Svatba v říjnu 2011. Plánuješ ji také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je nas vic?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčata, na zkoušku líčení a účesu jdu právě dnes, tak jsem na to sama zvědavá, já hlavně zvažuju mé věčné dilema, jestli ofinu zkrátit nebo nechat delší, no poradím se odpoledne. Podprdu taky řešit nebudu a půjdu bez, v korzetu to nevadí. A boty taky sháním, v půjčovně mě žádné nezaujaly, tak po cestě na tu zkoušku projdu pár obchodů, ale taky za to nechci moc vyhazovat, protože to budou další boty na krátké tratě nebo když se někam pojede autem :-D Jinak čekáme na oznamko, mělo by dnes, zítra dojít a řeším kytici a hledám nějaký obrázek, ať ukážu květinářce, co chci - nějaké kopretiny, frézie, chryzantémy (nebo jak se to píše) a do toho takové ty zelené bochánky :-)
Odpovědět
Ahoj podzimní nevěsty:-) Náš termín je 7.10.2011, takže už to mám taky za pár :-) Pročítám tady Vaše příspěvky a snažím se najít inspiraci na pslední doladění. Plánujeme mít barvu výzdob v podzimních barvách , takže bílo-žuto-oranžová. Snoubenec bude mít šampaňský oblek s černou košilí, takže pro mě byla donedávna velká neznámá s kyticí, která by obsahovala černou barvu( upřímně řečeno, černá je spíš na jinou příležitost.... ), no a po dlouhém přemýšlení jsem zvolila prostou kytici slunečnic s černýma středama. Příští týden ji jdeme objdnávat... kdyby Vás někoho napadlo, jak jinak vyřešit, aby moje kytka ladila s ženichovou košilí, prosím o radu ... :-) Jinak Vám ( i sobě) moc přeju, aby neperšeloooo :-)
Odpovědět
@gabrra tak a teď už je to přesně měsíc :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silsil7 o den dřív než my ;-) pršet prostě nesmí, tolerance je jen pár kapek pro štěstí v noci :-) @evly my už máme oznamko rozdané, všem se líbilo a téměř všichni nám už potvrdili účast ;-) Podprsenku jsem konečně sehnala, bílou, s kosticí, která netlačí za 350,- kč ve slevě :-) Koupila jsem i bílé samodržky a punčochy do podvazku, protože se zatím nemůžu rozhodnout co si vezmu :-) @bengel07 jj měsíc a už zmizela i ta trojka, teď to povalí ještě rychleji než dosud. No, už bych chtěla mít všechno do posledního puntíku nachystané a jen se těšit ;-) :-)
Odpovědět
@gabrra Božský mi napovídá, že počítáme se 17°C :-D Tak uvidíme, jak to objednal:-)
Odpovědět
@silsil7 a nelíbíly by se Ti kaly s černým středem, tzv. black eyed? Mají je i v žluté variantě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, mohu se k vam pridat? Vdavam se 1.10. A uz se moc tesim. Chtela bych se poradit, jaky oblek a barvu kosile pro zenicha. Mame fialovou svatebni tabuli, tak jsem nejdrive myslela, ze si nastavajici vezme fialovou kosili a je to, ale pak jsem zjistila, ze fialova frci a nejmene dva hoste budou mit fialovou kosili... A ted me vubec nic nenapada jak to vyresit. Saty mam barvy ivory. Prosim poradte...
Odpovědět
A co takhle ivory košile a motýlek/kravata a kapesníček v jemně fialové?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to me normalne nenapadlo :-D muj pritel totiz premyslel, ze si poridi fialovy oblek a svetlou kosili :-D tak snad mi tak na obrad nedorazi :-D
Odpovědět
@merilllyn au, to nemyslel vážně, že ne? :-D zrovna včera jsem zažila šok, nevěsta krajkové minišaty a tyrkysové lodičky, ačkoliv to napsané vypadá hezky, byla to hrůza. Ženich nevěstu bezezbytku překonal, měl tyrkysové úplně všechno. Boty, kalhoty a k tomu jako bonus lesklou košili a řetěz na krku. Dokonce i turisti se odvraceli od památek a fotili je. Jestli bylo jejich cílem, vzbudit rozruch, povedlo se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, to bych nikdy nedovolila! A verim ze to musel byt sok :-D zase na druhou stranu maji muj obdiv, ze meli odvahu se tak oblect. Ja bych to nedokazala. Nejsem extravagantni :-D
Odpovědět
@demian díky za tip...koukala jsem teď na internet, ale i ženichovi se víc líbí kaly...;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@silsil7 rádo se stalo:) ze mě musí moje květinářka vykvést :-D nejdřív jsem chtěla modrou hortenzii, pak jsem přešla na eucharis a nově pokračuji curcumou v atypické barvě nebo tmavě hnědými a nažloutlými kalami, popřípadě skoro nerozkvetlou modrou hortenzií, kdy nejsou květy tmavě modré, ale tyrkysové, zelené a bílé A celé tohle kolečko jen proto, že mám hodně výrazné šaty a doladit kytku je problém. Teda, nebyl by, kdybych měla ráda růže :-N
Odpovědět
@merilllyn já mám extravaganci ráda, ale tohle bylo, jak od kolotočů. Ale třeba to byli cirkusáci;) Bylo vidět, že se jim jejich pojetí líbí a že jsou spokojení - to je hlavní, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@demian jj to je hlavni. A jake mas ty saty? Pises hodne vyrazne, tak jsem zvedava :-D ted si jeste lamu hlavu nad dortem, mame objednany u zname, pece dorty jako konicek, ale zacinam se bat jestli to zvladne, prece jenom je to velky dort.. No tak snad by se do toho nehnala, kdyby to neumela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@demian souhlasím, přesně tohle mě napadlo, když jsem četla prosbu jak doladit barevnou kombinaci pro ženicha ;-)
Odpovědět
@merilllyn šaty jsou v podstatě strašně jednoduché. Princess střih, zepředu lodička a vzadu s větším výstřihem, délka těsně pod kolena. Ve stylu 50-tých let. Problém je v látce, je to světlounce hnědo-zlatavý taft s výšivkou. Větvičky jsou tmavě hnědé, drobné kytičky zelenkavo-žluté a velké květy (obrysy pivónií) tyrkysově modré. Není to sice přeplácané, i když to podle popisu tak vypadá, ale doladit k tomu cokoliv dost velký problém. Zatím jsem se ale nesetkala s jedinou negativní reakcí těch, kdo šaty viděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silsil7 jsem ráda že nejsem sama 7.října :-) držím pěstičks ať vám to vše vyjde dle představ
Odpovědět
@zuuuzaaa Zuzi, říkám si, že většinous e počasí chová tak, že když pondělí až pátek chodíme do práce tak je relativně hezky a víkend, kdy je volno se počasí zkazí...tak budeme doufat, že si tenhle trend počásko nerozmyslí :-) na druhou stranu, i když bude pršet, nebudeme stát na radnici kvůli tomu, aby vyšlo počasí...bdueme tam úplně kvůli něčemu jinýmu ;-) I když budou padat trakaře, my si ten den užijeme ;-)
Odpovědět
nevěsty, dodnes jsem řešila otázku, jakou kytici vybrat, aby ladila s ženichovou košilí... při brouzdání na těchhle stránkách, konkrétně na fotkách, jsem zjistila, že to není podmínka, aby tyhle dva pojmy ladily... utvrdilo mě to v tom, nestresovat se, nedělat si hlavu z maličkostí.Můj pan budoucí ženich má šampaňský oblek s černou košilí, myslela jsem, že si nechám uvázat kytici ze slunečnic, abych splnila nutnost "černé", ale pořídím si asi žluté nebo oranžové kaly, které jsem chtěla od prva počátku...až už s černými středy, nebo bez nich... no stresss. Jinak dnes jsme byli porozdat první oznámení... je to divný, zatím se mi zdá, že se mi všechno jen zdá. Vůbec mi nepřijde, že za měsíc už budu "mladá vdaná paní"... vy už jste s tím smířený, nebo jste na tom stejně jako já a ještě vám to nějak extra nedochází?
Odpovědět
My máme svatbu 8.10. 2011 ve 12h a už se nemohu dočkat... :-)
Odpovědět
tak už se to blíží.1.10. a už mám žaludeční neurozu. A to jsem si říkala,že to budu brát na pohodu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mata1 u klidu je to jeste 17 dni :-D Kde to mate?
Odpovědět
Profilova fotka
@silsil7 taky bych to nehrotila..a zatím mně to nedochází, kamarádka se vdává 24.9. jdu jí za svědka a na naši pak ona mně a já mám pocit že mám větší nervy než ona :D haha
Odpovědět
@cacenka_d v Jičíně
Odpovědět
Tak se nám to všem už pěkně krátí :-) Mě zbývá 19 dní a mám pocit, že nic není hotoví asi se zblázním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka8761 máme stejný termín i hodinu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A taky mám pocit, že toho pořád strašně moc nemáme a nic není hotové a nachystané.
Odpovědět
Profilova fotka
@bengel07 @gabrra Ahoj holky, super, tak se hlásím mezi stejný termíny. Dnes jsem koukala na dlouhodobou předpověď a mělo by být polojasno okolo 18 st. Odkaz: http://www.chmi.cz/portal/dt?portal_l... Holky, zvládneme to a všem nám moc přeju, aby ten den byl jen náš ♥
Odpovědět
Ahoj všichni, snad nevadí, že se přidám. Svatbu máme naplánovanou na 22.10. takže na přípravy jen měsíc. Je to mazec, ale hodně věcí, už je dopředu promyšlenejch, tak snad to zvládnem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?