Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: první sex mám za sebou, pak příjde první cihla, první dovolená ( tu taky vlastně už máme za sebou :-D) první dítě, první auto :-D
Odpovědět
Nám vyjde jen to ubytování, svatba je za málo. Proto je to tak drahý. Neříkám vůbec, že to vysolíme z kapsy. Taky vzdáme lyžování a ostatní věci. Joo, ale postel, co čekáme chceme už dlouho, tak ta se nepočítá :-D :-D Holky, každá to má podle sebe a přejme si to. smudlinka: baráček? ty se máš...taky bych raději dávala peníze na cihličky
Odpovědět
smudli: ja myslela jako ten prvni novomanzelsky :-D ach, no ten muj bude muset jeste hodne - postavit barak, zasadit strom, koupit psa a zplodit deti =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barr jj baráček ale je na něm hafo oprav, s tím, že studuji ještě nástavbu dva roky tak jsme pořád ošizeny o finance, ale všechno zvládnem, teda ještě je tady zádrhel bratříček 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jooo tééén :-D :-D aha :-D jo a psa už mi koupil :-p :-D ale ne novomanželskýho :-D
Odpovědět
jo teeen :-D :-D tak to ja mam akorat rybicky povoleny ]-( ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám povolený tak maximálně nervy a gumu u kalhot :-D
Odpovědět
smudlinka: pejska taky máme,ale je můj...no už náš. Pak barák a děti. děti jsou hned (snad) a barák někdy možná. Já po něm ani tolik netoužím. Moje i jeho rodiče mají barák, takže jezdíme k nim. Proto mi to asi nepřijde. Člověk ale mění názory během chvilky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no zase jste se hezky rozjely :-D Peníze neřešim,akorát lidi trochu kazej.Kdo má hodně,chce ještě víc.Obdivuju Smudlinku,že to mají za takový hezký peníz.Klobouk dolu a ještě to budete mít podle svých snů.Paráda. I lidi,co to mají za 100 tisíc a víc,nic proti.Hlavně,že máme každá svůj den podle svých snů.Prostě supr,to je to nejdůležitější. Měnim téma...tak jsme včera zamluvili tu restauraci a pak jsem na diskuzi tady zjistila,že naší vítěznou restauraci navštívil pořad Ano,šéfe.Tak na to ted koukám.Docela se snažej,ale ze začátku jsme se děsila.Nakonec dostali 3 hvězdičky,ale nic to na tom nemění.Stejně bych si je vybrala.S restaurací,co jsme měli zamluvenou jako první je to nebe a dudy.Kdyby pražandy chtěli typ,dejte vědět,písnu do IP
Odpovědět
smudlinka :-D smudli a barr: my nemame ani barak, nic ]-( a drahymu rikavam ze ma tak akorat chlupatou ritku (misto hole) :-D PB: my jeste nemame kalkulaci na hostinu, jen predpoklad a drahy ma radsi mnohem vetsi rezervy :-) Blahopreju k restauraci, kde to budete mit - do Ip prosim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Smudli,odkud máte ty prstýnky?A z čeho jsou?Vypadají dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,ze stříbra jsi řikala.Vid?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky tet jsem to tu dočetla,takže co se týká peněz taky nebudu mít nakladnou svatbu.Určitě si jí ale užiju,ještě nemám celkovou cenu ale taky tak 40.tisíc.Taky nakupují když jsou akce a slevy,třeba svícny na čajové svíčky v tesku za 5 kč.a mnoho dalších věcí,taky věci tady na bazaru jsem si koupila,vždy přišly v pořádku a je to levnější.Takže každý si tu svatbu udělá podle sebe a určitě si jí užije s lidma co má rád :-)
Odpovědět
tak jsem strávila přes hodinu dočítáním... :-D vůbec jsem neměla čas sem teď chodit, protože jsme se stěhovali - máme za sebou druhou noc v novém a jsem z toho taková rozpačitá, spíme mezi krabicema a přepadává nás nostalgie po staré garsonce :-N ale to se snad poddá! Jinak holky, vy mě děsíte! U nás ještě neproběhla ani žádost (kdybych neřekla, že to chci rodinám oficiálně říct až po žádosti, tak by snad čekal až do svatby, nebo nevím :-D ), na místo jsme se taky mrknout nebyli, no prostě krize :-( A rozpočet jsme ještě dělat nezkoušeli, to bude taky něco... gepe, taky by mě zajímalo, kde to máte, napíšeš? porodnibabko, mohla bych taky poprosit o tip na restauraci? Člověk musí sbírat tipy a kontakty kde se dá :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se jdu s váma taky podělit, kvůli obsazenosti restaurací a nevýhodným cenám těch volných jsme museli přehodit termín svatby. Takže moje 11.6.2011 je zrušené a svatba přesunutá na 16.7.2011. Určitě hostiny zamlouvejte co nejdřív, moc mě mrzelo datum, ale rozdíl téměř 30 tisíc za hostinu je opravdu pro nás zásadní :-) S rozpočtem to vidíme na cca 80-100 tisíc, budeme mít 70 lidí. Ale existuje taková super tabulka v Excelu, rozpočet na svatbu, je tam očekávná suma a potom se můžete dosadit kolik jste opravdu platili, je to super :-)
Odpovědět
anka: taky se chystam na podobne obhlidkove nakupy ;-) teri: rodice drahyho nevedeli ze jsme uz rok zasnoubeny, tak jsem to cca pred 14tidny nebo nebo tak nejak rozrizla a pozadala je pred mladym (bez jeho vedomi) o jeho ruku :-) byla dost sranda a proslo to :-D napisu do ip ;-) verisek: ahoj :-) ja prave co jsem tady cetla tak jsem chytla schizu ze budeme muset najit neco podle nasich predstav co nejdriv a povedlo se! :-) jinak budeme na tom obdobne jako vy s rozpoctem doufam
Odpovědět
verisek.s: kde najdu tu tabulku? prosiiim, pekne koukam 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: Díky moc, my jsme tam byli teď závazně potvrdit termín a objednat hostinu a tak, a musím říct že v reálu ještě lepší než ty fotky...a jídlo výborné:) Akorát nám asi nevyjde obřad na zámku, takže bychom udělali obřad asi taky tam na Mlýně, bude to takové "Slovácké" :) Jelikož přítel je Slovák tak to bude takový kompromis :D Tak díky za tipy ohledně kytek, asp že nemusím ještě kolem toho běhat teď...někdy si připadám jak nemocná že už všechno řeším teď. Někteří lidi na mně divně koukají a u nás doma si klepou na čelo proč řešíme svatbu rok dopředu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Teri, určo se to poddá,to je ten začátek.Já asi taky budu chtít ze začátku utíkat domu do paneláku.V paneláku bydlim už 23 let.Zvyk je železná košile,ale v domečku to nakonec bude super a hlavně to bude naše,podle našeho vkusu a budeme sami.Jo a taky pošlu do IP Veri,to je to tak hustý?My teda máme restauraci taky docela oblíbenou u svatebčanů.Prej dělají ročně 50-60 svateb =-) Tak hlavně,jestli ti neva ten jiný termín.Jasně,že o týdne to neni trága,ale asi vám šlo přímo o ten magický datumek.Já mám fakt s tim květnem výhodu Gepe,ty jsi hustá :-D
Odpovědět
carrynka: všem přijdeme divný, proto si tu tak rozumíme...Tím, že máš rok před svatbou, tak máš na všechno klídeček.
Odpovědět
porodnibabka: no holt nekdy zastavam muzskou roli u nas doma ;-) :-D ale aspon neni nikdy nuda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: Z toho si nic nedělej...datum zase není takové terno...my na tom byli stejně, taky jsme chtěli 11.6., a museli měnit o týden dřív...ale nakonec je to fajn, pač jsme zjistili, že v to datum to bude dva roky od našeho prvního sexíku :DDDD ale to zmiňovat před maminkama nebudeme :D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslim,že jsi pěkný číslo,Gepe :-D Carry,tady jsme všechny z diagnozou SYNDROM PRAŠTĚNÉ NEVĚSTY.S tím se nic nedá udělat.Léčit to nejde.Je to tady takový naše sanatorium.
Odpovědět
Profilova fotka
carrynka, tak to je vtipný, podle prvního sexu :-D :-D to je lepší než podle seznámení, prvního rande... :-D :-D až budem hledat datum, tak to zkusim navrhnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a co se týče rozpočtu, nám předběžně vychází něco kolem 150 tisíc., nicméně se bojím, že se to ještě trochu navýší... ale naštěstí rodiče se sami nabídli že svatbu uhradí...ale i tak. My máme ubytování pro 45 lidí, takže proto se nám to tak navýšilo...
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Nám to ani nedošlo, až asi před pár dny jsem na to drahého upozornila :D Takže jsme za to datum nakonec rádi :) Ale každý se nás ptá proč zrovna 4.6., tak jen mlčíme nebo že to prostě tak vyšlo :) porodnibabka: No asp že můžu chodit sem :D Beztak musím tajně, když přítel je v práci...jinak si klepe na čelo i on :) Ale musím říct, že nejvíc mně štvou reakce lidí typu....až za rok...to se ještě toho změní... jako by si všichni mysleli že se jako do té doby jetšě rozejdeme :(
Odpovědět
Profilova fotka
pb jj stříbro, odkaz můžu hodit do IP jsem vařila oběd, fakt se mi povedl ale pak jsem si chtěla přisolit svoji porci a celá slánka byla v talíři, zapoměla jsem zavřít uzávěr :-N :-p 8-( :-D
Odpovědět
porodnibabka: taky se sama nad sebou obcas pozastavim, jestli nektery veci jsou normalni :-D ale neresim =-) nemluve o tom, ze nikde vlastne neexistuje presny popis a vyznam slova normalni ;-) spis jsem rada ze drahy neutekl :-D naahodou, prastena nevesta je lepsi, nez nejaka unyla ksichtohlidka :-p :-D carry tak to u nas asi prvni sexik datum neprojde, protoze ja si to nepamatuju, protoze jsem byla mirne ovinena a hupsla jsem na nej v aute =-) :-D tak ted nevim zda se mam stydet... hmm ale aspon je tady veselo :-D smudli, koukam ze kdyz se dari, tak se dari :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D gepe voe :-D ty mě zabiješ :-D já prý mám předsvatební demenci, nevím jak na tu svatbu přestat myslet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mně tak napadá, je super knížka kterou jsem nedávno četla...jmenuje se Deník šílené nevěsty od Laury Wolfové :) Doporučuji si přečíst :) Jak ze života, asp uvidíte co vás ještě čeká :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?