Svatba v říjnu 2011. Plánuješ ji také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je nas vic?
Odpovědět
Profilova fotka
@vjerca A jak jste zatím daleko s přípravama? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v říjnu bude nádherně... už proto, že my z říjnu 2010 budem slavit naše první výročí, takže nás bude hodně, co si budeme držet palce :) My jsme měli po deštivém týdnu svatební den plný slunce a azura. Dokonce jsme měli celou oslavu venku (přestože si někteří lidé ťukali na čelo, co jsme si to vymysleli... :-D ), ale bylo teplo a večer to jistily plynové lampy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... My pomaloučku rozdáváme oznámení... Potřebujeme pořídit oblek a botky pro ženicha, jinak tak nějak všechno důležité máme zarezervováno, vyřízeno a tak ladíme. :-) @ifoun @civet holky, vaše svatby byly úžasné! A počasí snad vyjde, díky... Jak jsem koukala do albíčka @ifoun, tak mám pořízené stejné botky... :-N sice představa by byla jiná, ale boty už jsou snad moje noční můra! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@civet já už jsem se kochala nad vaším dortíkem dávno, mám ho i v kolekci oblíbených...:-) už sem moc těším..ale přípravy mám zatím tak půl napůl..začala jsem po večerech tvořit kytičky z krepáku, které zapichávám do takovété "zelené hmoty" což pak různě rozhážu po sále, ale mimo stoly..máme velké prostory kulturního domu, s předsálím, velkým barem..takže míst na výzdobu je tam habakuk :) Jinak plánuju šípky, možná ty kaštany, jak jsem si tady dnes vyčetla...kvítíčko už mám domluvené s šikovnou kamarádkou...plánuju krémové svíčky, na nich čoko mašli, zatím mám nakoupené jenom skleněné podnosy :D, 50ks čoko mašlí na židle, zamluvené přehozy /ty nevím jestli využijem/, fotografa, kameramana, kostel...dnes jedeme do Zlína vybírat oblek ženichovi..já mám šatky od nás z UB a zatím jinak nic..přítel tvoří finanální oznámení,takže to zítra budu tisknout...něco už teda je..ale sumasumárum..moc toho není? :D
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa já měla původně taky jinou představu o botech, ale nakonec mi ty baťovky vyhovovaly, dobrá cena, hezký odstín, anvíc skvělé pohodlí a v poho použitelné i pak...
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun souhlas, jen já pořád bojuju se svou výškou, jakože bych mohla mít nižší podpatek...
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa to je pak dilema... holt přeměřit se se ženichem v botech :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ty tvoje boty byly naprosto dokonalé. Já teď beznadějně hledám a asi půjdu bosa :-D Chci taky fialové, cca 8 cm podpatek a aby se mi líbily a to je problém. přijde mi, že nikde nemají nic a když už, tak moc vysoké a pak bych měla krátké šaty nebo naprosté hrůzy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun jj, to už proběhlo... ženich je stále o kousek vyšší... :-) spíš jde jen o můj pocit, že bych nemusela být taková čára... a stejně si vždycky koupím boty na šteklích... :-D @vjerca kam se ve Zlíně chystáte na oblek? Máte představu?
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa no dostala sem tipa na salon Blue Rose na Jižnákách..znáte? nebo beru popřípadě i jiný ?? když už jsem milého vytáhla ;-)))
Odpovědět
ahojky holky, závidím vám, že to máte ještě před sebou, říjen je nádherný měsíc a pro svatbu jako stvořený! A vzheldem k tomu, jaké je léto, budete mít stoprocentně nádherně! :-) Užívejte příprav.
Odpovědět
Profilova fotka
@vjerca V Blue Rose jsem nebyla, takže služby neznám. Vy chcete oblek půjčit? Koupit lze ve Zl na více místech, záleží, kolik chcete investovat.
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky, také se hlásím k říjnovým nevěstám. My máme termín 1.10.2011
Odpovědět
@mata1 krásný termín :-)
Odpovědět
Ahojky, taky se přidávám k říjnovým svatbám. Termín 22.10.
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa nene chceme určtě kupovat a tam jsou prej schopné ceny ;-) tak uvidíme, ještě máme krapet času :) uvdiíme jak dneska dopadneme, pak napíšu :)
Odpovědět
Ahoj tak se taky přidávám k termínu 22.10. x-) Dneska jsme konečně schválili oznámka a snad se už tisknou, chceme je o víkendu rozdávat, tak mám nějak víc pocit že se to blíží :-o
Odpovědět
Ahoj holky mi to taky planujeme na rijen asi ,ale chteli jsme to na 28 rijna tak uvidime, mozna kdyz se to stihne tak i zari :) ale rozhodli jsme se asi pred tydnem ,takze dost na rychlo :)
Odpovědět
Tak my máme termín teprve měsíc ;-) Nemám ráda dlouhé plánování :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Měla jsem moc milý zážitek, během víkendu na Moravě jsme byli v restauraci na oběd a přišel tam pár, který plánoval svatbu na den, který je shodný s našim prvním výročím - 1. 10. 2011 ... slečna je tu registrovaná ;-) Akorát sem do říjnové diskuze nechodí. Třeba jednou přijde :)
Odpovědět
Ahoj holky, taky máme svatbu v říjnu. 8.10. 2011 ;-)
Odpovědět
Tak super, tak dej vědět jak jsi daleko s přípravami. Snažím se tu něco vyšpionit x-) . My teda 22.10., zatím rozdávám oznámení a zrovna dneska mám pocit že je všechno špatně a nic se nedaří, tak snad se z toho vyspím.
Odpovědět
@ifoun Já sice neplánovala nic v moravské restauraci, ale taky máme termín na Vaše výročí. Doufám, že budete mít slunečno a teplo :-D
Odpovědět
martinabre : Dnes je to přesně měsíc, co jsme se rozhodli :-D .Nedovedu si představit, že bych měla plánovat svatbu rok dopředu. Jsme na tom asi stejně :-) . Jinak zatím vše klape ( až je mi to někdy i podezřelé ), svatební oznámení bylo za týden, prstýnky jsme vybrali i koupili taky tak, šaty vybrané hned v prvním salónu ( šla jsem najisto ), drahá polovička taky oblečená, svatební hostina, raut a hudba taky zajištěná a teď už jen zbývá dort a kytky ;-) . Mám radost a čím dál víc se těším, tak doufám, že nenastane žádná komplikace. A ty se neboj, zítra bude líp ;-) .
Odpovědět
Také se přidávám, nakonec sme si vybrali datum 1.10.2011 :) už máme skoro vše naplánované, škoda že sem si naplánovala fialovo-stříbrnou svatbu, nápad se svatbou do barev podzimu se mi líbí čímdál víc :)
Odpovědět
@denaty Tak my se rozhodli před měsícem, taky to mám tak že rok bych neplánovala, když už tak se do toho pustím ;-) . Tak nám to trochu kazí lidi co jim dáváme oznámení a pozvánky, teda začala to budoucí tchýně, zkaženej víkend z toho :-S Šaty máme taky zamluvené, zajištenou restauraci no a zbytek dolaďuju. Včera mi přišly punčochy a jak se všechno kazilo a já se na ně tak těšila, tak přišli s dírkou... No snad to půjde už líp, zítra se jedeme podívat po prstýnkách. @domis_ka Tak musím se přiznat že barvu svatby jsme nakonec zvolili podle restaurace :-D - mají tam i takovou výzdobu - oranžovožlutou, původně jsem myslela na červenou. No a pak mi došlo že jsou to vlastně podzimní barvičky a bude to myslím moc hezké, teda pokud trošku vyjde počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinabre a co ti ta tchýně provedla? holky prosím vás, nevíte některá, kde bych na internetu sehnala někoho,kdo vyřezává nějaké vázy atd? chtěla bych to dát místo dortu tchýni a své mamince jako poděkování....
Odpovědět
@vjerca taky máme 22. 10. ;-)
Odpovědět
@denaty taky si říkám, co na tom některý něvěsty plánujou rok a víc !! :-)
Odpovědět
Tak já se hlásím taky k říjnovým...máme svatbu 22.10., tak doufám, že to počasí ustojí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?