří vím, že b ynám nechtěli dáváat peníze, a než riskovat že dostaneme růžový porcelán tak radši udělám seznam.
Odpovědět
anebo uz proflakly obraz s jelenama :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo zlaté hodiny, křištálové vázy a broušené skleničky :)
Odpovědět
já jim řeknu v lednu, co tak nějak chceme. Jemně jim to naznačím :-D V lednu budeme dávat oznámení a na to už se fakt těším.
Odpovědět
holky, takto vypadal ten náš seznam: http://www.beremese.cz/svatebnilist/w...
Odpovědět
lennus: no pěkný list. Fakt. No možná na něco přijdu, co se bude hodit. Je pravda, že svatba je daleko, tak se plno věcí může změnit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa ty lampiony se podle mě na pláž hodí skvěle... carry, neříkej, že se ti nelíbí růžovej porcelán?? taková "náááádhera"... :-D :-D :-D :-D a v kombinaci s cibulákem, jak to má moje tchýně je to ještě luxusnější :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?