Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ee, co tam davaji? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
o albínech ... teď mi přišla sms, v pátek mám chlapa doma x-)
Odpovědět
na telku se koukam minimalne... =-) tak vidis, blahopreju! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zvědavá jak dopadne návštěva u tchánovců, snad dobře
Odpovědět
jsou divni? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ne, ale nevím jak budou reagovat na to, že už je datum a jak to chceme apod... Přemova starší ségra mi psala, že to máme perfektně vymyšlené tak snad budou mít stejný názor
Odpovědět
ja myslim ze v pohode :-) dyt co jinyho muzou, byli by jinak sami proti sobe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj teda já si dnes po x měsícíh nasadila náušnice od té bižu a bolej mě dirky :-( takže jsem vzala afro háček na výrobu náušnic a protahuji si to :-S
Odpovědět
auu.. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
fuj aji krev jde na levé straně, asi to bylo zarostlé :-S no nic, musím začít nosit náušnice nebo se na svatbě zblázním
Odpovědět
aauuuuu :-. ale na druhou takovej doslovnej popis si zas nemusela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D akorát můžu doufat,že si někdo nepřečte "bolej mě dirky" :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-D asi Te zklamu ale mislym ze jo :-D koukam, ze drahy uz je v loznici... tak se mu asi pujdu venovat kdyz bude pryc =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já si jdu protahovat dirky :-p :-D páčko
Odpovědět
zatim papa a protahuj ty spravny at ti tam nevznikne moc pruvan ;-) :-p
Odpovědět
Dobre rano devcatka, tak co je dnes v planu? co budeme probirat :-)
Odpovědět
Ahoj holky, včera to byl mazec v práci. Nestíhala jsem vůbec nic :-S Dneska bude snad klídek :-) Koukala jsem, že se řešily prstýnky a jejich nošení. Já samozřejmě budu mít zásnubák a snubák na stejném prstě - jako to má být.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem myslela, že se zásnubák nosí na levé ruce a po svatbě se přesouvá na pravou a na levé zůstane snubák...
Odpovědět
danielak: snad budu mít dneska čas si s váma psát. Na jako téma se vrhneme? carrynka: o tom nevím, člověče. Budu to muset zjistit ;-) Vidíš, už máme téma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, že se to tak dělá v zahraničí...a myslela jsem že i tu. Já nevím, mně přijde divné nosit oba na jednom prstu...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já mám taky ještě dotaz...chceme jet na svatebku někam do nějaké exotické země, ale chtěli bysme co nejdřív po svatbě...ale obávám se, že Dominika, Thajsko atd. tam není sezóna... :( A nechce se nám čekat až do zimy... nevíte jaká exostika se dá jet v červnu?
Odpovědět
carrynka: moje sestra má cest.agenturu, tak ti to zjistím, jo? Nějak kolem deváté. To se budí s prckem ;-)
Odpovědět
Ahoj holky teda vy jste toho zase napsaly 8-) Já včera stihla i zkoušku šatů v salonu-no s dětmai skoromužem to byla rychlovka. ty mé vyhlídnuté šaty jsou krásné ale myslela jsemmže y materiály budou víc jemné a lehké. Ale sednou hezky-prsa jsou vycpaná a břicho m it ostáhne. Tak budu pátrat dál a asi to risknu a nechám si je podle obrázku ušít. Sice i za půjčení na 14 dní chtějí "jen" 7500 ale radši je nechám za 5tis ušít a pak je prodám. Ale ještě půjdu zkoušet do jednoho salonu-připadaá mi že i ty jednoduché jsou jak princeznovské. Jo a vím který typ nemůžu mít, vypadám v něm jak těhu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Super:) Díky... :-) Jinak svatba u moře...to by se mi taky líbilo...na pláži pěkně při západu slunce... jenže by mi pak bylo líto, že tam s sebou nemůžu mít všechny lidičky co mám ráda...
Odpovědět
Profilova fotka
čaaauuu!!! :-D barrcaa, já si včera říkala, ka jsi zmizela... já mam snubák a zásnubák vyřešený :-) žádnej zásnubák není a ani nebude, takže nebudu mít starosti, kam ho přendat :-D :-D a ještě k těm lampionům štěší, který jste tu řešily, když už jsem bala doma... my je mít nebudem, přítel jako hasič tyhle věci nesnáší :-D :-D :-D taky jsem si večer uvědomila, že se všechny začnete rozprchávat do fór, kde se řeší přesný datumy a já budu zatim furt okupovat tohle :-o
Odpovědět
lucil: povídej jaké sis zkoušela? ta cena za půjčení je pěkná, ale je pravda, že za 5tis ti je ušijí a jsou tvoje. Můžeš pak mít fotky i z vody ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: Však máš dost času... Hlavně že asp víš jaké ne, pak je ten výběr zas o něco jednodušší :) Podle mně se nedá moc vybírat podle obrázku...i já mám sice favoritky co se mi líbí nejvíc, ale nemám dva metry a nejsem ani úplně kost a kůže jako modelky na fotkách...tak s enebojím, že si stejně pak vyberu úplně jiné...
Odpovědět
Holky právě mě to překvapilo že prsa mi udělaly ty vycpávky a v pase mě paní stáhla.Však je dost času ta kse budu rozlížet. Zkouším dražit i jedny na AUkru ale cena se šplhá ]-( Avano přítel ty lampiony taky nesnáší že je to nebezpečné a může to něco zapálit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my se nakonec rozhodli pro ohňostroj místo těch lampionů :) Našli jsme přes E-shopy nějaký 5-minutový, patří to sice do kategorie "malých" ale vypadá to fakt moc hezky, a můžeme si to sami zapálit a vybrat si jaké ty ohňostroje přesně chceme a oni z toho udělají box. Super :) Takž ebude takové půlnoční překvapení :)
Odpovědět
Profilova fotka
No,A carry,je to asi drahý,vid? Mně přijde ten jeden lampion fajn,ale 30?To je fakt pakárna.Navíc ta svatba,to pouštěla u drátů,takže se lampion mezi nima zsekl,schořel a spadnul na zem. Lucil,tak supr.A jak ses cítila v šatičkách?A co zkoušení,líbilo?A ta cena za půjčení je takový průměr.Dají se sehnat i levnější,ale i dražší.Třeba v Praze ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?