Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
avano: No my máme hotel, fotografku, kameramana a DJ. Na potvrzení obřadu čekáme. Jak budeme vědět, pak budem řešit oznamko a zbytek...
Odpovědět
Profilova fotka
my sice budem mít svatbu v Čechách, ale taky bych jí chtěla na začátku září, statisticky bývá první týden v září hezky (protože musí děti do školy) :-D i když v současnosti je počasí tak divný a nevyzpytatelný, že se to tak nedá brát. vy máte aspoň jistotu, že budete mít hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nemam nic, jen slib, že si mě vezme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už máme sepsáno co chceme na papuško x-) chlap je v práci tak jdu počítat a zkoumat
Odpovědět
Profilova fotka
a co máte? Máte nľkdo tip na nľjaký pťedkrm....kromľ šunkové rolky???? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My předkrm nemáme, "oběd" bude kolem 16. hod a předkrm je dle mého už zbytečný, stejně za cca 3-4 hodiny se vytáhne raut. Oběd: Vývar s domácími nudlemi a knedlíčky Vepřová kapsa, brambor, zeleninová obloha pro vegetariány Zeleninový vývar s domácími nudlemi s hlavním jídlem váháme, zřejmě zapékaná brokolice se sýrovou omáčkou a brambory Raut bude klasika, mini řízečky kuřecí a vepřové, obložené mísy sýrové, masové, mix, pak nějaké saláty - zeleninové a ovocné. Jinak chlebíčky, chuťovky, cukroví a zákusky
Odpovědět
Profilova fotka
My práve taky klasický obed nemáme, obrad bude ve 3 a hostina v 5, ale na to se nám polévka nezdá, ta se podle nás hodí jen na obed. Takze premyslime o predkrmu, a v hotelu maji same takove sytejsi, chteli jsme neco lehciho...
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme to krmení, jedna z mála tradic co de mi líbí :-N :-D
Odpovědět
carrynka: na předkrm je více možností nás zaujaly: Baby mozzarella s cherry tomaty a bazalkovým pestem Kachní paštika s brusinkovou omáčkou Parmská šunka s melounem Cantaloupe a nebo zapečený lilek s tomatovou omáčkou a psrmezánem :-))) vše výborné :-)
Odpovědět
smudli: tak to blahopreju k soupisce! :-p ja ocekavam zatim bez napeti nabidku na jidlo a piti vcetne kalkulace 8-( avano: jsi tady jeste, nebo uz Te drahy nacapal na tajnacce? ;-) :-D carry: congrat ke kameramanovi :-) rouy: tyjo, to jsou fakt mnamky, kde to vlastne budete mit? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby jsem se od pátku neukázala tak se nedivte, v pátek jedeme oznámit datum tchánovcům den před druhým výročím zasnoubení :-N
Odpovědět
teda Maro, nestras! :-D jinak dneska zase "nocni"? ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj zase :-D mě ty jeho noční zabijou :-D nějak bez Přemíska nemůžu spát |-| :-D
Odpovědět
tak to naprosto chapu, kdyz drahy je pryc treba tyden, tak prvni 2-3 jsou skoro bezesny... 8-( bojim se totiz tmy a dalsi veci :-D jinak ted jsem se nad necim zamyslela a zapomela jsem... :-D chjo uz jsem jak vy tady, taky preklepy, ale nejhorsi je, ze jak mi porad srotuje hlava tak prereky... =-) budeme hlidat kralika co ma nejstarsi bracha doma az se vrati po transplantac 2-3 mesice....i a ja misto toho ze z nej bude dobra predlozka, tak jsem rekla ze predkozka =-) kamaradka a drahy si malem cikli z toho :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já četla poprvé předkožka :-D takže klid, jsme v tom s tebou... :-D
Odpovědět
gepe, to mě taky mrzí... určitě to bude v pohodě ;-) holky, my jsme se dneska tak pohádali... přítelův brácha se chce totiž taky ženit, ale oni k tomu přistupujou takovým dost vlažným stylem, vybrali si sice datum teď na podzim, ale je to neděle, tak zatím neví, jestli je vůbec oddají - a když ne, odložili by to na příští rok... Nicméně jejich tatínek na to zareagoval slovy, že by se ty svatby třeba mohly udělat v jeden den, ať je to hezky pohromadě... což já nechci ani náhodou :-N a když jsem se příteli snažila vysvětlit proč, tak se naštval, že to řeším... pak tvrdil, že jemu by to nevadilo, ale že snad už jsme to vyřešili, že teda ne, když mi to vadí... pěkně mě naštval, on řekne, že by mu to nevadilo a pak mi vyčítá, že to řeším? :-( achjo, tohle je krize, jsem divná, že chci, aby to byl prostě náš den? A nechci mít na hostině rodinu budoucí švagrové a spoustu lidí, které neznám? Tohle mě štve, oni se prostě vždycky k něčemu rozhodnou a je jim úplně jedno, jestli tím ostatním naruší plány ;-(
Odpovědět
holky, já bez přítele taky blbě spím... a navíc se bojím skoro všeho, takže u nás doma je sranda v tomhle směru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terinko stůj si tvrdě za svým, dvojsvatby jsou na nic jinak s tím strachem, já jsem na tom děsně... když jsem byla malá tak na mě brácha bafl v noci na dvoře a od té doby mám hroznej strach ve tmě apod
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=CLCFkU... to je šílený jak mě tahle písnička nakopává, přesně jako z mého života... pád na úplné dno může zastavit i jeden dotyk - podání pomocné ruky... nebýt toho mého zlata tak kdoví jak bych všechno zvládla, pro lásku a sny přece stojí žít x-) nadechnout, zatnout zuby a hrdě vykročit do boje... o tom je asi celej život x-)
Odpovědět
smudli dik, ze v tom nejsem sama :-D jinak ta pisnicka, je fakt pekna a ze zivota, hlavne ze mas takove zlato doma co je s Tebou uz ted v dobrem i zlem x-) jinak ta tma je to obcas peklo, ja mivam i bubaky po posteli, nebo mi nesmi z pod periny koukat ani palec u nohy nekdy =-) aby me neco nechytlo a tak teri: jak psala smudli, stuj si za svym, jinak pak cely zivot budes jen ustupovat. pokud nepochopi Tvuj drahy, tak to proste rekni tchanovi, ostatne to byl jeho napad - ale slusne a vtipnou formou, napr. ve stylu, kdyz se jeho pritele bratr bude rozvadet, tak se taky budeme muset rozvest ve stejny den? ci tak nejak... pokud nejsou dvojcata (mama a teta mely termin stejny a uz by nechtely), tak tuhle blbost nechapu a oni by to meli pochopit. a co s pritelem, proste to neres, pokud si mu rekla jasne a primo, ze nechces svatbu ve stejny den na stejnem miste atd. dohromady s jeho bratrem, ze nic proti nemu nemas, ale ze je to VAS den :-)
Odpovědět
oprava: kdyz se tveho pritele :-D
Odpovědět
hele k svatbe holky... jsem divna, kdyz nechci na svatbe zadny srdicka a dalsi podobny veci? sice jsem obcas romantik hadr, ale tohle je na me uz moc =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my máme srdíčka jen na skleničkách hej gepe začínám z tebe trpět pocitem rozpolcené osobnosti :-D taky to mám tak s bubákama :-D
Odpovědět
jsem si vsimla a ty sklenicky se mi moc libi :-) ale to by byly asi jediny srdicka... hej smudli, taky bych spravne mela chodit na psychoterapii, ale vis jak to chodi, clovek si mysli ze je v poradku, i kdyz ho odvezou :-D :-D
Odpovědět
ty srdicka apod., to jen ze jsem tady na beremku videla nektery alba a prislo mi to strasne preslazeny, ze i balonky do tvaru srdicek a vselijaky ruzny veci.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jak jsem byla poprvé v nemocnici tak za mnou přišel psycholog po tom co mi řekli, že mám rakovinu a jak jsem ještě nebyla nějak srovnaná s tím, že se něco děje tak jsem to brala jako obyčejnou nemoc... měla jsem ho těžce na háku a chudák se pak vztekl a šel pryč :-D stejně je zvláštní jak se člověk rakoviny bojí a když příjde a vše se dá dobře léčit, tak si to ani nějak neuvědomí, alespoň u mě to tak bylo... naštěstí mi ta mrška krom pár měsíců života nic nevzala, jen mi dala schopnost rozlišit co je důležité a co ne
Odpovědět
holky, já se těch bubáků taky bojím :-D a představa, že bych měla přejít v noci sama po temném bytě... brrr! Jinak díky za podporu, on to přítelův tatínek doufám ani nemyslel moc vážně (jakože by to nějak extrémně prosazoval), ale prostě jde o to, že oni to berou jako že o nic nejde - dojdeš na radnici, řekneš ano a pohoda - a moc nechápou, že já to prostě vidím jinak, no :-( Já právě doufám, že jim nakonec vyjde ten podzimní termín, protože bych nerada, aby oni svým spontánním rozhodnutím narušili něco, co já plánuju rok dopředu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě se nedávno stalo, že celej barák spal a někdo o půl druhé ráno zazvonil, budila jsem všechny, zbudila se nakonec jen mama a já byla absolutně hotová strachy, teď jak to píšu mi z ničeho nic zablb signál na telce a já si málem cinkla :-D
Odpovědět
smudli, jen dobre ze to takhle u tebe :-) s kym bych tady pak prosim te strasila po nocich? ;-) :-D teri vitej v klubu bubaku :-D tak si to planuj, mladyho vzdy pouze informuj co nejstrucneji - pokud se nejak moc nezapojuje a neres to, pripadne si rezervni misto hlavne na hostinu tak, ze proste tam budete jen vy dva a zadna jina svatba - coz je i bratr, jina svatba :-) smudli: cinkla nebo sis cikla? :-D ja kdyz se leknu tak zarvu a to je slyset tak, ze jednou na me takhle mily bafl do koupelny a ja zarvala tak, ze se lekl jeste vic nez ja :-D pomalu mu zvhli trenyrky :-D
Odpovědět
hodne pronikavy a hodne hlasity no :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?