Svatba v říjnu 2011. Plánuješ ji také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je nas vic?
Odpovědět
@gabrra No tak ja se pridam k tobe a ke Kacce - taky 8.10. ve 12.00 :-D a dnesni zprava na novinkach, ze ma byt az do 20. rijna krasne mne docela potesila :-) ohledne priprav myslim, ze mame skoro vsechno az na par detailu typu prstynky a dorty a tak, ale cim vic se to blizi, tim vic mam pocit, ze je mi to vlastne fuk. Napr pondelni zkouska ucesu dopadla temer katastrofalne, tak jsme to s mamkou rozsponkovaly a kdyz jsem videla ty rozpusteny vlasy, tak jsem si rikala, ze kdyz bude nejhur, tak pujdu s rozpustenyma :D
Odpovědět
@mirka181 Taky jsem se koukal na předpoveď tak snad ta počasí výjde :-) když bude zima tak se to něja zvládne ale hlavně ať neprší
Odpovědět
@gabrra to mě povídej už je to za pár a začíná se projevovat nervozity. Zatím jsem byla v pohodě jsem si říkala, že mám pořád čas ale teď už ho moc není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ajuse Na přípravy jen měsíc - se někdo má, my 17 dní a všechno ještě nemáme :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@bengel07 to je pravda a hlavně jak to strašně rychle utíká, mě se dnes zdál otřesný sen - den svatby, kytka nebyla, chybělo auto, nemohli jsme najít prstýnky, nakonec obřad proběhl za řevu našeho malýho, pak restaurace jiná než jsme si objednali, výzdoba hrůza a pak jsem se spocená probudila :-D no, asi mě začíná hrabat :-D
Odpovědět
@gabrra no tak to nejsi sama :-) mne se zdalo, ze jsme na svatbu uplne zapomeli a v deset dopoledne v denD se mne nekdo jen tak mimochodem zeptal "nemeli jste se nahodou dneska brat?" a pak vypuklo peklo :-D taky jsem si rikala, ze uz to zacina...jeste, ze je zrovna sezona burcaku, to docela pomaha 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ajuse Máme stejný termín, tak já doufám, že počasí ještě ty 2-3 dny vydrží :-) A jak jsi na tom s přípravami a nervičkami? Taky se ti už zdají šílené sny o svatbě, jak holkám (i já teda už 2 měla). ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ty sny jsou hrozné, taky jsem jeden měla - nemohla jsem najít svatební šaty... Byla jsem za rožkem všichni na mě pokřikovali a já jsem prohrabávala nějakou šílenou skříň nějaké babičky a brečela jak želva. Taky jsem se vzbudila totálně propocená... :-) ...tak snad je toho 1.10. hledat nebudu :-)
Odpovědět
@evly @vjerca tak co holky? už jen měsíc.. jak se cítíte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám pocit že nám těžce došly finance a hlavně že to nestíhám :d ale nééé,,tak to hlavní máme, takže pohoda...akorát dořešit dort musím, prstýnky se vyrábí...tak snad ty zásadní věci máme OK, k farářovi zajdeme během příštího týdne a bude to ;-) ted se v sobotu vdává kamarádka, idu jí za svědka, posléze ona mně..a je to sranda, právě jsem s ní mluvila, už má noční můry ohledně obřadu :D já to budu mět zřejmě taky taky...
Odpovědět
Ahoj, tak my máme svatbu taky v říjnu, 21. Až na potřetí jsme se trefili s datumem, aby mohli ti nejdůležitější :-) Ale krásnější datum jsem si nemohla přát. Taky doufáme v hezký počasí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klaudina22 začínam trošku nervóznět a přemýšlet, co mi ještě chybí. Nemůžu v našem městě sehnat cylindr, pomalu vyrábím výdobu na auta, většinu máme. Jen mi sakryš pořád chybí bílé botičky :-( A prstýnky už mě taky štvou, objednali jsme je 13.7. kolem 29.8.jsme je zkoušeli v rozpracované fázi, můj samozřejmě přijde zmenšit, sakryš, tak od té doby čekáme na dodělání, ale už by to snad mělo každým dnem být. S taťkou jsem včera řešila proslov, jestli to zvládne a že mu mám poslat nějakou předlohu, nebo takové ty rady-co říct, co neříct, atd :-) tak jsem na to zvědavá. Jinak pořád přemýšlím nad tou mou vizáží, denně zkouším jiné stíny, zatím se nastávajícímu žádné nelíbily, takže super. Nakonec se nalíčím běžně, jak na nějakou párty, když jdeme spolu a prdím na kosmetičku :-) a vlasy za 2 týdny čeká melírek a další zkouška účesu, tak chci zkusit něco z toho, co mám v albu. Protože si tím, co jsme zkoušeli nejsem nějak jistá. A ještě nám tchýně oznámila, že po obědě valí pryč, že ten její má ten den na hlídání dceru, tak ona pro ni ráno pojede a hrr za ním, já ji trefím, syn se jí žení a ona bude sedět doma? To teda ne, to radši ať ten onen dorazí i s dcerou na raut. Holky, ale je toho požehnaně, co?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jaj, ani jsem si neuvědomila, že je dnes 22, takže přesně za měsíc, to to letí... nedávno byl duben a my v klidu, že teprve začneme něco zařizovat, že je to daleko :-D
Odpovědět
@evly jj, už je měsíc :-D :-D těším se víc a víc. Jee cilindr, no vidíš, ještě žes mi to připomněla. tak si ho vyrob z kartonu, enní to nic složitého. někdo tu dával i návod, možná bych našla kdo, kdybys chtěla. my už teda taky dolaďujeme... proslov ještě nevíme, kdo bude mít.. jestli svěděk, otec nevěsty nebo kamarád.. rozmýšlíme. mě naštěstí bdue líčit i česat mamčina kámoška, takže taky nezaplatím majlant, bude to asi ze známosti tak sem ráda ;-) účesbudeme zkoušet začátkem října.. mám víc tipů, tak uvidíme. buď v klidu, partnerova maminka zase bdue dopoledne dělat inventuruv práci... ještě že máme obřad až ve dvě. všude je holt něco.. :-|. já mám jen zkrácený konečky, před svatbou hodím novou barvu a je to.. radši žádný experimenty. ještě chci párkrát zaběhnout do solárka, mám z plavek blbě opálený ramínka, tak ať nevypadám jak blbec. ;-) hlavně že už mám koupenou košilku na svatební noc- to je hlavní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evly já měla jednu zkoušku líčení, když mě uviděl můj drahý, vzal mě kolem pasu a řekl: "Miláčku, my jdeme na nějaký metalový koncert?" Takže tak :-D Takže buď vizážistka vymyslí něco jiného, vhodného pro nevěstu vdávající se v pravé poledne nebo se nalíčím sama jako obvykle a nebudu se stresovat :-) Cylindr jsem kupovala přes net. Vlastně všechno kromě stuh na auto jsem kupovala přes net :-) Prstýnky jsme objednávali v červnu a v srpnu byly doma, takže super. Botky jsem sehnala na mimibazaru, ale jedna je mi velká, tak jsem zvědavá, jestli to vložky do bot nějak vyřeší. Nám zase jeden z hostů dělá fóry, napřed že přijde, pak že ne, tak jsme zkompletovali zasedací pořádek a teď zase že přijde, tak jsme to včera předělávali. Ach jo, kdyby mě někdo pozval ke stolu tak jdu a nic neřeším. Ti lidi si neuvědomují, jaké s tím jsou starosti a že se musí všechno nachystat do puntíku :-) Dneska mi došla panenka na auto, uff, krásná hnědovlasá, tak mám radost :-) @macawi no vidíš, burčák, to mě nenapadlo :-D už nekojím, tak můžu zdravotně pocucávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabrra mně můj řekl, že jsem jak E.T. že mi moc vystouply oči, že jsou prostě ještě větší než obvykle(už i obvykle jsou velké). A ještě mi to názorně ukazoval rukama, "takový malý obličej" (zkopíroval rukama obrys mého obličeje) "a tááákový oči" (a to sepl palce s ukazovákama a názorně ukázal před obličejem ) :-D ale je fakt, že jsem se taky necítila, tak uvidím.
Odpovědět
no s kosmetickou to necham nahode a budu doufat, ze to dopadne - licila segru a bylo to ok :-) byla jsem si nechat dat do kupy plet a kdyz jsem doma vypravela kolik jakych kremiku bych spravne mela pouzivat, tak se pritel docela hrozil a porad dokola opakoval hlavne at nejsem zmalovana...tak uvidime. Po propadaku s kadernici to zacinam videt tak, ze je obe zkusim a kdyztak oblicej rychle umyju a neco vytvorim sama a vlasy kdyztak rozpustim a bude ;-) myslim, ze nakonec bude opravdu nejdulezitejsi ta kosilka na svatebni noc :-D
Odpovědět
@gabrra má podobně šílený sny a někerý jsou skuačný řeba teď před svabou napadlo ženicha, že si vymalujeme ložnici akže místo toho aby se finišovalo na svatbu my malujeme fak super :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá, tak jak jsem si včera stěžovala na prstýnky, tak odpoledne napsali sms, že už jsou, ještě k večeru jsme je vyzvedli, jsou náádherný a levnější, než jsme čekali (taky když mám 47,5) :-D navíc mi porhodiovali můj starší prstýnek a za 90 kč září a je jako nový, mám radost. A v jedné hračkárně mi objednali cylindr, hurááá :-D hold ta 22 je dobrý datum.
Odpovědět
@evly Tak nervi mám hlavně z toho, že jsme se ještě nebyli kouknout ani na prstýnky. No co přinejhorším si někomu řeknem a půjčíme jen na obřad :-D. Zatím se mi nic hrozného nezdálo, co se týče svatby. V sobotu zjistím, jak na tom jsme, tak to bude asi horší. Půlku věcí mi zařizuje sestra. Ona ta nervozita asi přijde ten týden předem. A spíš z toho, že nejsem moc ta, co se do svatby žene :-N . Kadeřnici mi zastane kamarádka, ale já chci stejně jen vyfoukat vlasy, žádný drdol a tak. A kosmetičku pro změnu ségra. Ještě si to na mě prý musí vyzkoušet, tak snad nedopadnu jak v cirkuse :-D. A jinak se kůli tomu moc nenervuju, ono to nějak dopadne. Hlavně aby lidi spolu vyšli v pohodě, snad se z rodiny nikdo neurazí a doufám, že to pojmou jako velkou pařbu. Šaty už mám zamluvený a boty jsem sehnala jen tak tak. Sice né vůbec ty co jsem si představovala, maj hnědej podpatek ale se svojí velikosti 35 si nemůžu moc vybírat :-D. A budu nám držet pěsti, aby to počasí aspoň přálo ;-)
Odpovědět
Ahoj, já se vdávám 7.října a začínám být nervózní až teď, tak jsem ráda, že jsem našla tuhle diskuzi.. Koukám, že starosti máme všechny stejné, tak už jsem klidnější.. Děkuju..:-)
Odpovědět
@ajuse já sem četla nedávno, že se holkám zdají pár dní před svatbou blbý sny. mě už se ale začínají zdát teď. Že sme zapomněli si udělat společný fotky s mužem, že sem se na svatbě tak vožrala, že sem si ji druhý den vůbec nepamatovala... :-D no to bude měsíc. :) ale přikládám to stresu s rodinou, bydlením a pod. Určitě na nic tak důležitýho nezapomeneme! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katzell jsem ráda že nejsem sama...a 7.říjen je krásné datum.. ;-)
Odpovědět
@gabrra ahoj koukala ses na počasí teď mě štve, že jsme to neudělali dřív . Podívej jaká je předpověď bude určitě pršet je to v háji :-( II. Dekáda 1.10.-10.10.: Zpočátku jasno až polojasno, ráno a dopoledne ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Postupně až oblačno, místy s občasnými přeháňkami nebo deštěm. Nejnižší noční teploty zpočátku 11 až 6 st., postupně 9 až 4 st., nejvyšší denní teploty zpočátku 18 až 24 st., postupně 13 až 19 st.C.
Odpovědět
@bengel07 Ahoj, snad vám to nakonec s počasím vyjde. My zvolili 29.10., to už bude hnusně na tuty, tak se na to rovnou připravuji. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak počasím bych se vůbec neznervózňovala. Já to beru tak, že když bude pěkně, tak je to takový malý bonus. V tom říjnu je to nevyzpytatelné. Taky už pomalu dolaďuji detaily, tak snad to nějak zvládnem. :-) Přeju všem pevné nervy
Odpovědět
@mdonaat třeba zrovna budete mí hezky Ikdyž já jsem připravená i na sníh :-) ještě mi chybí dešník a budu připravená i na déšť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bengel07 Musela jsem pozvat členy vzdálené rodiny (pro klid v rodině) a musím je tam nějak překousnout, takže za tuhle moji "oběť" by opravdu pršet nemuselo :-) Ale taky se psychicky připravuju na to, že bude:( Aspoň na to focení, ať neprší, protože v zámecké zahradě na blatě by to vážně nebylo dle mých přestav. Už se vidím zabořená podpatkama v bahně a šaty jak čuně :-| Musíme doufat... No jo, deštník ani nemám :-( měla bych se po něm poohlídnout..
Odpovědět
@klaudina22 Určitě nezapomenete ;-) S tím opitím, já to mám vyřešené. Pít nemůžu jsem těhotná a tudíž nečekám ani nic od svatební noci. Počítám, že stejně oslavu opustím dřív než budoucí manžel, protože v 8 už normálně usínám i třeba ve stoje :-D. Ale byli jsme teď probrat věci na ten raut (děláme to u známých). Tak jsme se tam s kamarádem domlouvali, že když budou ženicha moc zvát na panáky, občas mu tam nalije něco nealko jen naoko. Přítel totiž moc nepije a takhle by byl grogy hned při prvních 3 paňácích.
Odpovědět
Profilova fotka
@yersinia přesně :-) a kde máte svatbu? máme stejný termín i region ;-)))) ale nemám deštník, bílý se mně moc nechce kupovat, tak budeme mít ty, co máme doma zřejmě...zelené, černé..holt to bude barevné :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?