Svatba v říjnu 2011. Plánuješ ji také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je nas vic?
Odpovědět
Profilova fotka
@klaudina22 no mazec..zitra si možeme zazpívat už len 22 dní :D no jako ted řešíme tombolu, ale mám pocit že sa to nedá stihnůt..jinak dnes doladím dort po telefonu, a snad už je vše OK ;-) ještě ženichovi oblek doladit..a košili přežehlit :) takové drobnůstky, ale učo toho bude víc a víc, čím se termín přiblíží...přemýšlým ještě o fotobudce! máte někdo zkušenosti? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@macawi no s mým drahým to bylo velice obdobné, ale jelikož je kamarádka vizážistka tak nevím jak to vkusně udělat..stačilo by kdyby mně udělala make up a oči si namaluju sama..ona když se totiž rozjede...no je to jako krásné ale nejsu to já :D a drahý mně říkal, že si chce brat mně a ne tu druhů namalovanů..a s vlasama jakbysmet...tak nakonec by snad nemosela být ani vizážistka ani kadeřnice..a popravdě se v tom jednom ani necítím..:D
Odpovědět
Profilova fotka
@vjerca Už len 22 dní mi zpíval drahý už včera, tak jsem mu říkala, že nee, 24, ale stejně ho to neopouštělo a bude mi to zpívat i zítra a přivádět mě do stresu :-D Pořád ještě nemám boty, dnes jsem zkoušela zase troje, ale prostě nic, samé špičaté a já bych raději do kulata, asi je to moc velký problém v bílé :-( A to už bych potřebovala příští týden zajet přezkoušet šaty k botám. Chjo, jinak dnes potáhnu z práce tašku věcí na dekoraci, co jsem si tu křečkovala a po částech kupovala, zas půjdu ověšená jak vánoční stromeček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evly :-) taky sme ted poslouchali v autě..hehe..je to šílené jak to letí..já jsem nechtěla taky v žádném případě špičáky..a natrefila sem na super botky v akci, a budu je nosit i potom do práce ;-) jsou krémové,takže k mojím šatům ideál ;-) tak držím pěsti at natrefíš co nejdřív ;-))) já právě řeším dekorace a výzdobu taky..v pátek jdu mrknůt do kostela, v sobotu máme dokonce svatby 2! :Duvidíme jaké budeme mít my počasí ;-) ale smířená su se vším,,i když to co je dneska, by bylo bombastické :-)))
Odpovědět
@vjerca presne - ja si taky ve vsem pripadam takovy vyumelkovana - to proste nejsem ja! mely jste mne videt, kdyz jsem oblikla v pujcovne svoje prvni svatebni saty :D kamoska rikala, priprav se na to, ze napoprvy to bude nejvetsi wow...a ja? vylezla jsem cela rozpacita, ze vypadam jak polarkovej dort :D postupem casu jsem si zvykla ale vazne nechci absolvovat deset zkousek ucesu a liceni abych si zvykla jak vypadam :-p
Odpovědět
@vjerca taky jsem to resila - nechtelo se mi davat sileny sumy za botky, ktery vezmu na sebe jednou. Nakonec jsem koupila v Humanicu uplne jednoduchy smetanovy lodicky na cca 5cm podpatku za 450,- no neber to 8-) uz jsem v nich absolvovala i zkusebni cestu do prace (coz je celkem terenni), tak vim, ze jsou i pohodlny a vydrzim v nich celej den (koupila jsem si jeste takovy ty gelovy vlozky pod prsty, to je fakt super vecicka :-) )
Odpovědět
jo jinak prvni vlne s datem 1.10. preju hodne stesti a pevny nervy a nam ostanim at to pocasi takhle super jeste chvili vydrzi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty gelové vložky do boty pod prsty taky plánuju nakoupit :-))))) tak snad to klapne a vydržíme to ;-)))
Odpovědět
@vjerca jo, tak deštníky jsem ještě vůbec neřešila. Máme to všechno u nás v Boršicích, takže z kostela sejdeme jenom schody a jsme na hostině a na obřad buď půjdem pěšky, nebo při dešti nějak autama a busem. To ještě není dořešené. Kde to máte vy? Stejného regionu jsem si už všimla... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@yersinia Nivnice a vzdálenosti kostel-hostina skoto totožné, holt sme na dědině ;-) tak snad nama nebude mrak :D bus ani auta mět nebudeme, takže holt zbývá enom štrupat a to bud v pláštěnkách nebo s deštníkama ;-) akorát jich teda sehnat a všechny na to upozornit ;-))
Odpovědět
@zuuuzaaa: Právě, že je krásné.. To by jeden neřekl, jak se to blíží..
Odpovědět
Všem nevěstám na 1.10. přeju hlavně štěstí, dobré počasí a pevné nervy..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, tak mám za sebou druhou zkoušku líčení a přesto, že bylo líčení o hodně decentnější, u mého drahého jsem stejně neuspěla. Řekl mi, jestli musím mít ty tmyvé fleky nad očima a závěr, že jsem zmalovaná. Takže jsem se rozhodla, že nebudu stresovat ani sebe ani ho, nechám si udělat profi makeup a oči a rty si nalíčím sama jako když jdeme na ples nebo do divadla :-) Já se budu cítit dobře a miláček se nebude děsit při každém pohledu na mě :-) Jinak vyhlídka počasí mě vůbec netěší a doufám, že se tahle předpověď hodně mýlí: http://www.chmi.cz/portal/dt?menu=JSP...
Odpovědět
@gabrra obavam se, ze ne, taky jsem nasla neco podobnyho...holt rijen :-( ale co, sezenu fialovej destnik a snad nebude takova ta totalni deka, prehanky by nevadily
Odpovědět
Profilova fotka
@gabrra @macawi Ahoj holky, s pocasim asi nic neudelame. Sledovala jsem to bedlive par dni, porad tam bylo na 8. rijna polojasno a vcera to zmenili na prehanky a 15 st. Ach jo, a to jsme se puvodne meli brat 1. rijna, paradox co? Ale pocasi stesti v manzelstvi nezajisti. ;-)
Odpovědět
Tady to vypadá malinko líp :-) :-) :-) http://www.yr.no/place/Czech_Republic...
Odpovědět
@mirka181 zajimavy...my meli taky puvodne termin 1.rijna :-D treba se to jeste vybere, na deset dni dopredu ty predpovedi nebyvaji tak presne. Nejhorsi je, ze jsem celou dobu pocitala s tim, ze bude podzimni sychravo, ale tohle pocasi co je ted spolu s optimistickejma vykrikama meteorologu, ze to vydrzi do pulky rijna, mi vytvorilo prehnany ocekavani, tak ted mne to trosku stve =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabrra s líčením to nakonec vidím stejně, zkoušela jsem různé stíny a slyšela jsem, že to není ono, že to nejsem já, miláčkovi se prostě líbím tak, jak se maluju já a líbím se tak i sobě, takže oči si udělám sama a dám si záležet a make up si nechám udělat od ní, na rty jen lesk, používám normálně jen balzámy, takže to stačí :-)
Odpovědět
@ajuse jee, to je super ;-) to mi s mimčem zatím nic, asi tomu ještě pár let dáme čas. Mám před státnicema, tak by to stejně bylo riskantní. Jinak ale s tím nealkem je to dobrej nápad ;-) .
Odpovědět
tak jsem jukla znovu na "moje" stranky o pocasi a na sobotu 8.rijna nam od rana (kdy predpovidali 10°C a destakov) pridali 5°C a celkem pekny slunicko :-D tak ono to snad nebude tak strasny...holt musime pockat a ono se ukaze ;-)
Odpovědět
@gabrra Já mám pozvaný plno lidí co bych na svatbě nemusela mít ale měla jsem dost času se stím smířit tak teď mě to už tolik nevadí. Děštník jsem si objednala ( nepodařilo se mi sehnat v obchodě bílí deštník) tak snad stihne přijit. Taky jsem si říkala ať aspoň na to focení neprší. Nemuselo by vůbec při své šikovnosti se určitě někde natáhnu budu jako prase. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
I pro Brno to vypadá nadějně, tak snad... ;-) http://www.yr.no/place/Czech_Republic...
Odpovědět
@klaudina22 Děkuju. My už se o mimčo snažili nějakou dobu a přišlo až po žádosti o ruku. Jak řekl přítel, prostě to čekalo až se uráčí si mě vzít :-D. No kamarád má dobrý nápady 8-)
Odpovědět
tak jak? vcera jsem nasla na jednech strankach s ucesama kategorii waterproof :-D a dneska jsem psala fotografce, aby jsme si ujasnily sraz a ona mne moc potesila, kdyz odepsala "Já, abych pravdu řekla nakonec nejraději fotím když je deštivo :) Fotky mají krásnou zasněnou atmosféru a v sobotu bude všude plno spadaného listí a deštivo,tak ta podzimní nálada bude krásně vidět." takze to pocasi asi nakonec zacnu brat jako pozitivum a za slunickem pojedem az na svatebku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky vám naskakuje husí kůže, když se podíváte na počítadlo a na něm 2 dny? Uklízím od úterka, ale s malým, který mě neustále visí na noze to jde pomalu. Největší honička bude zítra..., pak poslední svobodná noc...a pak velký krok pravou nohou :-) Těším se, bojím se a dojímám se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabrra to zvládneš, určitě se najde i nějaký pomocník nebo hlídání malého. Tak si užij poslední svobodnou a první manželskou noc :-) Já mám na počítadle zatím 16, ale už začínám taky nějak podvědomě blbnout, přemýšlím, co ještě chybí, jestli je vše zamluvené, jak zabalím výslužky, kolik se tam toho dá a komu...Za chvíli jedu zkusit jiné šaty a změnit ty původní objednané, nevím, co na auto, co s vlasama, řidič auta nevěsty se zatím neozval, nooo, bude to ještě zajímavé :-)
Odpovědět
@gabrra Hlavně v klidu ;-) To se mi to kecá, když mám před sebou ještě 15 dnů co :-D. Mě zatím přepadá jen ten strach. Tak hodně štěstí a hlavně si ten den naplno užij :-)
Odpovědět
@gabrra Hodně štěstí pevný nervy a atˇ vám to spolu klape :-) A počasí atˇvám vydrží :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak sjem tady jako vdaná paní :-) Svatba trochu hektická, hlavně před odjezdem, obřad dojemný - já břečela jak malá a když jsem uviděla plakající mamku a babičku při gratulacích, nedalo se to už zadržet... :-) Při focení jsme brutálně zmokli, takže šaty jsou jak čuník, ale snad s tím v salonu počítají ;-) Večerní zábava naprosto SUPER, tancovalo se do dvou do rána, bylo naprosto boží. ... Jak bude čas, rozepíšu se víc. Děkujeme za přání ;-) p.s. Vy co to máte před sebou, pevné nervy a pak super zábavu a hodně štěstí ;-) :-)
Odpovědět
tak ja se pridam ke Gabrra - svatba super, jen jsme prijeli o 20 minut pozdeji, zapomeli moji obcanku a sampano na pripitky, takze jsme pripijeli matonkou a obcanku dodali po obradu :D dest jsem ani nevnimala, ale nam prselo jen pri odchodu z kaple a pak uz dobry, odpoledne dokonce na chvili vysvitlo slunicko - spis byla kosa, tak ted polykam vitaminky a jsem zvedava, kdy mne to skoli :-p behem rautu nam dosel gulas po 10ti minutach, nekdo nam rozkrajel svatebni dort, ale vecerni parba byla UUUUUUUZASNA 8-) celkove - nejlepsi svatba na ktery jsem byla ;-) vsichni lidi byly super, uzasne se bavili a ja si frcela na vlne endorfinu. Moc prijemny bylo i rano pote v hotelu, kdy se vsichni tak nejak dostavili na snidani, takze byl cas si s kazdym jeste alespon na chvili pokecat. tak ted uz se jen strasne tesim na fotky, ale jestli na nich bude videt byt jen zlomecek ty uzasny atmosfery, tak budou urcite nadherny ;-) vsem co to maji jeste pred sebou, preju, aby se citili tak super jako ja a aby se jim jejich den taky tak vyvedl :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?